אגם שביט יזמות בנדל"ן בע"מ

יזמות נדל"ן והתחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

תחום: יזמות נדל"ן והתחדשות עירונית
כתובת: רח' אבא הלל סילבר 7, רמת גן
טלפון: 03-6121213
פקס: 03-5756968
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://agam-shavit.co.il/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דורון עובד

  דורון עובד

  מנכ"ל

  אגם שביט יזמות בנדל"ן בע"מ

 • אביב טסה

  עו"ד אביב טסה

  בעלים ויו"ר

  אגם שביט יזמות בנדל"ן בע"מ

אייקון אודות

אודות אגם שביט יזמות בנדל"ן בע"מ

אגם שביט יזמות בנדל"ן הינה חברה מובילה המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, היוזמת, מתכננת ובונה פרויקטי תמ"א 38 ותוכניות פינוי-בינוי. החברה אמונה זה 13 שנים על מגוון רחב של פרויקטים בלב אזורי הביקוש בערים המרכזיות בישראל, בהן תל אביב, גבעתיים ורמת גן.

אגם שביט פועלת מתוך מחויבות מלאה לליווי הפרויקט לאורך כל הדרך, עד לסיומו, לשביעות רצון כלל הדיירים. החברה רואה בשקיפות כערך המוביל את פעילותה, מכיוון שהיא מתמחה בנכסים של דיירים, ומקפידה על מתן תמורה זהה לכל הדיירים. אגם שביט פועלת ביצירתיות, תוך מתן מענה מלא ופתרונות מקיפים בסוגיות המורכבות והייחודיות העולות בתחום ההתחדשות העירונית, התפורים באופן מדויק לכל פרויקט עליו היא אמונה.

החברה פועלת לאור ערכי האמינות והשירות לא פשרות, וגאה בהון האנושי שלה, המתמקד באנשי המקצוע המובילים בתחומם. החברה הוותיקה מקפידה ליישם את הערכים עליהם הוקמה בכל דיון ושיח.

אגם שביט פועלת בהגינות ומקפידה על שירות אישי ומסור, הניתן באופן ישיר על ידי המנכ"ל, המעורב באופן אישי לטובת הדיירים, ומעניק מענה הולם גם זמן רב לאחר כניסת הדיירים לדירה. מעורבותו של המנכ"ל אינה שמורה רק לזמינותו המלאה לכל הדיירים, אלא מתפרשת החל משלב הייזום המקורי, המכרזים והביצוע, ולכל אורך התהליך, עד למסירה.
השירות המסור והמקצועי שמעניקה אגם שביט ללקוחותיה, הן ברמה הבינאישית והן ברמה החברית, מביא לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות, מכיוון שכל ההבטחות שניתנו להם התממשו.

שקיפות, מקצועיות, מחויבות

אגם שביט מוכרת במצוינותה המקצועית, פועלת בשקיפות לאורך כל התהליך, תוך העברת כלל המידע לדיירים, ועומדת לרשותם החל מהיום הראשון, ועד לאחר מסירת הדירה החדשה.
החברה מקפידה על תכנון מקדים, מקיף ויסודי, ואמונה על בדיקת הבניין לפני החתימה עם הדיירים, כמו גם על פנייה לרשויות בנושא אישורים ותכנונים מוקדמים, מנתחת וחוקרת את המידע, ומעסיקה מומחים המלווים את כלל הפרויקט. החברה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מנהיגות הדיירים, בכדי לקדם את הפרויקט באופן מהיר ויעיל.

יחס אישי – לב החברה

הספקים מהווים חלק בלתי נפרד מהחברה, ומוסר התשלומים הגבוה של אגם שביט מבטיח את השירות המצוין הניתן על ידי הספקים, המוביל בתורו לשירות ראשון במעלה ולאיכות הבלתי מתפשרת מהן נהנים לקוחות החברה, הן הדיירים הקיימים, והן הדיירים החדשים. כך מובילה אגם שביט אל ההרמוניה והסינרגיה, היוצרות בתורן את הערך המוסף ממנו נהנים לקוחותיה, ולהצלחות המוכחות בהן היא מוכרת.

כלים חדשניים לתכנון מיטבי

ניסיונו המקצועי של מנכ"ל החברה, דורון עובד, המגיע מעולם מערכות המידע, מביא לחזקתה הייחודית של אגם שביט, העובדת עם מערכות תומכות בכל שלבי התכנון, כמו גם במתן השירות ללקוחות. אגם שביט עושה שימוש בכלים חדשניים, והיא למעשה החברה הראשונה שעשתה סופר פוזיציה על בניין בוטיק של 21 יחידות דיור. כך מתאפשרת בדיקת כלל מערכות התכנון עוד בשלב הראשוני, בכדי להבטיח תכנון מיטבי בכל פרויקט.

אקולוגיה כערך מוביל

חוזקתה הייחודית של החברה נובעת מהערכים לאורם היא פועלת, בהם אקולוגיה כערך מוביל, תוך יישום תפיסה חדשנית, הן מהפן האנושי והן מהפן הסביבתי. לכן מקפידה החברה לקדם את תחום ההתחדשות העירונית תוך דגש מיוחד על הערך האקולוגי, ובין היתר משלבת היבטים אקולוגיים השומרים על הסביבה, החל משלבי התכנון הראשוניים.

פרויקטים נבחרים

בלוך 33, תל אביב
פרויקט בוטיק בלב אזור הביקוש של תל אביב, הכולל תוספת שלוש יחידות דיור לבניין קיים.

חובבי ציון 47, תל אביב
פרויקט הריסה ובניה ברובע 3 בעיר, המציע 20 יחידות דיור, בהן דירות גן ופנטהאוזים מרהיבים.

יהודה הנשיא 7, רמת גן
פרויקט תמ"א 1 שנרכש על ידי אגם שביט יזמות בנדל"ן מכונס נכסים לאחר שהסתבך והגיע לפירוק: בניין בן 14 יחידות דיור קיימות, שבנייתו הופסקה בשנת 2017 לאור קשיים כלכליים של היזם הקודם, עת הדיירים מתגוררים בבניין. חברת אגם שביט השלימה את כל העבודות בפרויקט תוך עמידה בכל ההתחייבויות, והוסיפה 10 יחידות דיור, הכוללות 8 דירות ושני פנטהאוזים מרהיבים.

בן גוריון 93, בת ים
פרויקט הממוקם בקו הראשון לים, שכולל חיזוק וחידוש בניין ובו 20 יחידות דיור ושתי קומות מסחריות, תוך הוספת ממדי"ם, מרפסות, מעלית חדשה ולובי מפואר. בפרויקט החיזוק והתוספת שבוצע במסגרת תמ"א 38/1 נוספו עשר יחידות דיור מיוחדות בעיצוב המתכתב עם נופו המרהיב של הים התיכון.

פרופסור שור 8, תל אביב
פרויקט הממוקם באזור ביקוש בצפון הישן של תל אביב. בפרויקט ההריסה והבניה במסגרת תמ"א 38/2 נהרס בניין ישן בן 15 יחידות דיור, ונבנה בניין מודרני המציע 24 יחידות דיור מעוצבות וחדשניות.

קליי 8, תל אביב
בליבה של העיר תל אביב, פרויקט הריסה ובניה שכולל הריסת בניין בן 16 יחידות דיור קיימות, ובניית בניין חדשני בן 29 יחידות דיור.

תל חי 26, רמת גן
בניין בוטיק מעוצב וחדשני הממוקם בליבה של העיר רמת גן, שכולל תוספת של חמש יחידות דיור חדשות בפרויקט ייחודי.

קריית עקרון – פרויקט "זוגות צעירים"
פרויקט פינוי בינוי במרכז קרית עקרון במסגרת מסלול רשויות. הריסה של 120 יחידות דיור בבנייני רכבת ישנים והקמה של 11 בניינים בני 8 – 10 קומות עם 470 יחידות דיור שטחי ציבור בית כנסת ומסחר לרווחת התושבים.

אייקון דירוגים

דירוגים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022