אסדן ישראל

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אסדן ישראל
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2005
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: דרך בית לחם 66, ירושלים
טלפון: 02-5861720
פקס: 02-5861613
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.asden.co.il/he/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

    דיוויד בלימן מנכ"ל ומייסד
    זבולון רוטנברג מנהל פיתוח עסקי
    יובל שולץ סמנכ"ל מכירות ושיווק
אייקון אודות

אודות אסדן ישראל

אסדן מציגה סטנדרטים פורצי דרך בתחום מגורי היוקרה בישראל, הנשענים על ניסיון בינלאומי, על מחויבות למצוינות וחדשנות ועל התשוקה ליצור חווית מגורים עילית במקומות הטובים ביותר באזורי הביקוש.

חברת אסדן היא אחת מהחברות הבולטות בתחום מגורי היוקרה בישראל. מאז הקמתה בשנת 2006 יזמה ושיווקה מאות יחידות דיור בפרויקטים שהפכו לאייקונים של יוקרה בהיקף של מיליארדי שקלים.

אנו מאמינים כי מצוינות היא גישה, המכתיבה את האופן בו אנו מתנהלים בכל תחומי העיסוק שלנו: מיקום, יזמות, וחדשנות בתכנון, מקצוענות חסרת פשרות בביצוע ושירות לקוחות אמין, זמין ואיכותי.

החברה מתהדרת בחמישה יתרונות מבדלים

ניסיון בינלאומי, יתרונות מקומיים אסדן היא חברת בת של תאגיד נדל"ן בינלאומי מוביל בקנדה, הנהנה מניסיון ומוניטין המתפרסים על שישה עשורי פעילות.

החיבור בין החברות מעניק הזדמנות ייחודית ליהנות מניסיון מצטבר של אלפי פרויקטים, גישה לפיתוחים ועדכונים בתחום הייזום, התכנון והשיווק של מגורי יוקרה ברחבי העולם, ואימוץ מהיר ומלא של טכנולוגיות וכלים חדשים.

מצוינות כאסטרטגיה עסקית: השאיפה למצוינות מכתיבה את האסטרטגיה העסקית ואת הדרך בה החברה יוזמת, מנהלת ומשווקת מתחמי מגורים חדשניים.

החברה מגייסת את האדריכלים, היועצים, הספקים ואנשי המקצוע המובילים בישראל, מנהלים פרוייקטים יעילים במטרה לשמור על לחות זמנים הדוקים, ומקפידים על איכויות תכנון, בנייה וגימור יוקרתיים.

איתנות פיננסית: אסדן נהנית מגב כלכלי ואיתנות פיננסית בינלאומית המעניקים גמישות נדירה בשוק הישראלי, ייעול משמעותי של תהליכי התכנון ודלת פתוחה בקרב הגופים הפיננסיים והבנקים הגדולים בישראל.

היציבות הפיננסית והארגונית של החברה מאפשרת לה לעמוד בגאון במחויבויותיה, להקפיד על הסטנדרטים משלב התכנון, דרך הביצוע והגימור, וכלה בעמידה בלוחות הזמנים ובאיכות הפרויקט, וחשוב מכל – להעניק ללקוחותיה ושותפיה בטחון כלכלי וראש שקט.

תודעת שירות ייחודית המבוססת על שותפות לדרך וקשר אישי עם הלקוחות, גמישות תכנונית שנועדה להתאים את הדירה לרצונות ולצרכים הייחודיים שלהם, זמינות מלאה ומתן מענה מהימן, מקצועי וידידותי לכל הפניות, המגיעות מן הארץ והעולם.

מיקום עם ערך מוסף: אסדן מעניקה ללקוחותיה הזדמנות ליהנות מהמיקום האטרקטיבי ביותר, משירותים עירוניים וקהילתיים מתקדמים, ומפיתוח אורבני עתידי הנועד לספק הזדמנות לתשואה מבטיחה.

התחדשות עירונית - משביחים ערך

חברת אסדן היא מהחברות הבולטות והחדשניות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, עם מוניטין שנצבר בפרויקטים יוקרתיים שהפכו לשם דבר. בחברה מאמינים כי התחדשות עירונית היא הדרך המשתלמת ביותר ליהנות משדרוג מהותי של סביבת המגורים, מהסלון ועד לרחוב, ולהרוויח מהשבחת הנכס.

דיויד בלימן, מנכ"ל אסדן מסביר: "החזון שלנו באסדן הוא להביא לשיפור הסטנדרטים בתחום המגורים בישראל בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. המפתח להגשמת חזון זה נמצא בידיהם של בעלי הנכסים ובאמון שלהם בנו וביכולות שלנו. לכן, אנו פועלים במתכונת של כוורת, בה נוצר שיח רחב שכולל את הדיירים, האדריכלים, עורכי הדין, מנהלי הפרויקטים ואותנו. שיח זה מוביל אותנו לחשיבה רב-מימדית על הפרויקט, על ההשפעה שלו על המרקם העירוני והקהילה בה הוא נמצא ועל איכות החיים הכוללת של דייריו. במהלך השנים זכינו להיווכח שפרויקט בו יש בעלי נכסים מרוצים הוא פרויקט שנהנה מפופולריות וביקוש בקרב רוכשים פוטנציאליים, משום שהוא מתייחס לכל הממשקים האנושיים: מרמת הדירה, דרך הלובי והחצר הפנימית, ועד להשתלבות שלו עם המרקם האורבני."

פרוייקטים נבחרים

PARK8 – תפיסה תכנונית מכוונת קהילה
פרויקט PARK8 הממוקם בלב שכונת בקעה ההיסטורית, על גבול המושבה הגרמנית, מאוכלס בימים אלה וכולל שמונה בניינים ובהם תמהיל יוצא דופן של 55 דירות יוקרה, המצטיינות בתכנון נדיב ובגימור ואיבזור יוקרתי. ייחודו של הפרויקט ניכר מרגע הכניסה למתחם היוקרתי, המשתרע על שבעה דונמים, ובו פארק קהילתי ושדרה אינטימית המובילה לכל אחד מהבניינים. תמהיל הדירות כולל: דירות גן, דירות 2-5 חדרים ופנטהאוזים - בחלקם ניתן לשכשך בבריכה פרטית ולהתפעם מהנוף לעבר העיר העתיקה. מרבית הדירות בעלות מאפיינים ייחודיים: מרפסות סוכה, סוויטות הורים מרווחות ומעליות ישירות מהחנייה התת-קרקעית. דגש מיוחד הושם על יצירת מתחמים קהילתיים המהווים הרחבה של חווית המגורים שמתחילה בבית, נמשכת בגינות ובפארק ומגיעה לשיא בחדר הכושר ובחדר האירועים העומד לרשות דיירי הפרוייקט.

THE MESILA – מיקום מעולה בירושלים
פארק המסילה הצטרף בשנים האחרונות לשרשרת הפנינים של ירושלים והמגורים בסמוך אליו הפכו לנחשקים מאי פעם. חברת אסדן בונה את פרויקט THE MESILA, הניצב בלב המושבה הגרמנית, מול הפארק, ומעניק לרוכשים מיקום מעולה, נגישות שיא לכל מוקדי העניין בעיר והזדמנות ליהנות מהמהפכה התחבורתית של הרכבת הקלה בירושלים. הפרויקט משתרע על חמישה דונמים וייבנו בו שני בניינים מפוארים ובהם 45 דירות יוקרה רחבות ידיים – מדירות 2 חדרים ועד לפנטהאוזים שישתרעו על 250 מ"ר. גם בפרויקט זה טביעת האצבע של החברה תהיה ניכרת בכל פינה: מהפיתוח הסביבתי המתקדם, דרך איכות הבנייה והגימור, וכלה באיבזור פרימיום. בתוכנית הפרויקט כלולה הקמתה של בריכת שחייה רחבת ידיים וחדר כושר מאובזר ומודרני.

פרויקט רוממה - משנים את המציאות העירונית
צומת הרחובות שמגר וירמיהו היה מוכר לכל בזכות מחלבת תנובה ששכנה בו עד לפני מספר שנים. כיום מהווה המקום מוקד עליה לרגל עבור אלה הרוצים לחזות באחת הדוגמאות המרשימות ביותר להתחדשות עירונית ותרומתה למרקם האורבני, לתושבי האזור, ולקהילה המקומית. הפרויקט, שהושלם בהצלחה ואוכלס ב-2018, כלל שינוי ייעוד הקרקע מתעשייה למגורים, ותכנון פרויקט עירוני מתקדם, הכולל 380 יחידות דיור בתשעה בניינים מרשימים, המוצבים מסביב לפארק עירוני מטופח וירוק. במסגרת הפרויקט, המשתרע על כ-18 דונמים, הוקמה שדרת מסחר חדשה, המשרתת את תושבי הפרויקט ואת סביבתו ובית כנסת לקהילה הצומחת בו.

טעימה מפרויקטים חדשים בתכנון

יד אליהו - הפרויקט יתוכנן ויבוצע באמצעות תכנית "פינוי בינוי" להבטחת הגמישות התכנונית ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים יכלול 4 בנייני בוטיק חדשים בתכנון, עיצוב ובניה בסטנדרטים בינלאומיים מעל חניון תת קרקעי משותף ובמרכזו תוקם גינה פנימית ירוקה לרווחת הדיירים.

אסדן על הים - 2מגדלי יוקרה עוצרי נשימה בקו ראשון לים, מול אחד החופים היפים של ישראל, 250 מ'  מקו המים. דירות מתוכננות בקפידה עם נוף ישיר ופתוח לים במגדל מגורים אקסקלוסיבי שיציע לדיירים לובי מפואר, חדר כושר חדשני ובריכת שחייה מרהיבה.

המושבות - פארק המושבות יוקם בירושלים, בין קטמון הישנה לבין המושבה הגרמנית והיוונית, כמתחם איכותי ויוקרתי. הפרויקט, שיציע לדייריו סביבת מגורים מודרנית ואיכותית, יתוכנן ויבוצע באמצעות פינוי בינוי כאשר מתכונת זו מבטיחה עם גמישות תכנונית ועמידה בסטנדרטים עיליים בתכנון ובביצוע.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אסדן ישראל

בנוסף אולי יעניין אותך