אתגר בוטיק על בע"מ

יזמות נדל"ן

אתגר בוטיק על בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: יזמות נדל"ן
כתובת: רח' יגאל אלון 120, תל אביב
טלפון: 03-6092535
פקס: 03-6092533
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.etgarb-al.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אייל רז

  אייל רז

  בעלים ומנכ"ל

  אתגר בוטיק על בע"מ

 • מורן לוי פדלון

  מורן לוי פדלון

  משנה למנכ"ל ואדריכלית חברה

  אתגר בוטיק על בע"מ

 • גל שפלר שוביש

  גל שפלר שוביש

  מנהלת קשרי לקוחות

  אתגר בוטיק על בע"מ

 • ענת רז

  ענת רז

  מנהלת אדמיניסטרציה

  אתגר בוטיק על בע"מ

אייקון אודות

אודות אתגר בוטיק על בע"מ

אתגר בוטיק על בע"מ הינה קבוצת ייזום וניהול פרויקטי נדל"ן המכילה בתוכה את החברות "א.ש.ר.א נכסים", העוסקת ביזמות נדל"ן משנת 2012, וחברה אחות "אתגר על הנדסה" העוסקת בניהול פרויקטים נדל"ניים והנדסיים משנת 1999.

ראשיתה של הקבוצה כחברת "אתגר על הנדסה", אשר סיפקה שירותי יזום והקמה של פרויקטים הנדסיים שונים הכוללים מבני ציבור, מבני מגורים מבני מסחר ומשרדים שונים ועוד. לאורך שנות פעילותה, החלה להיווצר דרישה מקרב לקוחותיה לכניסתה של הקבוצה לתחום יזמות הנדל"ן ולשם כך הוקמה חברה "אתגר בוטיק על".

במהלך 20 שנות פעילותה בשוק, ניהלה "אתגר על הנדסה" מעל 500 פרויקטים שונים מתחומי הנדל"ן למגורים, הנדל"ן המניב, המסחר והתעשייה. נכון להיום החברה עוסקת בניהולם של כ-70 פרויקטים שונים מדן ועד אילת. במקביל, חברת "אתגר בוטיק על" אחראית לכ-15 פרויקטים נדל"ניים במסלולי תמ"א 38/1, תמ"א 38/2 ופינוי בינוי, חלקם בביצוע וחלקם בתכנון. "אתגר בוטיק על" מתמקדת בעיקר בערי מרכז הארץ ובין היתר היא בונה ומתכננת פרויקטים ברעננה, חולון, הרצליה, יהוד, תל אביב, רמת גן וגבעתיים. 

הנהלת החברה

אייל רז, מנכ"ל החברה ובעליה, הינו בעל 30 שנות ניסיון בהנדסת בניין. לאייל תואר מהנדס אזרחי מהטכניון ובעברו שימש בין היתר כמנהל סניף אשטרום אילת, מנהל פרויקט הקמת מלון פרדייז הים האדום באילת ומנהל פרויקט סיטי טאוור ר"ג. אייל הינו רס"ן (במיל') ובצבא שירת כמ"פ ביחידת חי"ר מובחרת וקצין בינוי. לצידו של אייל מכהנת בהנהלה מורן לוי פדלון, משנה למנכ"ל ואדריכלית החברה, בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום הנדל"ן, בעלת התמחות בהובלת פרויקטים מורכבים משלב הייזום, תכנון ורישוי ועד למסירת הפרויקט, בנוסף, גל שפלר-שוביש, אחראית על קשרי הלקוחות בפרויקטים השונים .

ההון האנושי

אחד מסודות עוצמתה של הקבוצה הינו ההון האנושי המנוסה שלה. צוות עובדי הקבוצה כולל מהנדסים, מנהלי פרויקטים ואנשי מטה, והדבר המייחד אותם, מלבד המקצועיות והניסיון העשיר בתחום, הינם יחסי האנוש המעולים שלהם והזמינות הרבה אותה מפנים ללקוחות החברה. ירידה לפרטים הקטנים בשיתוף פעולה עם כלל הגורמים

החברה נוקטת בתכנון מקדמי ואסטרטגי, עד לפרטים הקטנים ביותר ובשיתוף פעולה מלא של כל בעלי המקצוע הרלוונטיים, תוך שימת דגש לכל זרועות הפרויקט: בעלי הדירות, יועצים, רוכשים, קבלני ביצוע, משווקים, עורכי הדין ורשויות הרישוי, התכנון והפיקוח. אתגר בוטיק על ידועה בכך שהיא מקפידה מאוד על התכנון ההנדסי של כל פרויקט בו היא עוסקת הן בכובעה כיזמית והן בכובעה כמנהלת פרויקטים. כחלק מיושרתה המקצועית של החברה, מכהנת בחברה אדריכלית שכל תפקידה הוא לייצר תכנון מיטבי ואיכותי, ולבדוק לעומק כל פרויקט היוצא לביצוע על מנת לאתר אי התאמות בהחלטות כלל היועצים והמתכננים. פונקציה ייחודית זו הביאה לכך שחריגות הבנייה בפרויקטים אותם היא מובילה מגיעים לכדי פחות מחצי אחוז.

ראייה ארוכת טווח ומתודיקה סדורה

החברה ניחנה בראייה רחבה הצופה שנים רבות קדימה וזאת בכדי לאפשר ללקוחותיה גמישות תכנונית שתלווה את ההתפתחות והצמיחה במהלך חיי הפרויקט. כמו כן, דרך העבודה בחברה מתאפיינת במתודיקה מסודרת תוך תהליכי בקרה שוטפים המלווים את כל הליך הביצוע מהתחלתו ועד סופו.

פרויקטים בולטים ביזמות

קלאוזנר 20-22 רעננה 
שני בניינים הנבנים בצמידות בלב העיר רעננה במסגרת תמ"א 38/2 במסגרתם תהרוס החברה 19 יחידות דיור ותבנה במקומם שני בניינים חדישים בעלי 48 יחידות דיור. הבניינים בשלבי תכנון ורישוי.

דוד מרכוס, יהוד
פרויקט תמ"א 38/1 במסגרתו תשפץ ותחזק החברה בניין בן 32 יחידות דיור קיימות ותוסיף להן 22 יחידות דיור חדשות. הפרויקט בשלבי ביצוע מתקדמים, שיווק הדירות החדשות בפרויקט לקראת סיום.

הרצל, רעננה
בניית בניין בוטיק בעל תכנון ייחודי ויוקרתי בעיר רעננה הנבנה במסגרת מסלול תמ"א 38/1 במסגרת הפרויקט תחזק ותשפץ החברה את הבניין הוותיק ותוסיף בו 7 דירות יוקרה בנות למעלה מ-160 מ"ר כל אחת. היתר בניה התקבל ובשלבי התארגנות כניסה לביצוע, השיווק בעיצומו.

ארלוזורוב, רעננה
במסגרת הפרויקט תחזק ותשפץ החברה את הבניין הוותיק ותוסיף ל12 יחידות הדיור הקיימות 12 יחידות דיור חדשות בנות 4,5 ו-6 חדרים. התקבל היתר, שיווק הפרויקט בעיצומו.

ששת הימים, חולון
פרויקט הממוקם בלב העיר במסלול  תמ"א 38/2 במסגרתו תהרוס החברה בניין ישן בן 16 יחידות דיור ותבנה במקומו בניין חדיש בעל 44 יחידות דיור חדשות ושתי קומות מרתף תת קרקעי הפרויקט בשלבי תכנון ורישוי.

כפר ברא- פרויקט במסלול דיור מופחת
פרויקט  במסגרתו ייבנו כ- 124 יחידות דיור בשני מתחמים. 7 מבנים בני 5-7 קומות בעלי תכנון חדשני ופונקציונאלי.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

  ביום ד' ה-9.3.22 נערך במלון רויאל ביץ' תל אביב פורום Duns 100 השנתי של בכירי ענף המשפט בישראל בתחום ההייטק בהשתתפות בכירי דן אנד ברדסטריט בישראל, עמי אפלבום, יו"ר רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה ובהנחיית גדעון אוקו.

  פורום בכירי ענף המשפט בתחום ההייטק 2022

 • פורום בכירי ענף המשפט 2022

  בתאריך ה- 23.2.22 קיימנו את פורום Duns 100 לבכירי ענף המשפט.

  פורום בכירי ענף המשפט 2022

 • עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

  מה שגורם לעליית מחירי הנדל"ן הוא לא אינטרסים של בעלי עניין, אלא תהליך ומחסור אמיתי בדירות לאוכלוסיית ישראל. המחסור החריף מושך את המחירים מעלה

  עליית מחירי הדירות – עובדה מוצקה

 • גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת

  גלובל רוטו שקע – ממשבר עמוק להצלחה מפוארת