ארנון גרפי, עו"ד

משרד עורכי דין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1987
תחום: משרד עורכי דין
כתובת: דרך מנחם בגין 154, תל אביב 64921
טלפון: 03-6083565 
פקס: 03-6083567
דוא"ל: grafilaw@bezeqint.net
אתר החברה: http://www.arnongrafy.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ארנון גרפי, ארנון גרפי, עו"ד

  ארנון גרפי

  מנהל בכיר ושותף

  ארנון גרפי, עו"ד

מנהלים בכירים

  ארנון גרפי
  אסף שטרן
  אבי שטיינמץ
  ישי יעקובוביץ
  איילת חן גרפי-כהן
  יחזקאל הרשמן
  שלמה רוזנווסר
  משה פישר
אייקון אודות

אודות ארנון גרפי, עו"ד

ארנון גרפי ושות' הוא משרד עריכת דין דינמי ויצירתי שמספק מגוון רחב של שירותים משפטיים מעולים תוך התבססות על אסטרטגיות מוגדרות היטב, ידע וניסיון משפטיים ותשומת לב מפורטת לצורכי הלקוח.

המשרד, שנוסד ב–1987, הוא משרד בוטיק שכולל 7 עורכי דין המתמחים במשפט אזרחי ומסחרי, ליטיגציה, חוקי בנקאות, תביעות ייצוגיות ועוד. המשרד מטפל במקרים מורכבים שדורשים חשיבה מקורית, תובנות משפטיות יצירתיות ואסטרטגיות ייחודיות.

 

ארנון גרפי

ארנון גרפי, מייסד המשרד והשותף הבכיר, הוא עורך דין מאז שנת 1984. הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ובעל לימודי תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, ובימים אלה במסגרת לימודי תואר שלישי הוא שוקד על מתן הצעה לעבודת דוקטורט מחקרית בתחום התובענות הייצוגיות.

 

עו"ד גרפי מכהן במשרות ציבוריות רבות, ביניהן: יו"ר [משותף] של ועדת תובענות ייצוגיות של לשכת עו"ד בישראל ויו"ר לשעבר של ועדת הבנקאות של הלשכה. חבר לשעבר של בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין, בורר בסכסוכים בעלי ערך כלכלי גבוה ונאמן עבור הסדרי נושים של חברות בקשיים.

עו"ד גרפי מספק חוות דעת משפטיות בתחומים שונים, מרצה בקורסים מקצועיים של עורכי דין בארץ ובחו”ל, וכותב מאמרים מקצועיים בכתבי עת משפטיים ובעיתונות המקצועית.

 

עו"ד גרפי חתום על מספר פסקי דין תקדימיים בתחום הבנקאות וכן בתחום התובענות הייצוגיות, תביעות נגד חברות סלולר, בזק, חברות דלק וגז, חברות ביטוח, ענקיות תרופות ומזון ועוד.

 

צוות בינתחומי

ארנון גרפי מוביל צוות של עורכי דין שנבחרו אישית בשל מומחיותם הספציפית בתחומים משפטיים שונים, ויחדיו הם יוצרים ספקטרום רחב ואיתן של ידע משפטי.לחברי המשרד יש תחומי מומחיות מיוחדים, כגון: דיני בנקאות, תביעות ייצוגיות, רשויות מקומיות, שוק ההון, תחומי האנרגיה השונים ועוד. המשרד מדגיש גם את חשיבות הלמידה וההתפתחות המתמדת כל העת, לרבות השתתפות עורכי הדין של המשרד בתוכניות לימוד מתקדמות תוך מתן תמריצים להשתתף בתוכניות לימוד כאלו.

בסיס לקוחות רחב

בין הלקוחות הגדולים של המשרד ניתן למנות את משרד האוצר, הרשות הפלסטינית, לשכת עורכי הדין, חברות דלק, תאגידים מרכזיים דוגמת רשת בורגראנץ', ביה"ח לניאדו, דלק בע"מ, ועוד, וכן עיריות, יזמים בארץ ובחו”ל, התאחדות בתי המלון בישראל, עמותות ציבוריות, עמותת נפגעי המשכנתאות, עמותת נפגעי הבורסה, הקו החם לצרכן ואחרים.

 

האסטרטגיה של המשרד

בכל מקרה לגופו מלווה המשרד את הלקוח מתחילת המקרה ועד סופו, כשהוא מעניק תמיכה אישית צמודה ותשומת לב יסודית לפרטים הקטנים. ארנון גרפי ושות' קובע יעדים ברי-השגה, מגדיר את האסטרטגיות והטקטיקות האפקטיביות ביותר, וממנף את ניסיונו והבנתו המשפטית כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר האפשרית עבור הלקוחות.

 

תחומי התמחות

משפט אזרחי ומסחרי

משרד ארנון גרפי ושות' מתמחה בתחום הליטיגציה, וכן בתחומים של פירוקים וכינוסים, מימוש שיעבודים, תביעות אזרחיות, תביעות נזיקין, תביעות בנקאיות ותביעות בתחום שוק ההון, דיני רשויות מקומיות והיטלי השבחה, מכרזים, תביעות ייצוגיות, מקרקעין, חוזים, דיני עבודה וענפים נוספים בתחום המשפט האזרחי-מסחרי.

המשרד מתמחה בייצוג קבוצות גדולות של תובעים, קבוצות רכישה, לרבות התאגדויות נפגעים בתחומים שונים, הן בתחומי הבנקאות, הן בתחומי הבנייה ובענפי המשק השונים.

 

בנקאות

המשרד הוא אחד מהמשרדים המומחים המובילים במדינה בייצוג לקוחות בתביעותיהם כנגד הבנקים.

משרד ארנון גרפי ושות' זכה לאורך השנים בתקדימים רבים שנקבעו לטובת לקוחותיו, לרבות: איסור על הבנק לקשור בין מתן ההלוואה לרכישת שירותים אחרים (התניית שירות בשירות); הגדרת האחריות של בנקים בתמיכה פיננסית בפרויקטים; דרישה ששינויים בשער הריבית יוסכמו על ידי הלקוחות באופן פעיל; חיוב בנקים בתשלום פיצויים על מקרי רשלנות; ודרישה מהבנקים להסביר את הסיכון שבמסחר באופציות מעוף.

המשרד פועל גם מטעמן של חברות אשראי שאינן בנקאיות במימוש שיעבודים.

 

ליטיגציה

המשרד מתמחה במקרי הליטיגציה הגדולים והסבוכים ביותר, שדורשים חשיבה מורכבת, יצירתית ומקורית, וכן אסטרטגיות וטקטיקות ופתרונות בין תחומיים.

 

תביעות ייצוגיות

ארנון גרפי ושות' היה חלוץ התביעות הייצוגיות בישראל, נמנה על מנסחי החוק בהיותו נציג מטעם לשכת עורכי הדין בישראל בוועדת הכנסת חוק חוקה ומשפט ומכהן כנשיא הוועדה לתובענות ייצוגיות ונגזרות של לשכת עורכי הדין בישראל. עו"ד גרפי רכש ניסיון מקיף ומעמיק בתחום זה כשהוא מייצג הן תובעים והן נפגעים ואף חילץ נתבעים מתביעות של מאות מיליוני שקלים. לאחרונה אף אושרה תובענה ייצוגית אשר הוגשה על סך של מאות מליוני ₪ כנגד חברת פריגו בגין ”פרשת האלטרוקסין" כאשר עו"ד גרפי נמנה על הצוות המייצג את התובעים.

 

תביעות בתחום האנרגיה

ייצוג חברות דלק, תביעות לשחרור תחנות דלק מהסדרים כובלים, הסכמים לרכישת והקמת תחנות דלק ועוד. במסגרת מאבקים משפטיים מול ספקיות דלק נקבעו נושאים עקרוניים שאף זכו לחיזוק בחוות דעת של היועץ המשפטי לממשלה אשר הוגשה לבית המשפט העליון.

 

בנוסף אולי יעניין אותך