אביב תמ"א 38, בניה ונכסים בע"מ

ייזום ובנייה

אביב תמ"א 38, בניה ונכסים בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2016
תחום: ייזום ובנייה
כתובת: רח' בן גוריון 2, ב.ס.ר. 1, רמת גן
טלפון: 050-5589858
דוא"ל: oshri@aviv38.org.il
אתר החברה: http://www.aviv38.org.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  מר חיים אלקובי בעלי החברה
  עו"ד דוד כהן מנכ"ל
אייקון אודות

אודות אביב תמ"א 38, בניה ונכסים בע"מ

חברת אביב תמ"א 38, בניה ונכסים בע"מ הינה חברה פרטית מובילה המתמחה בתחום היזמות תמ"א 38, ומתמקדת בפרויקטים הממוקמים באזורי הביקוש בערים המרכזיות בלב ישראל. בעלי החברה מחזיקים בתפקידים הבכירים בחברה, ומובילים אותה להצלחותיה המוכחות, לאור ניסיונם המקצועי רב השנים.
בעלי חברת אביב תמ"א 38, בניה ונכסים בע"מ, מר חיים אלקובי ומר אילן אלקובי, ומנהליה, הם יזמים פרטיים ובעלים ושותפים של חברות רבות, הן בתחום הבנייה והן בתחומים שונים, ובעלי ניסיון מקצועי רב שנים, שהקימו בשנת 2016 חברה ייעודית זו, המתמחה בתחום תמ"א 38 בלבד. הצוות המקצועי והמיומן של החברה הינו בעל ניסיון רב ומוכח בתחום. צוות החברה החל את פעילותו בתחום התמ"א 38 לפני כשמונה שנים. עם ההמלצה לאישור תמ"א 38, המאפשרת בניית קומות נוספות בבניין, התרחבה הפעילות, וכיום חברת אביב תמ"א 38, בניה ונכסים בע"מ יוזמת ומובילה פרויקטים רבים בתחום פעילותה.
לחברת אביב תמ"א 38, בניה ונכסים בע"מ כיום 18 פרויקטים, מהם שבעה פרויקטים הנמצאים כיום בשלבי ביצוע, עשרה פרויקטים מתוכננים ופרויקט אחד שהסתיים. הפרויקטים ממוקמים בערים המרכזיות בישראל, בהן ראשון לציון, בת ים, קרית אונו, הוד השרון, חולון ורחובות.
חיים אלקובי ואילן אלקובי הם השותפים בחברת ו.ח. גבעות חן בע"מ, בבעלותה מגרש בשווי 50,000,000 ₪ ללא משכנתאות, ובו זכויות בניה ל 109 יחידות ב 29 קומות, והשותפים בחברת פינוי ובינוי כפר יונה בע"מ בעלת הזכויות בפרויקט פינוי ובינוי בכפר יונה, הכולל 1900 יחידות דיור. בנוסף, חיים אלקובי ואילן אלקובי הם השותפים בחברת "ר.מ. ישי משאבות", חברה למשאבות בטון, לה 18 משאבות בטון, ובחברת נ.ט. החברה הישראלית להשבחת מבנים, שהיא חברה נוספת הבונה כ- 150 יח"ד בפרויקטים שונים של תמ"א 38 במספר מוקדים בארץ. חיים אלקובי ואילן אלקובי בונים בניין בן עשר דירות במסילת ישרים בירושלים. מעבר לכך, חיים אלקובי ואילן אלקובי הם הבעלים של חברה הבונה בניין בעפולה ושל חברת ההובלה "ירוק הובלות", כמו גם בעליה של חברת רם שן, חברת הסעות גדולה באיזור ירושלים. חיים אלקובי ואילן אלקובי הם אף הבעלים של אתר למכירת רכבי הסעה מסוג מרצדס באיזור ירושלים והסביבה, והבעלים והזכיינים (רם-שן עסקי רכב) של חברה למכירת מוניות מרצדס בתל אביב, ובעליו של אולם התצוגה שם מציגים את שלל דגמי החברה. אולם המכירות החדש נבנה עפ"י הסטנדרט המקובל של מרצדס באירופה.
בבעלותם של חיים אלקובי ואילן אלקובי גם נדל"ן מניב, ובין היתר הם הבעלים של יחידות פנטהאוזים ליד המרכז הבינתחומי בהרצליה, הבעלים של סופרמרקט בקרית ים 1200 מ"ר אשר מושכר לשופרסל, והם אף הבעלים של תחנת דלק פרטית באיזור התעשיה עטרות. בנוסף, הם הבעלים של מתחם בצומת האלופים בחדרה ובו 2300 מ"ר שטח מסחרי  מושכר וכן 2800 מ"ר משרדים מושכרים, מגרש לבניית שני בניינים בהם 92 יח"ד בשכונת ארנונה בירושלים, וכן עוד פרויקטים רבים נוספים.

מנכ"ל החברה, עו"ד דוד כהן,

מנכ"ל החברה, עו"ד כהן, הוא יזם ואיש עסקים הפועל בעשורים האחרונים בתחום הנדל"ן בישראל ובחו"ל. עו"ד כהן נבחר בין מנהלי העשור המובילים על פי דרוג כלכליסט. עו"ד כהן הינו יזם של פרויקטי נדל"ן למגורים בארץ ובחו"ל, והוא הבעלים של פרויקט נדל"ן מניב בארץ. כמו כן עו"ד כהן פועל בתחום ביזמות לנדל"ן מניב בארץ.
בעברו כיהן עו"ד כהן כמנכ"ל קבוצת נצבא, חברה ציבורית לנדל"ן, וניהל מכלול של מיזמים בתחום הנדל"ן המסחרי ומאות מיזמי נדל"ן למגורים, הן בישראל והן בחו"ל. במסגרת תפקידו הקודם כיו"ר חברת ייזום נוספת לתמ"א 38 פעל עו"ד כהן בתחום ביצוע פרויקטים ברחבי גוש דן, והוציא אל הפועל מספר פרויקטים, חלקם הסתיימו וחלקם נמצאים בביצוע.

פרויקטים נבחרים

הדרור 13-17 קרית אונו
מעלות 2-4 חולון
צאלים 28-32 חולון
צאלים 12-16 חולון
התבור 12-16 בת ים
כצנלסון 82 בת ים
כצנלסון 84 בת ים
ברנר 15 בת ים
גבעתי 21בת ים
החשמונאים 50 בת ים
השומר 19 בת ים
גביזון 3 בת ים

אייקון פרוייקטים

שירותי החברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • כיצד להתנהל נכון מול הבנק

  התנהלות נכונה מול הבנק יכולה לסייע לכל אדם להשיג את מטרותיו ולמזער את נזקיו

  כיצד להתנהל נכון מול הבנק

 • על היחסים שבין אדם למצלמה

  מה קובע חוק הגנת הפרטיות בנוגע לצילום ללא הסכמה, ואיך החוק מגן על הפרטים בחברה?

  על היחסים שבין אדם למצלמה

 • אגף אכיפה: היזהר ממוקשים!

  תקלות רגולוטריות בארה"ב אינן תמיד גלויות

  אגף אכיפה: היזהר ממוקשים!

 • הפן הכלכלי של הרישום

  אופן הרישום של נכס, בין אם מדובר בכספים או בנכסי מקרקעין - הינו משמעותי ביותר. פעמים רבות, בני משפחה ו/או בני זוג, מתעלמים ממצבו של אופן הרישום מאחר והם רואים את אותו נכס, גם אם הוא רשום ע"ש צד אחד בלבד – כמשותף. אולם, במועד פטירה או גירושין - מתעוררת פעמים רבות השאלה, מה דין הנכס?

  הפן הכלכלי של הרישום