א.ט.א.ש ארד אחזקות

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

א.ט.א.ש ארד אחזקות
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2001 (חברת האם)
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: הארד 5, רמת החייל, תל אביב
טלפון: 03-5298448
פקס: 03-5298449
אתר החברה: http://www.atash-arad.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יורם אבנר

  יורם אבנר

  בעלים משותפים

  א.ט.א.ש ארד אחזקות

 • שולמית פרסיאדו

  שולמית פרסיאדו

  בעלים משותפים

  א.ט.א.ש ארד אחזקות

 • אמרי פרסיאדו

  אמרי פרסיאדו

  מנהל תחום התחדשות עירונית

  א.ט.א.ש ארד אחזקות

 • גל גודס

  גל גודס

  מנהלת משרד

  א.ט.א.ש ארד אחזקות

אייקון אודות

אודות א.ט.א.ש ארד אחזקות

חברת א.ט.א.ש ארד אחזקות בע"מ הינה חברה יזמית מובילה אשר הוקמה על ידי היזמים יורם אבנר ושולמית פרסיאדו, שלהם ניסיון של למעלה משלושים שנה בשוק הנדל"ן הישראלי, במקביל לפעילותם בניו יורק. השניים החלו את דרכם המשותפת עם איחודן של חברת טל אל אבנר בראשותו של יורם אשר התמחתה ברכישת בניינים והשבחתם, וחברת אביב שירותי אדריכלות בבעלותה של שולי שהתמחתה ברישוי והיתרי בנייה. שילוב הכוחות בין השניים יצר חברה מנצחת בעלת מוניטין של למעלה מ-20 שנה בתחום יזמות הנדל"ן.
במהלך השנים יזמו, קידמו והובילו צמד היזמים פרויקטים מצליחים ומשגשגים כגון מגדל רוטשילד 30 היוקרתי, שטרייכמן 6 בגוש הגדול, פוריה במתחם נגה וכן פרויקטים נוספים באזור רמת השרון-נווה גן, הרצליה ועוד. נכון להיום רוב פעילותה של החברה מתמקד במרכז הארץ, תוך התמחות בפרויקטים חדשים למגורים, תמ"א 38 ופינוי בינוי. לצורך ביצועם של הפרויקטים, החברה משתפת פעולה עם חברות הבנייה הגדולות בישראל, דניה סיבוס, אלקטרה בנייה, צוות ברקוביץ ועוד.

אווירה משפחתית ובלתי אמצעית; בעלי החברה זמינים ונגישים ללקוחות

חברת א.ט.א.ש ארד אחזקות מתנהלת כחברת בוטיק עם אווירה משפחתית, חמה ובלתי אמצעית. כלל בעלי הדירות בפרויקטים השונים מקבלים את מספרי הטלפון האישיים של בעלי החברה יורם ושולמית, והשניים זמינים ונגישים ככל האפשר ללקוחותיהם. צמד היזמים מעורבים בכל צעד וצעד בפרויקטים, עובדה המביאה לשקט נפשי ללקוחות, היודעים כי על קידום הפרויקט אמונים מומחים מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון של למעלה מ-30 שנה בעולם יזמות הנדל"ן בארץ ובחו"ל.

נוחות ועיצוב לצד פרקטיות ואיכות

א.ט.א.ש ארד אחזקות דוגלת בתכנון המשלב נוחות ועיצוב על זמני, לצד פרקטיות ואיכות, עמידה בזמנים ותשומת לב מרבית לכל פרט לאורך תהליך הבנייה. החברה מלווה פרויקטים שונים החל מאיתור קרקעות וקידום היתרי הבנייה דרך הליכי הביצוע והשיווק ועד למסירת המפתחות. היכרותם המעמיקה של יורם ושולי עם תל אביב, בתור תושבי העיר והמרכז, מאפיינת את הסגנון האדריכלי של החברה ואת יכולת התאמת הפרויקטים לאופייה של כל עיר בה פועלת החברה. א.ט.א.ש ארד אחזקות בעלת איתנות פיננסית גבוהה וכלל הפרויקטים שלה מלווים על ידי הבנקים הגדולים במשק.

תחומי הפעילות

פרויקטים למגורים
במרוצת השנים החברה אכלסה מאות משפחות מאושרות בפרויקטים יזמיים בכל רחבי הארץ, בין אם בפרויקטי בוטיק המונים עשרות יחידות דיור, ובין אם במגדלים גורדי שחקים בפריים לוקיישן.
התחדשות עירונית
החברה מקדמת פרויקטים רבים של תמ"א 38 ופינוי בינוי במרכז הארץ, בין היתר בערים חולון, נתניה ורמת גן. א.ט.א.ש ארד אחזקות רואה בבעלי הדירות כשותפים מלאים לדרך והיא מצטיינת בשקיפות ובשירות מקצועי ואישי בכל הפרויקטים אותם היא מקדמת.
פעילות בינלאומית
במקביל לפעילותה הענפה בישראל, החברה בעלת זרוע פעילות משגשגת מעבר לים, המתמקדת בבירת העולם– ניו יורק. במסגרת פעילות זו יוזמת החברה פרויקטים רבים למגורים ונדל"ן מניב בניו יורק, ובשנת 2018 אכלסה בהצלחה את פרויקט המגורים הראשון שלה בעיר, פרויקט The Cereza הממוקם בשדרה השלישית במנהטן.

פרויקטים נבחרים

איזק שטרן 5, שכונת ל' החדשה, תל אביב - פרויקט הממוקם על סמטה שקטה בחלק המערבי והקרוב ביותר לים בשכונת ל' החדשה. מרחק ההליכה מהים ומשדרות אינשטיין, מעניק לפרויקט לוקיישן ייחודי ומבוקש שיבוא לידי ביטוי בערך הדירות עם התקדמות הפיתוח האזורי. הפרויקט כולל דירות גן, דירות 2, 3 ו-4 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים עם נוף עוצר נשימה לים.

רוטשילד 30, מגדל המגורים הראשון שנבנה בלב הפועם של תל אביב – שדרות רוטשילד. 28 קומות, 72 דירות בעלות נוף פנורמי של העיר והים.

The Cereza, מנהטן, ניו יורק - פרויקט מגורים ומסחר הממוקם בבירת הנדל"ן העולמית - ניו יורק. הפרויקט נמצא בשדרה השלישית בקרבת מרכזי הקניות הגדולים והמוזיאונים והוא כולל שטחי מסחר ו-52 דירות מעוצבות. הפרויקט אוכלס בהצלחה ונחשב לאחד הפרויקטים המבוקשים בסביבתו.

 

בנוסף אולי יעניין אותך