אתגר בוטיק על בע"מ

יזמות נדל"ן

אתגר בוטיק על בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2012
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: רח' יגאל אלון 120, תל אביב
טלפון: 03-6092535
פקס: 03-6092533
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: www.etgarB-al.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אייל רז

  אייל רז

  בעלים ומנכ"ל

  אתגר בוטיק על בע"מ

 • מורן לוי פדלון

  מורן לוי פדלון

  משנה למנכ"ל ואדריכלית חברה

  אתגר בוטיק על בע"מ

 • גיל נצר

  גיל נצר

  סמנכ"ל הנדסה

  אתגר בוטיק על בע"מ

 • גל שפלר שוביש

  גל שפלר שוביש

  מנהלת קשרי לקוחות

  אתגר בוטיק על בע"מ

 • ענת רז

  ענת רז

  מנהלת אדמיניסטרציה

  אתגר בוטיק על בע"מ

אייקון אודות

אודות אתגר בוטיק על בע"מ

אתגר בוטיק על בע"מ הינה קבוצת ייזום וניהול פרויקטי נדל"ן המכילה בתוכה את החברות "א.ש.ר.א נכסים", העוסקת ביזמות נדל"ן משנת 2012, וחברה אחות "אתגר על הנדסה" העוסקת בניהול פרויקטים נדל"ניים והנדסיים משנת 1999.
ראשיתה של הקבוצה כחברת "אתגר על הנדסה", אשר סיפקה שירותי יזום והקמה של פרויקטים הנדסיים שונים הכוללים מבני ציבור, מבני מגורים מבני מסחר ומשרדים שונים ועוד. לאורך שנות פעילותה, החלה להיווצר דרישה מקרב לקוחותיה לכניסתה של הקבוצה לתחום יזמות הנדל"ן ולשם כך הוקמה חברה "אתגר בוטיק על".
במהלך 20 שנות פעילותה בשוק, ניהלה "אתגר על הנדסה" מעל 500 פרויקטים שונים מתחומי הנדל"ן למגורים, הנדל"ן המניב, המסחר והתעשייה. נכון להיום החברה עוסקת בניהולם של כ-70 פרויקטים שונים מדן ועד אילת. במקביל, חברת "אתגר בוטיק על" אחראית לכ-15 פרויקטים נדל"ניים במסלולי תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי בינוי, חלקם בביצוע וחלקם בתכנון. "אתגר בוטיק על" מתמקדת בעיקר בערי מרכז הארץ ובין היתר היא בונה ומתכננת פרויקטים ברעננה, חולון, הרצליה, יהוד, תל אביב, רמת גן וגבעתיים. 

הנהלת החברה

אייל רז, מנכ"ל החברה ובעליה, הינו בעל 30 שנות ניסיון בהנדסת בניין. לאייל תואר מהנדס אזרחי מהטכניון ובעברו שימש בין היתר כמנהל סניף אשטרום אילת, מנהל פרויקט הקמת מלון פרדייז הים האדום באילת ומנהל פרויקט סיטי טאוור ר"ג. אייל הינו רס"ן (במיל') ובצבא שירת כמ"פ ביחידת חי"ר מובחרת וקצין בינוי.
לצידו של אייל מכהנים בהנהלה מורן לוי פדלון, משנה למנכ"ל ואדריכלית החברה, בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום הנדל"ן, בעלת התמחות בהובלת פרויקטים מורכבים משלב הייזום, תכנון ורישוי ועד למסירת הפרויקט, וגיל נצר, סמנכ"ל הנדסה, בעל ניסיון רב בניהול ובתכנון פרויקטים גדולים וקטנים בתחום המגורים, מסחר ותעשייה כ-20 שנה, כולל ניסיון בהקמה וניהול חברת היזמות בחו"ל.

ההון האנושי

אחד מסודות עוצמתה של הקבוצה הינו ההון האנושי המנוסה שלה. צוות עובדי הקבוצה כולל מהנדסים, מנהלי פרויקטים ואנשי מטה, והדבר המייחד אותם, מלבד המקצועיות והניסיון העשיר בתחום, הינם יחסי האנוש המעולים שלהם והזמינות הרבה אותה מפנים ללקוחות החברה.

ירידה לפרטים הקטנים בשיתוף פעולה עם כלל הגורמים

החברה נוקטת בתכנון מקדמי ואסטרטגי, עד לפרטים הקטנים ביותר ובשיתוף פעולה מלא של כל בעלי המקצוע הרלוונטיים, תוך שימת דגש לכל זרועות הפרויקט: בעלי הדירות, יועצים, רוכשים, קבלני ביצוע, משווקים, עורכי הדין ורשויות הרישוי, התכנון והפיקוח. אתגר בוטיק על ידועה בכך שהיא מקפידה מאוד על התכנון ההנדסי של כל פרויקט בו היא עוסקת הן בכובעה כיזמית והן בכובעה כמנהלת פרויקטים. כחלק מיושרתה המקצועית של החברה, מכהנת בחברה אדריכלית שכל תפקידה הוא לייצר תכנון מיטבי ואיכותי, ולבדוק לעומק כל פרויקט היוצא לביצוע על מנת לאתר אי התאמות בהחלטות כלל היועצים והמתכננים. פונקציה ייחודית זו הביאה לכך שחריגות הבנייה בפרויקטים אותם היא מובילה מגיעים לכדי פחות מחצי אחוז.

ראייה ארוכת טווח ומתודיקה סדורה

החברה ניחנה בראייה רחבה הצופה שנים רבות קדימה וזאת בכדי לאפשר ללקוחותיה גמישות תכנונית שתלווה את ההתפתחות והצמיחה במהלך חיי הפרויקט. כמו כן, דרך העבודה בחברה מתאפיינת במתודיקה מסודרת תוך תהליכי בקרה שוטפים המלווים את כל הליך הביצוע מהתחלתו ועד סופו.

פרויקטים בולטים ביזמות

רמה 14, גבעתיים – פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו הרסה החברה בניין ישן בן 2 קומות על עמודים ובמקומו ייבנה בניין בוטיק בן 6 קומות עם 12 דירות בנות 4,5 חדרים וכן דירת גן ופנטהאוז. הפרויקט בביצוע מתקדם.

דוד מרכוס, יהוד – פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו תשפץ ותחזק החברה בניין בן 32 יחידות דיור קיימות ותוסיף להן 22 יחידות דיור חדשות. הפרויקט לאחר קבלת היתר בנייה ומחצית מהדירות החדשות כבר נמכרו.

הרצל 19, רעננה – פרויקט תמ"א 38/1 שקיבל פרוטוקול וועדה נקי והיתר הבנייה צפוי להתקבל בו עד חודש מרץ 2020. במסגרת הפרויקט תחזק ותשפץ החברה את הבניין הוותיק ותוסיף בו 7 דירות יוקרה בנות למעלה מ-160 מ"ר כל אחת.

ארלוזורוב 27, רעננה - פרויקט תמ"א 38/1 שקיבל פרוטוקול וועדה נקי והיתר הבנייה צפוי להתקבל בו בקרוב. במסגרת הפרויקט תחזק ותשפץ החברה את הבניין הוותיק ותוסיף ל12 יחידות הדיור הקיימות 12 יחידות דיור חדשות בנות 4 ו-5 חדרים.

ששת הימים, חולון – פרויקט תמ"א 38/2 במסגרתו תהרוס החברה בניין ישן בן 16 יחידות דיור ותבנה במקומו בניין חדיש בעל 42 יחידות דיור חדשות. בשלבי תכנון ורישוי.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

  אחרי תקופה ארוכה שהמשקיעים נהנו מהגאות שאפיינה את השווקים הפיננסיים, נראה כי ההשלכות הכלכליות שהנחיתה מגפת הקורונה מאיימות שוב לשנות את חוקי המשחק ולהכניס את השווקים לתקופה של סיכון גובר ותנודתיות עמוקה. עבור מי שמחפש להימנע מהרפתקאות ולהתאים את תמהיל ההשקעות למציאות החדשה, עולם ההשקעות האלטרנטיביות מסתמן כחלופה אטרקטיבית ויציבה שמייצרת תשואה נאה גם כשהשווקים רועדים

  איך המשקיעים המתוחכמים מצליחים לייצר תשואה גם כשהשווקים נופלים?

 • מחפשים את האיזון

  האם לעבוד מהבית או מהמשרד? האם יש להמשיך את השימוש בטכנולוגיות לטובת קידום הליכים משפטיים ועל חשבון המפגש הבין אישי? האם תקנות סדר הדין האזרחי החדשות יועילו או יזיקו למערכת המשפט? כיצד צריכה לנהוג המערכת על רקע ההתקפות החוזרות ונשנות עליה מצד גורמים פוליטיים? ענף המשפט נחשב כשמרן ועורכי הדין אינם אוהבים זעזועים ושינויים חדים, אולם השנה החולפת הייתה מלאה בהם. השבוע נפגשו בכירי עורכי הדין בישראל למפגש פורום בכירי ענף המשפט של DUN’S 100 בכדי להיחשף לדירוג של המשרדים המובילים בישראל, וגם כדי להבין לאן צועד הענף במציאות החדשה שנוצרה, ועודנה נוצרת, בעקבות תהליכים משמעותיים שהשפיעו על עולם המשפט בשנה האחרונה

  מחפשים את האיזון

 • ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

  תוכנית האכיפה והציות בתאגיד הם קו ההגנה הראשון של החברה ושל נושאי המשרה מפני אחריות פלילית

  ניהול סיכונים אכיפה וציות – חשיפת תאגידים להליכים פליליים

 • ירושות בינלאומיות– חלק שני

  מתי יש סמכות לבית משפט ישראלי לדון בירושה של תושב חוץ, איך אפשר לאכוף צוואה שנעשתה בחו"ל, פסק ירושה זר

  ירושות בינלאומיות– חלק שני