א.ח כלפון חברה לעבודות עפר תשתיות ופיתוח בע"מ

עבודות עפר ופיתוח תשתיות

א.ח כלפון חברה לעבודות עפר תשתיות ופיתוח בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2004
תחום: עבודות עפר ופיתוח תשתיות
כתובת: רח' הרצל 5, בית שמש
טלפון: 02-5345220
פקס: 077-5345900
דוא"ל: [email protected]
אייקון הנהלה

מנהלים

 • חיים ישראל כלפון

  חיים ישראל כלפון

  מנכ"ל ובעלים

  א.ח כלפון חברה לעבודות עפר תשתיות ופיתוח בע"מ

  עוד על חיים ישראל כלפון

  חיים ישראל כלפון

מנהלים בכירים

  חיים ישראל כלפון מנכ"ל ובעלים
  יוני כלפון סמנכ"ל ביצוע
אייקון אודות

אודות א.ח כלפון חברה לעבודות עפר תשתיות ופיתוח בע"מ

א.ח. כלפון הינה חברה משפחתית העוסקת בעבודות עפר, פיתוח תשתיות, סלילת כבישים והקמת שכונות שלמות מזה 16 שנה. בראש החברה עומד חיים ישראל כלפון ועם יוני כלפון, אחיו, אשר משמש כסמנכ"ל ביצוע, דור שני בחברה, המקדם ומרחיב את תחומי פעילותה תוך יציאתה לאזורים גאוגרפיים בהם לא פעלה עד כה. א.ח כלפון מחזיקה בסיווגים ורישיונות עבודה מגוונים - סיווג ג'5 (בלתי מוגבל) בענף התשתיות והפיתוח, סיווג 100 ג' 1 בענף הבנייה וכן סיווג ב' 3 בענפי המים, הביוב והניקוז. החברה הינה ספקית מוכרת של משרד הביטחון ומחזיקה בתקני Iso מחמירים.

ביצוע עצמי של הפרויקטים

90 אחוזים מלקוחות החברה הן רשויות ממשלתיות, וכמדיניות עקרונית היא  מבצעת את מרבית הפרויקטים שלה בביצוע עצמי. לצורך כך החברה בוחרת בקפידה רבה את ההון האנושי המרכיב אותה והיא מונה כיום כ-80 עובדים ומנהלים מיומנים ומקצועיים ביותר. עובדים אלו מונים בין היתר מהנדסים מוסמכים, מנהלי עבודה מוסמכים, מנהלי פרויקטים מוסמכים, נהגי משאיות וותיקים, מפעילי צמ"ה, מודדים, חשבי כמויות, רתכי צנרת, פועלים פשוטים ועוד. כמו כן החברה מחזיקה בצי של ציוד כבד מכל הסוגים והמינים. צי זה כולל כ- 45 כלים שונים ביניהם משאיות הובלה, מגרסות, באגרים, שופלים, מכבשים, גריידרים, דאמפרים, מובילי ציוד כבד, מחפרונים ומפלסות. חיים, מנכ"ל החברה ויוני סמנכ"ל הביצוע, מעורבים בכל פרויקט עד לפרטים הקטנים ביותר דבר המאפשר קבלת החלטות מהירה ויעילות מוגברת.

בונים את ארץ ישראל

עיקר פעילותה של החברה לאורך השנים התמקדה בפיתוח תשתיות באזורי יהודה ושומרון. ראוי לציין כי במשך שש שנים פעלה החברה כזכיינית רשמית של המועצה האזורית מטה בנימין שהיא המועצה הגדולה בישראל מבחינת שטח גיאוגרפי והשנייה בגודלה בהיקף אוכלוסייתה. פרויקט הדגל של א.ח כלפון  ומה שניתן לכנות גם כגאוותה הגדולה הוא בנייתו מאפס של היישוב עמיחי בגוש שילה שבמטה בנימין. החברה בנתה ופיתחה את כל התשתיות ביישוב לרבות הקמת קווי מים וקווי ביוב וניקוז, ריצוף מדרכות, בניית קירות תמך, פיתוח פארקים ירוקים, סלילת כבישים, התקנת מערכות תאורה וגינון, וכל זאת מסביב לשעון ובפרק זמן של שמונה חודשים בלבד. פרויקט משמעותי נוסף של החברה היה פיתוח תשתיות ועבודות עפר ביישוב אריאל, בשכונה חדשה בזמנו אשר קלטה את מפוני היישוב נצרים שבגוש קטיף. עבודות החברה כללו תשתיות ופיתוח עבור 100 יחידות דיור. בימים אלו מבצעת החברה פרויקט נרחב בשכונת מורשת עיר מודיעין – פרויקט זה כולל פיתוח ותשתיות לשכונה בת 5000 יחידות דיור ועבודת החברה כוללת גם את פיתוחם של פארקים ייחודיים בשכונה המשולבים עם אלמנטים ארכיאולוגיים המפוקחים על ידי רשות הטבע והגנים שנמצאו במקום.

עולם הפיתוח והתשתיות תחת קורת גג אחת

החברה מספקת שירותי מעטפת ללקוחותיה והיא מאגדת תחת קורת גג אחת את כל מקצועות הפיתוח והתשתיות, החל מעבודות עפר ומערכי גריסה וייצור אגריגטים,  דרך הובלות וכלה בביצוע תשתיות תת קרקעיות וכיו"ב. החברה בעלת ידע וניסיון עשירים ביותר בכל התחומים הללו ומעבר למקצועיות מהשורה הראשונה היא  מספקת ללקוחותיה שירות לקוחות חם ומסור הכולל זמינות גבוהה ביותר ומתן מענה מידי לכל בקשה מצד הלקוח. במרוצת השנים הוכיחה א.ח כלפון כי יש ביכולתה לבצע עבודות פיתוח ותשתיות בכל היקף ובכל תוואי שטח, גם במקומות המורכבים והמאתגרים ביותר, ומנהליה מעדכנים ומאמצים כל העת את שיטות העבודה ואת הציודים החדישים ביותר, לצורך אספקת השירות הטוב ביותר ללקוחות.

בטיחות בראש סדר העדיפויות

החברה שמה את נושא הבטיחות בראש מעייניה וקציני הבטיחות של החברה עוברים מדי יום באתרים היא פועלת, מעניקים תדריכי בטיחות ומוודאים כי הפועלים משתמשים בציוד תקני דוגמת נעלי עבודה וקסדות, השומר על חייהם וביטחונם האישי.

חברה בת לייזום פרויקטים

מעבר לפעילותה השוטפת כחברה מבצעת, א.ח כלפון החלה בשנים האחרונות לעסוק גם ביזמות נדל"ן ולצורך כך הקימה חברה בת משותפת בשם כלפון- ניסנוב יזמות והשקעות בע"מ. חברה זו פועלת בבעלות חלקית של א.ח כלפון והיא מקדמת כיום את הקמתם של מרכז מסחרי ותחנת דלק ברמת בית שמש ד' אשר ישתרעו על שטח של 7000 מ"ר. עד כה נבחר אדריכל לפרויקט והוא נמצא בהליכי תכנון מתקדמים.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה