אורי קינן
אורי קינן

קינן אורי

מייסד

שנת לידה: 1971
אימייל: uri@keynanlaw.co.il
תפקיד: מייסד
תפקידים נוספים: בעלים ומייסד, אורי קינן ושות’ - עורכי דין; מ”מ ראש לשכת עורכי הדין בישראל (מ-2015).
ותק בתפקיד: 19 שנים
תפקידים בגופים ציבוריים: יו”ר הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין; חבר ועד מחוז ת”א והמרכז בלשכת עורכי הדין; מרצה במכון להשתלמות שופטים; חבר סגל במרכז ללימודי משפטים אונו; מרצה ומרכז אקדמי במדרשה למשפט מעשי.
השכלה: תואר במשפטים ומימון בינלאומי.
פעילות למען הקהילה: מרצה לתלמידים בנושא חוק ומשפט וכן לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
ניתן לחלק את המהלכים המשמעותיים שהובלתי לאחרונה לציבורי עת הייתי בצוות ההקמה של פרויקט המדרשה למשפט מעשי של מחוז ת"א והמרכז בלשכת עורכי הדין. ברמת המשרד הובלתי את המשרד לקדמת הבמה ולהיותו אחד המשרדים המובילים בתחום זאת תוך בניית קשרים מבוססים עם משרדי עורכי דין אשר מקבלים מהמשרד שירות מיקור חוץ ללקוחותיהם בתחום הפלילי / צווארון לבן.

מהן החוזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
בעיני החוזק המשמעותי של אורי קינן ושות' הוא יכולת הצוות במשרד לתת מענה מקצועי ביותר ומגוון ללקוחות המשרד ובו בעת לשמור על הקשר האישי והתמיכה אשר הינם חלק בלתי נפרד מהטיפול בלקוחות.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
אני דוגל בטיפוח הצוות במשרד והפיכתו לחלק משמעותי בתהליכי העבודה המקצועיים. המשרד הוא משרד "בוטיק" ולכל חבר בצוות המשרד משמעות גדולה. המהלך המרכזי בעיני שיוביל להתחזקות בשנים הקרובות הוא חיזוק צוות המשרד וטיפוח איכות ומקצועיות.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
האתגרים המרכזיים הם להמשיך ולחזק את מעמד המשרד במסגרת המשרדים המובילים בתחום הצווארון הלבן וכן להמשיך לתת טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
הנכס החשוב ביותר לאדם ולעו"ד בפרט הוא שמו הטוב. לעולם יש לזכור כי אנו רצים למרחקים ארוכים וכל התנהלות של חוסר אמינות וניסיונות לקיצורי דרך בלתי מקצועיים דינם לפגוע בשם לאורך קריירה. יש לשמור על מקצועיות, יחס נאות לקולגות ולבית משפט ולעולם לא לפעול בחוסר מהימנות.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
מחשבות חיוביות והימנעות מהחלטות היסטריות הינן לחם חוק תמיד ובמיוחד במזמנים קשים. תמיד יש לזכור כי קשיים צריכים להיות מתורגמים ללימוד ולא לשבירה.