אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: התחדשות עירונית
כתובת: רח' הסדנאות 8, הרצליה
טלפון: 09-9717420
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.yamsuf.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  צחי עומר מנכ"ל
  יואב פפושדו יו"ר הדירקטוריון
  רוני הירש דירקטור
אייקון אודות

אודות אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

חברת אלמוג ים סוף החזקות בע"מ הינה חלק מקבוצת Red Sea Group, שהוקמה באמצע שנות ה-70 על ידי מר אלי פפושדו ופועלת בתחומי הייזום, הקמה, החזקה וניהול של נכסים ופעילויות בתחום הנדל"ן, בפריסה בינלאומית רחבה ותוך התמקדות בישראל, בארה"ב ובאירופה. הקבוצה הינה בעלת איתנות פיננסית ומוניטין בזכותם היא נהנית ממימון לביצוע פרויקטים.

חברות הקבוצה פועלות בתחום הנדל"ן למגורים, המלונאות ונדל"ן מניב בישראל, אירופה וארה"ב, ונהנות מידע וניסיון קבלני עשיר של עשרות שנים בתחומי פעילותה של הקבוצה, הכולל פרויקטים מורכבים הנדסית, תוך גמישות ויכולת זיהוי הזדמנויות עסקיות בשווקי היעד.

חברות הקבוצה עוסקות בייזום וביצוע פרויקטי בניה הן למגורים ולמסחר והן למלונאות, תוך התמחות בפרויקטי פינוי בינוי בתחום ההתחדשות העירונית. במהלך השנים בנו חברות שונות בקבוצה אלפי יחידות דיור וחדרי מלונות וכן מאות אלפי מ"ר של שטחים מסחריים בישראל, באירופה ובארה"ב.

כיום בונות חברות הקבוצה בישראל פרויקטים ביהוד ורמת גן בהיקף נרחב, יחידות דיור ושטחי מסחר במגדלים, בבנייה רוויה ובמבני מסחר. כמו כן, חברות הקבוצה מובילות ויוזמות פרויקטים של פינוי בינוי.

פרויקטים בביצוע

פרוייקט HIGHLINE ברמת גן, צומת עלית
במיקום האטרקטיבי ביותר ברמת גן, בצומת עלית הממוקם על גבול תל אביב, מתבצע פרויקט פינוי בינוי. חברה בבעלות הקבוצה נבחרה על ידי דיירי מתחם ברחוב המתמיד פינת ארלוזורוב ברמת גן לבצע הפרויקט. כחלק מהפרויקט יפונו 89 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 285 יחידות דיור בשני מגדלים בני 30 קומות כל אחד. כמו כן, יכלול המבנה ארבע קומות של חנייה תת קרקעית. בשלב זה הסתיימה הבניה של המגדל הראשון – 163 יח"ד. המגדל השני, 122 יח"ד, נמצא לפני היתר בניה.

פרויקטים עתידיים

מגדלי ים סוף, מוצקין
חברה בבעלות הקבוצה מתכננת לבצע פרויקט פינוי בינוי בקריית מוצקין. כחלק מהפרויקט יפונו 48 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 326 יחידות דיור ב- 4 בניינים בני כ-20 קומות. כמו כן, יכלול המבנה שתי קומות של חנייה תת קרקעית. תחילת הבנייה מתוכננת בתחילת 2021, בכפוף להשגת האישורים הנדרשים והחתימות של בעלי הדירות הקיימות.

פרוייקט הרצליה
חברה בבעלות הקבוצה  בשיתוף עם חברת לוינשטיין, מתכננת לבצע פרויקט פינוי בינוי במתחם שיכון דרום בהרצליה הצעירה, בסמוך לפרויקט צמרות. כחלק מהפרויקט יפונו 226 יחידות דיור ובמקומן יבנו 650 יחידות דיור, שטחי מסחר ושטחים ירוקים.

רחוב הבושם, תל אביב
פרויקט פינוי בינוי של 134 דיירים במתחם רחוב הבושם בתל אביב, והקמת שכונת מגורים אל מול הפארק. בשכונה מתוכננות כ- 474 יחידות דיור.

פרויקטים נבחרים שהושלמו

חצרות המושבה, רחובות
חברה בבעלות הקבוצה הקימה את חצרות המושבה במיקום מושלם ברחובות — שכונת מגורים פרטית שהיא חלומה של כל משפחה. פרויקט חצרות המושבה ממוקם במרכז רחובות, וגובל ברחובות דרך הים וששת הימים. לשכונה יתרונות נוספים רבים, ביניהם, נגישות לצירי תנועה מרכזיים ופיתוח סביבתי עשיר, הכולל בין היתר קרבה לקניון רחובות, מרכזים מסחריים הנמצאים במרחק הליכה ועוד שפע של שירותים קהילתיים.

מגדל נווה צדק, תל אביב
בשכונת נווה צדק המבוקשת הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת נחושתן מגדל מגורים בן 34 קומות, הכולל 264 יחידות דיור (בעשר הקומות הראשונות דירות לופט כפולות). המגדל היוקרתי בעל מפרט עשיר כולל לובי מפואר, חדר כושר ובריכה בקומה התשיעית. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2007.

מרינה, הרצליה
על חוף ימה של הרצליה הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת שיכון ובינוי שני מגדלים בני 12 קומות, מעל מרכז מסחרי, הכוללים 167 יחידות דיור. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2003.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

בנוסף אולי יעניין אותך

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

  נתוני הלמ"ס מראים כי בשנת 2020 נמכרו 38,316 דירות חדשות. הנתונים מצביעים על תופעה מעניינת, שלאו דווקא מובנת מאליה: כיצד יכול להיות שבשנה שבה העולם כולו נמצא תחת התקפה מסיבית של מגפה בריאותית, הביקוש לדירות עולה? ישראל זעירא, מנכ"ל חברת באמונה המשווקת נדל"ן בבית שמש, כאן כדי לעשות סדר בדברים

  חברת באמונה: "הקורונה עשתה טוב לנדל"ן למגורים"

 • פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

  מגורים לצד נוף ירוק או כחול מובילים לזינוק של עשרות אחוזים במחירי הנדל"ן

  פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

 • SOC–OT מהו ולשם מה הוא?

  כל החפץ בהמשך ייצור תקין שמתנהל ללא חריקות, חייב לטפל בניטור והגנת סייבר במערכות הייצור

  SOC–OT מהו ולשם מה הוא?