א.שניאורסון, דיאב ושות'

משרד עורכי דין, מתמחה בדיני ביטוח. ייצוג מבוטחים בנזקי רכוש מול כל חברות הביטוח בבתי משפט בכל הערכאות ברחבי הארץ. ייצוג מבוטחים בתביעות חבויות, במקרים של דחיית כיסוי ביטוחי על ידי חברות ביטוח

א.שניאורסון, דיאב ושות'
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2004
תחום: משרד עורכי דין, מתמחה בדיני ביטוח. ייצוג מבוטחים בנזקי רכוש מול כל חברות הביטוח בבתי משפט בכל הערכאות ברחבי הארץ. ייצוג מבוטחים בתביעות חבויות, במקרים של דחיית כיסוי ביטוחי על ידי חברות ביטוח
כתובת: רח' יגאל אלון 92, תל אביב, 6789134
טלפון: 03-6336063
פקס: 03-5212247
דוא"ל: sec@srnlaw.com
אתר החברה: http://www.srnlaw.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • ארז שניאורסון, א.שניאורסון, דיאב ושות'

  ארז שניאורסון

  מייסד וראש המשרד

  א.שניאורסון, דיאב ושות'

  לפרופיל המלא

  ארז שניאורסון
 • זקי דיאב, א.שניאורסון, דיאב ושות'

  זקי דיאב

  שותף

  א.שניאורסון, דיאב ושות'

אייקון אודות

אודות א.שניאורסון, דיאב ושות'

משרד עורכי הדין א. שניאורסון ושות' הינו משרד בוטיק בדיני ביטוח, המייצג מבוטחים בכל תחומי תביעות ביטוח. המשרד עוסק בתביעות ביטוח כנגד כל חברות הביטוח בנזקי רכוש, ומייצג תובעים ונתבעים בתביעות ביטוח נזיקין, במקרים של דחיית כיסוי על ידי חברת ביטוח. לקוחות המשרד הינם אנשים פרטיים, בעלי מקצועות חופשיים, חברות בכל תחומי המשק וביניהן חברות הנדסה, בניה, בתי חולים, חברות קבלנות ותשתיות, תאגידי מים ורבים נוספים. משרד עורכי הדין א. שניאורסון ושות' הינו בין הבודדים מקרב המשרדים המובילים, אשר אינו מייצג אף חברת ביטוח, אינו מחויב לחברת ביטוח כלשהי או לשמאים מטעם חברות ביטוח ואינו מנוע מלהעלות כל סוג של טיעון משפטי או פרשנות לפוליסת ביטוח, לטובת לקוחותיו. משרד א. שניאורסון ושות' שותף לעיצוב דיני הביטוח בישראל, בתקדימים חשובים כגון הדר נגד אחד העם בבית המשפט העליון, בפסקי דין נוספים לטובת לקוחותיו תוך העלאת טענות חדשניות והצגת קונסטרוקציות משפטיות שהתקבלו בבית המשפט בערכאות שונות כולל מחוזי ועליון, ותרמו ותורמות לעיצוב דיני הביטוח בישראל.

משרד א. שניאורסון ושות' חרת על דגלו את התפיסה של התמקצעות בתחום דיני הביטוח, לטובת המקצועיות והשירות ללקוחותיהם, ללא פזילה הצידה ומבלי לקבל לטיפול המשרד תיקים שאינם בתחום המומחיות של המשרד. כך ניתן להגיע למקצוענות ומומחיות מהדרגה הראשונה בתביעות ביטוח ולתוצאה מרבית בכל אחד מהתיקים שבטיפול המשרד.

מקצוענות, בקיאות, יעילות

המשרד מנהל עבור לקוחותיו תביעות כנגד כל חברות הביטוח בבתי משפט ברחבי הארץ, כמו גם מו"מ או הליכי גישור מול חברות הביטוח, על מנת לקצר את התהליך, במידת הצורך. המשרד נעזר במומחים מן השורה הראשונה לצורך ניהול התיק, וביניהם בכירי השמאים בישראל, חוקרים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים, רואי חשבון, כלכלנים, מומחים לחיתום ויועצי ביטוח בכירים. למשרד א. שניאורסון ושות' ניסיון רב שנים ומומחיות מעמיקה בתביעות ביטוח, בהם נזקי שריפות, פריצות, גניבות כולל ציוד מכני הנדסי וכלי רכב, נזקי מים, השגת כיסוי ביטוחי למבוטחים בפוליסות אחריות מקצועית, השגת תגמולי ביטוח בפוליסות סיעוד, פוליסות אובדן כושר עבודה ועוד. הניסיון הרב של משרד א. שניאורסון ושות' מאפשר לו להשיג עבור לקוחותיו פיצוי מרבי בזמן הקצר ביותר. ברוב התיקים בהם עוסק המשרד, הוא מצליח לאלץ את חברת הביטוח או הנתבעים האחרים להגיע לפשרה אשר מונעת את הצורך להמתין תקופה ממושכת לפסק דין. בין אם במו"מ ישיר, בין אם על ידי העלאת הטענות אשר יגרמו לשופט ללחוץ לפשרה או לניהול הליך של גישור – המטרה היא לסיים את התיק במהירות המרבית, על מנת שהלקוח יזכה לקבל את מלוא הפיצוי תוך הפחתת התלאות המשפטיות למינימום.

יחס אישי ומענה מיידי לכל לקוח

עורכי הדין במשרד א. שניאורסון ושות' פועלים עם הלקוחות בשקיפות מלאה, תוך שיתוף הלקוחות בניהול התיק, העברת דיווחים שוטפים ושיתוף הלקוחות בהתלבטויות ובקבלת החלטות בניהול התיק המשפטי. לקוחות המשרד הנם לקוחות פרטיים ועסקיים מכל רחבי הארץ. המשרד אף מייצג איגודי ספורט רבים, בנושאים הקשורים לניהול שוטף ובתביעות ביטוח של האיגודים או כלפיהם.

תחומי התמחות

תביעות ביטוח רכוש

משרד עורכי הדין א. שניאורסון ושות' מייצג תובעים ומבוטחים בתביעות ביטוח כנגד כל חברות הביטוח, בנזקי רכוש. המשרד מייצג תובעים ונתבעים בתביעות חבויות, במקרים של דחיית כיסוי ביטוחי על ידי חברת ביטוח. עו"ד ארז שניאורסון הינו מומחה בעל שם בתביעות ביטוח, נזקי שריפות, פריצות, גניבות כלי רכב וציוד הנדסי, נזקי מים, ביטוח חבויות ואחריות מקצועית, השגת כיסוי ביטוחי בפוליסות לביטוח עבודות קבלניות, פוליסות אחריות מקצועית ועוד.

תביעות רשלנות וחבויות

משרד עורכי הדין א. שניאורסון ושות' מייצג חברות ובעלי מקצועות חופשיים מול חברות ביטוח במקרים של דחיית כיסוי ביטוחי במסגרת פוליסות אחריות מקצועית, חבות המוצר, עבודות קבלניות וכו'.

מומחיות המשרד הינה בגיבוש האסטרטגיה בכל אחד מהתיקים, תוך שילוב פעולה עם מומחים מהשורה הראשונה בתחומי ביטוח, חיתום וכיו"ב, על מנת להביא, תוך כדי ניהול התיק, לקבלת הודעת צד ג' מול חברת הביטוח, באופן שיינתן כיסוי ביטוחי לתביעה כנגד לקוח המשרד.

לזכות המשרד הישגים בתיקים רבים לאורך השנים, בהם לאחר שבקשת המבוטח לכיסוי ביטוחי נדחתה על ידי חברת הביטוח, ייצוג המבוטח על ידי משרד א. שניאורסון ושות' ובניה נכונה של הטיעונים המשפטיים, הביאה למתן כיסוי ביטוחי מלא על ידי חברת הביטוח.

פרו בונו

עו"ד ארז שניאורסון מכהן במספר תפקידים בהתנדבות, בהם חבר ועדת נזיקין של לשכת עורכי הדין, חבר ועדת משפט ספורט של לשכת עורכי הדין, שופט בבית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין, מזכיר בית הדין העליון של התאחדות איגודי הספורט שאינם אולימפיים, חבר בפורום המעסיקים בפרויקט "דלתות פתוחות" של עמותת "קו משווה".

עו"ד זקי דיאב מכהן כחבר ועד מנהל בעמותת "קו משווה", חבר בפורום השותפים הצעירים של מיזם "קולקטיב אימפקט", מרצה בהתנדבות בתחום דיני ביטוח, תכנון קריירה לעו"ד צעירים וקורסים של יזמיות צעירות וניהול מו"מ.

השותפים

עו"ד ארז שניאורסון, מייסד וראש המשרד

עו"ד ארז שניאורסון, מייסד וראש המשרד, הינו בורר ומגשר, בעל ניסיון עשיר ומומחיות בייצוג בבתי משפט של קרוב ל- 20 שנים. חבר האיגוד הישראלי לדיני ביטוח, חבר ועדת נזיקין של לשכת עורכי הדין, חבר ועדת משפט ספורט של לשכת עורכי הדין. מכהן כשופט בבית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין, כותב ומרצה בהשתלמויות לעורכי דין, סוכני ביטוח ושמאים, בעל טור קבוע בעיתון הביטוח "עדיף".

בנוסף, עו"ד שניאורסון הינו מחבר הספר, שיצא לאור בימים אלה, "כל אחד יכול! להבין ביטוח". הספר הראשון בתחום אשר פונה לקורא שאינו בעל מקצוע בתחום, אינו עורך דין או סוכן ביטוח, אלא מבוטח שמחזיק בפוליסות הרגילות והנפוצות, ומעוניין לדעת קצת יותר, ובמיוחד, מהן זכויותיו.

עו"ד זקי דיאב, שותף

עו"ד זקי דיאב הינו בעל תואר ראשון במשפטים וכן תואר מוסמך במנהל עסקים - שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בעל תואר מוסמך במשפטים מאוניברסיטת UPENN ארה"ב ותעודה בעסקים ומדיניות ציבורית מפקולטת העסקים Wharton באוניברסיטת UPENN. בוגר מלגת פולבראיט. מכהן כחבר ועד מנהל בעמותת "קו משווה", וכחבר בפורום השותפים הצעירים של מיזם "קולקטיב אימפקט", מרצה בהתנדבות בתחום דיני ביטוח, תכנון קריירה לעו"ד צעירים וקורסים של יזמיות צעירות וניהול מו"מ.

 

עו"ד ארז שניאורסון, מחבר הספר כל אחד יכול! להבין ביטוח. מורה נבוכים ראשון בתחום ביטוח רכוש, המקנה לכל קורא ידע בסיסי וחיוני בפוליסות ביטוח נפוצות, ממה להיזהר, על מה להקפיד, ומהי הדרך הנכונה לקבל מחברת הביטוח את מלוא תגמולי הביטוח לאחר אירוע נזק. את הספר ניתן לרכוש באתר המשרד www.srnlaw.com

אייקון דירוגים

דירוגי חברה

אייקון פרסומים

פרסומים

אייקון מאמרים

מאמרים מאת א.שניאורסון, דיאב ושות'

בנוסף אולי יעניין אותך

 • ענף הבניה והנדל"ן

  בשנים 2015-2016 ננקטו מספר צעדים רגולטוריים על ידי הממשלה והבנקים במטרה להשפיע על הביקוש וההיצע בענף. כך ננקטו צעדים מרסני ביקוש כלפי זוגות צעירים (העלאת הריבית על המשכנתאות מצד הבנקים) והן כלפי משקיעים (מצד הממשלה העלאת מס רכישה על דירות להשקעה והטלת מס על דירה שלישית). בצד ההיצע – הורחבה תכנית "מחיר למשתכן", במסגרתה הוחל שיווקן של עשרות אלפי יחידות דיור במחיר מופחת לזכאים.

  ענף הבניה והנדל"ן