רן  שפירא, אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין
רן  שפירא

רן שפירא

שותף מייסד

אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין
ביטוח נזיקין ורשלנות רפואית
שנת לידה: 1979
דוא"ל: [email protected]
Facebook: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: נזיקין, ביטוח ורשלנות רפואית
תפקיד: שותף מייסד
ותק בתפקיד: 12 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים בהצטיינות, המכללה למנהל ראשון לציון
שפות: עברית ואנגלית
דרגה צבאית: סמל ראשון

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
לנהל תיקים בתחומנו מקנה משמעות יום יומית לעשייה.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך?
אנו משרד בוטיק איכותי בתחומנו, אשר מורכב מצוות צעיר אשר נלחם בעבור כל לקוח ולקוח. אני חושב שכל לקוח מרגיש זאת מהרגע הראשון שהוא נפגש עם עו"ד במשרדנו.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
משרדנו היה חלק בניסוח הצעות חוק משמעותיות במדינה בתחום עיסוקנו. כמו כן, משרדנו מייצג לקוחות בתיקים חשובים בעלי נפקות עבור כל ציבור המבוטחים והמטופלים. בשנים האחרונות משרדנו העמיק את עיסוקו בתחום המשפט הרפואי והחל לייצג גם בתי חולים מארה"ב במימוש זכויותיהם בארץ כנגד מוסדות רפואיים וחברות ביטוח כאן. עיקר התחזקות משרדנו ועלייתו תימשך בשל הצלחותינו והתוצאות שאנו משיגים לכל לקוח ולקוח. אין דרכי קיצור בתחומנו. תוצאות ולא תירוצים. זהו לא משפט עבורנו, זוהי דרך חיים.

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
כל תיק הוא אתגר בפני עצמו. היכולת לסיימו תוך הבאה לתוצאה מיטבית עבור הלקוח, היא שבאופן ישיר גורמת ותגרום להתחזקותו של המשרד ולהצבתו בחוד החנית של עוה"ד הלוחמים עבור מבוטחים ומטופלים בישראל.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
כל דרך ארוכה ומוצלחת ככל שתהיה מתחילה בצעד אחד קטן שלעיתים הקושי לעשותו הוא הרב ביותר. ככל והנך מאמין ביכולותיך המקצועיות ובזכות שניתנה לך לייצג לקוחות בתחומך, תן לעצמך את הסיכוי המגיע לך. לקוחות בתחומנו מבינים לרוב אם מי שיושב מולם הוא מקצוען שיעשה הכל בשבילם, או עוד עו"ד. תן הכל ללקוחות שלך. ראה את התיק שלהם כתיק שלך. כך תתייחס גם לכל עובד במשרדך. מקצועיות, יושרה והגינות. זו לטעמי הדרך הנכונה להצלחה.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
ההגדרה של זמנים קשים היא תלויה בנקודת מבט. אם אתה מאמין בדרכך אין מושג כזה של זמנים קשים, אלא רק עובדת היותך בדרך. אני בדעה שעו"ד מקצועי וטוב, אשר נותן את כל שנדרש לתיק וללקוח, יצליח. הכל שאלה של זמן.