אקספלוריום
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2017
תחום: ניתוח נתונים data processing
כתובת: רח' אחד העם 54, תל אביב 6520216

400 Concor Drive San Mateo, California 94402
33Irving Place New York, New York 10003
1633 W Innovation Way Lehi, Utah 84043
850 Main Street, Redwood City, CA 94063

תמיכה: [email protected]
שותפויות: [email protected]
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.explorium.ai
Facebook: לחץ לצפייה
Twitter: לחץ לצפייה
Linkedin: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מאור שלמה

  מאור שלמה

  מייסד שותף ומנכ"ל

  אקספלוריום

 • אור טמיר

  אור טמיר

  מייסד שותף וסמנכ"ל תפעול

  אקספלוריום

 • עומר הר

  עומר הר

  מייסד שותף וסמנכ"ל פיתוח וטכנולוגיה

  אקספלוריום

אייקון אודות

אודות אקספלוריום

קרדיט לצלמים
מאור שלמה - צלם ניר סלקמן
עומר הר ואור טמיר - צלם דורון לצטר

אקספלוריום מפתחת את ענן הדאטה החיצוני הראשון מסוגו (External Data Cloud) לאיתור והעשרת נתונים משלל מקורות עבור שיפור יישומים אנליטיים ואימון מודלים חיזויים. הפלטפורמה של החברה מאפשרת לארגונים לגלות באופן אוטומטי אלפי סיגנלים רלוונטיים לצרכי ניתוחים אנליטיים, חיזויים עסקיים ושיפור ביצועי מודלים מבוססי ML.

אקספלוריום הוקמה בשנת 2017 על ידי מאור שלמה (CEO), אור טמיר (COO) ועומר הר (CTO), על בסיס ניסיונם בהובלת צמיחה מבוססת דאטה. החברה מעסיקה למעלה מ-170 עובדים ברחבי העולם, הממוקמים בתל אביב, ניו יורק, סיליקון ואלי וסאלט לייק סיטי.

החברה, שגייסה כ-130 מיליון דולר מקרנות הון סיכון מובילות הכוללות את Insight Partners, Zeev Ventures, Emerge, F2 Venture Capital, 01 Advisors, Fort Ross Ventures ו-Dynamic Loop Capital, היא אחת מחברות האנליטיקס הצומחות בעולם. מאז פרוץ משבר הקורונה אקספלוריום הכפילה את מספר לקוחותיה וההכנסות של החברה זינקו פי יותר מ-4. הצמיחה העסקית המטאורית של השנה האחרונה הביאה לכך שהחברה שילשה את מספר העובדים, פתחה משרדים בניו יורק, ביוטה, רדווד סיטי, וזאת, בנוסף למשרד הגדול בתל אביב.

עם לקוחות החברה נמנות חברות בתחום הפינטק והפיננסים, המספקות שירותים לעסקים, בהן OnDeck, BlueVine ו-Behalf, חברות CPG הכוללות את PepsiCo, סוכנויות מדיה ופרסום בינלאומיות בהן CrossMedia, וחברות eCommerce הכוללות בין היתר את GlassesUSA. אקספלוריום נהנית משיתוף פעולה עם חברות ענן מובילות בתחומן, בהן Amazon Web Services ו-Snowflake, ופירמות ייעוץ אסטרטגי מבוססות-דאטה מובילות.

יכולות חיזוי ממידע חיצוני

אקספלוריום משרתת חברות העושות שימוש באנליזה מתקדמת או במודלים חיזויים, תוך דגש על עושר ורלוונטיות נתונים שמניעים קבלת החלטות והרחבת היכולת להתמודד עם שאלות עסקיות נוספות. החברה מייצרת שכבה מאוחדת מעל אלפי מאגרי מידע חיצוניים ללקוח, ומסייעת לארגונים למצוא את מאגרי המידע הרלוונטיים בהתאם לשאלה האנליטית.

פלטפורמת הדאטה של אקספלוריום מעניקה לצוותי דאטה סיינס ואנליטיקס את היכולת להשיג ולשלב דאטה חיצוני ביעילות, בעלות משתלמת ובהתאמה לדרישות הרגולציה המשתנה. ייחודה של אקספלוריום נעוץ בכך שהיא מספקת ללקוחותיה את הפתרון המקיף היחיד העונה על כלל צרכי הדאטה החיצוני של ארגונים – מאיתורו ועד הפקת ערך עסקי.

מחקר שערכה החברה העלה כי ארגונים זקוקים למידע חיצוני הרלוונטי לצרכי ניתוח וקבלת החלטות עסקיות, אך מתקשים להפכו לשימושי באופן מובנה ועקבי. הפלטפורמה של החברה נותנת מענה לסל הצרכים הכרוכים באיתור וחילוץ ערך מדאטה חיצוני ע״י חיבור אותם ארגונים לאלפי סיגנלים חיצוניים וחדשים עבור הארגון, והפיכתם לנגישים ושמישים לצרכיהם. הטכנולוגיה מחברת את הדאטה הפנימי של הארגונים לשלל מאגרי מידע חיצוניים ובכך יוצרת מעין מנוע חיפוש הפותח צוהר למידע מגוון כדוגמת מידע על עסקים, אתרים, מיקום, התנהגות ואירועים על ציר הזמן ועוד. הפלטפורמה של אקספלוריום מציעה בנוסף סל יכולות עיבוד, ניתוח וחיזוי על בסיס אותו מידע רלוונטי שאותר לצרכיו הספציפיים של כל ארגון, ובכך מאפשרת למשתמשים לזקק אותו לכדי פתרונות עסקיים בכוחות עצמם.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • תמחור מופרז – האומנם?

  תמחור מופרז – האומנם?

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

  לטיפולים ביולוגיים מבוססי נוגדנים תפקיד מרכזי ברפואה, ושמירה על הקניין הרוחני היא קריטית על מנת לאפשר לחברה המפתחת להפיק את היתרונות הכספיים מטיפולים אלה.

  רישום זכויות פטנט על נוגדנים בארה"ב ובאיחוד האירופי

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה