ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

שירותים משפטיים בתחומי המקרקעין, המשפט המסחרי-אזרחי והליטיגציה.

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1998
תחום: שירותים משפטיים בתחומי המקרקעין, המשפט המסחרי-אזרחי והליטיגציה.
כתובת: המגדל המשולש, קומה 28, מרכז עזריאלי, תל אביב
טלפון: 03-6915440 
פקס: 03-6915777
אתר החברה: http://www.arad-luxenburg.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • מאיר ארד, ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

  מאיר ארד

  שותף מייסד

  ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

 • אלון לוקסנבורג, ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

  אלון לוקסנבורג

  שותף מייסד

  ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

 • רפי חיימוביץ', ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

  רפי חיימוביץ'

  עו"ד

  ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

 • ישראל ברגר, ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

  ישראל ברגר

  עו"ד

  ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

 • שלום שלי סהר, ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

  שלום שלי סהר

  עו"ד

  ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות ארד לוקסנבורג ושות', משרד עורכי דין

ארד, לוקסנבורג ושות' הינו משרד בוטיק ייחודי העוסק בתחומי המקרקעין, המשפט המסחרי והליטיגציה.

המשרד מעניק ללקוחותיו שירות אישי יעיל, זמין, יצירתי ובלתי מתפשר, תוך הקפדה על סטנדרטים פנימיים של מציינות משפטית-עסקית, יושרה ומסירות.

בהשוואה למשרדים גדולים רבים, ארד, לוקסנבורג ושות' מתגאים בליווי אישי צמוד ופרו-אקטיבי של כל תיק; בהבנה מעמיקה, מקומית ובינלאומית, של עולם העסקים והמשפט וביכולת להתאים אסטרטגיות פעולה אופטימאליות לכל מקרה ומקרה ולמטרותיו העסקיות של הלקוח.

שני השותפים, עוה"ד מאיר ארד ועוה"ד אלון לוקסנבורג, הינם בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחומים אלו ובעצמם מעורבים באופן אישי בכל עסקה ובכל תיק.

צוות המשרד, המונה בנוסף לשני השותפים, שלושה עורכי דין מנוסים, נותן מענה יעיל ואופטימאלי לכל פנייה הן בהיבט המשפטי והן בהיבט המסחרי, עם דגש על מציאת פתרונות פרקטיים, במטרה להשלים עסקאות ביעילות ובמהירות האפשרית ומבלי להתפשר על איכות ומצוינות.

המשרד מעניק טיפול בכל סוגי העסקאות בתחום המקרקעין והמסחר, ומלווה כל לקוח באופן צמוד לאורך כל שלבי העסקה.

בין לקוחות המשרד הנאמנים ניתן למצוא חברות וארגונים מהמובילים במשק וכן תאגידים ובנקים רבים מחו"ל (בעיקר מארה"ב ומאירופה).

המשרד הינו חבר ב-IR Global, הרשת הבינלאומית המובילה ליועצים משפטיים ופיננסיים, ונבחר להיות נציגה הבלעדי של הרשת בישראל בתחום המקרקעין.

 

תחומי התמחות

מקרקעין

למשרד ניסיון רב ומוניטין רב שנים בליווי פרויקטים מכל הסוגים בתחום הנדל"ן: הקמה וליווי שוטף של נכסים מניבים, מרכזים מסחריים, בנייני מגורים ומגדלי משרדים וכן התמחות בעסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות היבטי תכנון ובניה ומיסוי.

המשרד נמנה על המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית באזור המרכז, ועסקאות הליבה בתחום כוללות טיפול בפרוייקטים של פינוי-בינוי ותמ"א 38, הן בתחום עיבוי בינוי והן בתחום הריסה ובניה.

המשרד מייצג ומלווה, בהיבטים המשפטיים והמסחריים, הן יזמים אל מול בעלי דירות ומול נציגויות הבתים המשותפים והן את בעלי הדירות במו"מ והתקשרות מול חברות הבניה והיזמים. הודות לניסיון רב השנים, שנצבר במשרד בייצוג אינטרסים, לעיתים של יזמים ולעתים של בעלי דירות והודות להבנה מעמיקה גם של הקשיים הפרקטיים בקידום וביצוע של עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, עורכי הדין במשרד אמונים על מציאת פתרונות יצירתיים המאפשרים ביצוע מוצלח של עסקאות, גם במקרים שלעיתים נראה קשה עד בלתי אפשרי להגיע למתווה מוסכם על ידי שני הצדדים.

בנוסף, למשרד התמחות בתחום הנדל"ן המסחרי והמשרד מספק דרך קבע ליווי משפטי מקיף וכולל לעסקאות להקמת מרכזים מסחריים ברחבי הארץ, משלב בדיקת הנאותות, היזום, התכנון והרישוי ועד לליווי הליך הבניה בפועל, לרבות הסדרת המימון והטיפול באכלוס הנכס בתום הליך הבניה.

 

משפט מסחרי-אזרחי

למשרד ניסיון מקיף בתחום העסקאות המסחריות מכל הסוגים. בולטת במיוחד היכולת להבין את צרכיו המסחריים של הלקוח ולספק מענה כולל, תוך דגש על פתרונות יצירתיים ופרקטיים ובהתחשב בכל ההיבטים המסחריים והמשפטיים.

המשרד עוסק בכל סוגי העסקאות המסחריות משלב ייסוד הפעילות החדשה, לרבות טיפול בהסכמי מייסדים ובבניית המסגרת העסקית לפעילות החדשה וכן טיפול בליווי שוטף של הפעילות המסחרית במסגרת תאגידית או פרטית, לרבות הסכמים מסחריים, הפצה, סוכנויות, שיווק, מכירות וכד'. כמו כן, המשרד נותן מענה כולל לעסקאות מסחריות מורכבות בחיי התאגיד הכוללות גיוס הון, עסקאות רכישה, הקצאה, מיזוג ומכירה חלקית או מלאה.

השילוב בין הבנה מעמיקה של האינטרסים העסקיים של הלקוח בצירוף מצוינות משפטית, הוא המאפשר למשרד להציג פתרונות ומתווים יצירתיים ולטפל בעסקאות מורכבות בהצלחה רבה.

 

ליטיגציה

המשרד מטפל בסכסוכים מסחריים ועסקיים בכל הערכאות וכן סכסוכים הנוגעים לתיקי מקרקעין. כל תיק מטופל באופן אישי ע"י שותף ועו"ד נוסף, תוך ניתוח ראשוני של המצב המשפטי והעובדתי ויצירת מתווה עבודה יחד עם הלקוח הבוחן יחס עלות-תועלת ומתאים את דרך הפעולה בניהול התיק למטרותיו העסקיות של הלקוח. למשרד רקורד מרשים של הצלחות בניהול תיקים.

 

הצוות המקצועי

מאיר ארד, שותף - אחד השותפים המייסדים של המשרד ושותף מנהל, עו"ד ארד מוביל את מחלקת הליטיגציה והמסחר של המשרד. בנוסף, הוא מפקח על כל העבודה המשפטית של המשרד.

עו"ד ארד הינו בעל ידע ונסיון רב-תחומי של למעלה מ-20 שנים בתחומים רבים של המשפט המסחרי והתאגידים, לרבות הסכמים מסחריים, הסכמי שותפויות, מיזוגים ורכישות, מיזמים משותפים ושותפויות, והסכמים מסחריים נוספים כגון הפצה, זכיינות, הרשאות וסוכנויות.

כמו כן, עו"ד ארד מנהל את מחלקת הליטיגציה של המשרד. הוא מייצג חברות בינלאומיות מובילות רבות גם בייצוג שוטף ומלא של פעילות התאגיד וגם בתיקים של ליטיגציה מסחרית. עו"ד ארד הינו בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת מזרח לונדון באנגליה ובוגר הפקולטה למשפט בינלאומי של אוניברסיטת אוטרכט בהולנד.

אלון לוקסנבורג, שותף - עו"ד לוקסנבורג הינו שותף מייסד של המשרד ומשמש כשותף מנהל. הוא השותף הבכיר במחלקת הנדל"ן וההתחדשות העירונית של המשרד. עו"ד לוקסנבורג ידוע כעורך דין מוביל בתחום העסקאות והוא מוערך ע"י לקוחות ועמיתים בגין העצות המקיפות והמעמיקות שלו, כשרונותיו בסגירת עסקאות ויכולתיו לשלב כישורים עסקיים ומשפטיים. עו"ד לוקסנבורג הינו בוגר הפקולטה למשפטים של אוניברסיטת מזרח לונדון באנגליה ובוגר הפקולטה למשפט בינלאומי של אוניברסיטת אוטרכט בהולנד.

רפי חיימוביץ, עו"ד בכיר - עו"ד חיימוביץ הינו בוגר הפקולטה למשפטים (.LL.B) של האוניברסיטה העברית בירושלים, ובעל תואר ראשון מאוניברסיטת תל אביב (.B.A) בבלשנות. הוא בעל נסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום הליטיגציה העסקית, המשפט המסחרי והתאגידים.

כמו כן, עי"ד חיימוביץ פעיל בתיקי הנדל"ן של המשרד ומנהל הסכמי התחדשות עירונית עבור חברות קבלניות שהמשרד מייצג. עו"ד חיימוביץ הינו עורך דין יסודי ביותר ובעל ידע נרחב, ויש לו מוניטין כמקצוען שהופך כל אבן בתיקי ליטיגציה ובעסקאות מורכבות.

שלום סהר, עו"ד - עו"ד סהר הינו מומחה בתחום המשפט העסקי והמסחרי, עם התמחות מיוחדת בעסקאות נדל"ן, כולל עסקאות התחדשות עירונית.

לעו"ד סהר נסיון של למעלה מ-20 שנים כעורך דין, והוא מייצג בהצלחה גופים ואנשים בכל מה שקשור לענייניהם המשפטיים בתחום העסקי והמסחרי.

ב-1995 עו"ד סהר קיבל תואר .LL.B מהמכללה למנהל וב-1996 הצטרף ללשכת עורכי הדין בישראל.

ישראל ברגר, עו"ד - עו"ד ברגר מתמחה בתחום הנדל"ן ובעל נסיון נרחב בעסקאות התחדשות עירונית ובהסכמי נדל"ן. לעו"ד ברגר תואר .B.A בלימודי המזרח התיכון מאוניברסיטת בר-אילן, .LL.B מהמכללה האקדמית אונו ו-.M.B.A מאוניברסיטת דרבי באנגליה.

בנוסף אולי יעניין אותך