אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

נדל"ן למגורים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: נדל"ן למגורים
כתובת: רח' הסדנאות 8, הרצליה
טלפון: 09-9717420
דוא"ל: sharon@yamsuf.co.il
אתר החברה: http://www.yamsuf.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  צחי עומר מנכ"ל
  יואב פפושדו דירקטור
  רוני הירש דירקטור
אייקון אודות

אודות אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

חברת אלמוג ים סוף החזקות בע"מ הינה חלק מקבוצת Red Sea Group, שהוקמה באמצע שנות ה- 70 על ידי מר אלי פפושדו ופועלת בתחומי הייזום, הקמה, החזקה וניהול של נכסים ופעילויות בתחום הנדל"ן, בפריסה בינלאומית רחבה ותוך התמקדות בישראל, בארה"ב ובאירופה. הקבוצה הינה בעלת איתנות פיננסית ומוניטין בזכותם היא נהנית ממימון לביצוע פרויקטים.

חברות הקבוצה פועלות בתחום הנדל"ן למגורים, המלונאות ונדל"ן מניב בישראל, אירופה וארה"ב, ונהנות מידע וניסיון קבלני עשיר של עשרות שנים בתחומי פעילותה של הקבוצה, הכולל פרויקטים מורכבים הנדסית, תוך גמישות ויכולת זיהוי הזדמנויות עסקיות בשווקי היעד.

חברות הקבוצה עוסקות בייזום וביצוע פרויקטי בניה הן למגורים ולמסחר והן למלונאות, תוך התמחות בפרויקטי פינוי בינוי בתחום ההתחדשות העירונית. במהלך השנים בנו חברות שונות בקבוצה אלפי יחידות דיור וחדרי מלונות וכן מאות אלפי מ"ר של שטחים מסחריים בישראל, באירופה ובארה"ב.

כיום בונות חברות הקבוצה בישראל פרויקטים ביהוד ורמת גן בהיקף נרחב, יחידות דיור ושטחי מסחר במגדלים, בבנייה רוויה ובמבני מסחר. כמו כן, חברות הקבוצה מובילות ויוזמות פרויקטים של פינוי בינוי.

 

פרויקטים בביצוע

פרוייקט HIGHLINE ברמת גן, צומת עלית

במיקום האטרקטיבי ביותר ברמת גן, בצומת עלית הממוקם על גבול תל אביב, מתבצע פרויקט פינוי בינוי. חברה בבעלות הקבוצה נבחרה על ידי דיירי מתחם ברחוב המתמיד פינת ארלוזורוב ברמת גן לבצע הפרויקט. כחלק מהפרויקט יפונו 89 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 285 יחידות דיור בשני מגדלים בני 30 קומות כל אחד. כמו כן, יכלול המבנה ארבע קומות של חנייה תת קרקעית. בשלב זה נחתם הסכם ליווי עם בנק הפועלים, התקבל היתר בניה לפרויקט, פונו 48 דיירים לביצוע שלב א' של הפרויקט, והחלה הבניה לשלב א' – 163 יח"ד במגדל הראשון. שלב ב' נמצא בתכנון לפני הגשת בקשה להיתר בניה.

 

פרויקטים עתידיים

מגדלי ים סוף, מוצקין

חברה בבעלות הקבוצה מתכננת לבצע פרויקט בינוי ופינוי בקריית מוצקין. כחלק מהפרויקט יפונו 48 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 326 יחידות דיור ב- 4 בניינים בני כ-20 קומות. כמו כן, יכלול המבנה שתי קומות של חנייה תת קרקעית. תחילת הבנייה מתוכננת במהלך 2018, בכפוף להשגת האישורים הנדרשים והחתימות של בעלי הדירות הקיימות.

פרוייקט הרצליה

חברה בבעלות הקבוצה  בשיתוף עם חברת לוינשטיין, מתכננת לבצע פרויקט פינוי בינוי במתחם שיכון דרום בהרצליה הצעירה, בסמוך לפרויקט צמרות. כחלק מהפרויקט יפונו 226 יחידות דיור ובמקומן יבנו 650 יחידות דיור, שטחי מסחר ושטחים ירוקים.

רחוב הבושם, תל אביב

פרויקט פינוי בינוי של 134 דיירים במתחם רחוב הבושם בתל אביב, והקמת שכונת מגורים אל מול הפארק. בשכונה מתוכננות כ- 500 יחידות דיור.

 

פרויקטים נבחרים שהושלמו

חצרות המושבה, רחובות

חברה בבעלות הקבוצה הקימה את חצרות המושבה במיקום מושלם ברחובות — שכונת מגורים פרטית שהיא חלומה של כל משפחה. פרויקט חצרות המושבה ממוקם במרכז רחובות, וגובל ברחובות דרך הים וששת הימים. לשכונה יתרונות נוספים רבים, ביניהם, נגישות לצירי תנועה מרכזיים ופיתוח סביבתי עשיר, הכולל בין היתר קרבה לקניון רחובות, מרכזים מסחריים הנמצאים במרחק הליכה ועוד שפע של שירותים קהילתיים.

מגדל נווה צדק

בשכונת נווה צדק המבוקשת הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת נחושתן מגדל מגורים בן 34 קומות, הכולל 264 יחידות דיור (בעשר הקומות הראשונות דירות לופט כפולות). המגדל היוקרתי בעל מפרט עשיר כולל לובי מפואר, חדר כושר ובריכה בקומה התשיעית. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2007.

מרינה, הרצליה

על חוף ימה של הרצליה הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת שיכון ובינוי שני מגדלים בני 12 קומות, מעל מרכז מסחרי, הכוללים 167 יחידות דיור. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2003.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • איסור מסירת מידע פנים בשוק ההון, והפער המצוי שבין החוק והליטיגציה

  לאחרונה ניכרת מגמת אכיפה נמרצת בשוק ההון כנגד מסירה ושימוש של מידע פנים בידי נושא-משרה בתאגיד או בידי כל אדם אחר. הדין מחמיר עם נושא-המשרה המכונה "איש הפנים" הנגיש למידע החברה ומטיל עליו חובות זהירות מרובות

  איסור מסירת מידע פנים בשוק ההון, והפער המצוי שבין החוק והליטיגציה

 • אותות מצוינות עסקית בתחום הנדל"ן

  דן אנד ברדסטריט קיימו לראשונה את אירוע פרסי הנדל"ן לשנת 2018 במסגרת ועידת הנדל"ן באילת

  אותות מצוינות עסקית בתחום הנדל"ן

 • מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

  כיצד משקמים את מעמדה של לשכת עו"ד? אילו נושאים צריכים לעמוד בראש סדר העדיפויות של שר/ת המשפטים הבא/ה? ומה דעתם על חוק הפקטור? את השאלות הללו הצגנו בפני כמה מבכירי עו"ד בישראל: עו"ד אלי זהר, יו"ר גולדפרבזליגמן, עו"ד תמי פירון – סמורודינסקי, שותפה בכירה, ראש מחלקת תשתיות, מימון פרויקטים ונדל"ן במשרד מ. פירון ושות', וד"ר דוד תדמור, שותף מנהל ויו"ר משותף במשרד תדמור לוי ושות' .התשובות בכתבה

  מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

 • נסטינג: היבטים כלכלים של נסטינג ושל גירושין – לא לעשירים בלבד

  אין זה סוד שלגירושין יש היבטים כלכלים ולכן לפעמים אנשים נשארים נשואים רק בשל שיקולים כלכליים

  נסטינג: היבטים כלכלים של נסטינג ושל גירושין – לא לעשירים בלבד