אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

פלילי / צווארון לבן, מסחרי, ליטיגציה מסחרית, תביעות ייצוגיות, תיקי משפחה, בג"צים ועתירות, נזיקין וביטוח, מנהלי, משמעתי, בוררויות, דיני צבא, נוטריון

אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: פלילי / צווארון לבן, מסחרי, ליטיגציה מסחרית, תביעות ייצוגיות, תיקי משפחה, בג"צים ועתירות, נזיקין וביטוח, מנהלי, משמעתי, בוררויות, דיני צבא, נוטריון
כתובת: רח' אריאל שרון 4, גבעתיים 5320047
טלפון: 03-620-0150
פקס: 03-620-0180
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: httpS://www.keynanlaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אורי קינן

  אורי קינן

  מייסד

  אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

  עוד על אורי קינן

  אורי קינן
 • הילה אקרמן

  הילה אקרמן

  עו"ד

  אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

 • ניצן שאבי זהבי

  ניצן שאבי זהבי

  עו"ד

  אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

עורכי דין

  אורי קינן מייסד
  הילה אקרמן
  ניצן שאבי-זהבי
  בן צ'בוטר
  דימיטרי ברנשטיין
אייקון אודות

אודות אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון נמנה על צמרת משרדי עורכי הדין בישראל ומדורג באופן קבוע במקומות הראשונים במדריכי הדירוג המובילים של פירמות עריכת הדין. המשרד הבוטיקי הוקם בשנת 1997 ע"י עו"ד ונוטריון אורי קינן וסוללת עורכי הדין המקצועיים יחד עם עו"ד קינן מעניקה ללקוחות ייצוג אישי, איכותי ומסור מהמעלה הראשונה. על לקוחות המשרד נמנים לקוחות פרטיים, אנשי עסקים, אנשי ציבור, גופים מסחריים, ארגונים וחברות פרטיות וציבוריות.

תחומי פעילות המשרד

מחלקת צווארון לבן / פלילי – במהלך השנים טיפל המשרד בתיקי צווארון לבן מורכבים ומתוקשרים ביותר ועו"ד קינן ליווה באופן אישי אנשי עסקים בכירים, חברות וגופים לאורך הליכי חקירה, שימוע ובמהלך ההליך בבית המשפט. יש לציין כי במסגרת ההליכים הפליליים בהם מטפל המשרד, עוסקים עורכי הדין בבקשות לשינוי עילות סגירה, קיצור תקופות התיישנות ומחיקת תיקים, מחיקת רישום במטה הארצי של המשטרה, בקשות חנינה וכן מייצגים קרבנות עבירה.

נוטריון - שירותי הנוטריון במשרד מוענקים על ידי עו"ד אורי קינן עצמו ואלו כוללים בין השאר: חתימות ואישורים לבנקים למשכנתאות, תרגומים נוטריוניים, הכנת צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון, יפויי כוח נוטריוניים, אפוסטיל,  אישורי חיים, אישורי מסמכי מקור ועוד. 

מחלקה מסחרית – במסגרת המחלקה מלווה המשרד עסקאות מסחריות, מלווה חברות, אנשי עסקים וגופים במהלך חיי העסק וכן בייעוץ שוטף.

מחלקת תביעות ייצוגיות וליטיגציה מסחרית – המשרד מייצג בתביעות ייצוגיות מהגדולות שמתנהלות במשק וכן בתיקי ליטיגציה מסחרית / אזרחית ובמסגרת בוררויות וגישורים מורכבים.

מחלקת תיקי משפחה ויפוי כוח מתמשך - המשרד מטפל בתיקי משפחה מורכבים ובמיוחד בפן הכלכלי ומלווה את ההליכים לכל אורכם .  כמו כן במשרד ניתן שירות מיוחד של עריכת יפוי כוח מתמשך תוך תכנון מדוקדק של התהליך.

מחלקת נזיקין וביטוח – מחלקת הנזיקין והביטוח של המשרד מתמחה בתיקי  תיקי תביעות נגד חברות ביטוח ופרטיים, תיקי תאונות דרכים, עבודה, ביטוח לאומי ועוד.

מחלקת בג"צים ועתירות - המשרד מגיש עתירות לבג"צ לבתי המשפט המנהליים במגוון רחב של נושאים משפטיים. לקוחות המחלקה הם אנשים פרטיים, גופים מסחריים וכמו כן אסירים בבתי הכלא השונים.

מחלקת דיני משמעת - המשרד מייצג עובדים ומנהלים בתיקי משמעת במסגרת בית הדין למשמעת של עובדי מדינה, לשכת עורכי הדין, משטרה, משרד הבריאות וכיו"ב.

דיני צבא - המשרד מייצג ומטפל בחיילי חובה או מילואים העומדים לדין במסגרת שירותם.

בוררויות - עו"ד אורי קינן משמש כבורר בבוררויות עסקיות מורכבות וכן בבוררויות ספורט.

עו"ד אורי קינן, מייסד ובעלי המשרד

עו"ד אורי קינן הינו משפטן מוביל בעל וותק של למעלה מ-25 שנות ניסיון מקצועי. אורי צבר במרוצת השנים הצלחות רבות ולזכותו נרשמו תקדימים משפטיים הנלמדים עד היום בפקולטות למשפטים. במשך 8 שנים עמד עו"ד קינן בראש הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין, 4 שנים כמ"מ ראש לשכת עורכי הדין מתוכן  שימש גם כראש לשכת עורכי הדין בפועל והוא משמש עד היום כחבר מועצה בלשכה. בנוסף הוא משמש כמרצה במכון להשתלמות שופטים, חבר סגל בקריה האקדמית אונו, חבר בוועדת המצויינות במכללת נתניה, חבר סגל ומרצה במדרשה למשפט מעשי של לשכת עורכי הדין (עמד משך ארבע שנים בראש הקורס למשפט פלילי במדרשה למשפט מעשי של הלשכה יחד עם פרופ' יורם רבין ועו"ד רויטל סויד) וכמו כן כמרצה בהשתלמויות תעודה וימי עיון. בעבר ערך את כתב העת "עט ופלילים" אשר פורסם באמצעות ועד מחוז ת"א של לשכת עורכי הדין.

צוות המשרד

לצידו של עו"ד אורי קינן:

עו"ד הילה אקרמן שותפה מנהלת במחלה המסחרית של המשרד וכן בתיקי משפחה. בעלת ותק של 14 שנים בתחום ונסיון עתיר ידע בהליכים מסחריים / אזרחיים וכן בליווי תיקי משפחה מורכבים. 

עו"ד ניצן שאבי-זהבי העוסקת בתיקי פלילים/צווארון לבן, ליטגציה מסחרית אזרחית ובתיקים מנהליים.

עו"ד בן צ'בוטר המתמחה בתחום הביטוח, הנזיקין ותיקים אזרחיים.

עו"ד דמיטרי ברנשטיין מתמחה בתחום הפלילי

שירות מסור תוך הקפדה על מצוינות ואנושיות

"האני מאמין" אשר מנחה את המשרד מראשית הקמתו הינו מתן שירות מעולה ללקוחות תוך הקפדה על מצוינות מקצועית ואנושיות. כך, כל לקוח המטופל על ידי המשרד נחשב מבחינתו של עוד קינן  לעולם ומלואו וזכאי למלוא תשומת הלב תוך הקפדה על כל פרט ודבר אשר יכולים לסייע להצלחת ההליך. המשרד מגדיר עצמו כמשרד בוטיק וזאת על בסיס יכולתו לתפור את החליפה השירותית הנכונה על פי צרכי ומאפייני כל לקוח הבא אל פתחו. 

תיקים נבחרים

במרוצת השנים ייצג המשרד תיקים רבים בעלי בולטות משפטית ותקשורתית, ועל אלו ניתן למנות את  ייצוג מנכ"ל הבנק למסחר, פרשת הבנק הפרטי בבורסה ליהלומים, ייצוג מנכ"ל החברה הכלכלית בפרשת השוחד בשוהם, פרשת הצוללות (תיק 4000), ייצוג ראש מועצת מבשרת ציון, ייצוג פרשת שוחד בעירית ראשון לציון, רשת אורט, ייצוג ראש ועד העובדים רכבת ישראל, ייצוג ראש מדור חקירות מכס ומע"מ - מחוז ירושלים, ייצוג משנה למנכ"ל חברת שיכון ובינוי, תביעה יצוגית בינלאומית בעניין גוגל ועוד תיקים רבים.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

  הקלאש של רשות המסים וההתחדשות העירונית – איסור קיזוז תשומות דיירים

 • הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

  רבים בטוחים כי הסדרת ההורשה נעשית באמצעות הצוואה לבדה, ואינם מודעים לעובדה כי הורשה נעשית גם באמצעות הסדרים משפטיים ספציפיים עליהם הם חתומים, מבלי שכלל היו מודעים לכך. דרך המלך להסדרת ההורשה באופן שייצר וודאות משפטית וימנע סכסוך משפחתי או כל התדיינות משפטית עתידית בתוך המשפחה - הינו באמצעות ראייה רחבה וכוללת של כלל ההסדרים המשפטיים בהם מעורב המוריש, אשר הצוואה היא רק חלק מהם

  הכלים המשפטיים להורשה – אינם עומדים על הצוואה לבדה

 • לבחור את היזם הנכון

  בשנים האחרונות אנו עדים לריבוי עצום של אנשים המגדירים עצמם כיזמי התחדשות עירונית. אלו משכנעים דיירים בתמורות הגבוהות שיוכלו להשיג עבורם וחותמים על חוזים כאשר אין להם כמעט רקע מקצועי בבניה. מקרים אלו מסתיימים לא אחת בפשיטות רגל ועוגמת נפש רבה לדיירים, ועל כן מומלץ מאוד לפנות לחברות יזמות מוכרות וידועות, ובמיוחד כאלו הפועלות גם כקבלניות ביצוע

  לבחור את היזם הנכון

 • אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות

  הקו פורץ הגבולות של הרשות להגנת הפרטיות לנוכח השינויים בעולם והקיפאון החקיקתי בישראל

  אקטיביזם רגולטורי – דרכה המיוחדת של הרשות להגנת הפרטיות