אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

פלילי / צווארון לבן, נוטריון, נזיקין וביטוח, מנהלי, משמעתי, בוררויות

אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1997
תחום: פלילי / צווארון לבן, נוטריון, נזיקין וביטוח, מנהלי, משמעתי, בוררויות
כתובת: רח' אריאל שרון 4, גבעתיים 5320047
טלפון: 03-620-0150
פקס: 03-620-0180
דוא"ל: uri@keynanlaw.co.il
אתר החברה: httpS://www.keynanlaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אורי קינן, אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

  אורי קינן

  מייסד

  אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

  לפרופיל המלא

  אורי קינן
 • ניצן שאבי זהבי, אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

  ניצן שאבי זהבי

  עו"ד

  אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

 • שיר צ'צ'יק, אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

  שיר צ'צ'יק

  עו"ד

  אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

עורכי דין

  אורי קינן מייסד
  שיר צ'צ'יק
  ניצן שאבי-זהבי
  בן צ'בוטר
אייקון אודות

אודות אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון

אורי קינן ושות' - עורכי דין ונוטריון נמנה על צמרת משרדי עורכי הדין בישראל ומדורג באופן קבוע במקומות הראשונים במדריכי הדירוג המובילים של פירמות עריכת הדין. המשרד הבוטיקי הוקם בשנת 1997 ע"י עו"ד ונוטריון אורי קינן וסוללת עורכי הדין המקצועיים העובדת בו מעניקה ללקוחות ייצוג אישי, איכותי ומסור מהמעלה הראשונה. על לקוחות המשרד נמנים לקוחות פרטיים, אנשי עסקים, אנשי ציבור, גופים מסחריים, ארגונים וחברות פרטיות וציבוריות.

תחומי פעילות המשרד

מחלקת צווארון לבן / פלילי - במהלך השנים טיפל המשרד בתיקי צווארון לבן מורכבים ומתוקשרים ביותר ועו"ד קינן ליווה באופן אישי אנשי עסקים בכירים, חברות וגופים לאורך הליכי חקירה, שימוע ובמהלך ההליך בבית המשפט. יש לציין כי במסגרת ההליכים הפליליים בהם מטפל המשרד, עוסקים עורכי הדין בבקשות לשינוי עילות סגירה, קיצור תקופות התיישנות ומחיקת תיקים, מחיקת רישום במטה הארצי של המשטרה, בקשות חנינה וכן מייצגים קרבנות עבירה.

נוטריון - שירותי הנוטריון במשרד מוענקים על ידי עו"ד אורי קינן עצמו ואלו כוללים בין השאר: חתימות לבנקים למשכנתאות, תרגומים נוטריוניים, הכנת צוואות נוטריוניות, אישור הסכמי ממון, יפויי כוח נוטריוניים, אפוסטיל,  אישורי חיים, אישורי מסמכי מקור ועוד.  עו"ד קינן מספק כמו כן ייפויי כח מיוחדים לעצורים או אסירים המבקשים להעניקם לאזרחים לצורך ביצוע פעולות שונות.

מחלקת נזיקין וביטוח - מחלקת הנזיקין והביטוח של המשרד מתמחה בתיקי  תיקי תביעות נגד חברות ביטוח ופרטיים, תיקי תאונות דרכים, עבודה, ביטוח לאומי ועוד.

מחלקת בג"צים ועתירות - המשרד מגיש עתירות לבג"צ לבתי המשפט המנהליים במגוון רחב של נושאים משפטיים. לקוחות המחלקה הם אנשים פרטיים, גופים מסחריים וכמו כן אסירים בבתי הכלא השונים. 

מחלקת דיני משמעת - המשרד מייצג עובדים ומנהלים בתיקי משמעת במסגרת בית הדין למשמעת של עובדי מדינה, לשכת עורכי הדין, משטרה, משרד הבריאות וכיו"ב.

דיני צבא - המשרד מייצג ומטפל בחיילי חובה או מילואים העומדים לדין במסגרת שירותם.

בוררויות - עו"ד אורי קינן משמש כבורר בבוררויות עסקיות מורכבות וכן בבוררויות ספורט.

עו"ד אורי קינן, מייסד ובעלי המשרד

עו"ד אורי קינן הינו משפטן מוביל בעל וותק של למעלה מ-23 שנות ניסיון מקצועי. אורי צבר במרוצת השנים הצלחות רבות ולזכותו נרשמו תקדימים משפטיים הנלמדים עד היום בפקולטות למשפטים. במשך 8 שנים עמד עו"ד קינן בראש הפורום הפלילי של לשכת עורכי הדין, 4 שנים כמ"מ ראש לשכת עורכי הדין מתוכן 3 חודשים ראש לשכת עורכי הדין בפועל והוא משמש עד היום כחבר מועצה בלשכה. בנוסף הוא משמש כמרצה במכון להשתלמות שופטים, חבר סגל בקריה האקדמית אונו, חבר בוועדת המצויינות במכללת נתניה, חבר סגל ומרצה במדרשה למשפט מעשי של לשכת עורכי הדין (עמד משך ארבע שנים בראש הקורס למשפט פלילי במדרשה למשפט מעשי של הלשכה יחד עם פרופ' יורם רבין ועו"ד רויטל סויד) וכמו כן כמרצה בהשתלמויות תעודה וימי עיון. בעבר ערך את כתב העת "עט ופלילים" אשר פורסם באמצעות ועד מחוז ת"א של לשכת עורכי הדין.

צוות המשרד

לצידו של עו"ד אורי קינן עוד שלושה עורכי דין:

עו"ד שיר צ'צ'יק המתמחה בתיקי פלילים/צווארון לבן, עתירות מנהליות ובג"צים.

עו"ד ניצן שאבי-זהבי העוסקת בתיקי פלילים/צווארון לבן, ליטגציה מסחרית אזרחית ובתיקים מנהליים.

עו"ד בן צ'בוטר המתמחה בתחום הביטוח, הנזיקין ותיקים אזרחיים. 

שירות מסור תוך הקפדה על מצוינות ואנושיות

"האני מאמין" אשר מנחה את המשרד מראשית הקמתו הינו מתן שירות מעולה ללקוחות תוך הקפדה על מצוינות מקצועית ואנושיות. כך, כל לקוח המטופל על ידי המשרד נחשב מבחינתו של עוד קינן  לעולם ומלואו וזכאי למלוא תשומת הלב תוך הקפדה על כל פרט ודבר אשר יכולים לסייע להצלחת ההליך. המשרד מגדיר עצמו כמשרד בוטיק וזאת על בסיס יכולתו לתפור את החליפה השירותית הנכונה על פי צרכי ומאפייני כל לקוח הבא אל פתחו. 

תיקים נבחרים

במרוצת השנים ייצג המשרד תיקים רבים בעלי בולטות משפטית ותקשורתית, ועל אלו ניתן למנות את  ייצוג מנכ"ל הבנק למסחר, פרשת הבנק הפרטי בבורסה ליהלומים, ייצוג מנכ"ל החברה הכלכלית בפרשת השוחד בשוהם, פרשת הצוללות (תיק 4000), ייצוג ראש מועצת מבשרת ציון, ייצוג נאשם בפרשת שוחד בעירית ראשון לציון, רשת אורט, ייצוג ראש ועד רכבת ישראל, ייצוג ראש מדור חקירות מכס ומע"מ - מחוז ירושלים, וכן ייצוג משנה למנכ"ל חברת שיכון ובינוי.

אייקון פרסומים

פרסומים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם

  מהם האתגרים העומדים בפני מהנדסים אזרחיים צעירים. ניסינו לבחון את נקודת המבט של ספיר נעמן, מהנדסת אזרחית צעירה בעלת כשנתיים ניסיון, לבין נקודת המבט של עמי פורן, מנכ"ל משותף בחברת פורן שרים ומהנדס אזרחי בעל ותק של מעל ל - 20 שנות ניסיון בתחום

  מהנדסים אזרחיים צעירים? חובת ההוכחה היא עליכם

 • תמ"א 38 לאחר המדיניות החדשה, יש גם חצי כוס מלאה!

  בחיפה אושרה מדיניות חדשה לתמ"א 38, שטורפת את כל הקלפים, אולם יש גם צד חיובי

  תמ"א 38 לאחר המדיניות החדשה, יש גם חצי כוס מלאה!

 • התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

  בתי המשפט נדרשו לסוגיית זכותו של חבר אגודה לפרוש ממנה ולהמשיך להתגורר בביתו ביישוב. לאור כך בוטלו סעיפים בתקנוני האגודות אשר התנו את הפרישה מהאגודה בוויתור על זכות הקניין ביישוב או בסילוק חובות לאגודה

  התייחסות בית משפט עליון להגבלת הזכות לפרוש מהאגודה

 • הקמת חברה מקומית בדובאי – עדכון משמעותי בדרישות הנוגעות להתאגדות זרים

  מתכננים להרחיב את הפעילות העסקית לאמירויות ?בימים אלו נכנס לתוקפו שינוי משמעותי המקל את הפעילות הזרה בדובאי. מהן האופציות השונות להתאגדות וכיצד ישפיע העדכון בחוק על פעילות ישראלית ובינלאומית בדובאי

  הקמת חברה מקומית בדובאי – עדכון משמעותי בדרישות הנוגעות להתאגדות זרים