אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

Cloud Native Security

אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ
אייקון פרופיל

פרטי התקשרות

שנת הקמה: 2015
תחום: Cloud Native Security
כתובת: רח' תובל 40, בניין ספיר, רמת גן 5252247
אתר קריירה - https://www.aquasec.com/about-us/careers/
גיטהב - https://github.com/aquasecurity
טלפון: 03-6888799
אתר החברה: https://www.aquasec.com/
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • דרור דוידוף

  דרור דוידוף

  מייסד משותף ומנכ"ל

  אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

 • אמיר ג'רבי

  אמיר ג'רבי

  מייסד משותף וסמנכ"ל טכנולוגיה

  אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

 • רני אסנת

  רני אסנת

  סמנכ"ל אסטרטגיה ושיווק מוצר

  אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

 • מתיו ריצ'רד

  מתיו ריצ'רד

  סמנכ"ל שיווק

  אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

 • ליאת נחמני

  ליאת נחמני

  סמנכ"לית משאבי אנוש

  אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

 • כריסטופר סמית

  כריסטופר סמית

  סמנכ"ל מכירות

  אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

 • שרון אילון

  שרון אילון

  סמנכ"ל לקוחות

  אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

אייקון אודות

אודות אקווה סקיוריטי סופטוואר בע"מ

אקווה סקיוריטי היא חברה פורצת דרך בתחום אבטחת התוכנות מבוססות הענן (cloud-native), שמספקת ללקוחותיה שירותי מניעה, זיהוי ותגובה אוטומטית, על מנת לאבטח את בניית התוכנה שלהם, לאבטח את תשתיות הענן שלהם ולאבטח את היישומים שרצים (workloads).

עם לקוחות החברה נמנים ארגונים מובילים מתחומי השירותים הפיננסיים, התוכנה, המדיה, הייצור והקמעונאות.

אקווה סקיוריטי נוסדה בשנת 2015 במטרה לממש את השינוי הנדרש בתחום האבטחה בעקבות השינויים המשמעותיים שחלו בתחומי הפיתוח והארכיטקטורה של יישומים.

החברה מציעה פלטפורמת אבטחה מקיפה ליישומים מבוססי ענן ומגנה על מכלול הרכיבים המלא (complete stack) של לקוחותיה, בכל סביבת ענן, לרוחב מכונות וירטואליות, קונטיינרים וארכיטקטורות Serverless. המוסדות הפיננסיים המובילים בעולם, חברות אינטרנט וקמעונאות סומכים על אקווה שתגן על סביבות הענן הגדולות שלהן.

אקווה הגיעה למעמד של "חד קרן" לאחר חמש שנים בלבד, בעקבות גיוס של 135 מיליון דולר בסיבוב הגיוס החמישי שלה, אשר מצדיק הערכת שווי של מעל מיליארד דולר, בהתבסס על גורמים הכוללים את הצמיחה השנתית העקבית של החברה, בסיס לקוחות משמעותי הכולל רבות מהחברות הנכללות ברשימת Fortune 100, ואת הצוות יוצא הדופן של אקווה. במהלך שלוש השנים האחרונות, אקווה השיגה צמיחת הכנסות שנתית ממוצעת של יותר מ–100%.

אקווה מספקת אבטחה למחזור החיים המלא של מכלול רכיבי התוכנה מבוססת הענן ומגנה על מאות לקוחות ארגוניים בשעה שהם מובילים את הטרנספורמציות הדיגיטליות שלהם. אקווה מגלה חדשנות מתמדת ומשקיעה בקהילת הקוד הפתוח, כשהיא יוצרת מחקרי איומים חלוציים דרך Team Nautilus, צוות המחקר היחיד שמוקדש כל כולו לאבטחה מבוססת ענן ברחבי העולם.

כל אחד ואחת מחברי הצוות המוכשרים של אקווה תורם משמעותית לדומיננטיות של החברה בתחום האבטחה מבוססת הענן. היצירתיות והחדשנות של הצוות הופכים אותו למוביל הטבעי בזירה דינמית זו, תוך יישום יציבות וכושר תגובה. אקווה מעסיקה יותר מ–400 עובדים ברחבי העולם, ב–15 מדינות, ועמדת ההובלה שלה מעודדת את חברי הצוות לצמוח ולפתח מיומנויות חדשות לרוחב החברה.

החוזקה הייחודית של אקווה – הסינרגיה בין יישומים שפותחו לסביבות ענן, אבטחת מידע ותוכנת קוד פתוח

אקווה היא חלוצה בתחום אבטחת היישומים מבוססי הענן. החוזקה הייחודית של החברה נעוצה בסינרגיה שנוצרת הודות למומחיות של החברה בשני תחומים: יישומים מבוססי ענן, שבו אקווה עובדת עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שנכתבו ספציפית לענן, בהקשר של אבטחת מידע; וטכנולוגיות מידע מתקדמות, תחום שבו החברה היא פורצת דרך. לכן, הטכנולוגיה של אקווה נמצאת בחוד החנית של שני התחומים הללו, המאופיינים בדינמיות ובחדשנות. בתוך העולמות הללו, אקווה ידועה בתור חברה חדשנית, שמציעה לקהילה כלי קוד פתוח על מנת לנהל בעיות אבטחת מידע מבוססות ענן. שילוב ייחודי זה מספק ממשק הן מול הלקוחות והן מול קהילת הקוד הפתוח. שילוב יוצא דופן זה הופך את אקווה למובילה טבעית בתחום אבטחת המידע. החברה מהירת הצמיחה עובדת עם הלקוחות הגדולים בעולם במגוון ענפים, כגון פיננסים, קמעונאות, מדיה וממשל, וכן עם 25 חברות מרשימת Fortune 100.
מאחר והחברה רואה בעובדיה כוח דינמי איכותי, עובדיה נהנים מהזדמנויות רבות לצמוח ולהתפתח מבחינה מקצועית, מבנית וגיאוגרפית, וכן מהתמחויות מגוונות בתחומים שונים והכשרות לעובדים.

מאבטחים את ה – Build, את התשתית ואת ה – Workloads

החברה מציעה יכולות ושירותי סריקה לזיהוי נקודות תורפה, תוכנות זדוניות, מידע רגיש וסיכונים אחרים במהלך שלבי הפיתוח ובדיקת הפריסה (staging), וכך מאפשרת ללקוחותיה לקבוע מדיניות גמישה לשליטה בפריסה אל תוך סביבות הריצה שלהם.
אקווה מאפשרת לבצע אוטומציה לעמידה בדרישות ובעמדת האבטחה (security posture) של סביבות ענן ציבוריות במודל IaaS ושל התשתיות של Kubernetes.
החברה בוחנת את  סביבות הענן של לקוחותיה, את תבניות התשתית כקוד, ואת הגדרות ה – Kubernetes שלהם אל מול תקני הציות והנוהגים המיטביים בתחום האבטחה על מנת לוודא שהתשתיות שעליהן הלקוחות מריצים את יישומיהם מוגדרות באופן מאובטח ותוך עמידה בדרישות.
אקווה מאפשרת להגן על מכונות וירטואליות, קונטיינרים ותהליכים רצים בענן באמצעות בקרות גרנולריות, עם נראות מיידית וזיהוי ותגובה בזמן אמת. החברה אוכפת את ה–immutability של יישומי לקוחותיה בזמן הריצה, מבססת רשתות אפס אמון, ומזהה ועוצרת פעילויות חשודות, לרבות התקפות zero-day, באמצעות מינוף רעיונות מיקרו-שירותים מודרניים.
אקווה מבצעת אוטומטיזציה לאבטחה על מנת לצמצם את שטח פני ההתקפה, לחסום התנהגויות לא רצויות ולמנוע איומים.
סדר הגודל והמהירות של יישומים מבוססי ענן מוביל לזרם אינסופי של קוד, סיכונים אפשריים, ואירועי אבטחה.
החברה מספקת אבטחת יישומים בכל מקום – לרוחב פלטפורמות ענן, קונטיינרים ו–serverless, ערוצי CI/CD, registries, כלי DevOps, וצורות פריסה שונות, orchestrators, ותוך התממשקות ואינטגרציה עם כלי אבטחה כגון SIEM ואנליטיקה.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי תחום המיסוי 2022

  בתאריך ה- 7.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי תחום המיסוי.

  פורום בכירי תחום המיסוי 2022

 • פוסט טראומה

  פוסט טראומה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022