א.ח. הובלות אמין בע"מ

הובלת חומרי מחצבה, חומרי בניין ומטענים שונים

א.ח. הובלות אמין בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1993
תחום: הובלת חומרי מחצבה, חומרי בניין ומטענים שונים
כתובת: פוריידיס 30898
טלפון: 04-6396948
דוא"ל: Office@ah-hovalot.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איבראהים אבו ערישה, א.ח. הובלות אמין בע"מ

  איבראהים אבו ערישה

  מנכ"ל ובעלים

  א.ח. הובלות אמין בע"מ

 • רסמיה אבו ערישה, א.ח. הובלות אמין בע"מ

  רסמיה אבו ערישה

  בעלים

  א.ח. הובלות אמין בע"מ

אייקון אודות

אודות א.ח. הובלות אמין בע"מ

חברת א.ח הובלות אמין בע"מ הינה חברת הובלות ידועה וותיקה אשר הוקמה בשנת 1993 על ידי אבראהים אבו ערישה ואשתו רסמיה אבו ערישה.
תחומי פעילותה העיקריים של החברה הינם אספקת כלל החומרים למפעלי בטון ולאתרי בנייה ברחבי הארץ, לרבות הובלת חומרי מחצבה, הובלה בתפזורת, חול, אגרגטים, חצץ, בטון, אספלט על סוגיו, פינוי פסולת בניין, אספקת סומסום שאוב, אספקת טיט מוכן ועוד.
החברה מספקת הובלות על פי מאפייני כל לקוח וצרכיו הספציפיים לשביעות רצונו המלאה.
העיקרון המרכזי העומד בבסיס פעילותה של החברה הינו שירות אופטימאלי ללקוחות בהתאמה אישית.
לרשות לקוחות החברה עומד שירות לקוחות המעורב בכל הובלה ועומד לרשותם 24-7 בכל בעיה או דרישה. 

הובלות בפריסה ארצית

לרשות א.ח הובלות אמין בע"מ עומד צי ענק של 45 משאיות המובילות חומרים ומטענים לאורכה ולרוחבה של הארץ. צי משאיות החברה מאגד בתוכו את רובן המוחלט של דגמי המשאיות המתקדמים ביותר בעולם לרבות משאיות אמבטיות, משאיות אמבטיות קלות במיוחד, משאיות פולים, משאיות דבלים ומשאיות להובלת ציוד כבד.
מגוון רחב זה של משאיות, מעניק לחברה את היכולת לספק את כל צרכי לקוחותיה, מקטן ועד גדול, בצורה המהירה והיעילה ביותר.
החברה שמה דגש מיוחד על בטיחות בהובלות ועובדת בצמידות עם קצין בטיחות בתעבורה המפקח על כך שכל ההובלות נעשות בצורה מסודרת, תוך שמירה על כללי הבטיחות. כמו כן, לכל נהגי החברה רישיון עדכני לנהיגה במשאיות, לרבות משאיות להובלת ציוד כבד. 

לקוחות החברה

פלח לקוחותיה העיקרי של א.ח הובלות אמין בע"מ הינם מפעלי בטון ומחצבות, מהגדולים והידועים בישראל.
יחד עם זאת, החברה מספקת הובלות גם לחברות פרטיות וציבוריות דוגמת חברות מזון, חברות בנייה, חברות קוסמטיקה, חברות רכבים, משרדים ממשלתיים, רשויות מקומיות ועוד, ועוד.
משרד החברה בפורדיס מתאם את כל ההובלות, מאילת בדרום ועד קרית שמונה בצפון. מצבת הלקוחות הכללית של החברה מונה מאות של חברות מרוצות.

ערכי החברה

החברה המשפחתית הוקמה לפני 26 שנה ולעשרות עובדיה ונהגיה ניסיון מקצועי רחב בתחום.
החברה שמה לה למטרה לתת מענה לכל דרישות הלקוחות תוך עמידה בלחצי זמנים ואספקת מענה ללקוחות גם בבקשות של הדקה ה-90, שעות חירום, שעות שיא בפעילות, ובכל תנאי מזג האוויר.

מתן מעטפת שירותים בתחום הבנייה

א.ח הובלות אמין בע"מ מרבה לעבוד מול חברות יזמות וקבלנות בתחום הבנייה, היא מעניקה ייעוץ מקצועי באשר לחומרי הבנייה המומלצים ודואגת להגעת החומרים האיכותיים ביותר לאתרים השונים ברחבי הארץ. עם השנים החברה הרחיבה את פעילותה בענף הבנייה וכיום היא מספקת, מלבד הובלות החומרים השונים, גם כח אדם איכותי, מנוסה ואמין לעבודה באתרי הבנייה דוגמת נהגי שופלים, נהגי מחפרונים ועובדים כלליים.

שרות הלקוחות

מתוך ראייתה את הלקוח בראש סדר העדיפויות, עובדת החברה אך ורק באמצעות הזמנות טלפוניות וזאת בכדי לקבל את ההסבר המדויק ביותר תוך ירידה לפרטי הפרטים של ההובלה.
שיטת עבודה זו מבוססת על קרוב ל-30 שנות ניסיונה של החברה בתחום והבנתה עם השנים כי הובלה איכותית ומדויקת מתחילה בירידה לפרטים הקטנים ביותר באשר למהות ההובלה, לדרישות הלקוח ולמאפייני העבודה אותה הוא מבקש לעשות בחומרים ובציוד המובלים במשאיות החברה.
כתוצאה מכך, הובלותיה של החברה מתאפיינות ביעילות רבה ובמהירות אספקת החומר, המטען או הציוד המתאימים ביותר לכל לקוח ולכל אתר.

בנוסף אולי יעניין אותך