אקסייט ישראל הנדסה בע"מ M W Group (Israel) Ltd

תכנון וביצוע פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1996
תחום: תכנון וביצוע פרויקטים
כתובת: רח' אילן רמון 2, פארק המדע, נס ציונה, ת.ד 342, רחובות 7403635
טלפון: 08-9393600
פקס: 08-9393700
דוא"ל: office.ISR@Exyte.net
אתר החברה: http://www.Exyte.net
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ראול רונן, אקסייט ישראל הנדסה בע"מ M W Group (Israel) Ltd

  ראול רונן

  מנכ"ל

  אקסייט ישראל הנדסה בע"מ M W Group (Israel) Ltd

 • ריקרדו גריצ'נר, אקסייט ישראל הנדסה בע"מ M W Group (Israel) Ltd

  ריקרדו גריצ'נר

  דירקטור תפעול ופיתוח עסקי

  אקסייט ישראל הנדסה בע"מ M W Group (Israel) Ltd

מנהלים בכירים

  ניל ריינולד נשיא EMEA
  ארז רז סמנכ"ל כספים
אייקון אודות

אודות אקסייט ישראל הנדסה בע"מ M W Group (Israel) Ltd

כחברת בת של חברה עולמית מובילה וידועה, עומדים לרשותנו תמיכה, ניסיון וכלים המהווים בסיס מקצועי וארגוני איתן, המקיים שיתוף פעולה שוטף עם מומחים בסניפיה השונים של החברה בעולם ומבטיח את שביעות רצון הלקוחות ועמידתה של החברה בתוכנית ועקרונותיה. היתרונות הללו יוצרים סינרגיה מואצת בקידום הפרויקטים והוצאתם לפועל. אנו מביאים לכדי ביטוי את היכולות המתקדמות בביצוע פרויקטים מורכבים כגון חדרים נקיים (Clean Rooms) ופרויקטים בתחום הפרמצבטיקה. החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותיה להשגת יעדי הפרויקט והצלחתו. על מנת להבטיח זאת, החברה משתמשת במערכת ניהול משולבת אשר עומדת בדרישות של כלל התקנים, לרבות ISO 9001:2000, ISO 18001, ISO 14001, ו-ISO 9301 (מה שזיכה את החברה ב – "תו הזהב" של מכון התקנים).
בישראל, אנו מעסיקים למעלה מ – 200 עובדים לרבות מהנדסים, מעצבים, מנהלי פרויקטים וסגל תפעולי, כאשר הקבוצה העולמית מונה למעלה מ–5,500 עובדים.

תחומי פעילות

• תכנון הנדסי ופונקציונלי;
• ביצוע וניהול משאבים וגמישות ארגונית (רכש, הקמה והכנסה לפעילות);
• ליווי מסירת הפרויקט ותחזוקה;
• בטיחות, גהות ואיכות סביבה;
• הבטחת איכות ובקרת איכות;
• תיעוד מסמכים;
• בקרה תקציבית;
• ניהול לוחות זמנים אינטגרטיבי;
• ניתוחים ותחשיבים
החברה מספקת ללקוחותיה טכנולוגיות ומוצרים לחדרים נקיים, מבני תעשיה חכמים, אנרגיה מתחדשת, תנאי ייצור נאותים בתחום הביוטכנולוגיה, מרכזי נתונים (דאטה סנטר), מו"פ, אוטומציה, תכנון והקמה של מפעלי מיקרו-אלקטרוניקה, פרויקטי תכנון, הקמה של פרויקטים תעשייתיים מורכבים ועוד.

ניהול של פרויקטי ענק

במהלך השנים האחרונות, השלמנו בהצלחה את הקמתם של פרויקטי ענק רבים, אשר מהווים אבן דרך בתחום הבנייה המורכבת בישראל. בתוך זמן קצר, תוך מינוף היכולות הגלובליות שלה, החברה הצליחה להשלים את הפרויקטים הללו ולהכניסם לפעילות.

מגזרים עסקיים אסטרטגיים

מפעלים בטכנולוגיות מתקדמות
פתרונות בחוד החנית הטכנולוגי עבור ענפי המוליכים למחצה, הלוחות הפוטו-וולטאיים, המסכים השטוחים והמצברים. אנו מבינים את האתגרים והדרישות הספציפיים של מפעלים מתקדמים-טכנולוגית. פתרונות חדרים נקיים ממומחי בקרת זיהום מתקדמת.
כחלוצים ומובילים, אנו יודעים כיצד להצטיין עם הסביבות המבוקרות החדישות ביותר, תתי מערכות קריטיות, וטכנולוגיות חדרים נקיים וחדרים יבשים.
אנו מספקים תשתיות אופטימליות לפרויקטי FAB, וכן תתי-מערכות מכל הסוגים ובכל הגדלים לתעשיות שונות.

מדעי החיים וכימיקלים
• פרמצבטיקה וביוטכנולוגיה
• מזון ותזונה
• מוצרי טיפוח
• כימיקלים ייעודיים
טווח מלא של שירותים חובקי עולם תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
אקסייט/אם+דבליו מעסיקה מומחים טכנולוגיים מובילים המתמחים בתחומי תנאי הייצור הנאותים והייעוץ בנוגע לדרישות של ה-FDA וה–EMA, תכנון-על של אתרים, מערכות לשימוש חד פעמי (SUS), ייצור רציף, תכנון מודולרי ועוד. אנו מציעים פתרונות ושירותי מומחים, החל מתכנון פרויקטים ועד להקמה של מבנים ומתקני ייצור ברי-קיימא ומורכבים. אנשי הצוות שלנו מיומנים בהקמת מתקנים חדשים מהיסוד (greenfield) וכן בהמרה והרחבה של פרויקטים קיימים (brownfield) במגוון רחב של מודלי התקשרות: תכנון וביצוע (EPC), עד-גמר, או תכנון ופיקוח בנייה (EPCMV). בנוסף, אנו מספקים תמיכה בתחום ההסמכה ובדיקת העמידה בדרישות של תקני הייצור הנאות העדכניים ביותר.
אנו משלימים את הפרויקטים שלכם באופן מקצועי, בטוח, חסכוני ובר-קיימא, במסגרת התקציב ולוחות הזמנים, ובהתאם לסטנדרטיים הטכניים העדכניים ביותר.

מאגרי מידע
• מחשוב ענן
• מחשוב ארגוני
• שיתוף במשאבים
• מחשוב עתיר ביצועים
מספקים את כלל השירותים לפרויקטי מרכזי נתונים ממקור יחיד.
תוך יישום גישת מסירת הפרויקט האינטגרטיבית שלנו, תכננו והשלמנו פרויקטי מרכזי נתונים רבים, שנהנים מיעילות גבוהה וצריכת חשמל נמוכה, עבור לקוחות מתחומי המחשוב עתיר הביצועים, מרכזי הנתונים המודולריים, מרכזי הנתונים הארגוניים, ומרכזי הנתונים למחשוב ענן ברחבי העולם.
אנו נמצאים בחוד החנית של מגמות מתקני מרכזי הנתונים, מה שמאפשר לנו למסור לכם מרכזי נתונים המתוכננים לפי הדרישות התפעוליות הספציפיות של הארגון שלכם. עם למעלה מ – 20 שנות ניסיון בתחום מרכזי הנתונים ברחבי העולם, אנו מבינים את הדרישות של כל לקוח מהיבטי התכנון, המסירה, ההכנסה לפעילות והביצועים של מרכז הנתונים וכן את הנתונים הקריטיים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים לבצע פרויקט מרכז נתונים.

פעילויות אזוריות ספציפיות
אנו מנהלים מספר פעילויות עסקיות נוספות, המרוכזות תחת מגזר "פעילויות אזוריות ספציפיות". עם אלו ניתן למנות פרויקטים ביטחוניים ללקוחות ממשלתיים ופרטיים שונים.
מזה למעלה מ–20 שנה שאנו מבצעים ועובדים בפרויקטים בתעשיות מורכבות לרבות סיווגים ביטחוניים של "סודי ביותר", פרויקטים רב-תחומיים מקומיים ופרויקטים עבור חברות ישראליות בעלות פעילויות בינלאומיות.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

  בעקבות קריסת ברוקרים בתחילת השנה, יזמה רשות ניירות ערך הצעת חוק להסדרת פעילות הברוקר-דילר. ההצעה תגביר את ההגנה על משקיעים ותתרום לעידוד ופיתוח התחום, תוך יצירת הרמוניה חקיקתית בין ישראל לעולם

  הסדרת פעילות הברוקר–דילר: החוליה החסרה במעטפת ההגנה על המשקיעים

 • אשת חיל במשרה מלאה

  לכבוד יום האישה, שוחחנו עם חני הורוביץ, יזמית נדל"ן עטורת פרסים המשמשת כיו"ר ובעלים של קבוצת הורוביץ: "אני מגשימה את החלום שלי מדי יום"

  אשת חיל במשרה מלאה

 • מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

  כיצד משקמים את מעמדה של לשכת עו"ד? אילו נושאים צריכים לעמוד בראש סדר העדיפויות של שר/ת המשפטים הבא/ה? ומה דעתם על חוק הפקטור? את השאלות הללו הצגנו בפני כמה מבכירי עו"ד בישראל: עו"ד אלי זהר, יו"ר גולדפרבזליגמן, עו"ד תמי פירון – סמורודינסקי, שותפה בכירה, ראש מחלקת תשתיות, מימון פרויקטים ונדל"ן במשרד מ. פירון ושות', וד"ר דוד תדמור, שותף מנהל ויו"ר משותף במשרד תדמור לוי ושות' .התשובות בכתבה

  מה חושבים בכירי עו"ד על סוגיות הליבה הרלוונטיות בעולם המשפט

 • הקמתם עסק משפחתי? אל תשכחו להסדיר את מערכת היחסים המשפחתית

  החלטתם להקים עסק משפחתי? הצטרפתם לעסק משפחתי קיים? מדובר בצעד חשוב ומרגש לכל בני המשפחה

  הקמתם עסק משפחתי? אל תשכחו להסדיר את מערכת היחסים המשפחתית