א.ד.י מערכות לרכב חכם

יבואנית, משווקת ומתקינה של מגוון רחב של מוצרים חכמים לרכב מערכות שמע ומולטימדיה, מערכות מיגון, מערכות בטיחות ונוחות, מערכות איתור ותקשורת לרכב

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1984
תחום: יבואנית, משווקת ומתקינה של מגוון רחב של מוצרים חכמים לרכב מערכות שמע ומולטימדיה, מערכות מיגון, מערכות בטיחות ונוחות, מערכות איתור ותקשורת לרכב
כתובת: רח' אליהו איתן 1, ראשון לציון 7570301
טלפון: 03-9629296
פקס: 03-9629297
אימייל: office@adi-system.co.il
אתר החברה: http://www.adi-system.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אבי זינו

  אבי זינו

  מנכ"ל (משותף) ובעלים, מקים ומייסד

  א.ד.י מערכות לרכב חכם

 • איציק זינו

  איציק זינו

  מנכ"ל (משותף) ובעלים, מקים ומייסד

  א.ד.י מערכות לרכב חכם

  אריק רגב משנה למנכ"ל
  מיכל אשקורי סמנכ"לית תפעול וכ"א
  אורלי אלימלך סמנכ"לית שיווק ומכירות
  מוטי קוסובסקי סמנכ"ל תכנון ואסטרטגיה
  דני ללזרי סמנכ"ל פיתוח וניהול מוצר
  ירון מסלו סמנכ"ל מכירות תחום מערכות שמע
  אבי נקש סמנכ"ל טכני
  צאלה חן מנהלת כספים
  יניב חזן מנהל לוגיסטי
אייקון אודות

אודות א.ד.י מערכות לרכב חכם

א.ד.י מערכות סטריאו ואזעקות לרכב בע"מ הוקמה בשנת 1984 ע"י איציק ואבי זינו כחברת מסחר בתחום מערכות סטריאו ואזעקות לרכב. מאז הקמתה, במהלך 30 שנות פעילותה, צברה החברה ידע וניסיון בענף הרכב בישראל, מול יבואני הרכב בישראל, וכיום הינה אחת מהחברות המובילות בארץ בתחום זה.

א.ד.י מערכות סטריאו ואזעקות לרכב בע"מ מתמחה בייבוא, שיווק והתקנה של מגוון רחב של מוצרים חכמים לרכב. החברה מקפידה על סטנדרטים בינלאומיים של איכות, מקצועיות, והבנה מעמיקה של הרכב.

בנוסף, א.ד.י מפתחת פתרונות ייעודיים, ייחודיים, עפ"י דרישות ספציפיות של המערך הטכני של יבואני הרכב, בשיתוף פעולה עם ספקיה בחו"ל ומעניקה מענה ייחודי למערכות הפעלה מבוססות Android (אנדרואיד).

בין מוצרי א.ד.י מערכות לרכב חכם, ניתן למנות מוצרי מיגון ואיתור בהם קודניות, כספות לרכב, מערכות איתור, מערכות ניהול צי רכב, מערכות שמע ומולטימדיה, בהן מערכות מולטימדיה ייעודיות עם מערכת הפעלה אנדרואיד, רדיו דיסק כולל BT, רמקולים, סאבוופרים, מתאמי אנדרואיד למסכים מקורים של הרכב, מוצרי נוחות ובטיחות, בהם מצלמות רוורס, מצלמה קדמית, מצלמות צד, מקפל מראות, שלטי נוחות, מעמדים לטאבלטים, מרימי שמשות, מערכות מובילאיי, מוצרי יוקרה ותקשורת, בהם מסכים למושב האחורי, מערכות WIFI IN CAR, ומוצרי 44X, הכוללים מיגון גחון, ווי גרירה, מדרגות צד ופגושים.

חברת א.ד.י מערכות לרכב חכם מייצגת באופן בלעדי את חברת Kenwood יפן בישראל, יצרנית מערכות שמע ומולטימדיה, חברת HARMAN יצרני מותגי העל בתחום השמע JBL ו-INFINITY, וחברת Eglober מפתחי ויצרני מתאמי ניווט למסכים מקוריים של הרכב.

לחברת א.ד.י מערכות לרכב חכם נציגות בסין, העוסקת באיתור מוצרים והזדמנויות עסקיות.

א.ד.י בעלת קשרי מסחר ועבודה עם מספר מפעלים ממחוז סאנג'אן בסין.

א.ד.י מערכות לרכב חכם, פעילה באופן בלעדי בחלק מיבואני הרכב המובילים בישראל, בהם UMI - קבוצת יוניברסל מוטורס שברולט, איסוזו, קדליאק, קרסו מוטורס– יבואני רנו, ניסאן ודאצ'יה, טלקאר – יבואני קיה וסאנגיונג, סמל"ת – יבואני סובארו, מאיר חברה למכוניות ומשאיות - יבואני הונדה, תשתית - יבואני משאיות DAF, וחברות ליסינג, ציי רכב ומשווקים במגזר ה- After Market.

עבודת א.ד.י מערכות לרכב חכם מול יבואני הרכב דורשת ידע והתמחות בהבנת הצרכים של יבואן, שליטה בכל שרשרת האספקה של המוצר מרגע איתורו, הגדרת צרכים טכניים של המוצר מול הספק, ביצוע הזמנות, הבאת המוצר לארץ, אישורו במכון תקנים, אישורו במחלקת ההנדסה של היבואן וביצוע ההתקנה שלו ברכב בשטח ה-PDI ברמת OE, והקניית "שקט תעשייתי" ליבואן הרכב.

חברת א.ד.י מקדישה מאמצים בכדי לתת מענה מקצועי לאתגרים הטכנולוגים החדשים בעולם הרכב. בין היתר פיתחה א.ד.י פתרונות של תשתיות אינטרנט למערכות מולטימדיה, המאפשרות ללקוח להוריד למערכת המולטימדיה את אפליקציית הניווט WAZE, שילוב מערכות מולטימדיה ייעודיות לדגם הרכב עם מערכת הפעלה Android, כמו כן גם מתאמי ניווט ייעודים למערכות מולטימדיה מקוריות של הרכבים.

 

השירות כמנוף מכירות

בא.ד.י מערכות לרכב חכם השירות מהווה חלק בלתי נפרד מתהליך המכירה. החברה משקיעה מחשבה רבה ואמצעים מגוונים מתוך הרצון להעניק ללקוחותיה תחושת בטחון ברכב החכם, ולתת ליבואנים שקט נפשי. א.ד.י מקפידה על היבטים שירותיים, וביניהם מניעה, טיפול מערכתי, קביעת SLA וניתוח קריאות השירות. נושא המניעה מתמקד בתהליך המוקפד והמקצועי של שילוב מוצר חדש בסל המוצרים של החברה. הטיפול המערכתי כולל מוקד שירות לקוחות הזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. קביעת SLA באה לידי ביטוי בכ- 36 נקודות שירות בפריסה ארצית, כמו גם בשילוב מוסכי היבואן במערך השירות. ניתוח קריאות השירות מתרחש באמצעות מערכת CRM מתקדמת שבה נרשמות כל קריאות השירות שמגיעות למוקד השירות.

 

יושרה, מקצועיות ובטיחות

א.ד.י מערכות לרכב חכם מקפידה לדאוג לשביעות הרצון המלאה של לקוחותיה, תוך שמירה והקפדה על שדרוג ונראות הרכב, חווית נהיגה ובטיחות במוצרים. לנגד עיניה של החברה עומדים בכל עת המקצועיות, בטיחות המוצרים, מחויבותה ללקוחות, תוך הענקת מעטפת שלמה של שירות לכלל המוצרים, כמו גם מחויבות לשותפים. הערכים העומדים בבסיס פעילות החברה הנם יושרה הגינות, אמון, ומחויבת להצלחה.

א.ד.י מערכות לרכב חכם שואפת להיות ארגון יעיל ומהיר תנועה. היצירתיות, החדשנות והאיכות של החברה באות לידי ביטוי בחוויה הייחודית ובאיכות חיים הטובה שמעניקים מותגיה המובילים. לכן א.ד.י מערכות לרכב חכם הינה החברה המועדפת בישראל.

א.ד.י מערכות לרכב חכם מאמינה בפעילות למען הקהילה ותומכת באופן שוטף בפנימיה התיכונית "עיינות".

בנוסף אולי יעניין אותך

 • DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

  מדירוג Dun's 100 לשנת 2017 עולה כי ענף הדיור המוגן שומר על יציבות | משען שומרת על מקומה כרשת הגדולה בישראל | שינוי מסוים חל עם השלמת הרכישה של רשת אחוזת בית ע"י קבוצת עזריאלי, מה שהעלה את מקומה בדירוג

  DUN'S 100 2017 – דיור מוגן: הרשתות הגדולות והמובילות בארץ

 • תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

  לאחרונה נעשים ניסיונות חקיקתיים לצמצם את השימוש במכשיר התובענה הייצוגית. מה הסיבות לכך, וכיצד ניתן למנוע ניסיונות התערבות של המחוקק, אשר יגבילו את השימוש במכשיר זה

  תובענה ייצוגית – האם הגולם קם על יוצרו?

 • נפילתה של אימפריית האפליקציות

  כשאפל פתחה את חנות האפליקציות שלה ב- 2008, מעטים הבינו את ההשלכות שיהיו לה על המין האנושי. היכולות החדשות של הטלפון החכם, ששימש אותנו עד לאותו הרגע בעיקר לשיחות והודעות סמס, פתחו לכולנו פארק שעשועים של מידע, שימושיות והנאה. את פארק השעשועים מילאו בקצב הולך ומתגבר, אפליקציות שונות מכל תחומי החיים

  נפילתה של אימפריית האפליקציות

 • אליפות של אישה

  רגע לפני שאלונה ברקת מקבלת את אות "אישה פורצת דרך" בטקס הענקת אותות המצוינות של דן אנד ברדסטריט, שיערך ב 28.5 במוזיאון תל אביב, האישה שמיישמת את חזונו של בן גוריון בבירת הנגב, מעניקה ראיון מיוחד לאתר 100 DUN’S ומספרת על ההצלחה המקצועית החברתית והקהילתית של קבוצת הפועל באר שבע.

  אליפות של אישה