אליעזרי קניין רוחני, עריכת דין ועריכת פטנטים

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: נירים 3, תל אביב
טלפון: 03-6443644
פקס: 03-6448624
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.zepat.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • זהר אליעזרי

  זהר אליעזרי

  בעלים ומנכ”ל

  אליעזרי קניין רוחני, עריכת דין ועריכת פטנטים

  עוד על זהר אליעזרי

  זהר אליעזרי
אייקון אודות

אודות אליעזרי קניין רוחני, עריכת דין ועריכת פטנטים

אליעזרי קניין רוחני, עריכת דין ועריכת פטנטים, עוסק בקניין רוחני ובעל התמחות ייחודית בעריכת פטנטים מתוך נקודת מבט משפטית. הכרות עומק עם שדות ידע רבים בתחומי הטכנולוגיה יחד עם יכולות חקירה, למידה, כתיבת בקשות פטנט, התנגדויות וחוות דעת מתוך ניסיון של למעלה מ-20 שנה, יצרו למשרד מוניטין רב בארץ ובעולם כמומחה משפטי בפטנטים טכנולוגיים. בתוך תחום הפטנטים המשרד עוסק בעריכת פטנטים, ליווי הליכי בחינה (Prosecution), תמיכה בליטיגציה של משרדי עורכי דין בתחומי קניין רוחני, בדיקות נאותות, חוות דעת משפטיות, סימני מסחר ומדגמים.

התמחות מיוחדת של המשרד הינה הודעות צד ג' והתנגדויות לפטנטים של מתחרי הלקוחות וייזום וניהול מאבקים מנהליים ומשפטיים נגדיים ברחבי העולם.

המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין מובילים במתן תמיכה משפטית וייעוץ לאורך כל ההליכים בבתי משפט בתחום הפטנטים והיבטי קניין רוחני של עסקות, משימות בדיקת נאותות, הערכות וחוות דעת. במשרד שני עורכי דין וחמישה עורכי פטנטים. 

חזון המשרד

אליעזרי קניין רוחני מבסס מקום מרכזי כשותף ויועץ בכיר של משרדי עו"ד ולקוחות בינלאומיים בתחום הפטנטים והקניין הרוחני על ענפיו השונים. המשרד ימשיך להוות מרכז ידע ישראלי ולתת שרות ללקוחות באירופה, סין, ארה"ב ומדינות נוספות בעולם תוך מתן שרות משפטי בעל ערך רב המגן על זכויות לקוחותיו ושומר על נכסי הקניין הרוחני שלהם למשך שנים רבות. 

תחומי התמחות

עריכת בקשות לפטנט - המשרד עוסק בלמידה מקיפה של התחום המבוקש, מחקר, כתיבה ועריכה בתחומי ידע טכנולוגיים הקשורים למדעים המדויקים: פיסיקה, אלקטרוניקה, תוכנה, מכאניקה, אופטיקה, הנדסה, תקשורת, מכשור רפואי וביטחון.
תפיסת העולם של המשרד מבוססת על כך שבקשת הפטנט היא השלב המכריע ביותר של הבטחת זכויותיו של מבקש הפטנט והגנה על המצאתו.
הפטנטים של המשרד הוכיחו את עצמם לא פעם בבתי המשפט וסיפקו הגנה בעלת משמעות מסחרית וביטחונית.
לקוחות בתחום הזה: משרדי עורכי דין בארץ ובחו"ל, חברות בתחום תעשיית הביטחון, בתחומי התעופה, התחבורה ותעשיית הרכב, חברות הייטק, מיכון חקלאי ומכשור רפואי.

חוות דעת וניתוח פורטפוליו פטנטים - המשרד מגיש חוות דעת ובדיקות נאותות בשלבי טרום השקעה או כל בחינה עסקית אחרת דוגמת הערכת שווי הקניין רוחני של חברה, בחינת משמעות ומשקל הפטנטים הרשומים או בקשות הפטנט שברשותה ועוד. בנוסף, המשרד עורך בדיקה ומחקר חופש פעולה בתחומים טכנולוגיים שונים על מנת לבחון היתכנות רישום פטנטים וחופש פעולה בהשקעה במו"פ.
בכלל זה בוחן המשרד תאריכי תפוגת פטנטים, מקומות שונים בהם נרשמו הפטנטים, מהות פטנטים שונים וכיצד יוכלו להגביל פיתוח בתחום מסוים. פעילות זו מאפשרת ללקוחות המשרד לקבל החלטות עסקיות רבות משמעות בעלות השלכות רבות.

התנגדויות, תמיכה בליטיגציה וליווי משפטי - המשרד עובד בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין מובילים, במתן ליווי משפטי לאורך הליכים בבית משפט, ובכלל זה ליווי הסכמים, בדיקת נאותות, הערכות וחוות דעת לגבי היבטי קניין רוחני.
בפרט, המשרד מסייע למשרדי עו"ד העוסקים בליטיגציה בכל הדרוש להתדיינות משפטית: כתבי טענות, חקירות נגדיות ועוד. משרדי עורכי דין מסחריים שעוסקים בליטיגציה נהנים מיכולות המשרד המשולבת בהבנה משפטית של תחומי הפטנטים, הבנה טכנית וטכנולוגית והצגת טיעונים משכנעים וראיות חותכות בבתי המשפט.
בנוסף, משרדי עורכי דין מקומיים ובינלאומיים נעזרים במשרד בפיקוח על פרטי עסקות והסכמים כדי להבטיח שכל היבטי הקניין הרוחני מטופלים כדין.

התנגדויות פעילות - כחלק מתהליכי ייעוץ, המשרד מבצע התערבות גלויה או אנונימית בהליכי רישום פטנטים של מתחרים של לקוחות המשרד על מנת לסכל הכרתם כראויים לפטנט. בתחום זה המשרד מבצע איסוף מודיעין עסקי, הגשת הודעות והתנגדויות תוך כדי בחינה וחיפוש מדוקדק של מידע רלוונטי בתחום.

סימני מסחר וזכויות נלוות - המשרד פעיל בתחום סימני המסחר וחי את השינויים התדירים הנגזרים מההתפתחות הטכנולוגיה.
בכלל זה מטפל המשרד בסימנים מסחריים בתלת מימד, סימני מסחר של צלילים ומוסיקה, סיסמאות, צבעים ואנימציות חדשות, לצד סודות מסחריים, עוולות מסחריות, זכויות צרכן, מדגמים, עיצובים תעשייתיים ועוד.

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אליעזרי קניין רוחני, עריכת דין ועריכת פטנטים

 • הליכים בינלאומיים לרישום פטנט, באמצעות הערוץ הישראלי

  עורכי פטנטים שרויים במרדף מתמיד אחר הליכי אישור לרישום פטנט שהם מהירים, מהימנים ושעלותם סבירה, בהתחשב בהשלכות גלובליות לרישום. פטנט גלובלי עדיין אינו קיים, אך רשויות רישום במדינות מובילות הנהיגו צעדים ראשוניים לקראת רישום גלובלי

  הליכים בינלאומיים לרישום פטנט, באמצעות הערוץ הישראלי

בנוסף אולי יעניין אותך

 • על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

  "אחוזי ההצלחה של פרויקטים בהתחדשות עירונית תלויים בכמה בעלי הדירות מאוגדים. הסיבות לסרבנות הדיירים מגוונות", מסביר עו"ד ינקי עפרוני, שותף מייסד במשרד 'יוריסט עפרוני' המתמחה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים להתחדשות עירונית, "האתגר הגדול ביותר הוא יצירת האמון עם בעלי הדירות"

  על ארבעה סוגי סרבנים דיברה תורת ההתחדשות העירונית

 • אל תבטלו לנו את ההסתמכות

  אנחנו עומדים בפני מהפכה צפויה של דיני הירושה, מהפכה שרובה חיובית וחשובה, התאמת דיני הירושה אל מציאות החיים הנוכחית. לצד החיוביות, דומה שבשינוי אחד, דרמטי ומהותי, המחוקק בחר בנתיב לא נכון

  אל תבטלו לנו את ההסתמכות

 • פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

  מגורים לצד נוף ירוק או כחול מובילים לזינוק של עשרות אחוזים במחירי הנדל"ן

  פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

 • הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי

  מנהלי מסוי מקרקעין לא ידחו את הבקשות לתיקון שומה על הסף אלא יידרשו לבחון אותן לגופו של ענין, דהיינו אם קיימת "סיבה מספקת"

  הארכות מועד מצד רשות המיסים – היום שאחרי