אדאפרש בע"מ

יצואנית תוצרת חקלאית טרייה לאירופה

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: יצואנית תוצרת חקלאית טרייה לאירופה
כתובת: רח' משק 37, כפר טרומן
טלפון: 03-9735001
פקס: 03-9735003
אימייל: avi@adafresh.co.i
אתר החברה: http://www.adafresh.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אבי כדן

  אבי כדן

  מנכ"ל

  אדאפרש בע"מ

  איילת לנצר מנהלת שיווק
אייקון אודות

אודות אדאפרש בע"מ

אדאפרש בע"מ הינה חברת יצוא מוכרת ובולטת בתחומה, המשווקת תוצרת חקלאית טרייה הכוללת בעיקר תבלינים טריים, פירות וירקות שונים, לשווקים באירופה רוסיה ארה"ב ויפן.
הודות למיומנות וניסיון חקלאי, מעורבת אדאפרש בכל מערך הגידול של התוצרת הטרייה המיוצאת, החל משליטה על תכנון הגידול, ניהול שרשרת האספקה ושירות לקוחות נגיש ומקצועי.
התוצרת החקלאית של אדאפרש, מגיעה מטובי המגדלים במדינת ישראל בערבה, בנגב ובעמק בית שאן, ובנוסף ממגדלים באפריקה ובהודו. זאת בשיתוף פעולה הדוק ופורה, ומעורבות הדדית בהחלטות הפיתוח וחיזוי מגמות השוק.
החברה מסייעת למגדלים אלו, לענות על צרכים משתנים של השווקים הגלובליים, לתוצרת חקלאית איכותית ובטווח זמנים קצר במיוחד.
בחברת אדאפרש פועלים אנשי טכנולוגיה, אגרונומים, אנשי לוגיסטיקה, מומחי שיווק ומנהלי כספים, המבטיחים תהליכים מנוהלים ומבוקרים, בשליטה מלאה מרגע הקטיף ועד להגעה ללקוחות הקצה.
לחברת אדאפרש חברות בנות בהולנד וארה"ב, שם מתופעלים תהליכי ההפצה, שירות הלקוחות והמכירות הנקודתיות. חברת אדאפרש הינה החברה הישראלית הראשונה, לשווק תוצרת חקלאית לרשת Costco ביפן.

פריסה שיווקית נרחבת, בזמינות ושירות מידי

לאדאפרש משרד מכירות הממוקם בהולנד, ממנו נשלחת תוצרת טרייה על בסיס יומי לכל נקודה באירופה. ייחודו של מרכז לוגיסטי זה, טמון ביכולתו לספק תוצרת טרייה ומגוונת, במגוון רחב של נפחים ולאורך כל שרשרת השיווק, החל מרשתות השיווק הגדולות ועד לאריזות לתצרוכת ביתית קטנה יותר.
התוצרת הטרייה של אדאפרש משווקת כתוצרת המיועדת לשיווק ברשתות הגדולות תחת מותגים מקומיים, כמו גם באריזות המיועדות ללקוחות הקצה, תחת המותג ADAFRESH.

שרשרת פיקוח, בקרה וניטור מתוחכמת

בקרת איכות עקבית ומוקפדת, חיונית לקבלת תוצרת איכותית וטרייה. המגדלים של אדאפרש עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, ובהם תקני EUREPGAP, PPIS ו –QS המהווה תקן מחמיר במיוחד בגרמניה.
אדאפרש מתפעלת מערך לוגיסטי מתוחכם על ידי צוות עובדים מנוסה ומיומן, במתקנים לוגיסטיים מקצועיים.תהליכי העבודה של אדאפרש כוללים עבודה על פי נהלי אבטחת איכות, מעקב קפדני וגיבוי היסטוריית נתונים על כל מוצר, כאשר כל קרטון נושא קוד ובו מידע הכולל את פרטי המגדל, מועד הקציר, היסטוריית הצמיחה ונתונים נוספים. בכך מובטח מענה מהיר ויסודי עבור שאילתות מגוונות, בכל שלב.
בדיקות איכות נערכות באופן קבוע, מרגע בו עוזבת התוצרת את השדה ועד להגעה למדף, לאורך כל שרשרת הקירור.
מערך אבטחה זה כולל אף בדיקה ביטחונית קפדנית ויסודית.
אדאפרש פועלת בשיתוף פעולה מלא מול המגדלים בכל הנוגע לשימוש בחומרי הדברה, ומפעילה מערך בדיקה הדוגם את הסחורה במעבדות מוסמכות מוכרות.

מומחיות לוגיסטית כמפתח חיוני לאיכות

שמירה על שלמות שרשרת קירור מהווה גורם עיקרי, בהבטחת חיי מדף ארוכים למוצר הטרי.
לאדאפרש מחלקה לוגיסטית מומחית, המפקחת באופן הדוק על שלמות שרשרת האספקה, החל משמירה על מועדי קציר קבועים, הגעת צוות לוגיסטי ברגע בו התוצרת מוכנה לאיסוף, תפעול מערך קירור מבוקר וניהול תהליכי השינוע למרכז הלוגיסטי של החברה, הממוקם בקרבת שדה התעופה.
מיקום אסטרטגי זה מאפשר שמירה על קירור המוצר עד לרגע העלייה למטוס, ולאורך השרשרת הלוגיסטית החל מהנחיתה ביעד ועד להגעה ללקוח.
חברות הבנות של אדאפרש בהולנד ובניו יורק, מתַפעלות מערכים לוגיסטיים מתקדמים במתקני אחסון והפצה, המשרתים את השווקים באירופה ובארה"ב. כתוצאה, לקוחות הקצה של אדאפרש נהנים מתוצרת טרייה ואיכותית במיוחד, וזאת תוך 72 שעות בלבד מהקטיף בישראל.

מומחיות ומקצועיות בתהליכי המשלוח

צוות המשלוח של אדאפרש מונה מומחים לוגיסטיים, המתאימים את תנאי המשלוח לדרישות ללקוח, תוך הקפדה על יעילות מקסימלית, צמצום זמני ההמתנה ושמירה קפדנית על תנאי קירור ואחסון. המשלוחים הימיים של החברה מנוטרים ומבוקרים החל מרגע הטענתם על הרכב המגיע לנמל, דרך העברתם למכולות הקירור בבטן האנייה ועד להטענת מכולות אלו על הרכבים המגיעים ליעדים הסופיים באירופה ובארה"ב.
אדאפרש עושה שימוש מושכל ומחושב בהליכי משלוח באוויר, בים וביבשה, בכדי להבטיח את האיזון האופטימאלי בין מהירות ליעילות, ולספק תנאי משלוח אופטימאליים.

מחקר ופיתוח

כחלק ממחויבותה לפיתוח החקלאות הישראלית, פועלת אדאפרש בשיתוף פעולה הדוק עם מגדלים בפיתוח חדשנות חקלאית מחד, ומאידך, בעידוד השווקים לצריכת זנים חדשים ומעניינים.
על ידי תמיכה בהיבט חיוני זה של החקלאות, מסייעת אדאפרש למגדלים ישראלים, למצות את הפוטנציאל הגלום בשווקים הגלובליים.

תוצרת חקלאית טרייה ומגוונת

אדאפרש משווקת את מיטב התוצרת החקלאית של ישראל,  עם מגוון רחב של עשבי תיבול טריים, ענבים, תאנים ועוד באיכות הגבוהה ביותר.
בין היתר משווקת אדאפרש בזיליקום, בצל ירוק, עירית, רוקט, נענע, רוזמרין, מנטה, קורנית, אורגנו, שמיר, פטרוזיליה, כוסברה, מיורן ופרחים אכילים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חשיבותה של האסטרטגיה בתכנון סביבות עבודה

  שיטת WORKPLACE STRATEGY צוברת תאוצה בקרב ארגונים בעולם ומתייחסת לשינוי פנימי עמוק בארגון, תוך הסתכלות גלובלית והבנת היעדים האסטרטגיים שלו לטווח הרחוק. באמצעותה ניתן לתכנן סביבת עבודה אידיאלית, המותאמת לצרכי הארגון ועובדיו וכן, לאופי הפעילות העסקית ולמינוף הצלחתה

  חשיבותה של האסטרטגיה בתכנון סביבות עבודה

 • המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

  השבוע אושרה בוועדת השרים לענייני חקיקה הצעת חוק של חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) לפיה ועדות מקומיות תוסמכנה לאשר תוספת בנייה של עד 15% לפרויקטים של בניה למגורים, במקרים בהם רבע מהדירות בפרויקט יוקצו להשכרה לטווח ארוך (תקופת השכרה של 20 שנים) במחיר הנמוך ב- 20% ממחיר השוק. הדירות המיועדות להשכרה לטווח ארוך תוקצנה לזכאים, כאשר תנאי הסף לזכאות ייקבעו על ידי הממשלה.

  המסלול החדש לקידום פרויקטים להשכרה לטווח ארוך

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות החיתום המובילות

  על פי דירוג DUN'S 100, המדרג את חברות החיתום על-פי סך היקף ההנפקות ומספר הנפקות בהפצה ראשית, עולה כי פועלים אי.בי.אי מובילה השנה את הרשימה

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות החיתום המובילות

 • האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?

  סיווג של חברה בעלת קניון כאיגוד מקרקעין הינו בעל השלכות מס מרחיקות לכת

  האם מרכז קניות הינו איגוד מקרקעין ?