אגרוטופ בע"מ

בנייה מתועשת לתעשייה ולחקלאות

אגרוטופ בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: בנייה מתועשת לתעשייה ולחקלאות
כתובת: מושב תימורים, ת.ד 150 ד.נ שקמים
www.agrotop.co.il
טלפון: 08-8611600
פקס: 08-8611601
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.agrotopltd.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • נחום הנקין, אגרוטופ בע"מ

  נחום הנקין

  ז"ל 1946-2017

  אגרוטופ בע"מ

 • חנה הנקין, אגרוטופ בע"מ

  חנה הנקין

  מנהלת משאבי אנוש

  אגרוטופ בע"מ

 • גבריאל (גבי) פלג, אגרוטופ בע"מ

  גבריאל (גבי) פלג

  בעלים

  אגרוטופ בע"מ

 • רז הנקין, אגרוטופ בע"מ

  רז הנקין

  בעלים

  אגרוטופ בע"מ

 • טל הנקין, אגרוטופ בע"מ

  טל הנקין

  בעלים

  אגרוטופ בע"מ

 • רון בן חיים, אגרוטופ בע"מ

  רון בן חיים

  מנכ"ל

  אגרוטופ בע"מ

אייקון אודות

אודות אגרוטופ בע"מ

אגרוטופ בע"מ נמנית על אחת החברות המובילות בישראל לבנייה מתועשת לתעשייה ולחקלאות. בחברה פועלות שתי חטיבות  ביצוע נפרדות– חטיבה לבנית פרויקטים למגזר התעשייתי (לוגיסטיקה, משרדים, ומסחר) וחטיבה לבניית פרויקטים בתחום החקלאי בהתמחות בפרויקטים עבור גידול בעלי חיים. החברה נוסדה בשנת 1989 כחברת בת של הפח תעשיות מתכת בע"מ הקיימת למעלה משבעים שנה, בשותפות עם מר גבי פלג. היא רשומה ברשם הקבלנים הישראלי בסיווג ג-5 (בלתי מוגבל) בענף קבלנות ראשית וקונסטרוקציות פלדה ובבעלותה חברה לתכנון תלת מימד בתקן BIM (חברת BIMcraeft) דבר המהווה יתרון משמעותי הן בתכנון והן בביצוע.

מרכזים לוגיסטיים ותעשייתיים

אגרוטופ נחשבת בתחום זה כחברה המובילה בשוק – החברה מבצעת פרויקטים מגוונים למיטב החברות במשק. על דגל החברה מתנוסס החזון שלה - חברה מובילה בתחומה המקפידה על מצויינות, חדשנות, אמינות ומהווה משפחה לעובדיה וללקוחותיה.

להלן מספר פרויקטים נבחרים בהקמה:
אורדע פרינט, קריית גת
בניית מרכז לוגיסטי המשתרע על שטח של 30,000 מ"ר ומחולק למספר חברות. אגרוטופ מבצעת בין היתר עבודות עפר, עבודות שלד, חיפוי פנלים, התקנת מערכות ועבודות גמר.

יהלום, נתניה
מבנה משרדים ומסחר המשתרע על שטח כללי של כ-14 אלף מטר. המבנה כולל 2 קומות מסחר, 3 קומות מרתף, ו-5 קומות משרדים ואגרוטופ אחראית על התקנת כל מערכות המבנה, עבודות עפר ופיתוח, בניית קירות מסך וביצוע עבודות אלומיניום מיוחדות.

מרכז לוגיסטי דקטלון
פרויקט הכולל את תכנונו ובנייתו של מרלו"ג החברה המשתרע על שטח בנוי של כ-19 אלף מ"ר. הפרויקט מבוצע כ"פרויקט מפתח" (Turn-Key Project) כלומר אחריות משלב התכנון ועד מסירת המפתח.

קורנית דיגיטל
הקמת מפעל לייצור ואחסון מוצרי דיו לתחום ההדפסות הכולל שטח בנוי המשתרע על 6400 מ"ר. המפעל יכלול אולם ייצור ומספר מבנים נוספים לשימושים נלווים. אגרוטופ בונה את המפעל בשיטה הקונבנציונאלית והיא אחראית על כל עבודות העפר, הפיתוח והתקנת המערכות.

פרויקטים חקלאיים

אגרוטופ תכננה והקימה מאות פרויקטים ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. החברה מספקת שירותי בניה לפרויקטים בגדלים שונים ואלו כוללים בין השאר לולים ניידים, לולי מטילות, לולי רבייה, לולי פטם, דירי חזירים חוות בינוניות וגדולות, מפעלים תומכים כדוגמת מכון תערובת, מדגרה ומשחטה, וכן פרויקטים גדולים של אינטגרציה-ורטיקלית מלאה. בכדי למקסם את תוצאותיהם העסקיות של לקוחותיה, החברה מציעה בין השאר הכשרה לצוותים מקומיים בארץ ובחו"ל, העברת ידע וכן תמיכה מלאה בתפעול השוטף של הפרויקט. במהלך השנים תכננה, בנתה וליוותה החברה פרויקטים עבור עשרות מליוני בעלי חיים ב-5 יבשות.

להלן מספר פרויקטים נבחרים:
צרינה, גיאורגיה
פרויקט אינטגרציה ורטיקלית שלמה לגידול עופות פטם הכולל את כל שרשרת הייצור – החל מגידול הגרעינים ועד למוצר הסופי - בשר עוף טרי וקפוא. הפרויקט נמצא בשלבי הרחבה לייצור 24 אלף טונות של בשר בשנה.

ביצי עמק האלה, ישראל
הקמת לול המאכלס 120 אלף מטילות המוכן ליישום החוקים האירופאים החדשים לרווחת העופות. המבנה המתקדם משתלב עם סביבתו, שומר על ביטחון ביולוגי ומתוכנן להשתמש באנרגיה מתחדשת. חלק מהמערכות בלול כוללות מערכת מיקרו-אקלים, פילטרים לאור, אבק וריחות, ובקר לשליטה מרחוק למערכות.

פרויקט VOAG אוסטרליה
תיכנון והקמה של 40 לולי פטם בשטח כולל של 125,000 מ"ר ליד העיר גריפיט ב-NSW אוסטרליה. הפרויקט כלל תכנון  ואספקת מבנים וטכנולוגיה מתקדמת, תוך עמידה בתנאי רגולציה מחמירים של מינהל רווחת העופות  האוסטרלי RSPCA.
הפרויקט הוקם על ידי חברות בנייה מקומיות אשר קיבלו לכך הדרכה מאגרוטופ. כולל  הדרכה למנהלי החוות בהפעלת הלולים ומערכות הבקרה. הפרויקט הוקם בלוח זמנים קצר ביותר בתנאי אקלים קיצוניים. בפרויקט זה מגדלים כ 14 מיליון עופות פטם בשנה.

הידרופוד, מקסיקו
בית אריזה אשר תוכנן ונבנה על ידי אגרוטופ בשטח 8,700 מ"ר. בית האריזה מטפל מדי יום ב 25 ק"ג/מ"ר של פירות וירקות.

הוגנות עסקית ואיכות בנייה ללא פשרות

אגרוטופ מוכרת בארץ כחברה המקפידה על הוגנות עסקית ואנושית, ועל איכות גבוהה ללא פשרות. שמה של אגרוטופ הולך לפניה גם בשווקים שמעבר לים והיא מייצאת ומקימה פרויקטים רבים בחו"ל, בעיקר עבור המגזר החקלאי.

תחום הבניה לתעשייה מהווה נתח מרכזי בפעילותה של אגרוטופ בע"מ והיא מלווה פרויקטים מראשית ועד אחרית כמו גם עבודות ספציפיות.

מחשבה בונה

אגרוטופ מגדירה את עצמה כ-"חברה עם מחשבה בונה" והיא ערוכה להקמת פרויקטים בשיטות התקשרות שונות. ברוב הפרויקטים החברה משמשת כקבלן ראשי והפרויקטים מבוצעים על ידה כ"פרויקט מפתח" (Turn-Key Project). בפרויקטים אלה החברה מקבלת אחריות על כל שלבי הבנייה, משלב חישוף השטח ועד למסירת מבנה מוכן על כל מערכותיו. החברה מתאפיינת בעמידה בלוחות זמנים צפופים, ביחסי יחסי אנוש, איכות ואמינות ובהקשבה, שיתוף פעולה ומתן מענה הולם לצרכיו של הלקוח.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מנהלים עסק משפחתי? כך תשמרו על עצמכם במקרה של גירושין

  לא מעט זוגות בישראל החליטו שלא רק לקשור את גורלם הרומנטי האחד בשני, אלא גם לנהל יחדיו עסק משפחתי. עו״ד יוסי הרשקוביץ, מומחה לנושא של חלוקת רכוש בגירושין, מסביר איך תנהלו את העסק שלכם, כך שגם אם חלילה תיאלצו להתגרש, לא תיקלעו גם למשבר כלכלי עמוק

  מנהלים עסק משפחתי? כך תשמרו על עצמכם במקרה של גירושין

 • ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?

  מהו ייפוי כח מתמשך? מי יכול לערוך ייפוי כח מתמשך? מהם יתרונותיו ומי מוסמך לערוך אותו? על כל אלו ועוד, בכתבה שלפניכם

  ייפוי כח מתמשך – מה חשוב לדעת?

 • העברת נכסים וכספים מחו"ל לישראל בתקופת הקורונה

  הגל השני הכניס מדינה שלמה למצב מורכב הן בריאותית והן במישור העסקי כלכלי, ועל פי תחזיות המוסדות הפיננסים, לצערנו ההשלכות הכלכליות המשמעותיות עוד לפנינו. הדבר גורם לכך שרבבות ישראלים, נאלצים לממש עתודות נכסים או ממון ששמרו לעצמם כגיבוי בחו"ל, לקבל עזרה ממשפחותיהן בחו"ל

  העברת נכסים וכספים מחו"ל לישראל בתקופת הקורונה

 • ירושות בינלאומיות – חלק ראשון

  חוק הירושה גם קובע כי הדין שיחול על ירושתו של אדם הינו הדין של מקום מושבו בשעת מותו

  ירושות בינלאומיות – חלק ראשון