אפרים פלינר, חברה לבניין והשקעות בע"מ

יזמות, בנייה, התחדשות עירונית

אפרים פלינר, חברה לבניין והשקעות בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

תחום: יזמות, בנייה, התחדשות עירונית
כתובת: מגדל פלינר ההסתדרות 26 פ”ת
טלפון: 03-9310713
פקס: 03-9308895
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.pliner.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אפרים פלינר

  אפרים פלינר

  יו"ר

  אפרים פלינר, חברה לבניין והשקעות בע"מ

 • גיא  פלינר

  גיא פלינר

  מנכ"ל משותף

  אפרים פלינר, חברה לבניין והשקעות בע"מ

אייקון אודות

אודות אפרים פלינר, חברה לבניין והשקעות בע"מ

חברת אפרים פלינר הינה חברה משפחתית לבניין והשקעות. יסודות החברה הונחו בשנות ה-20 של המאה הקודמת על ידי  מרדכי רוטברד, קבלן בנייה שעלה ארצה מפולין ושם את מקום מושבו בפתח תקווה. אחד הבניינים שמרדכי בנה בעיר הוא העתק של ביתו בפולין והוא מכונה "בית הלבנים", זהו הבניין המשותף הראשון שנבנה בפתח תקווה והוא אף הוכרז כבניין לשימור.
בנו של מרדכי, ברוך רוטברד, מוכר כחלוץ הבנייה של בתים משותפים בפתח תקווה והוא אשר הפך את החברה למובילת הבנייה בעיר ולאחראית על בנייתם של רוב הבניינים במרכז הישן.  ברוך הרחיב את אזורי הפעילות של החברה ובזמנו היא החלה לבנות בערים נוספות כגון הוד השרון (בה בנתה בסוף שנות ה-50 את הבניינים המשותפים הראשונים), בני ברק, נתניה, גדרה ורחובות.
לפני כ-30 שנים קיבל חתנו של ברוך, אפרים פלינר, את מושכות ניהול החברה לידיו ומאז היא הולכת וצומחת תוך בניית פרויקטים רבים ומגוונים הכוללים אלפי יחידות דיור בשכונות מגורים, בנייני ציבור ומרכזים מסחריים. בנוסף פעלה החברה בייזום פרויקטים בארה"ב, איטליה וקוסטה ריקה.

מנכ"ל

כיו"ר החברה משמש אפרים פלינר ומנהלה הינו גיא פלינר, בני הדור הרביעי של החברה העובדים בחברה קרוב ל-30 שנה ומכירים את העבודה בשטח על בוריה. השניים בוררים בקפידה את הפרויקטים אותם הם בוחרים לבנות, ולאלו יש ביקוש גבוה בקרב הרוכשים לאור המוניטין רב השנים של החברה וצביונה המשפחתי והבוטיקי.

ערכי היסוד

ערכי היסוד של החברה מושתתים על סטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות בניה גבוהה עם מחויבות לתקנים המחמירים ביותר, ראייה ארוכת טווח, עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ומחויבות לשירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. לחברה צוות מקצועי,  בעל ניסיון עשיר ביותר ההולך עם החברה לאורך השנים ותורם לאמינותה ולאיכות הבנייה הגבוהה שלה.

פרויקטים נבחרים

בין הפרויקטים הבולטים של החברה ניתן למנות את:
"מרין-הייטס"- מלון דירות מפואר על חוף ימה של הרצליה המונה 12 קומות ו-60 יח"ד
"בית אשכול"– בניין בן 9 קומות ו-33 יח"ד הממוקם בין שיכון ל' לשכונת כוכב הצפון בתל אביב
"מגדל השחר" – בניין בן 19 קומות  ו-70 יח"ד בהוד השרון
"נוף השרון" – בניין בן 19 קומות ו- 67 יח"ד במתחם הנשיאים בהוד השרון
"נווה עוז הירוקה" – בניין בן 15 קומות ו- 53 יח"ד בשכונת נווה עוז הירוקה בפתח תקווה
"פלינר בכפר גנים" – בניין בן 14 קומות ו-47 יח"ד בשכונת כפר גנים בפתח תקווה
"צמרות השרון" – 84 יח"ד של קוטג'ים דו משפחתיים בשכונת "הרמטכ"לים" בהוד השרון.
בימים אלו בונה החברה 2 פרויקטים חדשים:
"נוף השרון ב' – בניין בן 14 קומות ו-51 יח"ד בהוד השרון
"פלינר פארק" – בניין בן 11 קומות ו- 53 יח"ד בהרצליה.

 נכסים בבעלות החברה

בית אבות "המבריא" – בית האבות, מהוותיקים בארץ, ממוקם בפינת חמד ירוקה בלב שכונת מגורים פסטורלית ברחוב רופין ובמרחק הליכה מרחובה הראשי של כפר סבא. בית אבות המבריא פועל מעל ל-40 שנה ומשלב מוניטין ומקצועיות תוך שמירה על אווירה משפחתית ונותן מענה לכל צרכי האוכלוסייה המבוגרת. בתוך בית האבות קיים מבנה נוסף המיועד לשוהים סיעודיים.
מגדל פלינר - מגדל משרדים, עסקים ומסחר הממוקם ברח' ההסתדרות 26 במרכז פ"ת. המגדל בן 15 הקומות מתפרס על 10,000 מ"ר ונבחר לשכן בין היתר משרדי ממשלה לצד בעלי מקצועות חופשיים רבים ובהם משרדי עו"ד, רואי חשבון, רופאים ואחרים. המגדל נחשב למרכז העסקים החשוב בעיר.

תחומי פעילות החברה

פעילויות החברה בתחום הנדל"ן כוללות : ייזום פרויקטים, רכישת קרקעות, תכנון, פיתוח, בנייה וניהול של מרכזים. בשנים האחרונות מתמקדת החברה תחת ניהולו של גיא פלינר בתחום הבנייה למגורים הכוללת בנייה בעסקאות קומבינציה וכן בניית פרויקטים של התחדשות עירונית - פינוי בינוי ותמ"א 38/2 (תמ"א הריסה ובנייה). בתחום ההתחדשות העירונית רואה החברה את עתיד ענף הבנייה במרכז הארץ.
יתרונה הגדול של החברה בתחום זה נובע מהיותה חברה יזמית וחברת ביצוע כאחד. בתחום הביצוע החברה מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר, סיווג ג-5 המאפשר לה לבצע פרויקטים מורכבים ורחבי היקף הדורשים איתנות פיננסית משמעותית. בתחום ההתחדשות העירונית נמצאת החברה בהליכי תכנון ואישור למספר פרויקטים: מתחם פינוי בינוי בפתח תקווה ומתחמי 38/2 בתל אביב.
"לאיכות הבנייה של החברה יש מוניטין רב ואנשים יודעים שהם יכולים לישון בשקט כשבניית הבית שלהם נמצאת בידיים של החברה. הגישה שלנו היא שאנו מחויבים להוציא את המוצר הכי טוב מכל הבחינות - התכנון, הביצוע, בטיחות העבודה באתר והקשר הישיר והמתמשך עם הלקוחות במהלך העבודה וגם לאחר מסירת הדירות. זהו אחד הגורמים לכך שלחברה יש  לקוחות חוזרים  רבים, דבר המאפיין אותה עוד מתחילתה. בפרויקט שסיימנו לאחרונה בהוד השרון, קרוב ל-25 אחוז מהקונים הם לקוחות חוזרים הקונים דירה שנייה ולעיתים שלישית מאתנו. לקבלן לא יכולה להיות מחמאה יותר גדולה מזה."

בנוסף אולי יעניין אותך