אוטוורקס בע"מ

ייבוא ושיווק חלקי חילוף איכותיים שמנים, תוספים, מוצרי טיפוח ועוד לרכב, לאופנועים, לאוטובוסים, למשאיות, לציוד כבד וציוד תעשייתי

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: ייבוא ושיווק חלקי חילוף איכותיים שמנים, תוספים, מוצרי טיפוח ועוד לרכב, לאופנועים, לאוטובוסים, למשאיות, לציוד כבד וציוד תעשייתי
כתובת: רח' בן הורקנוס אליעזר 5, לוד, 7129330
טלפון: 08-9218460
פקס: 08-9218461
אימייל: managment@autoworks.co.il
אתר החברה: http://www.autoworks.co.il
אייקון אודות

אודות אוטוורקס בע"מ

אוטוורקס נמנית על החברות הישראליות המובילות המתמחות בייבוא ושיווק חלקי חילוף איכותיים לרכב, לאופנועים, לאוטובוסים, למשאיות, ציוד כבד וציוד תעשייתי, בין היתר. אוטוורקס מייצגת יצרני חלקי חילוף מובילים (ובעיקר OEM), משווקת את מוצריהם באמצעות מפיצים נבחרים וחנויות המתמחות בתחום, ומהווה למעשה one stop shop בתחומה.

אוטוורקס הינה חברה בינלאומית שבסיסה בישראל, והיא בעלת מניות ב-TEMOT הבינלאומי, ארגון אסטרטגי מוביל ושותף בעל אוריינטציה מתקדמת בתעשיית חלקי החילוף לרכב. אוטוורקס נבחרה לחברה הישראלית היחידה ב - TEMOT.

אוטוורקס מציעה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ומקיפים לצרכי השוק. לקוחות החברה מדרגים אותה כיבואנית והמפיצה המובילה של חלקי חילוף לרכב בארץ וברשות הפלסטינית.

 

מגוון רחב ואיכות גבוה

אוטוורקס מחויבת לספק מגוון רחב של מוצרי איכות, ומפיצה חלקי חילוף של למעלה מ-40 היצרנים המובילים בעולם – רובם ספקי ציוד מקורי (OE) ליצרני הרכב הגדולים בעולם.

אוטוורקס מציעה מלאי מקיף של מוצרים במחירים תחרותיים המותאמים לכל טווחי התקציב, המתעדכן תדיר.

שמנים תוספים ומוצרי טיפוח

לאוטורקס מחלקה המייבאת ומשווקת מגוון רחב של שמנים תוספים ומוצרי טיפוח ממיטב היצרנים בעולם. מוצרים אלו משווקים הן בקמעונאות והן ברשת הקמעונאית.

רשת בינלאומית

אוטוורקס הינה בעלת המניות הישראלית TEMOT הבינלאומי – רשת אסטרטגית מובילה בתחום חלקי החילוף. עם בעלי מניות ב- TEMOT נמנים הארגונים המתקדמים ביותר בעולם בתחום הרכב. חברותה של אוטוורקס ב- TEMOT מאפשרת לה גישה ליצרני חלקי חילוף בינלאומיים מובילים, למידע ולטכנולוגיות העדכניים ביותר, לידע, לניסיון וליתרונות נוספים רבים, המעניקים ערך מוסף ללקוחותיה.

 

שירות מן המעלה הראשונה

אוטוורקס מחויבת למתן שירות מקצועי, אמין ויעיל, הממקם את הלקוח במרכז. לאוטוורקס גישה בלתי מתפשרת ביחס לכל לקוח בנפרד, ובהתאמת הפתרונות והשירותים המיטביים עבור לקוחותיה.

לקוחות החברה מקבלים שירות איכותי, אספקה מהירה וגמישה, תמיכה טכנית נרחבת, תעודות אחריות, מידע מקצועי, פתרונות קנייה אונליין, ושירות אישי ומהימן.

 

המחלקה הקמעונאית

בשנת 2014 אוטוורקס השיקה את סולו, המחלקה הקמעונאית של החברה. בעולם בו אנשים מאמינים רק למומחים ואנשי מקצוע שמבינים בתעשיית אחזקת הרכב והאביזרים הנלווים, סולו מציעה פתרון נח, קל ונגיש. סולו ממוקמת ב- 43 נקודות ברחבי הארץ, ובכך מהווה את הרשת הקמעונאית הגדולה ביותר בארץ לאביזרים לרכב. סולו מציעה מגוון רחב של מוצרי רכב לשימוש קצה תוך שימוש ברעיון פשוט ומרתק כאחד. מוצרי החברה כוללים שמנים ,מצברים תוספים, מוצרי טיפוח לרכב, צמיגים וג'נטים, מוצרי אלקטרוניקה, אביזרים נלווים פנימיים וחיצוניים, נורות, נוזלים וחומרי סיכה, מוצרי מולטימדיה ועוד. לסולו מערכי התקנה המציעים שירותי מצברים, צמיגים וג'נטים בחנויות נבחרות.

 

הערך המוסף של אוטוורקס

המגוון הרחב והאיכותי של מוצרים שאוטוורקס מייבאת ומציעה ללקוחותיה מאפשר לקוחות החברה למצוא תחת קורת גג אחת פתרון מקיף ואיכותי לכל צרכיהם.

אוטוורקס מעניקה ללקוחותיה ערך מוסף בהציעה סמינרים מקצועיים, תערוכות, אירועי שיווק, הכשרת לקוחות וכנסים. אוטוורקס יוזמת השתלמויות מקצועיות ללקוחותיה ועובדיה במפעלים היצרניים..

אוטוורקס מוציאה לאור מגזין רכב בהוצאה עצמית, המכיל מאמרים מקצועיים. החברה עורכת סמינרים וכנסים מקצועיים שונים המקדמים את מוצריה ומעניקים הן ללקוחותיה והן לעובדיה את המידע והידע העדכניים ביותר בתעשייה.

אוטוורקס מעניקה חסות לאירועים, כגון ביקורו של חוזה מוריניו בישראל. ביקור זה היווה חלק מיוזמת מרכז פרס לשלום לגשר על פערים באמצעות אירועי ספורט.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משלבים הייטק אל תוך ראיית החשבון

  מנהלים בכירים מרשת ראיית החשבון השמינית בגודלה בעולם מדברים עם גלובס על ישראל, האתגרים שניצבים מול המקצוע והשינויים שעוברת הפירמה.

  משלבים הייטק אל תוך ראיית החשבון

 • DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

  דירוג התעשיות הקיבוציות של Dun's 100 מראה כי היציבות בראש הדירוג נשארת, כאשר חברת נטפים מובילה גם השנה את הרשימה ■ שינוי משמעותי הוא זה של חברת מיטרוניקס, שטיפסה מהמקום ה-18 ברשימה למקום ה-22 עם שיפור של 18.8% במחזור המכירות

  DUN'S 100 2017 – דירוג חברות תעשיה קיבוצית 2017

 • מחירי הדירות: האתגר עובר מהמדינה ליזמי הנדל"ן

  עוד מוקדם לדבר על ירידה עקבית ומתמשכת במחירי הנדל"ן, אולם כבר כעת יש הסכמה רחבה מצד כל הגורמים המעורבים בשוק לגבי ירידה בביקושים לדירות ובלימת עליית המחירים בשוק הנדל"ן. יחד עם תכנית 'מחיר למשתכן', המצב החדש יוצר אתגרים משמעותיים ליזמי הנדל"ן. האם מדובר בבלימה זמנית וירידת מחירים קלה לצורך עלייה שתיטיב איתם בהמשך או שמא על יזמי הנדל"ן למצוא אפיקי יזום חדשים? בראיון מיוחד למערכת DUN'S 100 מנתחים בכירים בשוק הנדל"ן את המצב הנוכחי, תוך ניסיון להבין לאן צועד השוק המדובר ביותר במדינה ומה תהיה השפעתו על יזמי הנדל"ן.

  מחירי הדירות: האתגר עובר מהמדינה ליזמי הנדל"ן

 • השקעת כספים עודפים של עמותה – האפשרויות והמגבלות

  האם עמותה, אשר הינה ארגון ללא כוונת רווח, יכולה להשקיע כספים בנכסים פיננסיים (אג"ח, מניות וכיו"ב); ואם כן – מהן אפשרויות ההשקעה והמגבלות החלות על העמותה בקשר לכך?

  השקעת כספים עודפים של עמותה – האפשרויות והמגבלות