אניפט

מזון וציוד לבעלי חיים

אניפט
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2008
תחום: מזון וציוד לבעלי חיים
כתובת: רח' גרניט 15, צור יגאל 4486200
טלפון: 1700-5555-03
פקס: 072-2448770
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.anipet.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  עודד שילון מנכ"ל משותף
  ערן שילון מנכ"ל משותף
  בן אפרתי מנכ"ל משותף
אייקון אודות

אודות אניפט

רשת "אניפט", רשת החנויות למזון וציוד לבעלי חיים הגדולה והמובילה בישראל, שהוקמה בשנת 2008, מביאה בשורה חדשה בענף הציוד לחיות המחמד. כרשת חנויות בפריסה ארצית הממוקמת במרכזים מסחריים, רשת "אניפט" מציעה ללקוחותיה מגוון ענק של מוצרים, ומספקת משלוחים לכל רחבי הארץ. הרשת, המעסיקה 250 עובדים ועובדות, מונה כיום 39 סניפים הממוקמים בכל רחבי הארץ, הפרוסים מקרית שמונה ועד אילת. כל סניפי רשת "אניפט" נמצאים בבעלות הרשת, ללא זכיינים וללא משקיעים חיצוניים מלבד בעלי החברה.

רשת "אניפט" הוקמה על ידי שלושה שותפים, עודד שילון, ערן שילון ובן אפרתי, שחברו יחד על בסיס האהבה המשותפת שהם רוחשים לבעלי חיים והרצון להיטיב עימם, בנוסף לבסיס העסקי הסינרגי המתקיים ביניהם. היקפי הפעילות הכלכליים של רשת "אניפט" הינם מעל ל-130 מיליון ₪ בשנה. כיום, רשת "אניפט" מייצגת למעלה מ-40 מותגים בינלאומיים מ-22 מדינות שונות מכל רחבי העולם. לקוחות הרשת הם לקוחות פרטיים, והמכירה ברשת "אניפט" היא מכירה קמעונאית בעיקרה לצד מכירה סיטונאית מרוכזת. לרשת "אניפט" שפה מיתוגית ייחודית ואחידה, שבאה לידי ביטוי לאורך כל ציר הפעילויות של החברה, החל מחולצות העובדים והעובדות, עיצוב החנויות, מיתוג הרכבים והמשאיות, ועד אתר האינטרנט ודף הפייסבוק של החברה.

עידן חדש לחיות המחמד

רשת "אניפט" מביאה בשורה חדשה ושונה לענף חיות המחמד. הרשת מציעה ללקוחותיה את מגוון המוצרים הגדול והרחב ביותר, כך שניתן להשיג כמעט את כל המוצרים לחיות מחמד תחת קורת גג אחת.
רשת "אניפט" מוכרת למעלה מ-5,000 פריטים שונים ומגוונים המיועדים לבעלי חיים, בהם מזון, צעצועים, חטיפים, מלונות, ביגוד, רצועות, קולרים, גאג'טים ועוד. רשת "אניפט" עושה מאמצים להחזיק ולהציע ללקוחותיה את מלוא מגוון המוצרים הקטלוגים של היצרנים המובילים בעולם, בנוסף למוצרים הפופולריים המיועדים לבעלי חיים.

התמחות מקצועית כשירות לקוחות

רשת "אניפט" דואגת לקהל לקוחותיה ולבעלי החיים בהם הם מטפלים, ולכן משקיעה מאמצים רבים בתחומי העניין של לקוחותיה בתחום זה. בעקבות סקר שביצעה רשת "אניפט", מצאה הרשת כי ציבור הלקוחות שמגיע לסניפי הרשת מעוניין גם בידע ובהדרכה מקצועית, וזאת מעבר לרכישה שוטפת של מוצרים. הסקר העלה כי אנשים באים לרשת "אניפט" בכדי להתייעץ, לקבל טיפים ולהרחיב את הידע בכל הנוגע לגידול חיית המחמד שברשותם.
ההתמחות המקצועית של רשת "אניפט", עובדיה ועובדותיה, והידע המקצועי הרב אותו הם מציעים ללקוחותיהם, יצרו בקרב לקוחות הרשת התלהבות ונאמנות רבה. 

היצע גדול ומחירים אטרקטיביים

מעבר להיצע הגדול של המוצרים שמציעה הרשת ללקוחותיה, הבשורה הגדולה של רשת "אניפט" באה לידי ביטוי במחירים הנמוכים באופן משמעותי מכל יתר החנויות בענף. פער המחירים בהשוואה לחנות ממוצעת עשוי להגיע גם למעלה מ-50%. ההוזלה המשמעותית מתאפשרת עקב יבוא עצמי של רוב המוצרים, כך שנחסכת מהלקוחות עלות ההפצה היקרה. על מנת להוזיל את העלויות אף יותר, רשת "אניפט" מפעילה מחסנים לוגיסטיים גדולים, וכך היא משלימה את מלאי המוצרים על בסיס יומי.

רשת "אניפט" מחזיקה מערך הפצה ארצי, המונה עשרות רכבי משלוחים ומשאיות, ובכך משפרת את חוויית הלקוחות ללקוחות הקצה תוך הפחתת העלויות. הבעלים של רשת "אניפט" מאמינים שכבר היום הם משנים את חוקי המשחק בארץ, כך שציבור הצרכנים משלם פחות ומקבל תמורה גבוהה יותר עבור כספו, באופן משמעותי. החנויות הרבות של רשת "אניפט" הפרוסות בכל רחבי הארץ פתוחות לאורך שעות ארוכות במשך היום. המשלוחים שמציעה הרשת ללקוחותיה הם בחינם ביום ביצוע ההזמנה, והרשת אף מעניקה מתנה על כל הזמנת מזון. רשת "אניפט" מאפשרת ללקוחותיה ביצוע משלוחים הן בטלפון והן דרך אתר האינטרנט, לנוחות הלקוחות המרוצים. בנוסף, נפתחה מחלקה סיטונאית שמוכרת בסיטונאות כגון שופרסל, חצי חינם, Am PM ועוד.

גם באונליין - אתר המכירות הישירות המוביל בישראל

בעולם הקמעונאות המשתנה והמתפתח תדיר בימינו, הכלי היעיל ביותר נוצר משילוב של אתר אינטרנט מתקדם, צוות אונליין ושירות אונליין מתקדם, יחד עם פריסה פיזית ארצית ושירות משלוחים יעיל ופנימי (בבעלות ובשליטת החברה). לכן, רשת "אניפט" מרכזת חלק ניכר מפעילותה באונליין, וחלק נכבד ממכירות הרשת מתבצע דרך ערוץ זה. הפעילות המקוונת של הרשת מתווספת לתקציב השיווק שלה, שמושקע באפיק זה בלבד. אתר הרשת הינו אתר המכירות הישירות המוביל בישראל בתחום חיות המחמד במספר מימדים, בהם הן בחשיפה, הן במכירות והן בגידול השנתי. 

תרומה לקהילה

רשת "אניפט", שהוקמה מתוך דאגה ואהבה לבעלי חיים כערכים המובילים את כל פעילויותיה, רואה לנגד עיניה את רווחת בעלי החיים בכל עת, ולכן תומכת באופן עקבי בעמותות הדואגות לחיות הרחוב, בין אם על ידי תרומות, באמצעות ארגון ימי אימוץ לכלבים וחתולים ומכירה בעלויות נמוכות במיוחד לאנשים המאכילים את חיות הרחוב, שלא שפר עליהן גורלן.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת