איימי בכור-בוני, איימי בכור-בוני - משרד עורכי דין
איימי בכור-בוני

איימי בכור-בוני

בעלים

שנת לידה: 1974
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: משרד עוה”ד איימי בכור-בוני מתמחה בכל היבטי דיני המשפחה: כולל גירושין צוואות וירושות, חלוקת רכוש, תביעות מזונות ומדור לאישה וילדים, משמורת, חטיפת ילדים לחו”ל ושינוי מקום מגורים בתוך תחומי ישראל, בתי דין רבניים, ניהול גישור וניהול מו”מ לקראת הסכם גירושין מחוץ לכותלי ביהמ”ש, ידועים בציבור, נישואין אזרחיים, צווי הגנה, מניעת אלימות במשפחה ומניעת הטרדה מאיימת, הליכי אפוטרופסות של ילדים מבוגרים וחסויים, מתנות בין בני משפחה.בניית אסטרטגיה לפירוק נכסים משפחתיים, ניהול הליכי ישוב סכסוך ע"פ החוק להסדר התדיינויות בעניני משפחה.
תפקיד: בעלים
ותק בתפקיד: מאז שנת 2000.
השכלה: עוה”ד בכור-בוני מחזיקה בתואר ראשון במשפטים (LL.B., 1998) מהמרכז הבינתחומי הרצליה, והינה חברת לשכת עורכי הדין משנת 2000. כמו כן, עו”ד בכור-בוני בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ולמדה לתואר ראשון בפילוסופיה וספרות באוניברסיטת ת”א.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך?
ידע משפטי וניסיון של 19 שנים בתחום דיני המשפח והירושה, לצד טיפול כוללני ומקיף בלקוח, תוך בניית אסטרטגיה מותאמת אישית, בשילוב ראייה הוליסטית של המצב המשפטי והאישי בו מדובר. לקוחות המשרד נהנים מזמינות מלאה ומשירות משפטי מקיף ללא פשרות, הכולל בניית אסטרטגיה, ליווי בתהליך והעצמת הלקוח, וזאת בכדי להניב את התוצאה המיטבית עבור הלקוח. משרדי חרט על דגלו את תחום יחסי האנוש, ומעניק ללקוחות המשרד לווי צמוד, אוזן קשבת וסבלנית ופתרון מיידי לבעיותיהם. עורכי הדין במשרד מתאפיינים ביחסם הקרוב, הנאמן והמחויב ללקוחות המשרד. המשרד מנהיג מדיניות של דלת פתוחה כלפי לקוחותיו לאורך כל שעות היממה, וזאת לכל אורכו של הסכסוך המשפטי. עורכי הדין במשרד מצטיינים בכישוריהם הבין אישיים, וכן במתן עצות בכל תחומי המשבר הבין אישי אותו חווים הלקוחות בהליך הגירושין, בשל ניסיון עשיר בניהול משברים כגון אלו. התנהלות זו של המשרד היא גאוותי.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
בחודש יולי 2016 נכנס חוק חדש (מדובר בהוראת שעה לשלוש שנים) ששינה את פני עולם דיני המשפחה, חוק הסדר ההתדיינויות, ובשפת העם: "חוק גישור חובה". האתגר המרכזי של השנים הקרובות יהיה לנהל את התיקים בתוך תקנות והוראות חוק חדשות, להתוות אסטרטגיות חדשות שמתאימות לשינויים החקיקתיים והמשפטיים שמתרחשים. באופן יומיומי לתת מענה לזירה המשתנה הזו ולמקסם את השינויים לטובת הלקוחות והצלחתם בסיום המשבר האישי שלהם בדרך הטובה ביותר.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
תמיד לבקש את טובת הלקוח על פני שיקולים אחרים. לנצל את עוצמת הכוח שניתנה לנו כעורכי דין לעשיית טוב ולהשכנת שלום. תמיד לזכור כי בכוחנו, על אחת כמה וכמה בתחום דיני המשפחה, לבנות או להרוס משפחות ולפיכך אסור להיות פזיזים או יהירים. לשאול ולהיעזר באנשי מקצוע מנוסים ממך היא חובתך כלפי הלקוח.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
"התחלות הן תמיד גם סוף של תקופה עוברת" (מילותיו של צוף פילוסוף). גלגלי הצדק עובדים לאט אמנם אך באמצעות השקעה, סבלנות ולווי משפטי נכון, המאמצים יישאו פרי והאמת תצא לאור.