אגרוטופ בע"מ

בנייה מתועשת לתעשייה ולחקלאות

אגרוטופ בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1989
תחום: בנייה מתועשת לתעשייה ולחקלאות
כתובת: מושב תימורים, ת.ד 150 ד.נ שקמים
www.agrotop.co.il
טלפון: 08-8611600
פקס: 08-8611601
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.agrotopltd.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • נחום הנקין, אגרוטופ בע"מ

  נחום הנקין

  ז"ל 1946-2017

  אגרוטופ בע"מ

 • חנה הנקין, אגרוטופ בע"מ

  חנה הנקין

  מנהלת משאבי אנוש

  אגרוטופ בע"מ

 • גבריאל (גבי) פלג, אגרוטופ בע"מ

  גבריאל (גבי) פלג

  בעלים

  אגרוטופ בע"מ

 • רז הנקין, אגרוטופ בע"מ

  רז הנקין

  בעלים

  אגרוטופ בע"מ

 • טל הנקין, אגרוטופ בע"מ

  טל הנקין

  בעלים

  אגרוטופ בע"מ

 • רון בן חיים, אגרוטופ בע"מ

  רון בן חיים

  מנכ"ל

  אגרוטופ בע"מ

אייקון אודות

אודות אגרוטופ בע"מ

אגרוטופ בע"מ נמנית על אחת החברות המובילות בישראל לבנייה מתועשת לתעשייה ולחקלאות. בחברה פועלות שתי חטיבות  ביצוע נפרדות– חטיבה לבנית פרויקטים למגזר התעשייתי (לוגיסטיקה, משרדים, ומסחר) וחטיבה לבניית פרויקטים בתחום החקלאי בהתמחות בפרויקטים עבור גידול בעלי חיים. החברה נוסדה בשנת 1989 כחברת בת של הפח תעשיות מתכת בע"מ הקיימת למעלה משבעים שנה, בשותפות עם מר גבי פלג. היא רשומה ברשם הקבלנים הישראלי בסיווג ג-5 (בלתי מוגבל) בענף קבלנות ראשית וקונסטרוקציות פלדה ובבעלותה חברה לתכנון תלת מימד בתקן BIM (חברת BIMcraeft) דבר המהווה יתרון משמעותי הן בתכנון והן בביצוע.

מרכזים לוגיסטיים ותעשייתיים

אגרוטופ נחשבת בתחום זה כחברה המובילה בשוק – החברה מבצעת פרויקטים מגוונים למיטב החברות במשק. על דגל החברה מתנוסס החזון שלה - חברה מובילה בתחומה המקפידה על מצויינות, חדשנות, אמינות ומהווה משפחה לעובדיה וללקוחותיה.

להלן מספר פרויקטים נבחרים בהקמה:
אורדע פרינט, קריית גת
בניית מרכז לוגיסטי המשתרע על שטח של 30,000 מ"ר ומחולק למספר חברות. אגרוטופ מבצעת בין היתר עבודות עפר, עבודות שלד, חיפוי פנלים, התקנת מערכות ועבודות גמר.

יהלום, נתניה
מבנה משרדים ומסחר המשתרע על שטח כללי של כ-14 אלף מטר. המבנה כולל 2 קומות מסחר, 3 קומות מרתף, ו-5 קומות משרדים ואגרוטופ אחראית על התקנת כל מערכות המבנה, עבודות עפר ופיתוח, בניית קירות מסך וביצוע עבודות אלומיניום מיוחדות.

מרכז לוגיסטי דקטלון
פרויקט הכולל את תכנונו ובנייתו של מרלו"ג החברה המשתרע על שטח בנוי של כ-19 אלף מ"ר. הפרויקט מבוצע כ"פרויקט מפתח" (Turn-Key Project) כלומר אחריות משלב התכנון ועד מסירת המפתח.

קורנית דיגיטל
הקמת מפעל לייצור ואחסון מוצרי דיו לתחום ההדפסות הכולל שטח בנוי המשתרע על 6400 מ"ר. המפעל יכלול אולם ייצור ומספר מבנים נוספים לשימושים נלווים. אגרוטופ בונה את המפעל בשיטה הקונבנציונאלית והיא אחראית על כל עבודות העפר, הפיתוח והתקנת המערכות.

פרויקטים חקלאיים

אגרוטופ תכננה והקימה מאות פרויקטים ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. החברה מספקת שירותי בניה לפרויקטים בגדלים שונים ואלו כוללים בין השאר לולים ניידים, לולי מטילות, לולי רבייה, לולי פטם, דירי חזירים חוות בינוניות וגדולות, מפעלים תומכים כדוגמת מכון תערובת, מדגרה ומשחטה, וכן פרויקטים גדולים של אינטגרציה-ורטיקלית מלאה. בכדי למקסם את תוצאותיהם העסקיות של לקוחותיה, החברה מציעה בין השאר הכשרה לצוותים מקומיים בארץ ובחו"ל, העברת ידע וכן תמיכה מלאה בתפעול השוטף של הפרויקט. במהלך השנים תכננה, בנתה וליוותה החברה פרויקטים עבור עשרות מליוני בעלי חיים ב-5 יבשות.

להלן מספר פרויקטים נבחרים:
צרינה, גיאורגיה
פרויקט אינטגרציה ורטיקלית שלמה לגידול עופות פטם הכולל את כל שרשרת הייצור – החל מגידול הגרעינים ועד למוצר הסופי - בשר עוף טרי וקפוא. הפרויקט נמצא בשלבי הרחבה לייצור 24 אלף טונות של בשר בשנה.

ביצי עמק האלה, ישראל
הקמת לול המאכלס 120 אלף מטילות המוכן ליישום החוקים האירופאים החדשים לרווחת העופות. המבנה המתקדם משתלב עם סביבתו, שומר על ביטחון ביולוגי ומתוכנן להשתמש באנרגיה מתחדשת. חלק מהמערכות בלול כוללות מערכת מיקרו-אקלים, פילטרים לאור, אבק וריחות, ובקר לשליטה מרחוק למערכות.

פרויקט VOAG אוסטרליה
תיכנון והקמה של 40 לולי פטם בשטח כולל של 125,000 מ"ר ליד העיר גריפיט ב-NSW אוסטרליה. הפרויקט כלל תכנון  ואספקת מבנים וטכנולוגיה מתקדמת, תוך עמידה בתנאי רגולציה מחמירים של מינהל רווחת העופות  האוסטרלי RSPCA.
הפרויקט הוקם על ידי חברות בנייה מקומיות אשר קיבלו לכך הדרכה מאגרוטופ. כולל  הדרכה למנהלי החוות בהפעלת הלולים ומערכות הבקרה. הפרויקט הוקם בלוח זמנים קצר ביותר בתנאי אקלים קיצוניים. בפרויקט זה מגדלים כ 14 מיליון עופות פטם בשנה.

הידרופוד, מקסיקו
בית אריזה אשר תוכנן ונבנה על ידי אגרוטופ בשטח 8,700 מ"ר. בית האריזה מטפל מדי יום ב 25 ק"ג/מ"ר של פירות וירקות.

הוגנות עסקית ואיכות בנייה ללא פשרות

אגרוטופ מוכרת בארץ כחברה המקפידה על הוגנות עסקית ואנושית, ועל איכות גבוהה ללא פשרות. שמה של אגרוטופ הולך לפניה גם בשווקים שמעבר לים והיא מייצאת ומקימה פרויקטים רבים בחו"ל, בעיקר עבור המגזר החקלאי.

תחום הבניה לתעשייה מהווה נתח מרכזי בפעילותה של אגרוטופ בע"מ והיא מלווה פרויקטים מראשית ועד אחרית כמו גם עבודות ספציפיות.

מחשבה בונה

אגרוטופ מגדירה את עצמה כ-"חברה עם מחשבה בונה" והיא ערוכה להקמת פרויקטים בשיטות התקשרות שונות. ברוב הפרויקטים החברה משמשת כקבלן ראשי והפרויקטים מבוצעים על ידה כ"פרויקט מפתח" (Turn-Key Project). בפרויקטים אלה החברה מקבלת אחריות על כל שלבי הבנייה, משלב חישוף השטח ועד למסירת מבנה מוכן על כל מערכותיו. החברה מתאפיינת בעמידה בלוחות זמנים צפופים, ביחסי יחסי אנוש, איכות ואמינות ובהקשבה, שיתוף פעולה ומתן מענה הולם לצרכיו של הלקוח.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מהי הגדרת "בן זוג" בחוק הירושה החדש?

  החוק הקיים משנת 1965 לענייני ירושה אינו מגדיר מיהו בן זוג - דבר היוצר מורכבות משפטית - שאותה נועד החוק החדש לתקן

  מהי הגדרת "בן זוג" בחוק הירושה החדש?

 • האם השינוי בהרכב המשכנתאות באמת עובד לטובת הציבור?

  משכנתא בשני שליש פריים – האם היא מומלצת או שעלולה להוות בעיה?

  האם השינוי בהרכב המשכנתאות באמת עובד לטובת הציבור?

 • נשארים קרוב לבית: הקורונה תאיץ את התפתחות המשרדים מחוץ לתל אביב

  רבים מאזורי התעסוקה והמסחר החדשים מתפתחים היום דווקא באזורים מחוץ לגוש דן והמגמה רק תלך ותתעצם בעקבות הקורונה

  נשארים קרוב לבית: הקורונה תאיץ את התפתחות המשרדים מחוץ לתל אביב

 • זה לא הגיל, זה הניסיון

  כבר בגיל 16 הקים שיראל בזיז את החברה הראשונה שלו ועבד בתחום השיפוצים וצביעת בניינים. קרוב לעשרים שנה אחרי, בגיל 34, הוא משמש כמנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת ש.י גיל הבונים המגלגלת מאות מיליוני שקלים בשנה. "אנשים תמיד שואלים אותי ואת השותף שלי, יגאל גיל בן ה- 71, אם אנחנו אבא ובן. הגיל שלי הוא משהו שקשה קצת לעיכול בהתחלה אבל בסוף, בענף הבניה אתה נמדד לפי ביצועים, והביצועים שלנו בחברה הם ברורים וחיוביים מאד" מסביר בזיז, "גדלתי מלמטה ואנחנו מקפידים על ניהול נכון, אמין, ישר, מדויק, שואף למצוינות ומציגים מדדים טובים. במקרה שלנו הגיל הופך ליתרון שבא לידי ביטוי בחריצות, בכושר ההתמדה, בראיה פחות מקובעת, בביצועים טובים ובהצלחה אשר ניתן לכמת אותה"

  זה לא הגיל, זה הניסיון