אסדן ישראל

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אסדן ישראל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: דרך בית לחם 66, ירושלים
טלפון: 02-5861720
פקס: 02-5861613
דוא"ל: info@asden.co.il
אתר החברה: https://www.asden.co.il/he/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  דיוויד בלימן מנכ"ל ומייסד
  זבולון רוטנברג מנהל פיתוח עסקי
  יובל שולץ סמנכ"ל מכירות ושיווק
אייקון אודות

אודות אסדן ישראל

אסדן ישראל הינה חברת יזמות נדל"ן משפחתית, חברה בת של תאגיד הנדל"ן הבינלאומי Medallion Corp אשר עוסקת מזה 60 שנה ביזמות לבניית נכסים מניבים ומגורי יוקרה בקנדה ובארה"ב.
הקבוצה מחזיקה בעשרות אלפי יח"ד מעבר לים ואסדן ישראל אשר הוקמה לפני כ-15 שנה הינה זרועה הישראלית של הקבוצה.
החברה מנוהלת על ידי איש העסקים והיזם דיוויד בלימן ומנהל הפיתוח העסקי שלה הוא הכלכלן זבולון רוטנברג, בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן.
אסדן ישראל משלבת בכפיפה אחת אופי בוטיקי, משפחתי ואינטימי לצד כוח פיננסי ויציבות של קבוצת נדל"ן בינלאומית. הדבר המעניק לה ערך מוסף משמעותי בשוק הנדל"ן ומבסס את מעמדה כאחת מחברות היזום המובילות למגורי יוקרה בישראל.

מגדירים מחדש את סטנדרט היוקרה הישראלי

אסדן ישראל מתמקדת בייזום פרויקטים במיקומים מבוקשים ברחבי הארץ.
בכל אחד מהפרויקטים הייחודיים והמפוארים שלה, מגדירה החברה את סטנדרט היוקרה הישראלי מחדש.
תהליכי התכנון של מתחמי המגורים החדשניים משלבים ארכיטקטורה יצירתית עם רמת גימור ואיכות מוצר ללא פשרות, והחברה שמה לה למטרה להוות סמל ודוגמא לבניית איכות מהמעלה הראשונה.

שירות לקוחות הוליסטי

אסדן ישראל מביאה עימה ערכי שירות וחווית לקוח בסטנדרט בינלאומי. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר ביצירת שטחי ציבור התואמים לרוח ואופי הפרויקט באופן מיטבי, בהתאמה מלאה של חלל הדירות על ידי מעצב הפנים של החברה ובמתן מענה כולל לבקשות אישיות שהן מחוץ לסל הצרכים הסטנדרטי של הלקוחות.

התחדשות עירונית ברמה אחרת

החברה הצליחה להביא את סטנדרט היוקרה ואיכות הבנייה הגבוהה המייחדים אותה, גם אל עולם ההתחדשות העירונית.
החברה מקפידה גם כאן לבחור במיקומים המבוקשים ביותר והלקוחות החדשים, כמו גם הדיירים בעלי הזכויות, זוכים מהחברה ליחס חם, מכבד ובעיקר לבנייה ומפרטים ברמות שאינן מוכרות בתחום ההתחדשות העירונית.
החברה מתמקדת בייזום פרויקטים במסלול הפינוי בינוי והודות לגב הפיננסי האיתן של קבוצת האם לצד הניסיון רב שצברה החברה בייזום פרויקטים מורכבים, החברה מצליחה לקדם במהירות ובנחישות את כלל פרויקטי ההתחדשות בהם היא עוסקת.

פרויקטים נבחרים

מתחם ParkEight, שכונת בקעה, ירושלים
מתחם בוטיק אקסקלוסיבי שבמסגרתו פינתה החברה שני בניינים ישנים והקימה, תוך קידום תב"ע חדשה, מדרחוב חדש בשכונת בקעה הנחשבת הכולל שמונה בניינים בני 65 דירות יוקרה ופארק ירוק. הדירות במתחם גדולות מהמקובל ומשתרעות על כ-150 מ"ר בממוצע.
הדירות כוללות מרפסות סוכה, בריכות שחייה, מטבחי שף רחבים, סוויטות הורים מפנקות ומעליות ישירות מהחניה לדירה.

כלל הדירות בפרויקט נבנו תוך שימוש במפרטים ברמה הגבוהה ביותר, המבטיחים שימוש בחומרי גלם איכותיים וגימור ברמה עילית בכל דירה. כמו כן, במתחם קיים טרקלין פרטי עם חדר כושר מתקדם וחדר דיירים משותף, פארק מרווח ואף חברת ניהול מסורה ואכפתית שעתידה לשמר את ערכיו הייחודיים של הפרויקט לאורך השנים הבאות. הפרויקט הסתיים בשנת 2018.

פרויקט המסילה, המושבה הגרמנית, ירושלים
מתחם יוקרה בשטח של 5 דונם בו שכנה בעבר בריכת ירושלים המיתולוגית. במסגרת הפרויקט רכשה החברה את הקרקע במקום תוך קידום תב"ע חדשה אשר כוללת שני בניינים מפוארים בני 7 קומות עם 45 יח"ד יוקרתיות.
כלל הדירות במתחם מתאפיינות בעיצוב וגימור ללא פשרות, כשבנוסף אליהן עתיד להיבנות בו מרכז בריאות ופנאי עם חדר כושר מתקדם ובריכה מאובזרת. תמהיל הדירות בפרויקט כולל יח"ד מרווחות החל מ-70 מ"ר ועד לפנטהאוזים ענקיים בני 250 מ"ר.
פרויקט המסילה מהווה דוגמא אידיאלית לשימוש במודל עירוב השימושים בפריים לוקיישן, הפרויקט בתחילת ביצוע.

פרויקט רוממה, ירושלים
פרויקט הריסה ובניה הממוקם על צומת הרחובות שמגר וירמיהו בשטח של כ-15 דונם על ציר הרכבת הקלה העתידי.
במשך כ-45 שנה פעלה במקום מחלבת תנובה הירושלמית ובתהליך התחדשות עירונית קידמה החברה תב”ע חדשה בה שינתה את יעוד הקרקע דבר שאפשר את הריסת המפעל והקמת 380 יח”ד חדשות במתחם יחודי הכולל פארק פנימי ושטחי מסחר.

כמו כן בנתה החברה בקצה המתחם פארק גדול וכן הקצתה שטח לבניית בית כנסת לטובת כלל תושבי השכונה. הפרויקט הסתיים ואוכלס.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אסדן ישראל

בנוסף אולי יעניין אותך

 • 6 פעולות שיתניעו מחדש את שוק הדיור

  ביטול מס הרכישה שעליו המלצתי ראשון, כבודו במקומו מונח, אולם איננו מספיק

  6 פעולות שיתניעו מחדש את שוק הדיור

 • ירידה לצורך עלייה

  הירידה במכירות, בהתחלות הבניה ובמלאי הדירות הפנויות, משקפים מציאות של תהליך משברי המתרחש בניגודיות ובמקביל לביקוש הגדל לפתרונות דיור שנותר לא מענה מספק. הירידות הללו, שחלקן נוצרו בעקבות התפשטות מגפת הקורונה, וחלקן מכורח אתגרי המציאות הנוכחית של ענף הנדל"ן בישראל, צפויות להוביל לעליה במחירי הדיור באזורי הביקוש והחרפה במצוקת הדיור. מי שיפסיד מכך הוא כמובן הדייר שמעוניין לקנות דירה בישראל, ורואה כיצד המחירים ממשיכים לטפס מעלה וכיצד החלום לקנות בית הולך ומתרחק ממנו. לרגל פורום בכירי ענף הנדל"ן של DUN'S 100 מנהלי החברות הגדולות בתחום משתפים את מה שעבר עליהם בתקופת הקורונה ופורשים את תפיסת עולמם לגבי הסוגיות המרכזיות איתם מתמודד הענף בימים אלו ובעתיד הנראה לעין

  ירידה לצורך עלייה

 • דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה

  הנוף הפתוח, חיי הקהילה העשירים והאוויר הצלול גורמים בעשור האחרון ליותר ויותר ישראלים, דתיים וחילוניים, לעבור לגור בשטחי יהודה ושומרון, נכון להיום מתגוררים באזור קרוב לחצי מיליון בני אדם והמספרים רק הולכים ועולים מדי שנה

  דירה ביהודה ושומרון – ההזדמנות הנדל"נית הבאה

 • זכויות עובדים ומעסיקים– לקראת סגר שני בחגים מה חשוב לדעת?

  הסגר השני הינו עובדה מוגמרת ובמסגרתו יוצאו שוב אלפי עובדים לחל"ת והפעם גם יפוטרו אלפים. למה זכאי עובד שיוצא בפעם השנייה לחל"ת? מה קורה עם החל"ת מגיע במקביל לחופשה מרוכזת של החגים? מהן זכויות עובד שכבר לא ישוב למקום עבודתו ויפוטר? שאלות ותשובות

  זכויות עובדים ומעסיקים– לקראת סגר שני בחגים מה חשוב לדעת?