אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

שירותי תדלוק מיוחדים, תדלוקי שטח

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: שירותי תדלוק מיוחדים, תדלוקי שטח
כתובת: ת.ד. 9090, אשקלון 7819002
טלפון להזמנות: 9002*
טלפון: 08-6724456
פקס: 08-6724457
דוא"ל: sosenergy5@gmail.com
אתר החברה: http://www.sosenergy.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • איל בר-קימא, אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

  עו"ד איל בר-קימא

  יו”ר

  אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

  לפרופיל המלא

  איל בר-קימא
 • תומר לוי, אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

  תומר לוי

  מנכ”ל ובעלים

  אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

  לפרופיל המלא

  תומר לוי
 • שירי טרזי, אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

  שירי טרזי

  סמנכ"ל תפעול

  אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

אייקון אודות

אודות אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ

אס או אס אנרגיה אקספרס בע"מ, חברה פרטית הפועלת תחת שם הסימן הרשום SOS, חלוצה, מובילה וראשונה במתן שירותי תדלוק מיוחדים ותדלוקי שטח, ישירות לכלים הכבדים במשך כל שעות היממה, שבעה ימים בשבוע, בהתראות קצרות ובפריסה ארצית מלאה. אס או אס אנרגיה אקספרס שמה לה למטרה לשרת את לקוחותיה, בכל מקום ובכל זמן. בזכות ידע רב, נסיון רב-שנים והבנה מעמיקה של צרכיהם המלאים והייחודיים של צרכני "סולר תחבורה" מתחום התשתיות ובכלל, מצליחה אס או אס אנרגיה אקספרס להעניק ללקוחותיה את פתרון התדלוק המתאים ביותר.

 

פתרון שנותן שקט תפעולי

הפתרון של אס או אס אנרגיה אקספרס מאפשר ללקוח "שקט" תפעולי, וחוסך ממנו את העלויות התפעוליות הגבוהות, הכרוכות בהצבת מכל תדלוק בשטח.

המכליות של אס או אס אנרגיה אקספרס מגיעות לשטח עד לכלים הכבדים (צמ"ה), בהתראה קצרה ממועד הקריאה ומתדלקות את הכלים בצורה יעילה(!!), נקיה(!!) וירוקה(!!). לקוחותיה של אס או אס אנרגיה אקספרס זוכים לשרות מקצועי ביותר, ל"שקט" תפעולי לצד חסכון כספי גדול בעלויות התפעול. הכלים הכבדים אינם מעוכבים לצורך התדלוק, הם נשארים במקומם ואין כל צורך לשנע אותם אל תחנת התדלוק ובחזרה ממנה.

לא פעם, הלקוח נדרש לעבודה באמצעות כלים כבדים, שאינם ניתנים לשינוע, כגון: מנופים גדולים, באגרים או גנרטורים. השרות הייחודי של אס או אס אנרגיה אקספרס מאפשר חסכון בזמן, חסכון בשעות עבודה של הכלים, חסכון בצריכת הדלק, בלאי, ובעיקר מאפשר ללקוח עבודה רציפה של הכלים הכבדים והתמקדות בעבודה.

אס או אס אנרגיה אקספרס מעניקה את שרותיה באמצעות צי-מכליות גדול, בן למעלה מששים מכליות מהמתקדמות בעולם (מכליות חדישות וירוקות, המותאמות לתקנים האירופאיים המחמירים ביותר).

 

נייד, זמין, חסכוני ויעיל

אס או אס אנרגיה אקספרס מעמידה מערך תדלוק נייד, זמין, חסכוני, ירוק ויעיל מאוד לטובת חברות תשתית, קבלני עפר ופיתוח, מפעלים, בנייני משרדים, חברות הפקה, מוסדות, בתי חולים, חברות טכנולוגיות, מרינות ועוד - שנהנים מתדלוק ישיר בשטח. תדלוק שמגיע עד אליהם!  בכל תנאי שטח, בכל שעות היממה ובהתראה קצרה. דבר שחוסך קילומטרים רבים של נסיעות סרק, עלויות שמירה, שעות עבודה לריק, ובעיקר חוסך ללקוח משאבים, התעסקות מיותרת וכסף רב.

השירות הייחודי של אס או אס אנרגיה אקספרס תורם תרומה ישירה ליצירת רווח תפעולי חיובי - מכל פרויקט, בכל סדר גודל.

השרות של אס או אס אנרגיה אקספרס ניתן על בסיס יומי, כל יום, כל שעות היממה, בכל כמות, בכל הארץ. המכליות של אס או אס אנרגיה אקספרס מגיעות עד לכלי ומתדלקות. תעודות משלוח ממוחשבות מופקות במקום (התעודות מודפסות במקום וגם נשלחות בצורה מרוכזת בסוף החודש) - התשלום אינו מתבצע במזומן, כך שכל ההתעסקות בכסף מזומן מתייתרת.

השרות של אס או אס אנרגיה אקספרס כדאי ומשתלם - מרמת הכלי הבודד - ועד לצי-כלים כבדים, הזקוקים לתדלוק זמין ואיכותי ובעיקר תדלוק אמין.

אס או אס אנרגיה אקספרס פועלת לפי סטנדרטים מחמירים ומתנהלת לפי התקנים הבינלאומיים: ISO:9001, ISO:14001.

 

מאות לקוחות מרוצים

לאס או אס אנרגיה אקספרס מאות לקוחות מרוצים ונאמנים כמעט מכל ענפי המשק: חברות תשתית, קבלני עפר ופיתוח, קבלני בנין, חברות בניה, חברות תובלה, חברות הפקה, רשתות שיווק, בנייני משרדים, מפעלים, מוסדות ממשלה, בתי-חולים, חברות טכנולוגיות, מרינות ועוד ועוד.

 

אס או אס אנרגיה אקספרס - חזון וערכים

אס או אס אנרגיה אקספרס פועלת ועושה בשוק הסולר לתחבורה מתוך הבנה של הפוטנציאל הגדול הגלום בשוק זה ובעיקר בקרב צרכנים הצורכים את הסולר להפעלת כלים כבדים בשטח, שם הנגישות אל הסולר מוגבלת. מאז החלה פעילותה בתחום הסולר צמחה אס או אס אנרגיה אקספרס והפכה לשחקן הראשון והמרכזי בתחום, עם מחזור עסקי שנתי גבוה הנושק ל- 450,000,000 ₪, ועם מאות לקוחות מרוצים ועוד יותר חשוב מכך - נאמנים.

אס או אס אנרגיה אקספרס: יצרן דלק - מפעל חיוני לשעת חרום –ספק מורשה משרד הבטחון

אס או אס אנרגיה אקספרס הינה חברת דלק האוחזת ברשיון לייצור דלק מטעם משרד האוצר. אס או אס אנרגיה אקספרס הינה ספקית מורשית של משרד הבטחון, שהוכרזה על ידי מדינת ישראל כמפעל חיוני לשעת חירום. בשנת 2015 זכתה אס או אס אנרגיה אקספרס במכרז להובלת הדלקים של צה"ל ושל מערכת הבטחון, בפריסה ארצית מלאה.

 

קהילה, חברה והגנה על הסביבה

פעילותה של אס או אס אנרגיה אקספרס תורמת תרומה מהותית להגנת הסביבה. אס או אס אנרגיה אקספרס היתה לחברה הראשונה בתחומה, שהתהדרה בתקן המחמיר לניהול סביבתי: ISO:14001.

במימד החברתי, אס או אס אנרגיה אקספרס ועובדיה עושים ותורמים, באופן שוטף, מזה שנים רבות, במטרה לסייע למשפחות נזקקות לקיים את חייהן בכבוד.

בנוסף אולי יעניין אותך