אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

יזמות נדל"ן ובנייה

אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1990
תחום: יזמות נדל"ן ובנייה
כתובת: בניין אלכרם (אלשאגור) קומה 4, אום אל פחם
טלפון: 04-6316726
פקס: 04-6316727
דוא"ל: mff0526208743@gmail.com
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • פתחי פוזי, אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

  פתחי פוזי

  מנכ"ל

  אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

 • בדיע פוזי, אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

  בדיע פוזי

  סמנכ"ל

  אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

 • מוחמד עארף, אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

  מוחמד עארף

  סמנכ"ל כספים

  אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

 • מוחמד פתחי, אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

  מוחמד פתחי

  מנהל מחלקת יזמות

  אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

 • אבראהים פוזי, אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

  אבראהים פוזי

  מנהל תפעול

  אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

מנהלים בכירים נוספים

  עו"ד מחאג'נה נזאר יועמ"ש פנימי של החברה
  אגבריה עומר מהנדס החברה
אייקון אודות

אודות אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ

קבוצת אחים פתחי נוסדה בשנת 1990 ע"י מר מחאמיד פתחי המכהן כבעלים וכמנכ"ל החברה, והינה חברה שיתופית של אחים בעלי ידע וניסיון רב בתחום עבודות הבניה והפיתוח, בעלת מוניטין של שנים המבוסס על אמינות, מקצועיות ואיכות הבאים לידי ביטוי בהצלחות נדל"ן רבות בתחום המגורים בישראל, והינה אחת החברות המובילות בתחום ביצוע בנייה ויזמות של מגדלי דירות מגורים ובנייה ציבורית.

החברה עוסקת במגוון תחומים עיקריים באמצעות חטיבות מתמחות תוך שימת דגש על תפישת הפעלה רב ארגונית וניהולית, וזאת על מנת להשיג רציפות, בתהליכי הניהול והביצוע בפרויקטים ולהגיע להישגים ותוצאות הטובות ביותר. הקבוצה מקפידה לעמוד בתקנים המחמירים ביותר וכבעל סיווג קבלני בלתי מוגבל ג' 5 ופועלת כקבלן מוכר ובלתי מוגבל בעבודות ממשלתיות וציבוריות בסקטור המוסדי והציבורי  לרבות בנייה למגורים.

החברה מנהלת מספר של רב של חטיבות:

חטיבת הייזום וההשקעות

החטיבה מטפלת בכל שרשרת היזום, החל משלב איתור הנכסים, היעד, המיקום, הרכישה, השבחת הקרקע, עם תהלכי התכנון, הרישוי השיווק והמכירות ועד למסירה הדירה ללקוח.

פרויקטים נבחרים יזמות בנייה: פרויקט פנטזיה ביקנעם: 46 וילות, פרויקט פנטזיה בפארק חריש:  8 מגדלי בניין למגורים 147 יחידות דיור, פרויקט טבע בשריגים: 46 יחידות בנייה בשריגים.

חטיבת הביצוע

אחים פתחי חברה לבנייה בע"מ, מהחברות הקבלניות המובילות בענף,  ובשנות פעילויותיה של החברה ביצעה מספר רב של פרויקטים בעלי היקפים גדולים שהניבו המשך פעולה פורה עם אותם יזמים, הכל תוך קפידה על השגת שביעות הרצון, והעבודות שמוגדרות כמין סוג של עבודות לתפאורה וכחלון הרווה של החברה מתבטאת ומתגלמת בהקמת פרויקטים מוצלחים ולתפארת. החברה הקפידה לאורך כל הדרך על רמת עבודה נאותה ואיכות מהגבוהות והמחמירים ביותר, בנוסף לעמידה קפדנית בלוחות הזמנים, משמעת יתר ואוזן קשבת למהנדסים  ולאדריכלים  של מתכנני ויזמי הפרויקטים.

החברה מעסיקה בערך כ-150 עובדים אשר מבצעים כל סוגי העבודות עבור החברה, החברה מעסיקה מהנדסים בעל ותק רב שנים בפיקוח וביצוע עבודות בנייה, כמו כן, החברה מבצעת את העבודות גם ע"י קבלני משנה והיא מפקחת על ביצוע העבודות והתאמתם לצרכים.

חברת הביצוע מתמחה בשני סוגי בנייה: "בנייה למגורים": בניית מגדלי בניין למגורים, בניה רוויה, וילות, וקוטג'ים,  "בנייה ציבורית מוסדית": ביצוע עבודות בניה במבנה עיריות, משרדי ומחסני חברות, בתי ספר, גני ילדים, מתנ"סים, היכלי ואולמי ספורט גדולים, מכוני כושר, בתי הארחה, ומעונות לקשישים, ולתפארת אודיטוריומים.

פרויקטים נבחרים

פרויקט פארק סיינה בחדרה- 4 מגדלים של 152 יחידות דיור, פרויקט הרחבת קיבוץ העוגן – 62 יחידות דיור וילות, פרויקט בניין משרדים ומרכז מסחרי באום אל פחם–7,000 מ"ר, פרויקט אודיטוריום בנס ציונה, פרויקט אולם ספורט בקיבוץ הזורע, פרויקט אולם ספורט במנשה, פרויקט תחנת כיבוי אש – חדרה, פרויקט מבנה חברת אחים פרישמן – 2,500 מ"ר, פרויקט בי"ס פאול קור – פתח תקווה - 3,000 מ"ר, פרויקט בי"ס אגמים נתניה – 3,000 מ"ר, פרויקט בי"ס דתי פלך - זכרון יעקב, פרויקט 5 בתי ספר חריש – 15,000 מ"ר, מבנה עיריית נצרת, עבודות פיתוח בשריגים, בניין מגדלים בחריש – שלב ב', בי"ס אולפנה הדר פתח תקווה, בי"ס מדעים נס ציונה, בי"ס חלת נתניה, בי"ס רימונים  ובן גוריון עפולה,  בי"ס בראשית בבנימינה, בי"ס חנה סנש אורה עקיבא, בי"ס קמפוס דורה נתניה.

פרויקט בביצוע כיום

בתי ספר לחברה הכלכלית לוד, אולם ספורט-כפר יאסיף, אולם ספורט-שיבלי, ביה"ס חט"ב 5-טמרה, בתי ספר ומעון יום-ראש העין, גנים ובתי ספר חריש, ביה"ס תיכון טייבה, אודיטוריום– מעיין שחר, ביה"ס גוונים- עפולה שלב ב', ביה"ס ואולם ספורט וגנים-מודיעין, אולם ספורט דוידי- נתניה, בי"ס חב"ד נצרת עילית, פרויקט 18 יחידות דיור – קיבוץ גליל ים, ביה"ס בני ברק, ביה"ס גלגוליה, ביה"ס שלומי, ביה"ס בראשית בנימינה שלב ב', ביה"ס לוד D1, ביה"ס העמקים מזרעה, מעון יום כאבול, ביה"ס יסודי ב' דאלית אלכרמל.

חטיבת נכסים מניבים

הקבוצה מחזיקה בנכסי נדל"ן מניבים להשכרה, קרקעות להשקעות עתידיות, מבנה מסחרי של 10,000 מ"ר, מבנה מסחרי בחריש 1,000 מ"ר, קרקעות למבנה מסחרי בחריש 3,000 מ"ר, השקעות בחברות נדל"ן,  תחנת דלק, לחברה קיימים חוזי השכרה לכל השטח ל- 10 שנים עם חברות כמו דור אלון, קופת חולים מאוחדת, תאגיד מי עירון, עורכי דין, רופאים פרטיים ורופאי שיניים, מהנדסים, בתי מרקחת, מכוני עיסוי, מכוני רפואה וחברות מובילות אחרות.

ערכים, חזון ואיתנות פיננסית

הודות לניהול ולתכנון מושכלים המבוססים על ראייה לטווח ארוך נהנית קבוצת אחים פתחי ממוניטין וממגמת גידול מתמשך ויציב. לחברה אסטרטגיה עסקית הבנויה על צמיחה מתונה ורציפה תוך שמירה על רווחיות מתמדת בכל תחום.  החברה מקפידה על ניתוח על בסיס חודשי וסופי פייר פרויקט עם השוואות לפרויקטים אחרים ובדיקת עלויות וכדאיות רווחיות. החברה מעסיקה סמנכ"ל כספים זה 12 שנים ובאחריותו עריכת הסכמי התקשרות, ניהול וליווי בנקאי, בקרה תקציבית עם ניהול תזרים מזומנים קפדני ואישור החשבונות לגורמים השונים ותשלום במועד ללא דיחוי. איתנותה הפיננסית של הקבוצה מצביעים על חוזקה והון עצמי חיוב, ומקנים לה לבצע יזמות עסקית מגוונת בתחומי הנדל"ן השונים לרבות מימון פרויקטים בבנייה ורשיכת מלאי קרקעות עתידיים. ערכי החברה ובסיס הונה העצמי האיתן והיציב מקנים לה ביטחון ביצירת שיתופי פעולה לרבות השגת מחירם טובים. הקבוצה מחזיקה מלאי קרקעות מלאי בחדרה ובקדימה לבנייה מגורים עתידית של  40 דונם.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם רשות המסים מוסמכת לגבות מס מנאמנויות זרות?

  פסק דין שניתן לאחרונה על ידי בית המשפט העליון של ארה”ב בעניין נאמנות אמריקאית, עשוי להשליך על יכולתה של רשות המסים לגבות מס מנאמנויות זרות, להן נהנים ישראלים

  האם רשות המסים מוסמכת לגבות מס מנאמנויות זרות?

 • משבר הקורונה תם? הדירקטורים נערכים לקרב הבא

  משבר הקורונה מאחורינו? אף שעסקים רבים מתחילים בימים אלה לשוב לעבודה תחת "שגרת קורונה", קשה עדיין לאמוד את מלוא השפעותיו והשלכותיו של המשבר שדומם את המשק בארץ כמו גם את כלכלות העולם באופן חסר תקדים. במיוחד בשעה זו של חוסר וודאות, נבחנות ביתר תשומת לב ההחלטות של הנהלות ושל דירקטורים, שמוצאים עצמם תחת זכוכית מגדלת, שעה שהם נדרשים להעריך את סיכוני החברה ולהקפיד במיוחד במילוי חובותיהם כנושאי משרה

  משבר הקורונה תם? הדירקטורים נערכים לקרב הבא

 • "מה שמניע אותי ואת הצוות במשרד זו הזכות לשנות חיים של אנשים"

  על רקע פרסום דירוג נישות עורכי הדין של DUN'S 100 לשנת 2020, שוחחנו עם עו"ד ונוטריון זיו גרומן, מעו"ד המובילים בתחום ההתחדשות העירונית, והבעלים ומייסד של 'גרומן ושות' משרד עו"ד. אילו שינויים קרו בשנה החולפת בתחום ההתחדשות העירונית ואלו צפויים בשנת 2020 על רקע התפרצות נגיף הקורונה? כיצד נראה יום בחייו של עו"ד בתחום ההתחדשות העירונית ואילו תכונות נדרשות כדי להפוך לעו"ד מוביל בתחום? ומדוע חשוב להיות מדורג בדירוג DUN'S 100? הפודקאסט של זיו

  "מה שמניע אותי ואת הצוות במשרד זו הזכות לשנות חיים של אנשים"

 • העבר מגלה לנו מה צופן עתיד ענף התיירות

  זה אולי יישמע משונה לדבר על עתיד התיירות בימים אלו ובכל זאת, מבט על ההיסטוריה הקרובה משאיר פתח לאופטימיות

  העבר מגלה לנו מה צופן עתיד ענף התיירות