אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

התחדשות עירונית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2006
תחום: התחדשות עירונית
כתובת: רח' הסדנאות 8, הרצליה
טלפון: 09-9717420
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.yamsuf.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  צחי עומר מנכ"ל
  יואב פפושדו יו"ר הדירקטוריון
  רוני הירש דירקטור
אייקון אודות

אודות אלמוג ים סוף החזקות בע"מ

חברת אלמוג ים סוף החזקות בע"מ הינה חלק מקבוצת Red Sea Group, שהוקמה באמצע שנות ה-70 על ידי מר אלי פפושדו ופועלת בתחומי הייזום, הקמה, החזקה וניהול של נכסים ופעילויות בתחום הנדל"ן, בפריסה בינלאומית רחבה ותוך התמקדות בישראל, בארה"ב ובאירופה. הקבוצה הינה בעלת איתנות פיננסית ומוניטין בזכותם היא נהנית ממימון לביצוע פרויקטים.

חברות הקבוצה פועלות בתחום הנדל"ן למגורים, המלונאות ונדל"ן מניב בישראל, אירופה וארה"ב, ונהנות מידע וניסיון קבלני עשיר של עשרות שנים בתחומי פעילותה של הקבוצה, הכולל פרויקטים מורכבים הנדסית, תוך גמישות ויכולת זיהוי הזדמנויות עסקיות בשווקי היעד.

חברות הקבוצה עוסקות בייזום וביצוע פרויקטי בניה הן למגורים ולמסחר והן למלונאות, תוך התמחות בפרויקטי פינוי בינוי בתחום ההתחדשות העירונית. במהלך השנים בנו חברות שונות בקבוצה אלפי יחידות דיור וחדרי מלונות וכן מאות אלפי מ"ר של שטחים מסחריים בישראל, באירופה ובארה"ב.

כיום בונות חברות הקבוצה בישראל פרויקטים ביהוד ורמת גן בהיקף נרחב, יחידות דיור ושטחי מסחר במגדלים, בבנייה רוויה ובמבני מסחר. כמו כן, חברות הקבוצה מובילות ויוזמות פרויקטים של פינוי בינוי.

פרויקטים בביצוע

פרוייקט HIGHLINE ברמת גן, צומת עלית
במיקום האטרקטיבי ביותר ברמת גן, בצומת עלית הממוקם על גבול תל אביב, מתבצע פרויקט פינוי בינוי. חברה בבעלות הקבוצה נבחרה על ידי דיירי מתחם ברחוב המתמיד פינת ארלוזורוב ברמת גן לבצע הפרויקט. כחלק מהפרויקט יפונו 89 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 285 יחידות דיור בשני מגדלים בני 30 קומות כל אחד. כמו כן, יכלול המבנה ארבע קומות של חנייה תת קרקעית. בשלב זה הסתיימה הבניה של המגדל הראשון – 163 יח"ד. המגדל השני, 122 יח"ד, נמצא לפני היתר בניה.

פרויקטים עתידיים

מגדלי ים סוף, מוצקין
חברה בבעלות הקבוצה מתכננת לבצע פרויקט פינוי בינוי בקריית מוצקין. כחלק מהפרויקט יפונו 48 יחידות דיור, ובמקומן יבנו 326 יחידות דיור ב- 4 בניינים בני כ-20 קומות. כמו כן, יכלול המבנה שתי קומות של חנייה תת קרקעית. תחילת הבנייה מתוכננת בתחילת 2021, בכפוף להשגת האישורים הנדרשים והחתימות של בעלי הדירות הקיימות.

פרוייקט הרצליה
חברה בבעלות הקבוצה  בשיתוף עם חברת לוינשטיין, מתכננת לבצע פרויקט פינוי בינוי במתחם שיכון דרום בהרצליה הצעירה, בסמוך לפרויקט צמרות. כחלק מהפרויקט יפונו 226 יחידות דיור ובמקומן יבנו 650 יחידות דיור, שטחי מסחר ושטחים ירוקים.

רחוב הבושם, תל אביב
פרויקט פינוי בינוי של 134 דיירים במתחם רחוב הבושם בתל אביב, והקמת שכונת מגורים אל מול הפארק. בשכונה מתוכננות כ- 474 יחידות דיור.

פרויקטים נבחרים שהושלמו

חצרות המושבה, רחובות
חברה בבעלות הקבוצה הקימה את חצרות המושבה במיקום מושלם ברחובות — שכונת מגורים פרטית שהיא חלומה של כל משפחה. פרויקט חצרות המושבה ממוקם במרכז רחובות, וגובל ברחובות דרך הים וששת הימים. לשכונה יתרונות נוספים רבים, ביניהם, נגישות לצירי תנועה מרכזיים ופיתוח סביבתי עשיר, הכולל בין היתר קרבה לקניון רחובות, מרכזים מסחריים הנמצאים במרחק הליכה ועוד שפע של שירותים קהילתיים.

מגדל נווה צדק, תל אביב
בשכונת נווה צדק המבוקשת הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת נחושתן מגדל מגורים בן 34 קומות, הכולל 264 יחידות דיור (בעשר הקומות הראשונות דירות לופט כפולות). המגדל היוקרתי בעל מפרט עשיר כולל לובי מפואר, חדר כושר ובריכה בקומה התשיעית. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2007.

מרינה, הרצליה
על חוף ימה של הרצליה הקימה חברה בבעלות הקבוצה בשיתוף עם חברת שיכון ובינוי שני מגדלים בני 12 קומות, מעל מרכז מסחרי, הכוללים 167 יחידות דיור. הפרויקט הושלם ואוכלס בשנת 2003.

אייקון פרוייקטים

פרוייקטים

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

  מתי רשות המיסים תכיר בהסכם ממון הקובע הפרדה רכושית מלאה בין בני זוג כפוטר את הבעלים המוכר נכס ממס שבח או מזכה את הרוכש בהקלה או בפטור ממס רכישה?

  האם הסכם הממון משפיע רק על מערכת היחסים בין בני זוג או גם על רשויות המס?

 • שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

  סיכום שנת 2020, ניתוח ומגמות

  שוק ההון הבינלאומי לחברות ישראליות

 • ברזל: בעיה אמיתית או סוס טרויאני של יבואנים?

  האם "משבר מחירי הברזל" איננו אלא תירוץ של יבואנים לזעוק "תחזיקו אותי", זאת שעה שבפועל עקב החלשות הדולר המשמעותית, יתכן שמחירו כלל לא עלה

  ברזל: בעיה אמיתית או סוס טרויאני של יבואנים?

 • "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"

  כחודש לאחר זכיית קבוצת ח.י. במקום הראשון בקטגוריית 'השירות כשותף אסטרטגי בחברות מתחת ל 1000 עובדים', מסביר מני דהן, מנהל תחום חווית לקוח ודיגיטל בקבוצת ח.י., איך הופכים את לקוחות הקבוצה ללקוחות מרוצים וחוזרים, "הלקוח חייב להיות במרכז. בכל פעולה שנעשית במהלך מסע הלקוח, צריך לראות ולהבין אותו. לתפיסתי, הכלל החשוב ביותר בשירות לקוחות הוא שצריך לתת את הכי טוב שלך עבור הלקוח ולא בשביל לקבל בחזרה הוקרה, אלא כדי ליהנות מזה שאתה עושה טוב לאחר"

  "תקופת הקורונה אתגרה את מוקדי השירות של החברות הגדולות, אנחנו ראינו בתקופה הזאת הזדמנות להצטיין, ואני שמח שהצלחנו"