אקוויז

פתרונות מתקדמים לטיפול במים ובשפכים

אקוויז
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

תחום: פתרונות מתקדמים לטיפול במים ובשפכים
כתובת: רח' היצירה 13, יקנעם 2066720
טלפון: 09-9591901
אתר החברה: http://www.aqwise.com
Facebook: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • משה שלם

  משה שלם

  מנכ"ל

  אקוויז

 • אלעד לוי

  אלעד לוי

  סמנכ"ל כספים

  אקוויז

אייקון אודות

אודות אקוויז

חברת אקוויז הינה מובילה עולמית בפיתוח ויישום פתרונות חדשניים לטיפול במים ובשפכים עבור השוק המוניציפאלי והתעשייתי. הפתרונות של אקוויז מגבירים את האפקטיביות של תהליך הטיפול, ומאפשרים שדרוג מהיר, זמין וזול יותר של מתקנים קיימים, ובמקביל הקמה של מתקנים חדשים על פני שטח מצומצם יותר. שיטת הטיפול הביולוגית בה מתמחה אקוויז נקראת MBBR (Moving Bed Biological Reactor), והיא מבוססת על מצע מקובע לגידול ביומסה. הטכנולוגיה של אקוויז נקראת ® AGAR (Attached Growth Airlift Reactor).

לאקוויז ניסיון רב שנים בתכנון, הקמה ויישום של פתרונות מתקדמים בכל רחבי העולם.

במהלך השנים החברה הקימה מעל 650 מתקנים ב-55 מדינות והיא חברת טכנולוגיות המים הצומחת ביותר בישראל בעשור האחרון.

מטה החברה ממוקם בישראל והיא מחזיקה חברות בנות באירופה, אמריקה הלטינית והודו, וכן נוכחות מסחרית בצפון אמריקה, אפריקה ואסיה.

מגוון רחב של פתרונות

היצע הפתרונות של אקוויז כולל ארבע טכנולוגיות ייחודיות לטיפול במים ושפכים. השילוב בין  חדשנות, ידע נרחב, ניסיון ויצירתיות מאפשרת לחברה לספק פתרונות מלאים המותאמים ללקוח, הן למתקנים חדשים והן למתקנים קיימים, החל מיחידות קומפקטיות וקטנות ועד למתקנים בקנה מידה גדול, בעלי יעילות הרחקת מזהמים משופרת.

הטכנולוגיה מאפשרת שדרוג מהיר וחסכוני של תשתיות קיימות לצורך הגדלת קיבולת ואיכות של הטיפול, ללא הצורך בהרחבה פיזית של מתקן הטיפול.

הטכנולוגיה ירוקה ועושה שימוש אופטימלי במשאבים קיימים ובחומרים ממוחזרים ואף מאפשרת שימוש חוזר במים ויצירת אנרגיה מתחדשת ממי השפכים. 

החברה מציעה מגוון רחב ומקיף של תהליכים מבוססי ביופילם (biofilm) המבוססים על למעלה מעשור של מו"פ בינתחומי תיאורטי ומעשי, שמיצב אותה כמובילה עולמית בתחום זה. מחלקת המו"פ של אקוויז פועלת  לפתח טכנולוגיות, מוצרים ופתרונות חדשניים, בהתאם לצרכי השווקים הגלובלים, וכן על בסיס חדשנות פנימית.

מערך הטכנולוגיות הייחודיות של אקוויז כולל טכנולוגיות אירוביות כגון AGAR® MBBR  – ריאקטור מבוסס נשאי ביופילם, AGAR® IFAS –שילוב על מערכת בוצה משופעלת ונשאים, פתרונות אנאירוביים כגון DACS® - מערכת אנאירובית חדשנית מבוססת נשאים, ופתרונות היברידיים כגון DACS® DANA – מערכת אירובית-אנאירובית דינמית.

לאקוויז יש גם טכנולוגיות לטיפול במים, כמו למשל טכנולוגיית MBDEN - דה-ניטריפיקציה במצע נע להסרת ניטרטים ממי שתייה.

אקוויז פתרונות גלובליים

החברה פעילה בעיקר במגזרים הבאים:

המגזר המוניציפלי – במסגרת פעילות זו, החברה מסייעת לרשויות מקומיות וחברות מים ברחבי העולם להתמודד עם תקנות ודרישות רגולטוריות, התיישנות תשתיות וגידול אוכלוסין, וזאת באמצעות הקמת מתקנים חדשים, שדרוג מתקנים קיימים וטיפול במי תהום ומים עיליים מזוהמים.

המגזר התעשייתי – החברה מספקת פתרונות טכנו-כלכליים המאפשרים עמידה בתקני ההזרמה לסביבה או למערכות המוניציפליות, התמודדות עם ספיקות ועומסי מזהמים משתנים, שימוש בתשתיות קימות, מחזור של השפכים כמקור מים חליפי וכן ייצור יעיל יותר של אנרגיה מתחדשת.

אקוויז התקינה וביצעה אופטימיזציה למערכות של לקוחות ממגוון רחב של תעשיות, לרבות:

 • נייר וקרטון
 • מזון ומשקאות
 • פרמצבטיקה
 • פטרו-כימיקלים
 • חקלאות ימית
 • עור ופרוות

 

טיפול במים – אקוויז מספקת פתרונות להרחקת מגוון רחב של נוטריינטים ומזהמים ממי תהום ומים עיליים, וכן לטיהור ומחזור  שפכים לאיכות מים לתעשייה.

מערכות שפכים קומפקטיים – אקוויז מציעה מגוון פתרונות ניידים, מוכנים לשימוש, קלים לתפעול  וחסכוניים, המיועדים לטיפול בשפכים במקרים המצריכים חיבור מקומי ומהיר, עבור ישובים מרוחקים ולקוחות מתחומי האירוח, הבנייה, התיירות, הכרייה והביטחון.

השירותים המקצועיים של אקוויז

אקוויז מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים הכוללים החל מפיתוח של תהליכי טיפול חדשנים, ביצוע מבחני פיילוט ותכנון של מתקני טיפול בהתאם לנתונים הייחודיים של כל פרויקט  ועד  אספקת טכנולוגיה והקמת מתקנים בשיטת semi/full turn key.

אקוויז מאפשרת גם אופציות מימון נרחבות כגון ליסניג,  long-term payments ,BOT  ועוד.