אסדן ישראל

יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית

אסדן ישראל
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית
כתובת: דרך בית לחם 66, ירושלים
טלפון: 02-5861720
פקס: 02-5861613
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: https://www.asden.co.il/he/
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

מנהלים בכירים

  דיוויד בלימן מנכ"ל ומייסד
  זבולון רוטנברג מנהל פיתוח עסקי
  יובל שולץ סמנכ"ל מכירות ושיווק
אייקון אודות

אודות אסדן ישראל

אסדן ישראל הינה חברת יזמות נדל"ן משפחתית, חברה בת של תאגיד הנדל"ן הבינלאומי Medallion Corp אשר עוסקת מזה 60 שנה ביזמות לבניית נכסים מניבים ומגורי יוקרה בקנדה ובארה"ב.
הקבוצה מחזיקה בעשרות אלפי יח"ד מעבר לים ואסדן ישראל אשר הוקמה לפני כ-15 שנה הינה זרועה הישראלית של הקבוצה.
החברה מנוהלת על ידי איש העסקים והיזם דיוויד בלימן ומנהל הפיתוח העסקי שלה הוא הכלכלן זבולון רוטנברג, בעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן.
אסדן ישראל משלבת בכפיפה אחת אופי בוטיקי, משפחתי ואינטימי לצד כוח פיננסי ויציבות של קבוצת נדל"ן בינלאומית. הדבר המעניק לה ערך מוסף משמעותי בשוק הנדל"ן ומבסס את מעמדה כאחת מחברות היזום המובילות למגורי יוקרה בישראל.

מגדירים מחדש את סטנדרט היוקרה הישראלי

אסדן ישראל מתמקדת בייזום פרויקטים במיקומים מבוקשים ברחבי הארץ.
בכל אחד מהפרויקטים הייחודיים והמפוארים שלה, מגדירה החברה את סטנדרט היוקרה הישראלי מחדש.
תהליכי התכנון של מתחמי המגורים החדשניים משלבים ארכיטקטורה יצירתית עם רמת גימור ואיכות מוצר ללא פשרות, והחברה שמה לה למטרה להוות סמל ודוגמא לבניית איכות מהמעלה הראשונה.

שירות לקוחות הוליסטי

אסדן ישראל מביאה עימה ערכי שירות וחווית לקוח בסטנדרט בינלאומי. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר ביצירת שטחי ציבור התואמים לרוח ואופי הפרויקט באופן מיטבי, בהתאמה מלאה של חלל הדירות על ידי מעצב הפנים של החברה ובמתן מענה כולל לבקשות אישיות שהן מחוץ לסל הצרכים הסטנדרטי של הלקוחות.

התחדשות עירונית ברמה אחרת

החברה הצליחה להביא את סטנדרט היוקרה ואיכות הבנייה הגבוהה המייחדים אותה, גם אל עולם ההתחדשות העירונית.
החברה מקפידה גם כאן לבחור במיקומים המבוקשים ביותר והלקוחות החדשים, כמו גם הדיירים בעלי הזכויות, זוכים מהחברה ליחס חם, מכבד ובעיקר לבנייה ומפרטים ברמות שאינן מוכרות בתחום ההתחדשות העירונית.
החברה מתמקדת בייזום פרויקטים במסלול הפינוי בינוי והודות לגב הפיננסי האיתן של קבוצת האם לצד הניסיון רב שצברה החברה בייזום פרויקטים מורכבים, החברה מצליחה לקדם במהירות ובנחישות את כלל פרויקטי ההתחדשות בהם היא עוסקת.

פרויקטים נבחרים

מתחם ParkEight, שכונת בקעה, ירושלים
מתחם בוטיק אקסקלוסיבי שבמסגרתו פינתה החברה שני בניינים ישנים והקימה, תוך קידום תב"ע חדשה, מדרחוב חדש בשכונת בקעה הנחשבת הכולל שמונה בניינים בני 65 דירות יוקרה ופארק ירוק. הדירות במתחם גדולות מהמקובל ומשתרעות על כ-150 מ"ר בממוצע.
הדירות כוללות מרפסות סוכה, בריכות שחייה, מטבחי שף רחבים, סוויטות הורים מפנקות ומעליות ישירות מהחניה לדירה.

כלל הדירות בפרויקט נבנו תוך שימוש במפרטים ברמה הגבוהה ביותר, המבטיחים שימוש בחומרי גלם איכותיים וגימור ברמה עילית בכל דירה. כמו כן, במתחם קיים טרקלין פרטי עם חדר כושר מתקדם וחדר דיירים משותף, פארק מרווח ואף חברת ניהול מסורה ואכפתית שעתידה לשמר את ערכיו הייחודיים של הפרויקט לאורך השנים הבאות. הפרויקט הסתיים בשנת 2018.

פרויקט המסילה, המושבה הגרמנית, ירושלים
מתחם יוקרה בשטח של 5 דונם בו שכנה בעבר בריכת ירושלים המיתולוגית. במסגרת הפרויקט רכשה החברה את הקרקע במקום תוך קידום תב"ע חדשה אשר כוללת שני בניינים מפוארים בני 7 קומות עם 45 יח"ד יוקרתיות.
כלל הדירות במתחם מתאפיינות בעיצוב וגימור ללא פשרות, כשבנוסף אליהן עתיד להיבנות בו מרכז בריאות ופנאי עם חדר כושר מתקדם ובריכה מאובזרת. תמהיל הדירות בפרויקט כולל יח"ד מרווחות החל מ-70 מ"ר ועד לפנטהאוזים ענקיים בני 250 מ"ר.
פרויקט המסילה מהווה דוגמא אידיאלית לשימוש במודל עירוב השימושים בפריים לוקיישן, הפרויקט בתחילת ביצוע.

פרויקט רוממה, ירושלים
פרויקט הריסה ובניה הממוקם על צומת הרחובות שמגר וירמיהו בשטח של כ-15 דונם על ציר הרכבת הקלה העתידי.
במשך כ-45 שנה פעלה במקום מחלבת תנובה הירושלמית ובתהליך התחדשות עירונית קידמה החברה תב”ע חדשה בה שינתה את יעוד הקרקע דבר שאפשר את הריסת המפעל והקמת 380 יח”ד חדשות במתחם יחודי הכולל פארק פנימי ושטחי מסחר.

כמו כן בנתה החברה בקצה המתחם פארק גדול וכן הקצתה שטח לבניית בית כנסת לטובת כלל תושבי השכונה. הפרויקט הסתיים ואוכלס.

אייקון פרוייקטים

מן העיתונות

אייקון מאמרים

מאמרים מאת אסדן ישראל

בנוסף אולי יעניין אותך

 • יש חשיבות גדולה להגיע לדובאי ולבנות אמון עם הפרטנרים העסקיים הפוטנציאלים

  באיחוד האמירויות יש אפס סובלנות למי שלא עומד בכללים. הם מכבדים את מי שמכבד אותם, אולם לא יהססו לפעול כנגד מי שמתנהג באופן שאינו הולם את הכללים והמסורת המקומית

  יש חשיבות גדולה להגיע לדובאי ולבנות אמון עם הפרטנרים העסקיים הפוטנציאלים

 • ספירת המלאי לסוף השנה בימי קורונה

  נישום המנהל ספרי מלאי כמותיים במהלך השנה אינו חייב בכלל לערוך מפקד דווקא בסיומה בתנאי שהוא סופר את הטובין במהלך השנה בתנאים הקבועים בתקנות.

  ספירת המלאי לסוף השנה בימי קורונה

 • אמנה משפחתית לניהול עסקים ורכוש משותף – חיסון כנגד סכסוכים משפחתיים

  עריכתה של אמנה משפחתית יכולה להיעשות בשיתוף הדור המייסד, ולעתים, מקום בו אין שיתוף פעולה מספק או, חלילה, במקרים של אי כשירות, ניתן להסתפק בעריכתה בין בני הדור השני בלבד, קרי האחים הצפויים לקבל בירושה נכסים משותפים בעתיד

  אמנה משפחתית לניהול עסקים ורכוש משותף – חיסון כנגד סכסוכים משפחתיים

 • הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות

  לבוררות בינלאומית יתרונות רבים: היא מאפשרת ייצוג על-ידי עורכי דין ישראלים גם כשהבוררות נערכת במדינה זרה, דבר שלא מתאפשר כאשר הסכסוך נדון שם בבית-משפט, ולכן היא תהיה בהכרח זולה, גמישה ויעילה יותר בהשוואה להליך שנדון בבית משפט

  הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות