א.אייזנברג ושות’, משרד עורכי דין

פלילים, עבירות צווארון לבן

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: פלילים, עבירות צווארון לבן
כתובת: דרך מנחם בגין 144 א' בניין מידטאון קומה 43, תל אביב
טלפון: 03-9665779 050-5353558
פקס: 03-6096277
דוא"ל: Eizenbergalon@gmail.com
אתר החברה: http://www.eizen.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלון אייזנברג, א.אייזנברג ושות’, משרד עורכי דין

  עו"ד אלון אייזנברג

  מייסד ובעלים

  א.אייזנברג ושות’, משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  אלון אייזנברג
אייקון אודות

אודות א.אייזנברג ושות’, משרד עורכי דין

אלון אייזנברג ושות' הינו משרד עורכי דין מוביל המתמחה בתחום הפלילי ותחום עבירות צווארון לבן. המשרד הוקם בשנת 2010 על ידי עו"ד אלון אייזנברג, אשר רשם במהלך שנות עבודתו הצלחות והישגים חסרי תקדים, וזאת בזכות עבודה קשה ומקצועית ביותר המשלבת בהצלחה בין אסרטיביות, תעוזה ויצירתיות, לבין אנושיות ורגישות רבה ללקוחות.

לאורך דרכו המשפטית ניחן עו"ד אייזנברג ביכולת לזהות מבעד להררי החומר המשפטי את נקודות התורפה של התיק בצורה החדה ביותר, כמו גם להתחבר רגשית לסיפורו האנושי של כל לקוח. שילוב זה ‪תורם ליכולתו של עו”ד אייזנברג להנגיש את עמדת הלקוח לשופטים בצורה התכליתית והאמינה ביותר, מה שגורם להם להקשיב ולא רק לשמוע את עמדת הלקוחות. יכולת זאת הובילה לכך שלאורך השנים לקח המשרד חלק ביצירתם של תקדימים משפטיים הנלמדים באוניברסיטאות ובפקולטות למשפטים ברחבי הארץ.

המשרד מלווה לקוחות בקשת העבירות הרחבה של המישור הפלילי לרבות תיקי רצח, סחר בסמים, אלימות ועבירות מין. כמו כן המשרד מתמחה בתיקי צווארון לבן תוך ייצוג אנשי ציבור ובעלי הון בעבירות שוחד, קבלת טובות הנאה, מרמה, מעילה וכיו"ב.

במהלך שנות פעילותו צבר המשרד ניסיון רב הן בטיפול בתיקים מורכבים ומסובכים המצריכים חשיבה משפטית יצירתית במיוחד והן בתיקים "שגרתיים" יותר תוך ייצוג לקוחות באופן שוטף ויומיומי. רבים מהתיקים בהם עוסק המשרד זכו להד תקשורתי רחב בארץ ובחו"ל.

עו"ד אלון אייזנברג, מייסד ובעלי המשרד

לאחר שירותו ביחידה קרבית (פלחה"ן גבעתי) בצה"ל החל אייזנברג לימודי משפטים במכללה למנהל בראשון לציון אותם סיים בהצלחה.
את התמחותו עשה אצל עו"ד משה ישראל ז"ל, אשר נמנה על צמרת עורכי הדין בתחום הפלילי והצווארון הלבן, ואשר ייצג בין השאר את אהוד אולמרט בפרשת החשבוניות הפיקטיביות בליכוד, את איש הנדל"ן דוד אפל, שהואשם בגניבת עשרות מיליוני שקלים ממפוני מעברת יוספטל בכפר סבא ואת אמנון ספרן, מנאשמי פרשת הולילנד. עם סיום ההתמחות וקבלת רישיון עריכת הדין, פתח עו”ד אייזנברג את משרדו הפרטי והוא רושם בו הצלחה רבה.
המשרד מלווה לקוחות רבים ומגוונים ביניהם אנשי עסקים  ואנשי ציבור, בכל שלבי ההליך הפלילי ובכל הערכאות המשפטיות, לרבות בית המשפט העליון.

חשיבה מעמיקה ויצירתית בכל תיק

המשרד ניחן ביצירתיות ובחשיבה מחוץ לקופסא באמצעותה הוא פותר בצורה אידיאלית את המקרים המורכבים הבאים לפתחו.
במשרד מאמינים ביחס אישי ומכבד לכל לקוח ומאמינים כי יסודות ההצלחה נובעים מבקיאות משפטית ענפה יכולות ליטיגציה מהמעלה הראשונה וחיבור אבסולוטי לעמדת הלקוח.

תיקים נבחרים בהם עסק המשרד לאחרונה

פרשת יונתן היילו – מעונש מאסר עולם לשבע שנות מאסר.

עו"ד אייזנברג ייצג את יונתן היילו אשר הוגש כנגדו כתב אישום באשמת רצח ירון איילין בגינו היה צפוי לרצות עונש מאסר עולם. אייזנברג פגש את הנאשם מספר ימים לאחר שניסה לשלוח יד בנפשו, משום שהמשטרה, הפרקליטות ובית המשפט לא האמינו לו שהמנוח התעלל בו מינית והוא לא ראה שום דרך להוכיח זאת. אייזנברג שכנע אותו שלא לחתום על עסקת טיעון שהוצעה לו ל-25 שנות מאסר, ולאחר מאבק משפטי עיקש ללא פשרות, בית המשפט קיבל את טענות ההגנה וקבע על יסוד הראיות הנסיבתיות שהוצגו לו, שהנאשם אכן עבר התעללות מינית על ידי המנוח. באופן תקדימי הנאשם שוחרר למעצר בית (בניגוד לעמדת שירות המבחן והפרקליטות) ובעקבות הגשת ערעור לבית המשפט העליון בטענת "קנטור מתמשך" (שהיווה תקדים משפטי) הוא זוכה מאשמת רצח, והוא הורשע תחתיה בעבירת הריגה, כך שעונשו הופחת ל-12 שנים. גם לאחר שעונשו הופחת, עו”ד אייזנברג לא ויתר, והמשיך להיאבק משפטית עבור היילו ופתח בהליך להחתמתם של 62 חברי כנסת עבור קבלת חנינה להיילו. לאחר מאבק עיקש, התקבלה לבסוף בקשת החנינה והיילו שוחרר  לאחר 7 שנים בלבד. פסק הדין בפרשת יונתן היילו נלמד בפקולטות למשפטים. 

תיק סטפן מנדל – דרמה משפטית בה אחרי 16 שנים נפתחה הדרך לעשות צדק תוך החלטה אמיצה ביותר של בית המשפט העליון.

עו"ד אייזנברג מייצג את סטפן מנדל, יהודי - רומני ניצול שואה שהתפרסם בעולם כמי שזכה בלוטו 14 פעמים בלמעלה מ-40 מיליון דולר. מנדל פתח בישראל לפני למעלה מעשור מיזם חברתי לרכישת עסקים וקרקעות והואשם באי פרסום תשקיף על ידי הרשות לניירות ערך. לימים, כאשר שהה בחו"ל הוא הורשע בבית המשפט שלא בפניו ונגזרו נגדו 10 חודשי מאסר שבגינם אף הוצא נגדו צו מעצר בינלאומי. עו"ד אייזנברג הגיש לאחרונה בקשה למשפט חוזר בתיק ולפני מספר חודשים התקבלה החלטה דרמטית בבית המשפט העליון בראשות השופט מלצר אשר הורה על ביטול גזר הדין שניתן כנגד מנדל לפני כ-16 שנים ואפשר את חזרתו ארצה מבלי שייעצר.

תיקים בולטים

מי אביבים - המשרד הביא לעיכוב הליכים כגד אחד הנאשמים המרכזיים בפרשת השחיתות הגדולה "מי אביבים" בתאגיד המים והביוב בעיר תל-אביב.

שחרור ממעצר של חצי שנה - עו"ד אייזנברג הוביל לזיכויו של לקוח המשרד אשר הואשם בתקיפת בת זוגו לשעבר ושהה במעצר במשך חצי שנה.

סגירת תיק פלילי לצוער - עו"ד אייזברג הביא לסגירת תיק כנגד צוער בקורס קצינים שנחשד בתקיפת בת זוגו.

זיכוי נאשם מ-11 אישומי אונס

זיכוי אדם שאיים ברצח

זכייה בערעור נגד פסילת הסדר טיעון מקל - בית המשפט העליון קיבל ערעור של עו"ד אייזנברג אשר הוגש כנגד פסילת הסדר טיעון מקל בתיק גניבות רכבים. בית המשפט קבע  כי גם אם העונש קל יחסית - על שופטים לאשר הסדרים.

חשיפת פברוק כתב אישום - המשרד חשף כי שוטרים פיברקו כתב אישום חמור כנגד אזרח תושב יפו - כתב האישום בוטל.

הסכמים יש לכבד – המשרד הגיש ערעור בגין סירובה של שופטת בית המשפט השלום לכבד הסדר מקל לעונש של 4 חודשי מאסר בתיק בו קיבל הנאשם במרמה יהלומים בשווי 170 אלף דולר. בית המשפט פסק לטובת הנאשם והערעור התקבל.

מעצר לא חוקי – המשרד הוכיח כי המשטרה איחרה ב-40 דקות בהגשת בקשת מעצר, ובית המשפט שחרר את הנאשם בעל העבר הפלילי הכבד, למעצר בית.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עושים חשבון לקורונה

  בימים כתיקונם, רואי החשבון ומבקרי הפנים מחזיקים בתפקיד משמעותי המסייע בשמירה על היציבות הפיננסית של החברות, הארגונים והעסקים במשק. אולם, בזמן חירום ובעתות מצוקה, כמו בתקופה הנוכחית בה נגיף הקורונה מכה בעוצמה בכלכלה הגלובלית והמקומית, תפקידם עשוי להפוך למכריע, עד כדי כך שהישרדותם של עסקים מסוימים תלוי באיכות תפקודם של רואי החשבון. כמה מבכירי רואי החשבון בישראל מתארים את האתגרים והפתרונות האפשריים העומדים בפני רואי החשבון ומבקרי הפנים אשר מנסים לייצר וודאות, יציבות ואופק, בתקופה שבה חוסר הוודאות שולט בענפים רבים במשק

  עושים חשבון לקורונה

 • חברות הבקרה של משרד השיכון – משיגות גבול בית המשפט?

  הרגולטור מתמרץ לבצע "הפרות חוזים יעילות כלכלית" – דוקטרינה שנשללה לחלוטין על ידי בית המשפט העליון

  חברות הבקרה של משרד השיכון – משיגות גבול בית המשפט?

 • ניכוי בימי קורונה

  יוזמות חיסון פרטיות של עסקים – האם הוצאה מוכרת לצרכי מס?

  ניכוי בימי קורונה

 • אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה

  עם שורה של פעולות החלטיות, היענות אזרחית גבוהה לסגר וולנטרי, ודוגמה אישית של ראשי המדינה והמגזר הציבורי – כולל הפחתה של עשרות אחוזים מהמשכורת, אורוגואי מתמודדת היטב עם איום הקורונה, על אף הגבול המשותף עם ברזיל וארגנטינה. רגע לפני חגיגות יום העצמאות, תמונת מצב כלכלית וכללית על מה שקורה במדינה שהפכה למודל המאבק בקורונה ביבשת דרום אמריקה, "יש כאן הרבה הזדמנויות עסקיות לחברות ואנשי עסקים ישראלים". כתבה רביעית בסדרה

  אורוגואי מציגה: כך נלחמים בקורונה