אוטודיל

טרייד אין ומסחר בכלי רכב משומשים

תמונה ראשית אוטודיל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: טרייד אין ומסחר בכלי רכב משומשים
כתובת: הלח"י 24, בני ברק
טלפון: 1-700-700-866
פקס: 03-6172929
דוא"ל: sale@auto-deal.co.il
אתר החברה: http://www.auto-deal.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מאיר אוחיון, אוטודיל

  מאיר אוחיון

  מנכ"ל משותף

  אוטודיל

 • תומר דותן, אוטודיל

  תומר דותן

  מנכ"ל משותף

  אוטודיל

מנהלים בכירים

  דרור פולוס סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות אוטודיל

רשת “אוטו-דיל”, הטרייד-אין הגדולה בישראל למכירת מכוניות מיד ראשונה ופרטית, הוקמה בשנת 1997 ונמנית עם החברות הגדולות והאמינות ביותר בישראל למכירת מכוניות מיד ראשונה פרטית. הרשת היא המבצעת הבלעדית של כל עסקאות הטרייד-אין עבור קבוצת “צ’מפיון מוטורס” ומותגיה: Audi, פולקסווגן, סקודה וסיאט, קבוצת סמל"ת ומותגיה: פיאט, אלפא רומיאו,אבארט , ג'יפ וקרייזלר ובשנת 2014 קיבלה החברה את הזיכיון הבלעדי לביצוע עסקאות הטרייד אין בישראל של מותג העל הבריטי - אסטון מרטין. ברשת "אוטו-דיל", שסיכמה את שנת 2017 עם מכירות של 9,500 כלי רכב, עובדים כ-80 עובדים בארבעה סניפים מרכזיים: בבני-ברק, בירושלים בחיפה ובסניף החדש שהוקם במתחם מעויין שורק בראשון לציון.
ברשותה של רשת "אוטו-דיל" המלאי הגדול בארץ של מכוניות משומשות מבעלות פרטית בלבד, המגיע ליותר מ-1,000 מכוניות בכל זמן נתון. מאז הקמתה מכרה "אוטו-דיל" למעלה מ- 100,000 כלי רכב. בשנת 2017 גלגלה הרשת מחזור של מעל ל- 800 מיליון ש"ח. נתונים אלו מצביעים על אמון גורף של הציבור בשיטת המכירה והעבודה של “אוטו-דיל”.
הנהלת החברה כוללת את המנכ"לים המשותפים מאיר אוחיון ותומר דותן, ואת סמנכ"ל הכספים דרור פולוס. ביוני 2005 רכשה קבוצת אלייד, חברת האם של צ’מפיון מוטורס, 49% מ"אוטו-דיל", ובידי דותן ואוחיון נותרה בעלות של 51% בחברה.
החברה הוקמה על-ידי דותן ואוחיון, הנמצאים בתחום מכירות הרכב למעלה מ-25 שנה, ומשנת 2015 בבעלותם גם זיכיון היבוא של מותג העל הבריטי אסטון מרטין בישראל. בתחילה שכנה אוטודיל בתלפיות, ירושלים, ולאחר מכן עברה לבני ברק. ביתה החדש של החברה מאז 2010 הינו מתחם הממגורות בבני ברק. המתחם הינו בבעלות החברה, לאחר שנרכש על ידי זרוע הנדל”ן של החברה כבר ב-2006. בתהליך בנייתו והפיכתו למרכז המכירות העיקרי של החברה הושקעו למעלה מ-50 מיליון ש"ח. המתחם, המשתרע על פני 18 דונם, כולל אולם תצוגה, משרדי מכירות, מחלקות רכש, מרכז מסירה מתקדם, משרדי הנהלה ובק אופיס.
בדצמבר 2014 חנכה החברה את מרכז המכירות והשירות החדש בראשון לציון, במתחם המשתרע על פני 18 דונם באזור פלמחים, בעלות של 35 מיליון ש"ח. המתחם, הנחשב לחדשני בענף, נותן מענה ללקוחות החברה באזור הדרום ומאופיין ב–CI של החברה ובגישת ה–One Stop Shop, הנהוגה בכל מתחמי החברה. 

One Stop Shop

ייחודה של רשת "אוטו-דיל" טמון בראש ובראשונה בעובדה שהיא מציעה מרכז אחד גדול המספק במקום אחד את כל צורכי הלקוח, ומאפשרת לו בזמן אפסי להחליף את רכבו הישן בחדש. החברה היתה הראשונה בארץ להציע קניית רכב מיד ראשונה בשיטה האמריקאית, והביאה את תרבות הטרייד-אין לישראל.
רשת "אוטו-דיל" מציעה, בדיוק כמו בארה”ב, מרכז מכירות של כלי רכב משומשים עם חיבור ליצרן/יבואן באופן קבוע. באופן זה, מלאי המכירות מתחדש כל העת, וכולל מגוון גדול של כלי רכב מיד פרטית.
"אוטו-דיל" מציעה גם מגוון עצום של רכבים בזכות היותה נציגה רשמית של שורה ארוכה של מותגים. עוד תורמים למגוון עצום זה הלקוחות הפרטיים הרבים, המשתמשים בשירותי החברה ומבצעים טרייד-אין על רכביהם שלא פעם הם בעלי מותג אחר.
מעבר לכך, רכישה באמצעות "אוטו-דיל" מספקת ללקוח הפרטי עוד שורה של יתרונות. מול עיני הרשת עומדות אמינותה ואחריותה כלפי לקוחותיה, ולכן כל מכונית עוברת בדיקה מקיפה במכון רישוי מוסמך, עוברת טיפול יסודי, ניקוי והכנה למסירה, ונמסרת ללקוח כשהיא במצב מכני מעולה. לכל זאת מצטרפת אחריות של “אוטו-דיל” לתקופות של עד שנה מתאריך הרכישה.
זאת ועוד, "אוטו-דיל" מאפשרת ללקוח ביי-באק (רכישה חוזרת) של הרכב לאחר שנה. גם בנושא המימון והעזרה ללקוח הפרטי מספקת הרשת פתרונות ייחודים. הרשת היתה הראשונה, בענף הרכב המשומש בישראל, לעבוד מול הבנקים המובילים באופן סדיר, ומספקת ללקוח, באמצעותם, הסדרי הלוואות שונים, בתנאים ומחירים ייחודים.
"אוטו-דיל" מעניקה ללקוחותיה את האפשרות לרכוש רכב ולקבל עד 100% מערכו באשראי. לרשות הלקוחות עומדים מספר מסלולי מימון ב"חליפה אישית". המימון מתבצע בעזרת חברות המימון ובאמצעות הבנקים הגדולים בישראל, בהם בנק הפועלים ובנק לאומי. כל היתרונות האלו חוסכים מן הצרכן את ההתעסקות הכרוכה במכירת רכבו ומאפשרים לו לרכוש רכב באמינות ובמהירות, ולמעשה להחליף מפתח במפתח.

מגוון עצום של מכוניות

לרשת “אוטו-דיל” מחלקת מכוניות יוקרה, הגדולה והמגוונת ביותר בישראל - מכוניות יוקרה ופאר מהשורה הראשונה ומהמותגים המובילים בעולם, בנוסף למכוניות ספורט אקזוטיות ויחידות במינן, מכוניות מנהלים, ג’יפי יוקרה ועוד.
ל”אוטו-דיל” מחלקה מיוחדת המציעה כלי רכב מסחריים, מיניבוסים וטנדרים.

פעילות עתידית

כחלק מתפיסת עולמה, "אוטו-דיל" מתכננת להרחיב בשנים הקרובות את פעילותה אל עבר אזורים נוספים בארץ, ולפתוח עוד מספר סניפים.
בימים אלו פועלת החברה להקמת פאאור סנטר, שיחליף עם סיום הקמתו את הסניף הקיים בחיפה. סניף זה יהווה מתחם, שישרת את כל אזור צפון הארץ ויביא את הייחודיות, החדשנות והסטנדרטים של החברה לכל תושבי הצפון. בעתיד, מתכננת החברה הקמת פאואר סנטר נוסף באזור באר שבע, ושדרוג הסניף הקיים בירושלים.
מטרתה של רשת “אוטו-דיל" הינה להעניק ביטחון הכרוך בקנייה ממרכזי רכב מוסדרים. הרשת מתעתדת להפוך את השוק לשוק מגוון וממוסד, ולשנות את הרגלי הקנייה של הצרכן הישראלי בכל הקשור לכלי רכב משומשים.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • לשון הרע במערכת הבחירות הקרבה לרשויות המקומיות

  בבחירות לרשויות המקומיות בישראל שתתקיימנה ביום 30.10.18, יעמדו לבחירה מועצות העירייה, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות, וכמובן ראשים של אלו. בדרך כלל מדובר בבחירות סוערות, מלאות השמצות הדדיות ולעיתים אף מלוות ב"קמפיינים" שליליים בתקשורת, שמטרתן לשנות את דעת הבוחר ולהוביל לבחירת היריב המתחרה.

  לשון הרע במערכת הבחירות הקרבה לרשויות המקומיות

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

 • "הנזק מהגודש בכבישים הוא כ – 40 מיליארד שקלים והוא מעיב על הצמיחה הפוטנציאלית בצריכה הפרטית, זו בעיה שחייבים לפתור"

  השבוע התקיים במשרדי דן אנד ברדסטריט פורום DUN'S 100 של בכירי ענף הרכב והתחבורה בישראל. כמדי שנה התאספו בכירי הענף לדיון פתוח על האתגרים העומדים בפני הענף ועל הפתרונות האפשריים. השיח התמקד בהתפתחויות הטכנולוגיות בתחום ובהשפעות שלהן על גורמי השלטון והרגולטורים, וכן על בעיית הגודש בכבישים והפתרונות האפשריים.

  "הנזק מהגודש בכבישים הוא כ – 40 מיליארד שקלים והוא מעיב על הצמיחה הפוטנציאלית בצריכה הפרטית, זו בעיה שחייבים לפתור"

 • גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?

  לא מכבר פסק ביהמ"ש העליון כי הטלת מזונות על האב בשל מינו מהווה אפלייה על רקע מגדרי | בעקבות התקדים, עו"ד רות דיין מסבירה מהם הפרמטרים שיש להביא בחשבון בקביעת גובה התשלום לילדים

  גירושין: כיצד פסיקת מזונות משותפים מיושמת בשטח?