עמיחי פרי, אלתר עורכי דין
עמיחי פרי

עו"ד עמיחי פרי

שותף בכיר

אלתר עורכי דין
משרדי עורכי דין - תחום דיני מיסים
דוא"ל: [email protected]
תפקיד: שותף בכיר
תפקידים קודמים: שירות קבע כטייס בחיל האוויר, סא”ל במיל.
ותק בתפקיד: 20 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בחשבונאות - אוניברסיטת תל אביב.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
המשרד הינו משרד בוטיק, המתמחה בתחום המס בלבד, ומדורג בין המשרדים המובילים במשק. אנשי המשרד עובדים בשיתוף, תוך כדי סיעור מוחות "וחשיבה מחוץ לקופסא" בכדי להביא את התוצאה הטובה ביותר ללקוחות. כתפיסת עולם, איננו מקבלים את הקביעה של "אין מה לעשות".

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
המשרד חידד את מודל העבודה לפי תוצאה, דבר היוצר זהות אינטרסים בין המשרד לבין הלקוח, ודוחף את צוות המשרד למצוא את הפתרון הנכון ביותר. בנוסף, כחלק ממסורת של שקיפות מלאה, וגילוי מלא, המשרד הוא זה שיוזם את הדיונים מול רשויות המס, כדי לנסות ולהגיע להסדר מוסכם במידת האפשר. עם זאת, ובמקביל, המשרד חיזק את נושא הליטיגציה, בכדי לתת מענה למקרים בהם לא מושג הסדר. מהלך זה כבר נושא פירות – לדוגמא בפסק הדין שניתן לאחרונה בעניין זליכוב, אשר יש בו כדי להשפיע על מרבית שותפויות עורכי הדין ורואי החשבון בישראל.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
ביצוע ההתאמות הנדרשות לשינויי החקיקה הרבים שחלים בנושא המיסוי. להמשיך ולהיות המשרד המוביל בתחום המיסוי בישראל.

מהן המלצותיך לעו"ד צעיר?
תפקיד המנהל הוא לעזור לעובדיו להצליח, לתת במה לכלל העובדים לביטוי חופש פעולה ויצירתיות תוך כדי הובלה וניצוח על מנת לייצר הרמוניה והשגת המטרה.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
זמנים קשים הם הזמנים הטובים ביותר לעשות בדק בית, להתחדש ולהתרענן, להיות הכי יצירתיים שאפשר על מנת להמשיך ולהיות הכי טובים שיש.