אור עמיעד חברה לבניין בע"מ

קבלנות בניין, התחדשות עירונית

אור עמיעד חברה לבניין בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: קבלנות בניין, התחדשות עירונית
כתובת: רח' בן איש חי 1, בית שמש
טלפון: 02-9952233
פקס: 02-9952266
דוא"ל: oramiad@oramiad.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דוד אייזנבך, אור עמיעד חברה לבניין בע"מ

  דוד אייזנבך

  מנכ"ל

  אור עמיעד חברה לבניין בע"מ

  לפרופיל המלא

  דוד אייזנבך

מנהלים בכירים

  משה שטיינפלד סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות אור עמיעד חברה לבניין בע"מ

חברת אור עמיעד הינה חברת קבלנות בניין שמקום מושבה בבית שמש. החברה בעלת סיווג קבלני ג' 5 (בלתי מוגבל) המאפשר לה לבצע פרויקטים בכל סדר גודל פיזי ופיננסי, ועל אף שהיא בונה עבור כלל המגזרים היא בעלת ייחודיות ספציפית בבנייה לציבור החרדי ומרבית מנהליה ועובדיה אף משתייכים לזרם זה. בעלי החברה הינו דוד אייזנבך אשר רכש אותה בשלהי 2014 כחברת נדל"ן פעילה משנת 2005. כח האדם בחברה נאמד בכ-100 איש ואלו מונים בין היתר מהנדסים, מנהלי עבודה, ממוני בטיחות, אנשי מטה וכיו"ב. כמו כן החברה מעסיקה פועלים מטעמה בכל הקשור לעבודות הגמר, שירות לקוחות ובדק, כאשר את העבודות בפועל היא מוציאה גם לקבלני משנה.

שלושה אפיקי פעילות

החברה פועלת בתחום קבלנות הבניין בשלושה אפיקים עיקריים: בנייה למגורים, בנית מבני ציבור עבור עמותות פרטיות דוגמת בתי כנסת וישיבות וכן בניית מבני ציבור עבור רשויות ציבוריות דוגמת בתי ספר, גני ילדים ומעונות. בשנים האחרונות נכנסה החברה גם לתחום ההתחדשות העירונית ואת זאת היא עושה בשיתוף פעולה עם חברות אחיות.

בנייה למגורים

החברה מתמקדת בתחום הבנייה למגורים בשלוש ערים עיקריות בארץ: ירושלים, בית שמש ואלעד ועל הפרויקטים שלה ניתן לציין בין היתר את "שקל הקודש" פרויקט של 65 יח"ד בבית שמש. הפרויקט התפרס על 4 בניינים ברחובות דובר שלום והרצוג בעיר והחברה נכנסה לפרויקט בשלב ביניים לאחר שהקבלן הראשון פשט את הרגל והיא התבקשה לתרום מכישוריה ויכולותיה להשלמת הפרויקט. החברה אכן צלחה את האתגר והשלימה את הפרויקט בתוך שנה בלבד לשביעות רצון כל הצדדים, הן היזם והן הדיירים. פרויקט בולט נוסף בתחום המגורים הינו שכונת מ'3 בבית שמש. החברה בנתה בשכונה למעלה מ-100 קוטג'ים עבור 3 יזמים שונים כך שבסיכום הכללי, למעלה ממחצית השכונה נבנתה על ידי החברה. אור עמיעד מתעתדת לבנות בעתיד ביישובים נוספים דוגמת בית"ר עלית ויישובי סובב ירושלים.

בניית מבני ציבור עבור מגזר פרטי

החברה בנתה מספר בתי כנסת בבית שמש ובירושלים ופרויקט הדגל שלה בתחום זה הוא ללא ספק מרכז חסידי סלונים בירושלים המשתרע על שטח של 7500 מ"ר. החברה הצליחה לבצע את הפרויקט שהתאפיין במורכבות הנדסית ולוגיסטית גדולה מאוד תחת לוחות זמנים קשיחים. כמו כן החברה בנתה בית כנסת בשכונת רמת שלמה בירושלים אשר נבנה מעל מעון ילדים, וגם בפרויקט זה הצליחה החברה להביא לידי ביטוי את יכולותיה הביצועיות כאשר המעון המשיך לפעול לאורך כל תקופת הבנייה עם אישורי בטיחות מלאים. נכון להיום החברה נמצאת בשלבי גמר של בית המלון "בית וגן" בירושלים. במסגרת פרויקט זה מרחיבה החברה את המבנה הקיים ב-5000 מ"ר נוספים הכוללים 42 חדרים חדשים, חדרי אוכל, אולמות שירות ועוד.

בניית מבנים עבור מגזר ציבורי

החברה בנתה בתי ספר עבור עירית בית שמש וכמו כן מעונות, בתי ספר וגני ילדים עבור עיריית אלעד.

הנהלת החברה

החברה הוקמה על ידי דוד אייזנבך המכהן בה כמנכ"ל. דוד חי את עולם הבנייה עוד מילדותו וזאת נוכח העובדה כי הוא דור רביעי לבוני הארץ, וירושלים בפרט. דוד בורר את הפרויקטים אותם לוקחת החברה על עצמה בקפידה רבה כאשר המדד העיקרי הוא יכולתו לפקח בצורה צמודה על הפרויקט לאורך כל שלביו. עם רכישת החברה ממנהלה הקודם קבע דוד כי החברה לא תעבוד בימים האסורים למלאכה על פי המסורת היהודית ובכלל אלו חגים, רגלים, ימי חול המועד וצום תשעה באב.

אחריות מלאה על המוצר

החברה שמה דגש רב על כך שבבניינים היוצאים תחת ידיה ליקויי הבנייה יצומצמו לאפס. מנהלי החברה בודקים בעצמם ובקפדנות דקדקנית כל פרויקט שבא על סיומו על מנת לאתר ולזהות מבעוד מועד ליקויים ולהביא לתיקונם לפני מסירת הפרויקט ללקוחות. החברה מאמינה כי כל פרויקט שלה הוא חלק מהמוניטין שרכשה לעצמה לאורך השנים והדבר אכן מתבטא באחוז לקוחות חוזרים גבוה מהרגיל. החברה מחזיקה בפונקציה מיוחדת של מנהל בדק בית שהדיירים יכולים לפנות אליו 24-6 תוך קבלת מענה מהיר ביותר ולשביעות רצונם המלאה. החברה בעלת גמישות ביצועית ומשתדלת להיענות לדרישות ורצונות הלקוחות לאורך כל התהליך.

אמינות, איכות ועמידה בלוחות זמנים

חברת אור עמיעד אינה חוסכת בכסף או משאבים על איכות העבודה בפרויקטים אותה היא בונה. הדבר מתקשר בחברה לנושא אמינותה כלפי החברות היזמיות השוכרות את שירותיה וכלפי הלקוחות הסופיים, הדיירים, השמים בה את מבטחם. כמו כן החברה ידועה בעמידתה בלוחות הזמנים שנקבעו בחוזה והיא עומדת בזמנים אלו גם תחת מאמצים רבים, כאשר בפעמים רבות היא מצליחה לסיים את העבודה עוד לפני המועד שנקבע בחוזה.

התרחבות בצורה מדודה

אור עמיעד שואפת להתרחב ולהפוך לחברת ביצוע עבור פרויקטי יזמות משלה או של חברות אחות, במיוחד בתחום ההתחדשות העירונית. יחד עם זאת החברה מעדיפה לגדול בצורה מדודה ומושכלת בלבד על מנת לשמור על יציבותה ואיתנותה הפיננסית גם בעתיד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • היתרי בנייה מיד, כאן ועכשיו – הכיצד?

  הקפאת היתרי הבנייה היא הסכנה הגדולה. קיימת דרך נועזת ומהפכנית לשחרר את הפקק. אבל לשם כך נדרש אומץ

  היתרי בנייה מיד, כאן ועכשיו – הכיצד?

 • האם אירועי הקורונה יגרמו דווקא להאצת הבנייה? רק אם נחשוב מחוץ לקופסה

  נראה כי עתה יותר מתמיד חיוני לקדם את אמצעי השליטה מרחוק גם בתחום הרישוי המקוון. חשוב מאוד שמהנדסי ופקידי הרשויות המקומיות יתנו מהמחשבים שבבתיהם מענה מהיר ויעיל לעורכי הבקשות כדי לזרז את קבלת היתרי הבנייה

  האם אירועי הקורונה יגרמו דווקא להאצת הבנייה? רק אם נחשוב מחוץ לקופסה

 • על מיזוגים ורכישות ואופן ביצועם

  אנשי עסקים רבים המבקשים למכור את החברה שלהם, אינם יודעים כיצד העסקה מבוצעת הלכה למעשה. מטרת המאמר היא לשפוך אור על התהליך המורכב והמרתק שהצדדים חווים לאורך חודשים רבים עד להשלמתה

  על מיזוגים ורכישות ואופן ביצועם

 • עיכוב ביצוע בתיקי ירושה

  האם הם מן מן השמים או יש תקווה לבאים בימים

  עיכוב ביצוע בתיקי ירושה