אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

נדל"ן למגורים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: נדל"ן למגורים
כתובת: רח' הסדנאות 8, הרצליה
טלפון: 09-9717420
דוא"ל: sharon@yamsuf.co.il
אתר החברה: http://www.yamsuf.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  צחי עומר מנכ"ל
  יואב פפושדו דירקטור
  רוני הירש דירקטור
אייקון אודות

אודות אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

חברת אלמוג ים סוף החזקות בע"מ הינה חלק מקבוצת Red Sea Group, שהוקמה באמצע שנות ה- 70 על ידי מר אלי פפושדו ופועלת בתחומי הייזום, הקמה, החזקה וניהול של נכסים ופעילויות בתחום הנדל"ן, בפריסה בינלאומית רחבה ותוך התמקדות בישראל, בארה"ב ובאירופה. הקבוצה הינה בעלת איתנות פיננסית ומוניטין בזכותם היא נהנית ממימון לביצוע פרויקטים.

חברות הקבוצה פועלות בתחום הנדל"ן למגורים, המלונאות ונדל"ן מניב בישראל, אירופה וארה"ב, ונהנות מידע וניסיון קבלני עשיר של עשרות שנים בתחומי פעילותה של הקבוצה, הכולל פרויקטים מורכבים הנדסית, תוך גמישות ויכולת זיהוי הזדמנויות עסקיות בשווקי היעד.

חברות הקבוצה עוסקות בייזום וביצוע פרויקטי בניה הן למגורים ולמסחר והן למלונאות, תוך התמחות בפרויקטי פינוי בינוי בתחום ההתחדשות העירונית. במהלך השנים בנו חברות שונות בקבוצה אלפי יחידות דיור וחדרי מלונות וכן מאות אלפי מ"ר של שטחים מסחריים בישראל, באירופה ובארה"ב.

כיום בונות חברות הקבוצה בישראל פרויקטים ביהוד ורמת גן בהיקף נרחב, יחידות דיור ושטחי מסחר במגדלים, בבנייה רוויה ובמבני מסחר. כמו כן, חברות הקבוצה מובילות ויוזמות פרויקטים של פינוי בינוי.

 

פרויקטים בביצוע

פרוייקט HIGHLINE ברמת גן, צומת עלית

במיקום האטרקטיבי ביותר ברמת גן, בצומת עלית הממוקם על גבול תל אביב, מתבצע פרויקט פינוי בינוי. חברה בבעלות הקבוצה נבחרה על ידי דיירי מתחם ברחוב המתמיד פינת ארלוזורוב ברמת גן לבצע הפרויקט. כחלק מהפרויקט יפונו 89 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 285 יחידות דיור בשני מגדלים בני 30 קומות כל אחד. כמו כן, יכלול המבנה ארבע קומות של חנייה תת קרקעית. בשלב זה נחתם הסכם ליווי עם בנק הפועלים, התקבל היתר בניה לפרויקט, פונו 48 דיירים לביצוע שלב א' של הפרויקט, והחלה הבניה לשלב א' – 163 יח"ד במגדל הראשון. שלב ב' נמצא בתכנון לפני הגשת בקשה להיתר בניה.

 

פרויקטים עתידיים

מגדלי ים סוף, מוצקין

חברה בבעלות הקבוצה מתכננת לבצע פרויקט בינוי ופינוי בקריית מוצקין. כחלק מהפרויקט יפונו 48 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 326 יחידות דיור ב- 4 בניינים בני כ-20 קומות. כמו כן, יכלול המבנה שתי קומות של חנייה תת קרקעית. תחילת הבנייה מתוכננת במהלך 2018, בכפוף להשגת האישורים הנדרשים והחתימות של בעלי הדירות הקיימות.

פרוייקט הרצליה

חברה בבעלות הקבוצה  בשיתוף עם חברת לוינשטיין, מתכננת לבצע פרויקט פינוי בינוי במתחם שיכון דרום בהרצליה הצעירה, בסמוך לפרויקט צמרות. כחלק מהפרויקט יפונו 226 יחידות דיור ובמקומן יבנו 650 יחידות דיור, שטחי מסחר ושטחים ירוקים.

רחוב הבושם, תל אביב

פרויקט פינוי בינוי של 134 דיירים במתחם רחוב הבושם בתל אביב, והקמת שכונת מגורים אל מול הפארק. בשכונה מתוכננות כ- 500 יחידות דיור.

 

פרויקטים נבחרים שהושלמו

חצרות המושבה, רחובות

חברה בבעלות הקבוצה הקימה את חצרות המושבה במיקום מושלם ברחובות — שכונת מגורים פרטית שהיא חלומה של כל משפחה. פרויקט חצרות המושבה ממוקם במרכז רחובות, וגובל ברחובות דרך הים וששת הימים. לשכונה יתרונות נוספים רבים, ביניהם, נגישות לצירי תנועה מרכזיים ופיתוח סביבתי עשיר, הכולל בין היתר קרבה לקניון רחובות, מרכזים מסחריים הנמצאים במרחק הליכה ועוד שפע של שירותים קהילתיים.

מגדל נווה צדק

בשכונת נווה צדק המבוקשת הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת נחושתן מגדל מגורים בן 34 קומות, הכולל 264 יחידות דיור (בעשר הקומות הראשונות דירות לופט כפולות). המגדל היוקרתי בעל מפרט עשיר כולל לובי מפואר, חדר כושר ובריכה בקומה התשיעית. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2007.

מרינה, הרצליה

על חוף ימה של הרצליה הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת שיכון ובינוי שני מגדלים בני 12 קומות, מעל מרכז מסחרי, הכוללים 167 יחידות דיור. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2003.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

  בחודש מאי האחרון נכנסו לתוקף תקנות הגנת הפרטיות-אבטחת מידע החדשות. מדובר על רפורמה משמעותית המהווה נקודת מפנה בכל הקשור לאבטחת המידע האישי בישראל ושמירה על פרטיותם של אזרחי מדינת ישראל.

  הרפורמה החדשה בתחום הגנת הפרטיות ואבטחת המידע – היום שאחרי והעתיד לבוא

 • האדם במרכז העשייה

  תנועת הבאוהאוס, שצמחה בגרמניה בתחילת המאה ה-20, התמקדה בביטוי חזותי של תפיסת עולם חברתית, פוליטית ותרבותית. המבנה עצמו, תוכנן, עוצב ונבנה סביב האדם הנמצא במרכז העשייה. מבנים שתוכננו על פי תפיסת עולם זו, הכניסו את רוח התקופה פנימה בארגון החלל נקי, זורם פתוח ופשוט ונתנו ביטוי החזותי לאסתטיקת המכונה המשילה מעצמה קישוטים מיותרים מתוך אמונה כי האדריכלות יכולה לשפר את פני החברה וליצור עולם חדש וטוב יותר.

  האדם במרכז העשייה

 • לא רק עפיפונים: הטרור החקלאי כולל גם השחתת ציוד, ונדליזם וגניבות

  לא רק עפיפונים: הטרור החקלאי כולל גם השחתת ציוד, ונדליזם וגניבות

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?