אקרשטיין תעשיות בע"מ

תשתית, בניה ופיתוח

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1925
תחום: תשתית, בניה ופיתוח
כתובת: רח' מדינת היהודים 103, ת.ד. 337, הרצליה 4610301
טלפון: 09-9596666 / 1-700-500-959
פקס: 09-9543130
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ackerstein.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • גיורא אקרשטיין

  גיורא אקרשטיין

  נשיא

  אקרשטיין תעשיות בע"מ

  עוד על גיורא אקרשטיין

  גיורא אקרשטיין
 • צביקה אקרשטיין

  צביקה אקרשטיין

  יו"ר דירקטוריון

  אקרשטיין תעשיות בע"מ

  עוד על צביקה אקרשטיין

  צביקה אקרשטיין
 • דודי זבידה

  דודי זבידה

  מנכ"ל

  אקרשטיין תעשיות בע"מ

אייקון אודות

אודות אקרשטיין תעשיות בע"מ

חברת אקרשטיין אשר נוסדה ב-1925 על ידי צבי אקרשטיין ז"ל, היא הספקית הגדולה ביותר בישראל של מוצרי בטון לפיתוח סביבתי, לבנייה ולתשתיות. לחברת אקרשטיין 3 אתרים בישראל, בירוחם, אשדוד וראש פינה ובהם 13 מפעלים ובנוסף שלושה מפעלים בארצות הברית, המייצרים מוצרים לפיתוח סביבתי עבור השוק האמריקאי.

חברת אקרשטיין מעסיקה כ-700 עובדים באופן ישיר (בהם מהנדסים ואדריכלים השוקדים על חדשנות מתמדת) ועוד מספר מאות קבלני משנה. החברה מוכרת ללקוחות מוסדיים, קבלנים ואנשים פרטיים.         

הפריסה הארצית של מפעלי החברה בישראל, מאפשרת לה לספק שירות מהיר ואיכותי, ברמה הגבוהה ביותר.

חדשנות. גם זה אקרשטיין.

חברת אקרשטיין דוגלת באיכות ובחדשנות ומיישמת ערכים אלה בכל תחומי פעילותה.

למעלה מ-94 שנות הניסיון של החברה, מאפשרות לה לספק פתרונות ייחודיים באיכות חסרת פשרות, לפרויקטים מורכבים ויוצאי דופן, מעל ומתחת לקרקע. הודות למגוון מוצריה הגדול, החברה יכולה לתת מענה לדרישות הנדסיות, תכנוניות ואדריכליות יוצאות דופן ולהוציא לפועל מיזמים שאפתניים ורחבי היקף.

מוצרי החברה מצטיינים באיכותם ובעיצובם ומוצעים ללקוח במגוון צורות, צבעים וגימורים.

כל תהליכי הייצור של חברת אקרשטיין ממוכנים ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הסביבה מחד ובדרישות התקן של מכון התקנים הישראלי ובתקנים בינלאומיים מאידך. החברה משקיעה משאבים רבים בפיתוח ומחקר. השקעה זו גם מאפשרת לחברה לשפר את מוצריה הקיימים ולפרוץ דרך עם מוצרים חדשים.

לאורך השנים פיתחה החברה מוצרים ייחודים ורשמה פטנטים ומדגמים על מוצריה בארץ ובעולם.

תחומי הפעילות של החברה

הנדסה אזרחית ותשתיות - כמובילה בתחום התשתיות, אקרשטיין מצעידה את השוק קדימה על ידי פיתוח מוצרים מתועשים מתקדמים, מעל ומתחת לקרקע. החברה מספקת פתרונות מתקדמים מבחינה הנדסית, המעניקים למשתמש איכות ודיוק חסרי תקדים. 

אקרשטיין מייצרת מערכות צנרת אטומות בהן נעשה שימוש בעיקר במערכות ניקוז וביוב. חשיבותן של מערכות אלה טמונה באטימות הרבה, המונעת יציאת נוזל מתוך הצינור וחדירת מים וחול לצינור. בנוסף, החברה מייצרת צינורות דחיקה בקטרים שונים ולשימושים שונים.

בניה מתועשת - בשנים האחרונות פיתחה אקרשטיין קו לייצור מבנים מהמתקדמים בארץ. בקו זה מיוצרות יחידות מרחביות "ירוקות" ברמת אבזור מלאה, תוך הקפדה על מבנים מבודדים (עם חיפוי) החוסכים בצריכת אנרגיה, דבר התורם לסביבה ומוזיל את עלות התפעול. יחידות אלה מספקות פתרונות מתועשים למבנה, על פי דרישתו הייחודית של הלקוח.

עיצוב נוף – לחברה המובילה בתחום הפיתוח הסביבתי מגוון פתרונות ומוצרים רחב הכולל שלל גוונים, טקסטורות, גימורים ומידות אבני ריצוף.

כמעט בכל צעד שאנו עושים, על כל מדרכה או שביל בישראל, אנו צועדים על האבנים המשתלבות של חברת אקרשטיין. בנוסף, מייצרת החברה מגוון רחב של אלמנטים משלימים לפיתוח הסביבתי כגון, אבני שפה וגן, מדרגות, אלמנטי תיחום, אלמנטי נגישות  וריהוט רחוב וגן למרחב הציבורי.

קירות תומכים ואקוסטיים - חברת אקרשטיין חברה לחברות המובילות בעולם על מנת לפתח קו מוצרים ייחודי של קירות אקוסטיים וקירות תומכים. קו המוצרים הייחודי, מתמקד בפתרונות מיוחדים של שימוש באגרגטים סופגי רעש בקירות האקוסטיים ומערכות שריון קרקע מתקדמות בקירות התומכים.

טכנולוגיה זו מציעה מענה לכל צורך הנדסי ומספקת פתרונות מהירים ועמידים לאורך זמן.

בטון אדריכלי - כחלק מתפיסת החברה לזיהוי מגמות חדשות בתחום הבנייה, פותח קו מוצרי הבטון האדריכלי - קו יחיד מסוגו בארץ ואחת מהטכנולוגיות המעניינות ביותר הקיימות כיום UHPC - בטון אדריכלי דק דופן שהינו פרי הסכם ידע בלעדי וחדשני של חברת אקרשטיין לתחום החיפויים והחזיתות.

מגוון המוצרים הרחב והיכולת להתאים מוצרים וסדרות לכל דרישה ולכל פרויקט, מפיתוח סביבתי ועד בנייני משרדים ומגורי יוקרה, מאפשרים לחברה לממש את הפוטנציאל העצום של הבטון האדריכלי.

רעפים - משנת 1986 מייצרת חברת אקרשטיין רעפים והיא החברה היחידה בארץ המייצרת רעפי בטון בשלל צבעים ומכלול פתרונות לגג. הרעפים מיוצרים בדחיסות בטון ברמת צפיפות גבוהה, טכניקה מיוחדת שהופכת את הרעפים לחזקים, אטומים במיוחד ועמידים בתנאי מזג אוויר קשים ובקיפאון. מיליוני מ"ר של גגות, המחזיקים מעמד במשך שנים ובהצלחה רבה, הם תעודת האיכות של החברה.

חדשנות ואיכות מעבר לים. גם זה אקרשטיין.

אקרסטון - דרום קליפורניה

בשנת 1989 הוקם מפעל אקרסטון בדרום קליפורניה. המפעל מספק מוצרי ריצוף לאזורים רבים בקליפורניה ונחשב ליצרן מוביל בתחום המוצרים המעובדים. מוצריו מאופייניים כמוצרי פיתוח יוקרתיים בפרויקטים מובילים.

אקרסטון - פיניקס אריזונה

המפעל נפתח במהלך שנת 2009 בפיניקס אריזונה, כחלק מהגידול בדרישה למוצרי החברה. המפעל מתמחה בייצור ריצופים ואריחים בעיבודים שונים, כמו גם ייצור מגוון אלמנטים שונים לקירות תומכים.

אקרסטון - האסייאמפה

המפעל נרכש ב-12.2018 ומשמש לייצור קירות תומכים ואבני ריצוף שונים.

אקרשטיין HOME – איכות לחיים, לבית ולגינה

ב-2015 השיקה חברת אקרשטיין את המותג אקרשטיין HOME, מתוך מטרה להוביל את עיצוב חיי ה-"Outdoor living" המשפחתיים. המותג מציע מגוון פתרונות בלעדיים לעיצוב הגינה, פנים הבית והגג:

מבחר גדול של ריצופי חוץ, חיפויים מבטון, אריחי בטון אדריכלי, רעפי בטון במבחר גוונים ואלמנטים משלימים לגג.

בנוסף, באקרשטיין HOME ניתן למצוא גם מוצרים משלימים כגון: כיסויים עליונים לגדרות (קופינגים), מדרגות, מעקות, רהיטי גן מבטון ועוד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • חסיון עו"ד–לקוח בתחום דיני המס – מקלט צר מאד

  חסיון עו"ד–לקוח בתחום דיני המס – מקלט צר מאד

 • "מי שיודע לבנות בתי חולים, יכול לבנות כל דבר"

  בגיל 73 ועם 40 שנות ניסיון בתחום ניהול פרויקטים, מיזג מוני יוקלה את הפעילות והמוניטין של החברה שהקים עם חברת פורן שרים. יוקלה, ממנהלי הפרויקטים המובילים בארץ בתחום הנדל"ן הרפואי, מדבר בפתיחות על המורכבות בבניית בתי חולים ומרכזים רפואיים, "אם בנית בניין של אינטל וטעית, זה יעלה הרבה כסף, אם טעית בבניית בית חולים, זה יעלה בחיי אדם, אין דבר מורכב יותר מבניית מרכז רפואי"

  "מי שיודע לבנות בתי חולים, יכול לבנות כל דבר"

 • מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם

  בידי המדינה, כך נראה, ערוצים טובים, מהירים ויעילים לשם העשרת קופת המדינה וכי אלה עדיפים על פני מהלכים דומת הטלת מס עיזבון

  מגפת הקורונה, מס עזבון, חנינת מס ומה שביניהם

 • "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים

  מנהלים שימו לב: גם אם לא ידעתם שבוצעה עבירה, אתם עדיין עלולים למצוא את עצמכם על ספסל הנאשמים. החדשות הטובות - ניתן למנוע זאת

  "לא ידעתי" – לא יספיק: על אחריות פלילית של מנהלים