רפאל  אלמוג, אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין
רפאל  אלמוג

אלמוג רפאל

שותף מייסד

אלמוג - שפירא, חברת עורכי דין
ביטוח נזיקין ורשלנות רפואית
שנת לידה: 1980
דוא"ל: refael@rlaw.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
תחומי התמחות: נזיקין, ביטוח ורשלנות רפואית
תפקיד: שותף מייסד
ותק בתפקיד: 10 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים, המכללה למנהל ראשון לציון
פעילות למען הקהילה: מתנדב בעמותות ובלשכת סוכני הביטוח ומרצה בכל רחבי הארץ
שפות: עברית ואנגלית
דרגה צבאית: סמל ראשון

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
יזמתי הצעת חוק לשינוי המצב המשפטי בניהול משפטי של תביעות בתחום הביטוח הסיעודי. כמו כן, אני מעורב מאוד בכל נושא הביטוח והשינויים הנדרשים והמוצעים ולוקח חלק בהבעת דעה ובסיוע ברבים מהמקרים.

מהן החזקות המשמעותיות של החברה בעינייך ?
יש חשיבות אדירה בתחומנו לקשר בין הלקוח לעורך הדין. אני חושב שבנקודה זו אנו בולטים ביותר במתן ההבנה ללקוח, שאנו נלחם עבורו, ותהא הדרך קשה ככל שתהא. זאת, יחד עם המקצועיות חסרת הפשרות שלנו, הפכו אותנו למי שאנו.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות החברה בשנים הקרובות?
תוצאותינו מביאות עמן פניות רבות של לקוחות, אם מבוטחים ואם נפגעי גוף ורשלנות רפואית. הפניות הרבות מובילות לגידול טבעי של המשרד תוך שמירה על איכויותיו המקצועיות. השנים הקרובות לטעמי יביאו עמן נקודות ציון מקצועיות רבות שלא יותירו ספק בדבר מיקום משרדנו כמוביל בתחומו. 

מהם האתגרים המרכזיים של החברה בשנים הקרובות?
להמשיך ולהוביל בתחומנו תוך חתירה לתוצאות מצוינות ולא פחות מכך, בעבור כל לקוח ולקוח. האתגר הוא בכל תיק ואף בכל פגישה מול לקוח חדש. ההיכרות החדשה שמובילה למלחמה משותפת שעמה תוצאה טובה, זו המהות וזהו האתגר היומיומי שלנו שבוודאי ימשיך.

מהן המלצותיך למנהל בתחילת דרכו?
להבין כי בתחום עריכת הדין אין מקום לכמעט. ניהול משרד עורכי דין מצליח בתחומנו מחייב שמירה תמידית על רמה מקצועית עליונה, ועל הבנה שבכל יום אנו מוצבים מול אתגרים חדשים, ולבסוף צריכים לסיימם בניצחון עבור הלקוח. חתירה להצלחה מקסימלית בלי פשרות. זה מה שאני דורש מעצמי ומעוה"ד במשרדי ובהתאם ממליץ לכל מנהל אחר לדרוש.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
שמירה על מקצועיות ויושרה גם בזמנים קשים יובילו אותך מהר מאוד לזמנים טובים. לטעמי, המשפט לפיו הטוב מצליח ומנצח נכון ביותר, ולכן הזמנים הקשים שהם חלק מהדרך, הם מקור ללמידה ולשיפור. מעבר לכך, לאורך זמן, הם פשוט יהפכו ללא קיימים.