א.ד.י מערכות לרכב

יבואנית, משווקת ומתקינה של מגוון רחב של מוצרים חכמים לרכב מערכות שמע ומולטימדיה, מערכות בטיחות למניעת תאונות דרכים ונוחות, מערכות מיגון, מערכות איתור ותקשורת לרכב

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1984
תחום: יבואנית, משווקת ומתקינה של מגוון רחב של מוצרים חכמים לרכב מערכות שמע ומולטימדיה, מערכות בטיחות למניעת תאונות דרכים ונוחות, מערכות מיגון, מערכות איתור ותקשורת לרכב
כתובת: רח' אליהו איתן 1, ראשון לציון 7570301
טלפון: 03-9629296
פקס: 03-9629297
דוא"ל: office@adi-system.co.il
אתר החברה: http://www.adi-system.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אבי זינו, א.ד.י מערכות לרכב

  אבי זינו

  מנכ"ל (משותף) ובעלים, מקים ומייסד החברה

  א.ד.י מערכות לרכב

 • איציק זינו, א.ד.י מערכות לרכב

  איציק זינו

  מנכ"ל (משותף) ובעלים, מקים ומייסד החברה

  א.ד.י מערכות לרכב

  מיכל אשקורי סמנכ"לית תפעול וכ"א
  אורלי אלימלך סמנכ"לית שיווק ומכירות
  מוטי קוסובסקי סמנכ"ל תכנון ואסטרטגיה
  ירון מסלו סמנכ"ל מכירות תחום מערכות שמע
  אבי נקש סמנכ"ל טכני, שירות ופיתוח מוצר
  צאלה חן מנהלת כספים
  יניב חזן מנהל לוגיסטי
אייקון אודות

אודות א.ד.י מערכות לרכב

א.ד.י מערכות סטריאו ואזעקות לרכב בע"מ הוקמה בשנת 1984 ע"י איציק ואבי זינו כחברת מסחר בתחום מערכות סטריאו ואזעקות לרכב. מאז הקמתה, במהלך 30 שנות פעילותה, צברה החברה ידע וניסיון בענף הרכב בישראל, מול יבואני הרכב בישראל, וכיום הינה אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום זה.

בשנת 2016 מפעלי ע. שנפ ושות' בע"מ, יצרנית המצברים אשר בשליטת קרן סקיי רכשה 50% ממניות א.ד.י מערכות לרכב. צעד זה פותח בפני א.ד.י מערכות לרכב עולם רחב של שיתופי פעולה מינוף עסקי ושיווקי.

א.ד.י מערכות סטריאו ואזעקות לרכב בע"מ מתמחה בייבוא, שיווק והתקנה של מגוון רחב של מוצרים חכמים לרכב. החברה מקפידה על סטנדרטים בינלאומיים של איכות, מקצועיות, והבנה מעמיקה של הרכב.

א.ד.י מערכות לרכב מייבאת ומשווקת באופן בלעדי מערכת בטיחות לרכב למניעת תאונות דרכים - MOVON.

מערכת בטיחות בטכנולוגיה מתקדמת המסייעת במניעת תאונות דרכים. MOVON מצוידת במצלמה המותקנת על-גבי השמשה הקדמית המשלבת מצלמת DVR בטכנולוגיית HD לתיעוד מצבים לפני תאונה ואחריה ובאמצעות סריקה של תוואי הכביש במהלך הנסיעה, המערכת מתריעה ומסבה תשומת לב בעזרת התרעות קוליות וויזואליות.

מאפייני מערכת MOVON:
DVR - מצלמה המתעדת את מהלך הנסיעה
FCW - התרעה בפני התנגשות ברכב שלפנים בדרך עירונית ובינעירונית
LDW - התרעת סטייה מנתיב הנסיעה ומעבר נתיבים ללא איתות
SDA - התרעת אי שמירת מרחק
FPW - התרעת קרבה קדמית
PCW - התרעת הולכי רגל ורוכב דו גלגלי (בדגם MOVON TOP בלבד)
FVSA WAKE UP CALL - התרעה בפני תזוזה של הרכב הקדמי אשר התחיל בנסיעה
התרעה קולית בפני שיכחת תינוק ברכב (בדגם MOVON TOP בלבד)
מערכת בטיחות לרכב MOVON עומדת בדרישות משרד התחבורה - תקנה 142.

בנוסף, א.ד.י מפתחת פתרונות ייעודיים, ייחודיים, עפ"י דרישות ספציפיות של המערך הטכני של יבואני הרכב, בשיתוף פעולה עם ספקיה בחו"ל ומעניקה מענה ייחודי למערכות הפעלה מבוססות Android (אנדרואיד).

בין מוצרי א.ד.י מערכות לרכב, ניתן למנות מוצרי מיגון ואיתור בהם קודניות, כספות לרכב, מערכות איתור, מערכות ניהול צי רכב, מערכות שמע ומולטימדיה, בהן מערכות מולטימדיה ייעודיות עם מערכת הפעלה אנדרואיד, רדיו דיסק כולל BT, רמקולים, סאבוופרים, מתאמי אנדרואיד למסכים מקורים של הרכב, מוצרי נוחות ובטיחות, בהם מצלמות רוורס, מצלמה קדמית, מצלמות צד, מקפל מראות, שלטי נוחות, מעמדים לטאבלטים, מרימי שמשות, מערכות בטיחות לרכב, מוצרי יוקרה ותקשורת, בהם מסכים למושב האחורי, מערכות WIFI IN CAR, ומוצרי 4X4, הכוללים מיגון גחון, ווי גרירה, מדרגות צד ופגושים.

חברת א.ד.י מערכות לרכב מייצגת באופן בלעדי את חברת Kenwood יפן בישראל, יצרנית מערכות שמע ומולטימדיה, חברת HARMAN יצרני מותגי העל בתחום השמע JBL ו-INFINITY, וחברת Eglober מפתחי ויצרני מתאמי ניווט למסכים מקוריים של הרכב.
לחברת א.ד.י מערכות לרכב נציגות בסין, העוסקת באיתור מוצרים והזדמנויות עסקיות.
א.ד.י בעלת קשרי מסחר ועבודה עם מספר מפעלים ממחוז סאנג'אן בסין. 

א.ד.י מערכות לרכב, פעילה באופן בלעדי בחלק מיבואני הרכב המובילים בישראל, בהם:
UMI - קבוצת יוניברסל מוטורס שברולט, איסוזו, קדליאק
קרסו מוטורס – יבואני רנו, ניסאן ודאצ'יה
טלקאר – יבואני קיה וסאנגיונג
סמל"ת – יבואני סובארו
מאיר חברה למכוניות ומשאיות - יבואני הונדה
תשתית - יבואני משאיות DAF
חברות ליסינג, ציי רכב ומשווקים במגזר ה-After Market.

עבודת א.ד.י מערכות לרכב מול יבואני הרכב דורשת ידע והתמחות בהבנת הצרכים של יבואן, שליטה בכל שרשרת האספקה של המוצר מרגע איתורו, הגדרת צרכים טכניים של המוצר מול הספק, ביצוע הזמנות, הבאת המוצר לארץ, אישורו במכון תקנים, אישורו במחלקת ההנדסה של היבואן וביצוע ההתקנה שלו ברכב בשטח ה-PDI ברמת OE, והקניית "שקט תעשייתי" ליבואן הרכב.

חברת א.ד.י מקדישה מאמצים בכדי לתת מענה מקצועי לאתגרים הטכנולוגים החדשים בעולם הרכב. בין היתר פיתחה א.ד.י מערכת מולטימדיה חדשנית לרכב. פיתוח מיוחד בממשק לצג הרכב הכולל מגוון אפליקציות משולבות ופתרון WIFI לרכב.

מערכת ההפעלה Android 6 בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שילוב מערכות מולטימדיה ייעודיות לדגם הרכב עם מערכת הפעלה Android, כמו כן גם מתאמי ניווט ייעודים למערכות מולטימדיה מקוריות של הרכבים. 

השירות כמנוף מכירות

בא.ד.י מערכות לרכב השירות מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך המכירה. החברה משקיעה מחשבה רבה ואמצעים מגוונים מתוך הרצון להעניק ללקוחותיה תחושת בטחון ברכב, ולתת ליבואנים שקט נפשי. א.ד.י מקפידה על היבטים שירותיים, וביניהם מניעה, טיפול מערכתי, קביעת SLA וניתוח קריאות השירות. נושא המניעה מתמקד בתהליך המוקפד והמקצועי של שילוב מוצר חדש בסל המוצרים של החברה. הטיפול המערכתי כולל מוקד שירות לקוחות הזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. קביעת SLA באה לידי ביטוי בכ-40 נקודות שירות בפריסה ארצית, כמו גם בשילוב מוסכי היבואן במערך השירות. ניתוח קריאות השירות מתרחש באמצעות מערכת CRM מתקדמת שבה נרשמות כל קריאות השירות שמגיעות למוקד השירות. 

יושרה, מקצועיות ובטיחות

א.ד.י מערכות לרכב מקפידה לדאוג לשביעות הרצון המלאה של לקוחותיה, תוך שמירה והקפדה על שדרוג ונראות הרכב, חווית נהיגה ובטיחות במוצרים. לנגד עיניה של החברה עומדים בכל עת המקצועיות, בטיחות המוצרים, מחויבותה ללקוחות, תוך הענקת מעטפת שלמה של שירות לכלל המוצרים, כמו גם מחויבות לשותפים. הערכים העומדים בבסיס פעילות החברה הנם יושרה הגינות, אמון, ומחויבת להצלחה.

א.ד.י מערכות לרכב שואפת להיות ארגון יעיל ומהיר תנועה. היצירתיות, החדשנות והאיכות של החברה באות לידי ביטוי בחוויה הייחודית ובאיכות חיים הטובה שמעניקים מותגיה המובילים. לכן א.ד.י מערכות לרכב הינה החברה המועדפת בישראל.

א.ד.י מערכות לרכב מאמינה בפעילות למען הקהילה ותומכת באופן שוטף בפנימיה התיכונית "עיינות".

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • גישור בענייני מס

  האם המדינה עושה מספיק לשמירה על יחסים תקינים ברומן המתמשך?

  גישור בענייני מס

 • כרוניקה של כשל ידוע מראש: קיצורי הדרך שיפילו אתכם בדרך לחדשנות מצליחה

  יש משפט נהדר שאומר "אי אפשר להגיד לצ'יפס על האש - נו!". ישנם דברים שצריכים את הזמן שלהם כדי להיות מוצלחים. בתרבות המהירה ודורשת התוצאות בה אנו חיים, גם ניהול חדשנות שהוא מקצוע בהתהוות, מייצר תבניות של מנהלים המחפשים קיצורי דרך להחזר על השקעה בפעילות הנתפשת כחדשנית

  כרוניקה של כשל ידוע מראש: קיצורי הדרך שיפילו אתכם בדרך לחדשנות מצליחה

 • הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

  בעקבות קריסת ברוקרים בתחילת השנה, יזמה רשות ניירות ערך הצעת חוק להסדרת פעילות הברוקר-דילר. ההצעה תגביר את ההגנה על משקיעים ותתרום לעידוד ופיתוח התחום, תוך יצירת הרמוניה חקיקתית בין ישראל לעולם

  הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

 • כמה חכם המטבח הישראלי?

  המטבח החכם הוא אחד התחומים הצומחים בשוק יישומי הבית החכם. שוחחנו עם ערן סייג בעלים ומנכ"ל משותף במטבחי סמגל ויצחק אביבי מנכ"ל מטבחי אביבי כדי להבין מה חלקו של הצרכן הישראלי בצמיחה והאם בקרוב מטבח חכם יהיה עניין שבשגרה בכל דירה

  כמה חכם המטבח הישראלי?