אורבן נדל"ן בע"מ

התחדשות עירונית, ייזום פרויקטים, ארגון קבוצות רכישה

אורבן נדל"ן בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: התחדשות עירונית, ייזום פרויקטים, ארגון קבוצות רכישה
כתובת: רח' מנחם בגין 7 רמת גן,
בית גיבור ספורט, קומה 23
טלפון: 03-5255553
פקס: 03-5323177
דוא"ל: office@urban-re.com
אתר החברה: http://www.urban-re.com/
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יאיר סגל, אורבן נדל"ן בע"מ

  יאיר סגל

  בעלים, מנכ"ל משותף

  אורבן נדל"ן בע"מ

 • דוד זהבי, אורבן נדל"ן בע"מ

  דוד זהבי

  בעלים, מנכ"ל משותף

  אורבן נדל"ן בע"מ

אייקון אודות

אודות אורבן נדל"ן בע"מ

חברת אורבן נדל"ן עוסקת בתחום ההתחדשות העירונית, ייזום פרויקטים (מגורים ומשרדים) וכן בארגון קבוצות רכישה והינה בעלת ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בתחום הנדל"ן. היא למשל, החברה הראשונה שמסרה דירות בתמ"א 38 בעיר רמת גן.

החברה נמצאת בבעלות יאיר סגל ודוד זהבי ונחשבת למובילה בישראל בהיקף פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א 38 לכל תיקוניה. לחברה כ-70 פרויקטים ב-12 ערים באזורי ביקוש (כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, כפר סבא, רעננה, הרצליה, רמת השרון ובת ים) כאשר חלקם כבר מאוכלסים או בשלב בניה מתקדמת.

באורבן פועלים לפי שיטת ONE STOP SHOP. "אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו את אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחומם, שזמינים להתייעצות שוטפת IN HOUSE, ביניהם אדריכלים, מעצבים, מהנדסים, יועצים כלכליים ועוד. בדרך ייחודית זו, הדיירים מקבלים מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה ובקשה. בנוסף האינטגרציה בין המומחים מבטיחה תקשורת מיטבית בין כל הגורמים וברמת הבצוע, שפה עיצובית ותכנונית אחידה".

"התקשורת עם הדיירים היא המפתח להצלחת הפרויקט", אומר דוד זהבי, מנכ"ל משותף בחברת אורבן נדל"ן ויו"ר יזמי התמ"א באזור השרון.

"אנחנו מנהלים עם הדיירים את התקשורת לכל אורך התהליך. אורבן נדל"ן פיתחה, אימצה ומיישמת את הקונספט "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". קונספט זה מלווה אותה מיום הקמתה ומבטיח ללקוחותיה ליווי אישי צמוד, ומתן פתרונות מקיפים לאורך כל תהליך ההתקשרות, החל משלב החתימה על החוזה, דרך תהליך הבנייה, ולא פחות חשוב – גם לאחר מסירת המפתח. יש לנו מחלקת שימור דיירים הכוללת תקשורת צמודה ואישית, ערבי דיירים, מפגשים ועוד. אנו יודעים שאם מעדכנים מראש דייר שנמצא לעיתים בפרויקטים מורכבים וממושכים כמו תמ"א 38 על הבאות – הוא יגיב אחרת והתמיכה והמעטפת שאנו מעניקים לדיירים עוזרת לכולנו לצלוח את הפרויקטים בדרך הטובה ביותר. הליווי האישי הזה נובע מתפיסת העולם שלנו שאנו אלה שאחראים לחוויית המגורים של הלקוחות שלנו – האלמנט המשפיע ביותר על איכות החיים שלהם".

בבחירת חברה יזמית, מה חשוב לוודא?

"חשוב מאוד לעשות שיעורי בית. על הנציגות ועו"ד לאסוף מידע על חברות בעלות ידע וניסיון מוכח ליכולת ביצוע פרויקטים. מומלץ לצמצם את הרשימה למספר חברות, איתן תיפגש הנציגות לקיום משא ומתן על ביצוע הפרויקט, התנאים של בעלי הדירות ועוד. השוק רווי היום בחברות בתחום ויש לבחון כל חברה על פי וותק, ניסיון, המלצות של דיירים מרוצים וכן מומלץ לגשת ולראות פרויקטים שהסתיימו. ברמה הפרקטית, כדאי לבדוק מה החברה היזמית מציעה לפי כל סוג פרויקט תמ"א 38/1 או תמ"א 38/2. בתמ"א 38/1 למשל יש לבדוק האם היא מחדשת חזיתות הבניין כולל חיפוי חדש על – פי החלטת הרשויות (אבן, סיליקט או כל חיפוי אחר), מחזקת את המבנה והתאמתו לתוכנית תמ"א 38 הכוללת עמידה ברעידת אדמה בהתאם לתקנים 413, 2143, מחדשת ומרחיבה את לובי הבניין, מחפה ומחדש את חדר המדרגות והלובאים הקומתיים, מחליפה ומשדרגת את מערכות האינסטלציה והחשמל מהחללים הציבוריים ועד הכניסה לדירות, מחילה חלונות ותריסים, משפצת את חדר הביטחון בבניין, מתקינה מעלית חדשה, מוסיפה ממ"דים ומרפסות שמש בהתאם להחלטת הרשויות והכל בסטנדרט הגבוה ביותר וכדומה".

מעבר לפרויקטים מאוכלסים רבים, צוות מקצועי הזמין לדיירים, חברת אורבן מספקת מענה גם לצרכים ייחודיים בנוף האדריכלי המקומי. "אנחנו למשל בין החברות הבודדות שמבצעים חיזוק גם על בניינים בני 6-7 קומות שזה נתח שוק אליו פחות מתייחסים בתמ"א 38".

זהבי גם מספר שבתקופה האחרונה, פרויקטים רבים הולכים לכיוון של בניית מתחמים גדולים של הריסה ובנייה והוא סבור, ששם גם עתיד הענף.

"עיקר הפרויקטים שלנו באורבן הם בתל אביב ואנחנו מתמקדים שם בתכנון וביצוע של מתחמים גדולים כמו מתחם בבלי בו ייבנו 300 יח"ד.

יש משהו מאוד נכון בבניית מתחמים גדולים, כיוון שאלה מאפשרים ליצור פיתוח סביבתי עשיר. אנו כחברה יזמית מטפלים במסגרת הריסה ובנייה ובמתחמים גם בתשתיות ציבוריות ונותנים לרשויות ולדיירי המתחמים פתרון סביבתי מלא מתכנון של גני ילדים ועד גינות ציבוריות. סביבת חיים נעימה שיוצרת חוויית מגורים איכותית".

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • משבר הקורונה; חוק חדלות פרעון חושף את המנהלים והדירקטורים לאחריות אישית

  על המחוקק לעשות את הדבר הנכון ולהשהות בעת הזו את תוקפו של סעיף 288, עד אשר המשק הישראלי יתאושש מהמכה הקשה שניחתה עליו

  משבר הקורונה; חוק חדלות פרעון חושף את המנהלים והדירקטורים לאחריות אישית

 • הכירו את שוק ההשקעות האלטרנטיביות

  בימים בהם ישנה תנודתיות חריפה בשוק ההון, מיכאל לביא, מחברת נטו משווקים פיננסים סוכנות לביטוח, מציע בפודקאסט להכיר לעומק גם את שוק ההשקעות האלטרנטיביות, שוק המציג מגוון מסלולי השקעות למוסדות ולאנשים פרטיים המחפשים אפיקי השקעות חדשים

  הכירו את שוק ההשקעות האלטרנטיביות

 • "ברבעון האחרון של השנה יהיה גל של רכישות ומיזוגים"

  הגל הראשון של נגיף הקורונה עובר במדינות רבות לשלב ההכלה, עובדה המייצרת הזדמנויות עסקיות בכל רחבי העולם. ג'ואי שבות, שותף ונציג פירמת עו"ד הבינלאומית 'גרינברג טראוריג' בישראל, על מערכת היחסים העסקית המתקיימת בין העולם לישראל בעת שגרה ובזמן הקורונה, ועם סקירה עסקית על האתגרים וההזדמנויות בשווקים הבינלאומיים המרכזיים

  "ברבעון האחרון של השנה יהיה גל של רכישות ומיזוגים"

 • קביעת מומחה רפואי מטעם בית המשפט. האם היא ניתנת לשינוי?

  החוק בישראל מאפשר לנפגעי תאונות לתבוע את נזקיהם מן הגורם האחראי לתאונה

  קביעת מומחה רפואי מטעם בית המשפט. האם היא ניתנת לשינוי?