אפי פלדות בע"מ

מתכות ויזמות נדל"ן

אפי פלדות בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: מתכות ויזמות נדל"ן
כתובת: העמל 22, אזור תעשיה דרומי, אשקלון
טלפון: 08-6718750
פקס: 08-6718751
דוא"ל: efipld@efipld.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • עמוס ארביב, אפי פלדות בע"מ

  עמוס ארביב

  מנכ"ל ומייסד

  אפי פלדות בע"מ

 • סימון אסתרזון, אפי פלדות בע"מ

  סימון אסתרזון

  מנהל יבוא ולוגיסטיקה

  אפי פלדות בע"מ

 • לימור ארביב שחור, אפי פלדות בע"מ

  לימור ארביב שחור

  מנהלת כספים

  אפי פלדות בע"מ

אייקון אודות

אודות אפי פלדות בע"מ

קבוצת אפי פלדות בע"מ החלה את דרכה בינואר 1996 כחברה לעיבוד פלדות. היקפי פעילותה גדלו עם השנים והתרחבו עם הזמן למחזורי מכירות של 20-30 מיליון ₪ בשנה ובהמשך אף למחזורים של כ-50-60 מיליון ₪ בשנה. הליך הצמיחה המרשים הוביל את עמוס ארביב, מנכ"ל ומייסד החברה להתרחב לתחומים נוספים וכיום מונה הקבוצה 3 חברות נפרדות תחת הנהלה אחת : חברת אפי פלדות העוסקת בנדל"ן מניב, חברת אפי עיבוד פלדה, חברה תעשייתית העוסקת בעיבוד פלדות וחברת יזמות נדל"ן בשם עמנצ העוסקת בהתחדשות עירונית – תמ"א 38. מצבת העובדים בכל הקבוצה מונה כ-30 איש עליהם ניתן למנות כלכלנים, הנדסאי בניין, אנשי מכירות, טכנאי מכונות ואנשי מטה. עמוס ארביב מנהל את פעילותה של כל הקבוצה ולצדו נמצאים בצוות ההנהלה גם בתו לימור וחתנו סימון, כאשר לימור בתו מכהנת כמנהלת כספים וכלכלה וחתנו כמנהל תפעול ויבוא ומסייעים לו בניהול הקבוצה.

חברות הקבוצה

אפי פלדות בע"מ
חברת האם של הקבוצה עוסקת בין השאר בתחום הנדל"ן המניב ובמסגרת זו רכשה קרקעות ובנתה מרכזי מסחר ותעשייה באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. כל השטחים והמרכזים מושכרים לשימוש תעשייתי ומסחרי בלבד. לחברה יש קרוב ל-29,000 מ"ר עליהם פרוסים מבנים לתעשייה בהיקף של כ13-14,000 מ"ר, מתוכם מופעלים על ידה שטחים בהיקף 3,000 מ"ר וכל היתר מושכרים לחברות חיצוניות.

אפי עיבוד פלדה
אפי עיבוד פלדה עוסקת בעיבוד גלילי פח לתעשייה - החברה מחזיקה באופן שוטף מלאי של גלילי פח מסוגים שונים ובמידות שונות ומגוונות המאוחסנים בשטחי אחסנה ייעודיים על פני שטח של כ-15,000 מ"ר. המוצרים העיקריים המשווקים ע"י אפי עיבוד פלדה הם: פח שחור, פח פיקלד, פח דקופירט, פח מגולוון, פח צבוע, פחי "איסכורית" ופח מרוג. לצורך חיתוך הגלילים החברה עושה שימוש בין השאר במכונות חיתוך קאט-אוף לחיתוך גלילי פח שחור, דקופירט, מגולוון וצבוע, במכונת סליטר לגזירת סרטי פח ומכונת ROLL FORMING לייצור פחי "איסכורית". באפי עיבוד פלדה מושקעים משאבים רבים לאבטחת איכות המוצרים ומתן השירות המיטבי ללקוח.

חיסכון בעלויות
השימוש במכונות ה קאט אוף (CUT TO LENGTH LINE) ומכונת הסליטר (SLITTING LINE) משמש את לקוחות החברה לאספקה שוטפת של פלדה במידות מיוחדות וכמו כן מונע כמעט לחלוטין את היווצרותה של פסולת הפח. כתוצאה משימוש יעיל ומדויק זה, החברה צמחה במהלך השנים וכיום היא מוכרת ומעבדת פלדה במחזור מכירות של כ-70 מיליון ₪ בשנה עם מפעל המשתרע על שטח של 7,000 מ"ר. אפי עיבוד פלדה נחשבת לחברה בינונית בהיקפה בענף ועל לקוחותיה נמנות חברות תעשייה מהגדולות במשק כמו גם חברות ציבוריות דוגמת חברת החשמל. החברה מספקת את מוצריה בקו חלוקה המשתרע לכל אורכה ורוחבה של הארץ כאשר הפלדה משמשת לייצור אלמנטים לתעשייה דוגמת תבניות לבטון, תעלות מיזוג אוויר, עמודי תאורה, תעשיית דודי החשמל והשמש, זיווד, תקרות אקוסטיות, גידור וקירוי מבנים וכיו"ב.

חברת יזמות הנדל"ן עמנץ
בשנים האחרונות נכנסה הקבוצה גם לתחום ההתחדשות העירונית ובמסגרתו זו היא מתמקדת במספר פרויקטים במסלול תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2 ברמת גן. עד היום סיימה החברה לבצע 2 פרויקטים אשר אוכלסו זה מכבר, ופרויקט שלישי נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים כאשר כלל הדירות כבר נמכרו. לחברה מספר פרויקטים נוספים בקנה. החברה עובדת עם קבלני ביצוע מובילים, בראשם חברת האחים גבסו.

סיפור ההקמה

עמוס הוא הנדסאי מכונות בהשכלתו ומתמחה במטלורגיה (תורת המתכת). בעברו עבד בכור האטומי בדימונה ועם עזיבתו את התפקיד בשנת 1973 החליט להפוך לעצמאי והקים חברה עם אחיו יוסי ארביב תוך שהם מייבאים ברזל בניין וחומרי בנייה מכל העולם. החברה פעלה בהצלחה רבה עד לשנת 1996, אז התפצלו דרכי השניים כאשר יוסי החליט להתמקד בתחום הבנייה בו הוא עוסק עד היום ועמוס, כמומחה למתכות, החליט להתמקד בתחום הפלדה, הקים את קבוצת אפי פלדות והביאה בשיתוף צוות העובדים והמנהלים למצבה המרשים כיום. 

חברת אשקלונית מובילה

קבוצת אפי פלדות ידועה כעוגן עסקי בעיר אשקלון ומרבית עובדיה הם תושבי העיר. החברה תרמה ותורמת במשך השנים באופן קבוע לעיר ולקהילתה, בין השאר למועדוני נוער, מועדוני קשישים ולאוכלוסיות חלשות. 

חזון החברה

יעדה של החברה לשנים הקרובות הוא להגדיל את היקפי המכירות ולהתרחב בהשקעות בתחום הנדל"ן והתעשייה.

בנוסף אולי יעניין אותך