אסדן ישראל

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אסדן ישראל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: דרך בית לחם 66, ירושלים
טלפון: 02-5861720
פקס: 02-5861613
דוא"ל: info@asden.co.il
אתר החברה: https://www.asden.co.il/he/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  דיוויד בלימן מנכ"ל ומייסד
  זבולון רוטנברג מנהל פיתוח עסקי
  יובל שולץ סמנכ"ל מכירות ושיווק
אייקון אודות

אודות אסדן ישראל

אסדן ישראל הינה חברת יזמות נדל"ן משפחתית, חברה בת של תאגיד הנדל"ן הבינלאומי Medallion Corp אשר עוסקת מזה 60 שנה ביזמות לבניית נכסים מניבים ומגורי יוקרה בקנדה ובארה"ב.
הקבוצה מחזיקה בעשרות אלפי יח"ד מעבר לים ואסדן ישראל אשר הוקמה לפני כ-15 שנה הינה זרועה הישראלית של הקבוצה.
החברה מנוהלת על ידי איש העסקים והיזם דיוויד בלימן ומנהל הפיתוח העסקי שלה הוא הכלכלן זבולון רוטנברג, בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן.
אסדן ישראל משלבת בכפיפה אחת אופי בוטיקי, משפחתי ואינטימי לצד כוח פיננסי ויציבות של קבוצת נדל"ן בינלאומית. הדבר המעניק לה ערך מוסף משמעותי בשוק הנדל"ן ומבסס את מעמדה כאחת מחברות היזום המובילות למגורי יוקרה בישראל.

מגדירים מחדש את סטנדרט היוקרה הישראלי

אסדן ישראל מתמקדת בייזום פרויקטים במיקומים מבוקשים ברחבי הארץ.
בכל אחד מהפרויקטים הייחודיים והמפוארים שלה, מגדירה החברה את סטנדרט היוקרה הישראלי מחדש.
תהליכי התכנון של מתחמי המגורים החדשניים משלבים ארכיטקטורה יצירתית עם רמת גימור ואיכות מוצר ללא פשרות, והחברה שמה לה למטרה להוות סמל ודוגמא לבניית איכות מהמעלה הראשונה.

שירות לקוחות הוליסטי

אסדן ישראל מביאה עימה ערכי שירות וחווית לקוח בסטנדרט בינלאומי. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר ביצירת שטחי ציבור התואמים לרוח ואופי הפרויקט באופן מיטבי, בהתאמה מלאה של חלל הדירות על ידי מעצב הפנים של החברה ובמתן מענה כולל לבקשות אישיות שהן מחוץ לסל הצרכים הסטנדרטי של הלקוחות.

התחדשות עירונית ברמה אחרת

החברה הצליחה להביא את סטנדרט היוקרה ואיכות הבנייה הגבוהה המייחדים אותה, גם אל עולם ההתחדשות העירונית.
החברה מקפידה גם כאן לבחור במיקומים המבוקשים ביותר והלקוחות החדשים, כמו גם הדיירים בעלי הזכויות, זוכים מהחברה ליחס חם, מכבד ובעיקר לבנייה ומפרטים ברמות שאינן מוכרות בתחום ההתחדשות העירונית.
החברה מתמקדת בייזום פרויקטים במסלול הפינוי בינוי והודות לגב הפיננסי האיתן של קבוצת האם לצד הניסיון רב שצברה החברה בייזום פרויקטים מורכבים, החברה מצליחה לקדם במהירות ובנחישות את כלל פרויקטי ההתחדשות בהם היא עוסקת.

פרויקטים נבחרים

מתחם ParkEight, שכונת בקעה, ירושלים
מתחם בוטיק אקסקלוסיבי שבמסגרתו פינתה החברה שני בניינים ישנים והקימה, תוך קידום תב"ע חדשה, מדרחוב חדש בשכונת בקעה הנחשבת הכולל שמונה בניינים בני 65 דירות יוקרה ופארק ירוק. הדירות במתחם גדולות מהמקובל ומשתרעות על כ-150 מ"ר בממוצע.
הדירות כוללות מרפסות סוכה, בריכות שחייה, מטבחי שף רחבים, סוויטות הורים מפנקות ומעליות ישירות מהחניה לדירה.

כלל הדירות בפרויקט נבנו תוך שימוש במפרטים ברמה הגבוהה ביותר, המבטיחים שימוש בחומרי גלם איכותיים וגימור ברמה עילית בכל דירה. כמו כן, במתחם קיים טרקלין פרטי עם חדר כושר מתקדם וחדר דיירים משותף, פארק מרווח ואף חברת ניהול מסורה ואכפתית שעתידה לשמר את ערכיו הייחודיים של הפרויקט לאורך השנים הבאות. הפרויקט הסתיים בשנת 2018.

פרויקט המסילה, המושבה הגרמנית, ירושלים
מתחם יוקרה בשטח של 5 דונם בו שכנה בעבר בריכת ירושלים המיתולוגית. במסגרת הפרויקט רכשה החברה את הקרקע במקום תוך קידום תב"ע חדשה אשר כוללת שני בניינים מפוארים בני 7 קומות עם 45 יח"ד יוקרתיות.
כלל הדירות במתחם מתאפיינות בעיצוב וגימור ללא פשרות, כשבנוסף אליהן עתיד להיבנות בו מרכז בריאות ופנאי עם חדר כושר מתקדם ובריכה מאובזרת. תמהיל הדירות בפרויקט כולל יח"ד מרווחות החל מ-70 מ"ר ועד לפנטהאוזים ענקיים בני 250 מ"ר.
פרויקט המסילה מהווה דוגמא אידיאלית לשימוש במודל עירוב השימושים בפריים לוקיישן, הפרויקט בתחילת ביצוע.

פרויקט רוממה, ירושלים
פרויקט הריסה ובניה הממוקם על צומת הרחובות שמגר וירמיהו בשטח של כ-15 דונם על ציר הרכבת הקלה העתידי.
במשך כ-45 שנה פעלה במקום מחלבת תנובה הירושלמית ובתהליך התחדשות עירונית קידמה החברה תב”ע חדשה בה שינתה את יעוד הקרקע דבר שאפשר את הריסת המפעל והקמת 380 יח”ד חדשות במתחם יחודי הכולל פארק פנימי ושטחי מסחר.

כמו כן בנתה החברה בקצה המתחם פארק גדול וכן הקצתה שטח לבניית בית כנסת לטובת כלל תושבי השכונה. הפרויקט הסתיים ואוכלס.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אסדן ישראל

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תמ"א 38 בתל אביב – לקראת העשור הבא

  תחום ההתחדשות העירונית הפך אחד הדומיננטיים בשוק הנדל"ן בישראל, הדר פלג – סמנכ"ל בונים בעיר מקבוצת בוני התיכון, מסכם את מה שקרה ב- 15 השנים האחרונות ומעריך את המגמות המשמעותיות בשנים הקרובות

  תמ"א 38 בתל אביב – לקראת העשור הבא

 • היטלי השבחה – כל מה שצריך לדעת על תקיפת שומת היטלי השבחה

  אם נרצה או שלא, היטלי ההשבחה יוטלו עלינו במקרים מסוימים, ואי ידיעת החוק אינה פוטרת מהעונש, שבמקרה הזה עלול להגיע לסכומים גבוהים מאוד, בין אם מדובר באדם פרטי, ובין אם מדובר ביזם או קבלן. מתי מצפים לשומת היטל השבחה ובאילו דרכים ניתן לתקוף אותה? ממה צריך להיזהר ומה הם לוחות הזמנים שחשוב להיות ערים כלפיהם. הפודקאסט של עו"ד ענת בירן

  היטלי השבחה – כל מה שצריך לדעת על תקיפת שומת היטלי השבחה

 • אפקט 'היום שאחרי': השפעת מגפת הקורונה על דיני המשפחה

  בייבי בום או בום במשפחה? מגפת הקורונה עדיין בעיצומה אך ברור שמשפחות רבות יושפעו ממנו בצורה ניכרת. אילו תביעות צפויות להיות מוגשות כשנחזור לקיים סוג של שגרה? מה יכולים לעשות זוגות או יחידים שהחליטו כבר כעת לפרק את החבילה כדי למנוע עיכובים עתידיים? ומה יכולים לעשות כעת פרודים הנמצאים בהליך הגירושין ולא יכולים לסיים אותו? עו"ד ליהיא כהן - דמבינסקי, בעלים של 'ליהיא כהן משרד עורכי דין' בפודקאסט על אפקט 'היום שאחרי' הקורונה ועל השפעת המגפה על התא המשפחתי

  אפקט 'היום שאחרי': השפעת מגפת הקורונה על דיני המשפחה

 • כיצד תוכנית בניין עיר נושקת לגירושין ("נסטינג")

  היום הולך ורווח הסדר הקינון - "נסטינג": הגוזלים נשארים בקן וההורים עפים וחוזרים

  כיצד תוכנית בניין עיר נושקת לגירושין ("נסטינג")