אחים פשה

אחים פשה
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2009
תחום: סיטונאות פירות וירקות
כתובת: השוק הסיטונאי, גבעת שאול ירושלים, ביתן 6
טלפון: 02-6523579
פקס: 02-6536521
אתר החברה: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שלומי פשה

  שלומי פשה

  מנכ"ל משותף

  אחים פשה

 • רון פשה

  רון פשה

  מנכ"ל משותף

  אחים פשה

 • אלי פשה

  אלי פשה

  מייסד

  אחים פשה

אייקון אודות

אודות אחים פשה

חברת אחים פשה הינה סיטונאית פירות וירקות מובילה ופורצת דרך מהגדולות בישראל. לאורך השנים שמרה ושומרת החברה על צמיחה והתרחבות הן מבחינת היקף לקוחותיה, הן מבחינת שיתופי הפעולה הרבים והן מבחית תוצאותיה העסקיות המרשימות.

שורשיה של החברה מתחילים לפני עשרות שנים, כדוכן פירות וירקות בשוק מחנה יהודה בירושלים, אותו הקים אב המשפחה ומייסד החברה אלי פשה. במרוצת השנים גדל הדוכן הקטן והפך לחברת סיטונאות גדולה ומשגשגת.

לאחר שרות צבאי ארוך ומאתגר הצטרפו לחברה שלומי ורון פשה, בניו של אלי אשר הביאו משב רוב רענן לעסק, ונכון להיום מנוהלת החברה בהצלחה גדולה על ידם.

החברה מחזיקה בבעלותה מספר נכסים בשוק הסיטונאי בגבעת שאול המשתרעים ביחד על מאות מ"ר ומשמשים לפעילותה השוטפת.

במהלך עשרות השנים בהן היא פועלת, התחזק מוניטין החברה והיא ידועה כיום באיכות התוצרת, שירות לקוחות מסור, אמינות ומספר רב של חקלאים אשר מלווים אותה במשך שנים רבות.

קשרים ענפים עם חקלאים מכל רחבי הארץ

החברה נהנית מקשרים ענפים ומקצועיים עם משקים חקלאיים איכותיים מכל רחבי הארץ.

חקלאים רבים וטובים מלווים את החברה בשיתוף פעולה מיוחד, אשר מניב תוצאות נהדרות ושומר על אספקה שוטפת במהלך כל השנה. החברה דוגלת ברכישת תוצרת כחול לבן לעידוד וחיזוק החקלאות המקומית, אך בתקופות מחסור או בין העונות היא מייבאת תוצרת חקלאית מחו"ל, זאת לצורך רציפות אספקת התוצרת החקלאית שלה ללקוחות לאורך כל ימות השנה.

החברה מחזיקה בכל סוגי הכשרויות, החל מהשגחת הרבנות הראשית וכלה בהשגחת העדה החרדית.

ההון האנושי

ההון האנושי של החברה הוא זה שעושה את ההבדל הגדול ומה שהופך אותה לחברה מובילה, יציבה ומוצלחת. צוות המוכרים בחברה בעל ניסיון וידע רב במכירות ובשירות לקוחות. בנוסף, מעסיקה החברה צוות רחב ומיומן של אנשי שיווק, כלכלה וראיית חשבון, מהטובים ביותר בתחום.

הון אנושי איכותי הוא אחד מסודות עוצמתה של החברה והוא אשר מביא אותה להובלה בתחומה.

חברות בשיתוף

החברה בעלת מספר חברות בת, ביניהן חברת "אחים פשה שיווק לעסקים" המתמחה בשיווק והובלת תוצרת חקלאית לחנויות, סופרים, בתי מלון ומסעדות וכן חברת "אסיף" (הזמנות אונליין), המספקת תוצרת חקלאית מובחרת ישירות לבית הלקוח (משקי בית), תוך הקפדה על רמת איכות גבוהה ושירות לקוחות מסור ומוקפד. חברה זו תופסת תאוצה הגדלה ומתרחבת מיום ליום.

חדשנות ודינאמיות

"אחים פשה" היא חברה בעלת רוח צעירה ודינאמית. החברה מקפידה להיות כל העת עם יד על הדופק ומטמיעה כלים טכנולוגיים לצורך הגברת התפוקה ופרודקטיביות העבודה. המערכות הממוחשבות בהן משתמשת החברה מאפשרות לה לספק מענה מהיר ונגיש לכל קהל לקוחותיה.

גידולים חקלאיים

החברה עוסקת גם בגידול תוצרת חקלאית פרטית כגון בצל, פלפלים, שום ירוק, תמרים ועוד. תוצרת חקלאית זו משווקת בין השאר ללקוחות החברה ולגופי שיווק נוספים ברחבי הארץ. גידולים פרטיים אלה מעניקים יתרון אסטרטגי וחשוב לפעילות החברה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022