אהוד מלמה, משרד עורכי דין

דיני תעבורה

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2001
תחום: דיני תעבורה
כתובת: רח' שוקן 32, קומה 4, תל אביב
טלפון: 03-6823957, 052-3875526
פקס: 03-6823958
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אהוד מלמה

  עו"ד אהוד מלמה

  מייסד ובעלים

  אהוד מלמה, משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות אהוד מלמה, משרד עורכי דין

משרד עורכי דין אהוד מלמה, הנו משרד המתמחה בתחום דיני התעבורה ובתחום זה בלבד. עורך דין אהוד מלמה עוסק בתחום דיני התעבורה במשך תקופה של כעשרים שנים עוד בהיותו מתמחה.
בשנת 2002 הקים עורך דין אהוד מלמה את משרדו, הנמצא סמוך לבית המשפט לתעבורה בתל אביב, ומאז ועד היום צבר מוניטין רב ואין ספור הצלחות בתיקים שהגיעו למשרדו.
כיום המשרד מונה חמישה עורכי דין שני מתמחים וצוות ניהול מקצועי הנותן מענה סביב השעון ויחס אישי לכל לקוח.
עורך דין מלמה מספק ללקוחותיו שירות מלא ומקצועי החל משיחת הטלפון הראשונית ועד לקבלת ייצוג מסור בבתי המשפט וזאת במגוון רחב של עבירות תנועה הכוללות: דוחות תנועה, הזמנות לדין, תאונות דרכים, נהיגה בשכרות/סמים ועד לתאונות דרכים קטלניות.
עו"ד מלמה וצוות המשרד מייצגים אלפי לקוחות מכל המגזרים בכל בתי המשפט לתעבורה ברחבי הארץ.
בין לקוחות המשרד ידוענים רבים, חברי כנסת, אנשי אקדמיה, מנהלים בכירים, עורכי דין ועוד.

תחום דיני התעבורה

כאמור, משרדו של עו"ד מלמה עוסק אך ורק בתיקים הקשורים בתחום דיני התעבורה.
תחום דיני התעבורה הנו תחום רחב ומורכב הדורש בקיאות ומומחיות ובמשך שנות פעילות המשרד הצטבר ידע רב בטיפול בכל הקשור לדיני התעבורה, כגון:
• בדיקת תקינות דוחות שנרשמים על ידי שוטרים, כאשר דוח שלא נרשם כנדרש יכול להביא לביטולו.
• בקיאות מלאה בהפעלת המכשור האלקטרוני הנמצא ברשות המשטרה, לדוגמא מכשיר הינשוף באמצעותו אוכפים עבירות של נהיגה בשכרות, מכשירי הלייזר למיניהם בהם אוכפים עבירות מהירות, מצלמות מהירות וכד'.
• חקר תאונות דרכים, כאשר אדם מואשם בבית המשפט לתעבורה באחריות לתאונת דרכים בה נפגע או נהרג אדם ישנן הגנות רבות העומדות לרשותו ונדרש ידע רב ומיומנות על מנת להציגם בבית המשפט.
• ביטול נקודות בגין עבירות תנועה בבית המשפט.
• התמודדות מול פסילות משרד הרישוי בגין צבירת נקודות.
• המכון הרפואי לבטיחות בדרכים שהחליט לפסול רישיון על סמך אי התאמה אישיותית לנהיגה נכונה ו/או מכל טעם אחר.
• פסילות מנהליות מידיות על ידי קצין משטרה כאשר נהג עובר עבירת תנועה חמורה.
• ערעורים לבית המשפט המחוזי, העליון ועוד.

במשך שנות פעילות המשרד צבר עורך דין אהוד מלמה ידע רב וניסיון המאפשרים לו להתמודד בבית המשפט בכל סיטואציה אפשרית ולמצוא לטובת לקוחותיו את הפתרונות הטובים ביותר ולהשיג עבורם את התוצאה הטובה ביותר.

יחס אישי ותוצאות מיטביות

עורך דין אהוד מלמה מעניק יחס אישי לכל לקוח,  ומעודכן בכל מה שקורה בתיק מתחילתו ועד סופו. הייצוג בבית המשפט הינו ברמה הגבוהה ביותר תוך השגת התוצאה המיטבית שניתן להשיג באותו התיק.
צוות המשרד מעניק טיפול ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, כאשר ערכים של אמינות ויושר תמיד עומדים לנגד עיניהם. עו"ד מלמה מקפיד לשמור על מערכת יחסים מקצועית עם הגורמים המשפטיים – בתי המשפט, התביעה וכו'.
כל תיק זוכה ליחס אישי של עו"ד מלמה אשר מלווה את כל ההליכים מתחילתם ועד סופם. בזכות המקצוענות והטיפול המסור והמוצלח בלקוחות לאורך השנים, המשרד צבר מוניטין רב בתחום ולקוחות רבים.
עורכי הדין במשרד אינם חוסכים במאמצים על מנת  להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח, וזאת אף אם נדרשים דיונים מרובים בבית המשפט. 

שכר הטרחה

שכר הטרחה בעבור הטיפול בכל תיק ותיק נקבע מראש כסכום קבוע עבור אותו תיק ובעבורו יקבל הלקוח שרות מיטבי ללא חשש לתוספת תשלום. שכר הטרחה הגון ביותר וישנם מספר אפשרויות לתשלום.
עורך דין מלמה מאמין בכל מאודו כי יחס אישי, טיפול מקצועי, תוצאות מעולות ושכר טרחה הגון הינם הנוסחה להצלחת המשרד.
אם קיבלת דוח תנועה, נהגת בשכרות, היית מעורב בתאונת דרכים בה נפגע או נהרג אדם, רישיון הנהיגה נלקח ממך מכל סיבה שהיא ו/או הוזמנת לבית המשפט לתעבורה מומלץ להיוועץ עם עורך דין הבקיא בתחום על מנת "להיחלץ מהצרה".
עו"ד מלמה מבטיח טיפול מקצועי, מסור ותוצאה מיטבית.

בין ההישגים הרבים בהם זכה המשרד לאחרונה ניתן למנות את התיקים הבאים:

• ייצוג בתיק נהיגה בשכרות של ידוען שנתפס נוהג בשכרות ברמה גבוהה. עו"ד מלמה הצליח לשכנע את התביעה להגיע להסדר טיעון מקל ביותר שכלל פסילת רישיון נהיגה לתקופה קצרה בת חודשיים ימים.
• רופא בכיר בעל שם עולמי קיבל הזמנה לבית משפט בעבירת מהירות. יומיים לפני הדיון ולאחר פניות מצד עו"ד מלמה למשטרת ישראל, החליטה המשטרה לחזור בה מן האישום והתיק נמחק.
• טיפול בתיק תאונת דרכים - הלקוח פנה לעו"ד מלמה מיד עם התרחשות התאונה. עו"ד מלמה מיד יצא לזירת התאונה ונפגש עם הלקוח. הייעוץ שניתן ללקוח לפני חקירתו עזר לסיים את התיק בבית המשפט עם קנס נמוך בלבד וללא כל שלילה בפועל, וזאת למרות שהוגש כתב אישום חמור המחייב שלילת רשיון נהיגה בפועל.
• עו"ד מפורסם שביצע תאונת דרכים תוך פגיעה חמורה בהולך רגל במעבר חצייה. עו"ד מלמה ניהל מו"מ ממושך עם נציגי המשטרה והצליח לבטל את כתב האישום.
• לקוח נתפס בנהיגה בשכרות ברמה גבוהה ביותר ובפעם השלישית. הלקוח פנה לעו"ד מלמה תוך ידיעה שייאסר לתקופה ממושכת, ורשיון הנהיגה שלו ייפסל לתקופה של שנים. לאחר עיון בחומר הראיות ניהל עו"ד מלמה מו"מ עם התביעה והצליח להסדר טיעון הכולל פסילת רישיון נהיגה לתקופה בת תשעה חודשים בלבד.
• לקוח נאשם בנהיגה רשלנית כשבעבר כבר היו לו הרשעות נוספות בגין אותה עבירה. עו"ד מלמה ניהל את התיק בבית משפט לתעבורה כאשר טען כי התביעה לא הוכיחה כלל כי נהג ברכב. שופט בית המשפט לתעבורה הרשיע את הלקוח וגזר עליו בין היתר עונש מאסר לשנה. בצעד חסר תקדים ביטל בית המשפט המחוזי את הרשעת הלקוח וזיכה אותו זיכוי מוחלט תוך העברת ביקורת נוקבת על המשטרה ועל אופן ניהול התיק על ידה. הזיכוי איפשר ללקוח להמשיך את חייו.
• קצין בצה"ל פנה לעו"ד מלמה לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בתאונת דרכים בה נהרג ילד קטן. הלקוח הואשם שלא נתן זכות קדימה בצומת בה ישנו תמרור עצור. עו"ד מלמה ניהל מו"מ נוקב מול הפרקליטות והראה להם שהמוות לא אירע כתוצאה מרשלנותו של הלקוח אלא מרשלנות האב שלא חגר את בנו בחגורת בטיחות כראוי. הפרקליטות קיבלה עמדה זו ונחתם הסדר טיעון של פסילה קצרה בת 11 חודשים ו-200 שעות של של"צ. בימ"ש לתעבורה שנדהם לגלות כי העונש הוא כה מקל, לא כיבד את הסדר הטיעון והטיל 6 חודשי עבודות שירות. עו"ד מלמה ערער לבימ"ש המחוזי שביטל את עבודות השירות ואישר את הסדר הטיעון.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה