אופל פלסטיק בע"מ

מכירה ושיווק של מכונות הזרקה וציוד נלווה לענף הפלסטיק

אופל פלסטיק בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 1999
תחום: מכירה ושיווק של מכונות הזרקה וציוד נלווה לענף הפלסטיק
כתובת: מתחם פז התאומים (משמר השבעה) כביש גהה
טלפון: 03-5569299
פקס: 03-5582561
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.opal-plastic.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עופר ציבוטרו

  עופר ציבוטרו

  מנכ"ל ובעלים

  אופל פלסטיק בע"מ

  עוד על עופר ציבוטרו

  עופר ציבוטרו
אייקון אודות

אודות אופל פלסטיק בע"מ

אופל פלסטיק בע"מ הינה חברה מובילה וצומחת העוסקת במכירה ושיווק של מכונות הזרקה וציוד נלווה איכותי לענף הפלסטיק. החברה נוסדה בשנת 1999 כחברה יצרנית ועם השנים הרחיבה את תחומי פעילותה. בשנת 2006 הפכה אופל לחברה יבואנית המשווקת בישראל את מכונות ההזרקה והציודים הנלווים של המותגים המובילים בעולם. הידע ההנדסי והמוצרי אותו צברה אופל כחברת ייצור מבדל אותה כיום משאר היבואניות בענף והיא מסוגלת לנתח את צרכיו ואפיוניו של כל לקוח ולספק לו פתרונות נקודתיים ומותאמים אישית. מפעל החברה ממוקם ב"משמר השבעה" ומנכ"ל החברה ובעליה הוא עופר צ'יבוטרו, מומחה בעל ניסיון ארוך שנים בתחום הפלסטיק.

יבוא שיווק מותגים עולמיים בתחום הפלסטיק

החברה משווקת בישראל את מותגיהן של החברות המובילות בעולם בתחום הפלסטיק. על אלו ניתן למנות את חברת YIZUMI המתמחה בייצור מכונות הזרקה מתקדמות, חברת WENSUI המתמחה בפיתוח וייצור של ציוד נילווה למכונות הזרקה בתחום הפלסטיק, חברת אלפא המתמחה בייצור רובוטים הנלווים למכונות הזרקה וציוד נילווה, חברת Campatella המתמחה בייצור רובוטים מדויקים ומהירים כמו גם מערכות אוטומציה מלאות, חברת Temp Controls המתמחה בייצור בבקרים אלקטרוניים, חברת New Omap המתמחה בייצור ותכנון של מערכות המטפלות בחומר גלם פלסטי, חברת Virginio העוסקת בייצור במערכות שינוע פנימיות וציוד לתחום הזרקת הפלסטיק, ועוד.

ליין המוצרים העיקרי של אופל פלסטיק כולל את הבאים:

מכונות הזרקת פלסטיק – שיווק מכונות סרבו, מכונות חשמליות ומכונות מהירות. אופל היא הספקית הבלעדית בישראל של מכונות ההזרקה המתקדמות מבית YIZUMI. החברה מטמיעה בישראל את מכונות המותג למעלה מ-10 שנים וכתוצאה מכך הן המכונות הנמכרות ביותר בשוק הישראלי.
רובוטים – החברה משווקת רובוטים של המותג ALFA ו-JWELL המתאימים למשימות גריסה, פינוי מוצרים מתבניות, עירום ועוד וכן רובוטים של המותג Campatella.
מחזור וגריסה – לתחום זה נכנסה החברה בשש השנים האחרונות והיא מייבאת במסגרתו ציודים למחזור חומרי גלם כגון מגרסות אישיות, מגרסות גדולות ומגרסות שקטות.
ציוד נלווה – החברה מספקת עבור לקוחותיה ציוד נלווה מגוון ביותר, הכולל בין היתר שואבי חומר גלם מהירים ועמידים, מערבלים העשויים מנירוסטה ובעלי ערבול מהיר ומדויק, מייבשים איכותיים בעלי אורך חיים ארוך במיוחד, דסיקטורים איכותיים בעלי אורך חיים ארוך במיוחד, מסועים, מחממי תבניות מים ושמן בתפוקות משתנות, שסתומים פרופורציונליים המאפשרים שאיבה של שני חומרים באחוזים משתנים, צ'ילרים (יחידות קירור) בעלי יכולות קירור גבוהות ומגוונות ובקרי טמפרטורה לשליטה מדויקת ע"י שימוש באלגוריתם PID.
מדפים – שיווק ומכירת יחידות מדפים בגדלים משתנים.

One stop shop

אופל פלסטיק מספקת ללקוחותיה שירות קצה-אל-קצה הכולל מתן ייעוץ וליווי החל משלב הרכישה ועד לאחר האספקה, מתן אחריות ושירות מהיר למוצרים, חלקי חילוף זמינים באתר החברה, מלאי גדול ומגוון המאפשר אספקה מידית, צוות טכני גדול, מקצועי ומיומן וכן ביצוע עסקאות "טרייד אין" על הציוד הישן. החברה מפעילה שירות תקלות ואחזקה יעיל ומהיר במיוחד והיא מתחייבת להגיע לכל לקוח בארץ בתוך 14 שעות בלבד. צוות העובדים בחברה כולל טכנאים מקצועיים בעלי מומחיות וניסיון רב בתחומם, הן עבור מכונות ההזרקה והן עבור הציוד הנלווה.

אפשרויות מימון אטרקטיביות

יתרון נוסף בו מתהדרת החברה הינו אפשרויות המימון הנוחות אותן היא מציעה ללקוחותיה הרוכשים אצלה מכונות וציודים נלווים. אלו יכולים לקבל פריסת אשראי של עד 36 תשלומים בריבית בנקאית נוחה כך שלמעשה החברה מעניקה באופן לא שגרתי ללקוחותיה אשראי חוץ בנקאי - בריבית בנקאית.

התרחבות לארה"ב

על רקע גודלו המצומצם של השוק הישראלי החברה קיבלה החלטה אסטרטגית להתרחב מעבר לים ונכון להיום היא מתמקדת בשוק האמריקאי הגדול בעולם. החברה למדה את מאפייני שוק זה וצרכיו ופתחה לאחרונה זרוע מכירות ושירות חדשה בארה"ב. המהלך המשמעותי נעשה בשיתוף פעולה עם חברת YIZUMI הסינית המהווה מעין חברת אם לאופל פלסטיק. בחברה מאמינים כי בעשור הקרוב יהפוך נתח המכירות בארה"ב לאחד מנתחי הפעילות הרווחיים ביותר של אופל.

לקוחות החברה

אופל פלסטיק מספקת את שירותיה בפריסה ארצית ועל לקוחותיה נמנים מפעלי הפלסטיק המובילים והגדולים בישראל, ביניהם: רימוני פלסט, סטיל פלסט, ישר פלסט, תפן פלסט, זריחה, סנטלי, צ.ד.פ, ליפסקי, חי פלסטיק, פאראגון, רב בריח ועוד.

בנוסף אולי יעניין אותך