ארביב פנדגיר בע"מ

יזמות נדל"ן

ארביב פנדגיר בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2007
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: שטיבל 8, תל אביב
טלפון: 8763*
פקס: 03-7604700
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.ap-i.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • נצח ארביב

  רו"ח נצח ארביב

  מייסד

  ארביב פנדגיר בע"מ

 • מאיר פנדגיר

  מאיר פנדגיר

  מייסד

  ארביב פנדגיר בע"מ

אייקון אודות

אודות ארביב פנדגיר בע"מ

ארביב פנדגיר (AP השקעות) היא חברה מובילה המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית וביזמות, שחזונה יזום פרויקטים איכותיים בתחום הנדל"ן, תוך דגש על אזורי ביקוש בישראל. החברה, שהוקמה בשנת 2007, נהנית מגב כלכלי איתן, משאבים מקצועיים נרחבים וניסיון מוכח ביזמות נדל"ן, ולכן מציעה ללקוחותיה את הערך המוסף העולה מניהול ראשון במעלה של פרויקטים רבים בכל שלביהם, החל משלב התכנון, דרך שלב הביצוע ועד מסירת הנכסים לרוכשים.

החברה הוקמה ע"י היזמים רו"ח נצח ארביב ומר מאיר פנדגיר, מתוך חזונם המשותף המתמקד ביזמות נדל"ן אטרקטיבית ואיכותית. איתנותה הפיננסית של החברה מאפשרת מתן ערבויות ביצוע לדיירים ולביצוע הפרויקט עצמו. כך נהנים לקוחות החברה מן השקט הנפשי הנובע ממצוינותה המקצועי, ניסיונה המוכח ויציבותה הכלכלית.

בטיחות, מקצועיות ואמינות

החברה מקפידה על בטיחות, מקצועיות, אמינות ועמידה בלוחות זמנים. ערכים אלו, המכוונים את דרכה מיום היווסדה ומובילים אותה בהצלחה בכל הפרויקטים עליהם היא אמונה, ומביאים לזכיותיה החוזרות ונשנות בפרויקטים מובילים באזורי ביקוש ברחבי הארץ ולשביעות רצון לקוחותיה. מתוך ייעודה של החברה, המתמקד במסירת פרויקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך עמידה בלוחות הזמנים, פועלת החברה בשיתוף פעולה עם בעלי המקצוע המובילים בתחום הנדל"ן, בהם קבלנים, אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקט, מחלקת שינויי דיירים , משפטנים ועוד. החברה מלווה את לקוחותיה במסירות, תוך הקפדה על אמינות ושקיפות בכל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון והרישוי ועד שלב מסירת הדירה.

התחדשות עירונית

לחברה מחלקה ייעודית בתחום התחדשות עירונית על סוגיה השונים (פינוי בינוי, 38/2, 38/3) האמונה על ניהול שוטף ומקצועי של הפרויקטים. במחלקה פועלים משפטנים, אדריכלים, מהנדסים ויועצי תכנון מהשורה הראשונה, תוך ליווי הפרויקט ע"י פיקוח צמוד של החברה.

 הדיירים נהנים מליווי אישי לאורך כל התהליך, החל מפגישת ההכרות ועד למסירת הדירה. לחברה ניסיון מוכח בתחום ההתחדשות העירונית והיא מעסיקה בעלי מקצוע מומחים הנדרשים לביצוע כלל הפרויקטים בהצלחה, בהם בתחום הרישוי, הנדסה, משפט, מיסוי וחקיקה, כמו גם מנהלי פרויקט עתירי ניסיון בתחום, המלווים את הפרויקט והדיירים לאורך כל הדרך.

פינוי ובינוי

החברה מקדמת מתחמים של פינוי בינוי במטרה לשדרג אזורים עירוניים ישנים או מוזנחים לאזורי מגורים חדישים, מטופחים ומתקדמים, החזון הוא לשפר את רמת הדיור ואיכות החיים של התושבים תוך כך לנצל באופן אופטימלי את הקרקעות בערים על ידי הוספה ופינוי של שטחים פתוחים לרווחת הציבור.

כחלק מהתהליך, דיירי הבניינים מתפנים מרצונם, הבניינים הישנים נהרסים ובמקומם נבנים בנייני מגורים חדשים, שבהם מקבלים הדיירים שהתפנו דירות חדשות, חדישות וגדולות יותר. כך שבסוף התהליך הדיירים מקבלים דירה חדשה, על פי רוב גדולה יותר, בעלת מפרט טכני עשיר ותוספות, וזאת ללא כל עלות מצדם. בנוסף הם נהנים מהתחדשות פני השכונה, מכניסה של אוכלוסייה צעירה וחזקה יותר ומעלייה בשווי הנכס שברשותם מבלי שיצטרכו להשקיע בכך השקעה כלשהיא. התהליך גם אינו מאלץ את הדיירים להיגרר להוצאות נלוות, כיוון שההסכם שבין הדיירים ליזם פעמים רבות כולל כיסוי מלא של כל הוצאות המעברים והוצאות השכירות שנגרמות לדיירים בתוך התהליך. חברתנו מלווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו ואנחנו אחראים מול הדיירים על הפיכתו של הפרויקט מחזון למציאות.

פרויקטים נבחרים

פרויקטים יזמות והתחדשות עירונית

ברמת אביב, פרויקט בארט 12 - מתחם הריסה ובנייה שבו יהרסו 16 יח"ד ויבנו 33 יח"ד חדשות.

שכונת פלורנטין – שלמה בן עתר, הריסה של 16 יח"ד ובנייה של 34 יח"ד וחזית מסחרית.

ברמת גן, רחוב ארלוזורוב - מתחם גדול של הריסה ובניה מחדש שיכיל 60 יח"ד בשני בניינים בעלי שתי חזיתות, אחת הפונה לרחוב ארלוזורוב וחזית הפונה לרחוב בית אל.

תל אביב, רחוב יונה הנביא 39 - פרויקט הריסה ובניה ברובע 5 בו יבנו 12 יח"ד.

לבונטין 26 – בניין לשימור יפיפה 24 יח"ד.

ירקון 36 וירקון 38, ה"פריים" בתל אביב - על הים בסמוך לכרם התימנים ונווה צדק, נבנו שני בניינים חדשים 23 יח"ד וחזית מסחרית.

גולומוב 19, רמת השרון - פרויקט הריסה ובניה שבו הורסים 12 יח' ובונים 29 יח' חדשות.

פרויקטים בשיווק

בלב בת ים, מקימה החברה פרויקט התחדשות עירונית ובו שני בניינים יוקרתיים ברחוב השקמה 39 ו-41.

הרב לוין 3-5, ר"ג - בקרבת פארק מרום נוה מוקם פרויקט מגורים כחלק מהליך התחדשות עירונית, המציע דירות 4 חדרים גדולות ופנטהאוזים מרווחים.

במיקום ייחודי בגבעתיים, מוקם פרויקט מגורים חדשני ברחוב שינקין 42, הריסה של בניין ישן 12 יח"ד ובנייה של בניין בן 35 יח"ד.

בהרצליה, גליל ים, פרויקט Orion - מתחם מגורים ייחודי שיכלול כ-112 יחידות בשני מגדלים בני 14 קומות, ובו גינות ושבילים ירוקים.

פרויקטים מאוכלסים נבחרים

לבונטין ברחוב היפה בתל אביב פרויקט לשימור ייחודי ביותר בן 24 יחדות דיור בביצוע שימור מהיפים בעיר.

שכונת מונטיפיורי – בית הילל 25, בית הילל 30, ישראל ב"ק 31, בית שמאי 3 – סה"כ למעלה מ - 50 יח"ד בשכונה.

המעגל 42 רמת גן - פרויקט מגורים מודרני ואלגנטי בסטנדרט גבוה ויוקרתי, 37 יח"ד.

פרויקט נופים באשקלון - מגוון של 106 יחידות בהן 4-5 חדרים ונוף מרהיב לים.

הרצליה זרובבל 207 - פרויקט של 33 יח"ד.

מוזמנים לבקר באתר שלנו AP-I.CO.IL לראות את שאר הפרויקטים.

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

  מגורים לצד נוף ירוק או כחול מובילים לזינוק של עשרות אחוזים במחירי הנדל"ן

  פוטנציאל השבחה של עשרות אחוזים

 • מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

  דירוג DUN'S 100 מדרג זו השנה ה־17 את משרדי עורכי הדין הטובים בישראל לפי 45 תחומי פעילות. בשנה החולפת, שאופיינה בשינויים רגולטוריים ושינויי חקיקה תכופים, נוספו לדירוג תחומי האזרחות, ההגירה ותחום הרגולציה שקיבל נפח משמעותי בעקבות משבר הקורונה

  מי הם משרדי עורכי הדין הטובים בישראל

 • החזרה לשגרה דורשת פתרונות חדשניים למען ביטחוננו במרחבים הציבוריים

  משבר הקורונה מחייב שינוי בהתנהלות חברות בכדי לחזור לשגרה בבריאות

  החזרה לשגרה דורשת פתרונות חדשניים למען ביטחוננו במרחבים הציבוריים

 • הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות

  לבוררות בינלאומית יתרונות רבים: היא מאפשרת ייצוג על-ידי עורכי דין ישראלים גם כשהבוררות נערכת במדינה זרה, דבר שלא מתאפשר כאשר הסכסוך נדון שם בבית-משפט, ולכן היא תהיה בהכרח זולה, גמישה ויעילה יותר בהשוואה להליך שנדון בבית משפט

  הסכמי אברהם הם סימן נוסף – הגיע זמן לעדכן את חוק הבוררות כך שיתאים לבוררויות בינלאומיות