אדרה רוט ושות', עורכי דין

רשלנות רפואית ונזקי גוף

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2002
תחום: רשלנות רפואית ונזקי גוף
כתובת: רח' השיזף 4, בניין Wopa, רעננה
טלפון: 09-7487778
פקס: 09-7487779
דוא"ל: adara@adara-roth.co.il
אתר החברה: http://www.adara-roth.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

  • אדרה רוט, אדרה רוט ושות', עורכי דין

    עו"ד אדרה רוט

    מייסדת ובעלים

    אדרה רוט ושות', עורכי דין

אייקון אודות

אודות אדרה רוט ושות', עורכי דין

אדרה רוט ושות' עורכי דין הינו משרד בוטיק המתמחה זה שני עשורים בתחום הרשלנות הרפואית ובנזקי גוף קשים.

המשרד, המייצג תובעים ותובעות בלבד, ייצג בחלק מתביעות הנזיקין הגדולות והמורכבות במדינת ישראל, ולזכותו עומדים תקדימים רבים, בהם בבית המשפט העליון.

משרד אדרה רוט ושות' עורכי דין, המדורג כמשרד מוביל הן בתחום הרשלנות הרפואית והן בתחום דיני הנזיקין על ידי מדריך הדירוג דן אנד ברדסטריט, העביר ללקוחותיו פיצויים של עשרות רבות של מיליוני שקלים, ונהנה ממוניטין מצוין בתחומו זה כעשרים שנה.

המשרד, שהוקם על ידי עו"ד אדרה רוט בשנת 2002, משכיל לשלב בין היחס האישי ממנו נהנים לקוחותיו, המתמקד במעורבותה האישית של מייסדת המשרד בכל תיק ותיק, לבין המצוינות המקצועית בה הוא מוכר, המביאה להישגים יוצאי הדופן של המשרד עבור לקוחותיו.

עם הישגים אלה נמנים כאמור תקדימים בתביעות ייחודיות אל מול המדינה ופסקי הדין מהגבוהים ביותר בארץ מבחינת הפיצויים שנפסקו בישראל גם בתחום הרשלנות הרפואית.

לאדרה רוט וצוות משרדה טביעת אצבע תקדימית במשפט הישראלי.

בין היתר, המשרד ייצג את כל בני ובנות המשפחות השכולות שפונו מגוש קטיף, עת הגיש תביעה תקדימית כנגד מדינת ישראל בטענה לרשלנותה של המדינה באשר לאופן בו נהגה עם המשפחות השכולות על רקע העתקת הקברים עם פינוי ישובי גוש קטיף.

ייצוגן של המשפחות השכולות בתביעה תקדימית זו כנגד מדינת ישראל היה בבחינת ציון דרך במשפט הישראלי, אשר אושר בפסיקת בית המשפט העליון וקבע את חבותה של המדינה לפיצויין של כל המשפחות השכולות אשר נאלצו להעביר את קברי יקיריהן.

מכיוון שמשרדה של עו"ד אדרה רוט מייצג נפגעים ונפגעות בלבד, ואינו מייצג את חברות הביטוח ואף לא פועל מטעמן, המשרד מבטיח את מלוא מחויבותו ומסירותו ללקוחותיו בלבד, ולעולם אינו נמצא בניגוד עניינים, אלא מיישם, הלכה למעשה, את ניסיון העבר שרכש, בכדי להשיג תוצאות מיטביות עבור לקוחותיו.

עורכות הדין במשרד רואות בעבודתן שליחות, וגאות להעניק ללקוחותיהן בתקופה הקשה בה הם נמצאים, שירות משפטי ראשון במעלה תוך הקפדה על שירות אישי, מקצועי ומסור, לכל אורך הדרך, ולהגיע להישגים יוצאי דופן עבורם.

תחומי התמחות המשרד

רשלנות רפואית

משרדה של עו"ד אדרה רוט מתמחה בפגיעות גוף ונפש עקב רשלנות רפואית.
למשרד ניסיון מקצועי בן עשרים שנה בתחום הרשלנות הרפואית, והוא נהנה מקשרים נרחבים עם מומחים ומומחיות רפואיים בכל תחומי הרפואה, הן בארץ והן בעולם.
המשרד שותף בחלק מפסקי הדין החשובים והגדולים שנפסקו בישראל בשני העשורים האחרונים.
למשרד ניסיון רב בתביעות רשלנות רפואית בהריון או לידה, לרבות שיתוק מוחין (CP), מומים מולדים, שיתוק ע"ש ארב (Erb, פרע כתפיים), אולטרא סאונד (US), וכן בתביעות בגין מעקב הריון לקוי. בנוסף, המשרד מתמחה בתביעות בגין איחור באבחון סרטן, אי ביצוע בדיקות, או התעלמות מתלונות. המשרד מטפל גם בתביעות רשלנות רפואית בניתוחים ובכירורגיה כללית, בהם ניתוחים של מערכת העיכול, ניתוחי קיצור קיבה, ERCP ובדיקות אנדוסקופיות, צנתור, ניתוח לב, ניתוחי חזה, השתלת איברים וברשלנות רפואית ברפואה דחופה בתחום הנוירולוגיה, לרבות איחור באבחון אירוע מוחי, מפרצת וכדומה.
המשרד עוסק אף בתביעות רשלנות רפואית בתחום האורתופדי, בין היתר, בניתוחי גב וניתוחים אורתופדיים שונים. המשרד עוסק גם ברשלנות רפואית בניתוחים קוסמטיים, ניתוחים פלסטיים להגדלת/הקטנת שדיים, ניתוח אף, ניתוח בטן שאיבת שומן, הסרת שיער בלייזר, הסרת קעקועים וצלקות.
למשרד אף ניסיון בתחום הרפואה הפנימית, לרבות בנושאי איחור באבחון, אי-זיהוי זיהום ומינון שגוי של תרופות, וברשלנות רפואית של רופא/ת משפחה, בנושאי אי-ביצוע בדיקות, אי-הפניה למומחה או לבדיקת הדמיה (US, CT, MRI).

נזקי גוף קשים

המשרד מייצג נפגעי גוף ונפש כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה ומפגעים זה שנים רבות.
המשרד מתמחה בייצוג נפגעים ונפגעות בלבד אל מול חברות הביטוח והמזיקים השונים.
המשרד הינו בעל ניסיון רב בייצוגם של תובעים ותובעות בנזקי גוף קשים, הן כנגד חברות הביטוח והן כנגד מדינת ישראל, רשויות מקומיות או כל תביעה אחרת שמקורה ברשלנות או בעוולה שגרמה לנזק גוף.
לזכות המשרד פסקי דין מהגבוהים שנפסקו בישראל בתחום זה.

תביעות ביטוח

המשרד מייצג בהצלחה את לקוחותיו אף בתביעות על פי פוליסות שונות: תביעות אבדן כושר עבודה, נכות מתאונה, ביטוחי חיים וכדומה.
למשרד ניסיון רב שנים בניהולן של תביעות ביטוחיות שונות כנגד חברות הביטוח, והינו עובד בשיתוף פעולה עם מומחים רפואיים ותעסוקתיים בכל התחומים השונים, והכל לצורך השגת התוצאה המיטבית עבור הלקוח.
כל נפגע גוף באשר הוא, יוכל למצוא במשרד מענה משפטי, מקצועי ואנושי אליו יידרש - בעקבות פגיעתו הקשה.

עו"ד אדרה רוט

אדרה רוט מתמחה זה 22 שנה בתחום נזקי הגוף בכלל ובתחום הרשלנות הרפואית בפרט.
עו"ד רוט טיפלה בחלק מהתביעות המשמעותיות ביותר במדינת ישראל, בעלות הד תקשורתי ניכר.
בעברה שימשה עו"ד רוט כעו"ד המייצגת את חברות הביטוח השונות.
את הניסיון והידע שצברה בשנים אלה, מיישמת עו"ד רוט ב-18 השנים האחרונות בייצוג תובעים ותובעות פרטיים בלבד בתביעות רשלנות רפואית, נזקי גוף קשים בתאונות דרכים, תאונות עבודה ותאונות שונות.
בנוסף, עו"ד רוט מייצגת את לקוחותיה בתביעותיהם אל מול המוסד לביטוח לאומי וקופות החולים השונות.
עו"ד רוט היא בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן והוסמכה כחברה בלשכת עורכי הדין בשנת 1997. עו"ד רוט בוגרת השתלמויות עומק בנושא רפואה למשפטנים ובעלת רישיון נוטריון, והנה מרצה ונוטלת חלק בפאנלים משפטיים בתחום נזקי הגוף והרשלנות הרפואית.

תרומה לקהילה

אדרה רוט וצוות משרדה רואים לנגד עיניהם את חשיבות התרומה לקהילה והסיוע לאוכלוסיות הנזקקות. מתוך ראיה זו מטפל המשרד, באופן מקצועי, מסור וקבוע בתיקי פרו בונו, וזאת כחלק מתפיסת עולם והשקפה כי כל אדם באשר הוא אדם ראוי לייצוג מקצועי והולם.
כמו כן המשרד נוטל חלק, באופן קבוע, בסיוע לקשישים ולניצולי שואה.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך