אתגר על הנדסה בע"מ

ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית, התמחות בבניה למגורים, מסחר ומשרדים והנדסה ימית

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1999
תחום: ניהול פרויקטים בהנדסה אזרחית, התמחות בבניה למגורים, מסחר ומשרדים והנדסה ימית
כתובת: רח' יגאל אלון 120, תל-אביב
טלפון: 03-6092535
פקס: 03-6092533
אתר החברה: http://www.etgar-al.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים בחברה

 • אייל רז

  אייל רז

  מנכ"ל ובעלים משותפים

  אתגר על הנדסה בע"מ

מנהלים בכירים

  יובל למפל בעלים משותפים
אייקון אודות

אודות אתגר על הנדסה בע"מ

חברת אתגר על הנדסה בע"מ עוסקת בניהול כל השלבים הקשורים בייזום והקמה של פרויקטים הנדסיים שונים, בהם מבני ציבור, מבני מגורים בכל הרמות, מבני מסחר ומשרדים שונים, מלוניות ומתמחה בבנייה למגורים, הן בפרויקטים קטנים והן בפרויקטים גדולים.

צוות החברה הינו ותיק ומנוסה, המתאים לכל פרויקט את הצוות הניהולי, תוך חלוקה לשלב ניהול תיאום התכנון ולשלב הפיקוח והביצוע באתר. שרות ייחודי של החברה נעוץ בעובדה שאדריכלית החברה מבצעת קומפילציה של כלל החומר לביצוע בהתאמה להיתרים ולשיווק, וכך מוצאת החברה את מירב אי-ההתאמות עוד לפני הביצוע. מהלך ייחודי זה, של גילוי אי-ההתאמות לפני הביצוע, מביא לחסכון ניכר בחריגים ובבעיות, ולסיום פרויקטים בחריגויות בהיקף של למטה מחלקי האחוז הבודד.

החברה מתמחה בבנייה קלה, והיא הראשונה להקים שכונת מגורים בבנייה קלה ישראלית, בשיטות בנייה מתקדמות. כיום פועלת החברה להקמת 52 יח"ד בבית שמש בבנייה מתקדמת במשך 8-14 חודשים בלבד, כולל תשתיות.

החברה הינה הזרוע ההנדסית ושותפה בחברת OBS. בתחום זה מתמחה החברה בהקמת פלטפורמות ימיות בכל רחבי העולם. לחברה פעילות בינלאומית ענפה ומשרדים בבולגריה. החברה מורשת על ידי משרד הבינוי והשיכון, משרד הביטחון, משרד התחבורה, מרכז השלטון המקומי, חברת ערים וחברת מקורות.

 

שירות אישי, עבודה מתודית, בקרת תהליכים

כל פרויקט מלווה אישית ע"י אחד מהשותפים בחברה, כך שכל הניסיון והידע מוטמעים בכל פרויקט ופרויקט. החברה דוגלת ביחס אישי תוך שיתוף פעולה עם היזם וקבלת החלטות משותפת בתקופות הקריטיות של הפרויקט, תוך עדכון שוטף בנושאי לו"ז ותקציב. החברה ידועה בעבודתה המתודית, ולה מחלקת בקרת איכות מקצועית ומערכת בקרת תהליכים יסודית, לניהול שלבי התכנון והביצוע.

 

פרויקטים במגורים לחברות ויזמים

החברה מתמחה בניהול תאום התכנון, ניהול הביצוע וניהול הייזום של פרויקטים למגורים ברמות מפרט טכני וגימור שונות, ומנהלת פרויקטים בהיקפים שונים תוך דגש על תכנון פרקטי ומותאם לשוק, מקסימום יכולות ע"פ תנאי הקרקע ואופטימיזציה בין עלות ביצוע ומפרט גבוה. בנוסף, החברה מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בביצוע, בהתאם לשיווק ובחירת הקבלן המתאים לכל פרויקט. החברה מקפידה על פיקוח איכותי לקבלת מוצר איכותי ועמידה בתקנים ובתקנות. החברה מתמחה בשילוב בניה מתקדמת להוזלת עלויות וקיצור לו"ז ובשילוב "בניה ירוקה" ככל שניתן במגבלות התקציב.

 

תחומי הפעילות

- ניהול יזמויות.
- ניהול הנדסי.
- ניהול תב"ע.
- הכנת מסמכי התקשרות לביצוע.
- ניהול תאום תכנון והוצאת מכרזים.
- אומדנים ותחשיבים.
- פיקוח הנדסי על הביצוע.
- ניהול הביצוע.
- הכנת פרוגרמות.
- בדיקת כדאיות.
- בקרת טיב ותקציב על הפרויקטים.
- תמ"א 38 על כל תיקוניה.
- פינוי בינוי.
- הקמת מערכות בקרה ושליטה.

 

ניהול פרויקטים

פרויקטים מיוחדים, בקרה ושליטה

החברה מתמחה בהקמת מערכת בקרה ושליטה לפרויקטים גדולים, בוחנת ולומדת את מרכיבי הפרויקט, ובונה את "אדריכלות" התהליך, משלב התכנון ועד שלב ההטמעה אצל המשתמש. החברה מתמחה בניהול, בקרה ושליטה של לוחות זמנים בפרויקטים גדולים ומורכבים, ומשלבת הבנה הנדסית עם ניסיון ניהולי ובהבנת דרישות המנהל להקמת מערכות חכמות ויעילות.

בניה רוויה ובוטיק למגורים

החברה מתמחה בהקמת בניני מגורים בהיקפים גדולים וקטנים, שכונות של מאות יחידות דיור ובניני בוטיק של 7 יחידות דיור, ופועלת תוך דגש על פרוגרמה נכונה, מפרט תגמירים מותאם ותקציב.

ניהול מבנים ותחזוקה

החברה מתמחה בהקמת מערכות בקרה ושליטה לניהול קומפלקס של בניינים, לרבות כל אלמנט התחזוקה, ובונה מאגר נתונים בסיסי של כל המבנים, לרבות כל בעיות התחזוקה, בכל הקשור למערכות אלקטרומכניות הצורכות תחזוקה.

יזמות – ניהול וביצוע

החברה בעלת ניסיון בהקמת קבוצות יזמות להשקעה בפרויקטי נדל"ן בהיקפים קטנים ובינוניים, משלבת בין בעלי נכסים לבין משקיעים משלב הרעיון ועד למימוש הנכס, ומטפלת בכל שלבי התכנון והביצוע תוך שמירה על מסגרות התקציב והלו"ז, אשר הוגדרו בהתקשרות העסקית בין הצדדים.

בניה ציבורית

החברה מבצעת הקמת מרכזים מסחריים קטנים ובינוניים, מבצעת התאמות משרדים למשתמשי קצה בהיקף של אלפי מ"ר בשנה בסטנדרטי גימור שונים ומגוונים ע"פ דרישת הלקוחות תוך עבודה בשיתוף פעולה עם מעצבי פנים, ומבצעת עבודות ציבוריות נוספות כגון מרכזים לוגיסטיים ומרכזי מבקרים.

עבודות תשתית והקמת שכונות (הרחבות במושבים וקיבוצים)

החברה מתמחה בהקמת שכונות חדשות משלב עבודות העפר והתשתיות ועד סלילה וגינון, ומבצעת הרחבות במושבים וקיבוצים משלבי התיאום והתכנון המוקדם ועד השלמת העבודות, כגון במושב בית חשמונאי, מושב כפר אוריה, מושב נחם, מושב תרום, הישוב שערי תקווה, קיבוץ עינת, קיבוץ דביר, קיבוץ נצר סירני וקיבוץ יקום. החברה מבצעת שיקום של רחובות קיימים, כולל כל התשתיות וההתאמות לבתים.

בניינים גבוהים

החברה מתמחה בתאום, תכנון ופיקוח על בניינים גבוהים (עשרים קומות ומעלה), וביצעה ומבצעת עשרות בניינים בני 20 – 30 קומות, בהם מגדלי שער הים בראשל"צ, מגדלי דנקנר בתל אביב, מגדלי עיר ימים בנתניה, מגדלי קרדן בפ"ת מגדלי חנן מור בנתניה, בבאר יעקב ועוד.

ניהול יזמות

החברה משמשת כזרוע היזמית-תפעולית של פרויקטים לבנייה, ומספקת שירותים ליזמים, בעלי קרקע ומשקיעים, עוד לפני רכישת הקרקע ועד לתכנון רישוי, שיווק, ליווי בנקאי, ביצוע ואכלוס. החברה מלווה כיום מספר פרויקטים של בניה למגורים ובניה מסחרית, ומשמשת כנציגת היזם, ובכך מעניקה ליזם את השקט הנפשי והמקצועי בכל הקשור בהקמת הפרויקט.

 

איכות הסביבה – תו תקן ירוק מצטיין ראשון בישראל

לחברה ניסיון רב בתקן ירוק, והיא הראשונה והיחידה בארץ שהינה בעלת תו תקן ירוק מצטיין לבתי מגורים.

 

בנוסף אולי יעניין אותך

 • למי שייכת הסמכות הזו?

  על חוסר הוודאות בנושא סמכות במזונות ילדים

  למי שייכת הסמכות הזו?

 • מי ינהל לי את המחלה? החוליה החסרה במערכת הבריאות

  לפעמים אני מתגעגעת לרופא מ"בית קטן בערבה". זוכרים אותו? הוא היה הרופא של כו-לם ועסק בה-כל, אבחון, טיפול, שיחות נפש, והכל בחיוך ושירות עד הבית. האם חברות "ניהול מחלה" פרטיות שצצות לאחרונה הן המענה לחסך?

  מי ינהל לי את המחלה? החוליה החסרה במערכת הבריאות

 • DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש

  אקזיט מוצלח כמו שביצעה מובילאיי ממחיש את חשיבותם של עורכי הפטנטים בהצלחת המוצר מבוסס הפטנט | לפי דירוג Dun's 100, בצמרת רשימת משרדי עורכי הפטנטים נשמרה יציבות; ובמקומות 2 ו-3, כמו אשתקד, נמצאים פרל-כהן וארליך אנד פנסטר

  DUN'S 100 2017 – דירוג עורכי הפטנטים לשנת 2017: ריינהולד–כהן עדיין בראש

 • DUN'S 100 2017 – דירוג ענף הרכב

  דירוג DUN'S 100 של ענף הרכב הישראלי בשנת 2016 משקף את אחת השנים החזקות בענף, שבה נרשם זינוק בהיקף ההכנסות, כמו גם בהשפעה של השחקנים הגדולים בתחום יבוא הרכב

  DUN'S 100 2017 – דירוג ענף הרכב