א. אפשטיין ובניו בע"מ - ניהול פרויקטים

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1969
תחום: ניהול פרויקטים
כתובת: משרד ראשי:
המפלסים 17, ת.ד. 3079, פתח-תקוה 4951447
סניף צפון:
דרך העמק ת.ד. 328, יוקנעם המושבה 2060000
טלפון: 04-8520480 פקס: 04-8520486
סניף דרום:
משכנות הנדסה, רח' הגת 2/10 פארק תעשייה עומר
טלפון: 08-6900550 פקס: 08-6900530
טלפון: 03-7396722
פקס: 03-7396725
אימייל: telaviv@epstein.co.il
אתר החברה: http://www.epstein.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יואב סרנה, א. אפשטיין ובניו בע"מ - ניהול פרויקטים

  ד"ר יואב סרנה

  יו”ר

  א. אפשטיין ובניו בע"מ - ניהול פרויקטים

  לפרופיל המלא

  יואב סרנה
 • אדי קורן, א. אפשטיין ובניו בע"מ - ניהול פרויקטים

  אדי קורן

  מנכ”ל

  א. אפשטיין ובניו בע"מ - ניהול פרויקטים

  לפרופיל המלא

  אדי קורן

בעלי תפקידים נוספים

  יוסי הלל סמנכ"ל כספים ובקרה
  יורי ברדיצבסקי סמנכ"ל, מנהל תחום בינוי
  מיכה גרבר סמנכ"ל, מנהל תחום תשתיות
  משה זליקוב סמנכ"ל, מנהל איזור דרום
  ויקטור עבאדי סמנכ"ל, מנהל תחום מסילות
אייקון אודות

אודות א. אפשטיין ובניו בע"מ - ניהול פרויקטים

מאז הקמתה בשנת 1969, כשלוחה הישראלית של חברת ההנדסה האמריקנית הוותיקה A. Epstein & Sons International, מהווה חברת אפשטיין ניהול פרויקטים בע"מ את אחת מחברות ההנדסה הגדולות והמובילות בארץ לניהול פרויקטים בתחום הבנייה והתשתיות.

החברה מעסיקה כ-220 אנשי מקצוע מנוסים: מנהלי פרויקטים, מתאמי תכנון, מהנדסי ביצוע ומפקחים, ומספקת ללקוחותיה את מכלול השירותים הנדרשים לניהול פרויקט בנייה או תשתיות – ייעוץ ותכנון פונקציונלי (פרוגרמה); ניהול ובקרת תכנון; לוחות זמנים; ניהול ידע; תקציב ותזרים; טיפול בהליכים הסטטוטוריים; טיפול בהתקשרויות החוזיות עם המתכננים והקבלנים; פיקוח על כל שלבי הפרויקט עד מסירתו למזמין, כולל טיפול במהלך שנת הבדק.

לחברה מוניטין רב המתבסס על ניסיון רב שנים בביצוע פרויקטים בהיקף נרחב ומגוון, ידע וניסיון בבנייה ויזמות, הבנת שוק הנדל"ן וכן קשרים בינלאומיים ענפים ומבוססים.

החברה הינה הראשונה בארץ בענף הבנייה אשר קיבלה הסמכה לתו תקן האיכות הבינלאומי 9001 ISO בתחומים: ניהול, תכנון, תיאום ופיקוח. לחברה סניפים בפרישה ארצית: בפתח תקוה, יוקנעם, ירושלים ובאר שבע.

 

התרחבות ושיטות ניהול מתקדמות

חברת אפשטיין ניהול פרויקטים בע"מ ממשיכה בתנופת הפיתוח גם בימים אלה, והיא מפתחת שווקים חדשים, משפרת ומייעלת את כל שטחי פעילותה בעזרת הידע והניסיון הרבים שצברה בשיטות ניהול מתקדמות. בחברה אגף להכנת פרוגרמות ולתכנון פונקציונלי.

השילוב של יחידה עצמאית לתכנון פרוגרמטי ופונקציונלי הינו שיפור ניכר בשירותים שהחברה יכולה לספק ללקוחותיה, הן מתוך האינטגרציה והן מתוך ההיזון בין שני התחומים.

בתחום ניהול הידע החברה מספקת פתרון תהליכי לשיפור ביצוע הארגון על ידי שימור הידע, ועל ידי כך יצירת נכס ארגוני חדש – מאגר ידע אוטומטית ותהליך מובנה. מעקב וניהול ההחלטות מתבצע כחלק בלתי נפרד מניהול הפרויקט וממאגר הידע של הארגון.

כל פעילות החברה נתמכת במערכות של בקרת איכות פנימית וחיצונית לאורך כל תהליכי העבודה.

 

המשאב האנושי

עובדי החברה נמנים עם שורותיה לאורך שנים ארוכות, גאים לקחת חלק בפעילויותיה ורואים עצמם שותפים מלאים בהצלחת כל פרויקט. עובדי החברה מעניקים ללקוחות שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר בכל תחומי פעילותה, לרבות: תשתיות, מגורים, בתי חולים, משרדים/היי-טק, מלונאות בתי אבות/ ציבורי/מסחר, תעשייה, מרכזי קניות ומבני חינוך.

 

ניהול איכות

החברה נותנת שירותי הבטחת איכות ללקוחות בתחום התשתיות והבינוי.

 

ניהול הידע פרויקטלי

החברה עוסקת עבורה ועבור לקוחותיה בניהול ידע - זיהוי ידע בר שימור (הצלחות, כשלים), שימור ידע, זימון הידע לשלב המתאים בפרויקט ופרויקטים אחרים. לחברה פתרונות מתודולוגיים וטכנולוגיים לניהול ידע ברמת הפרויקט וברמת הלקוח או החברה.

 

ניהול נכסים

כחלק מהרחבת השרותים, הוקמה חברת הבת אפשטיין ניהול נכסים, המנהלת נכסים גדולים ומורכבים בהיקף של מאות אלפי מטר. החברה שמה לעצמה למטרה שירות מצוין ואישי ומתן מענה לצרכי הלקוחות.

 

לקוחות

עם לקוחות החברה נמנים משרדי ממשלה, גופים ציבוריים וחברות מסחריות מהגדולות במשק, לרבות: משרד הביטחון, משרד הבינוי והשיכון, משרד הבריאות, עיריות ורשויות מקומיות, נתיבי ישראל, נתיבי אילון, רכבת ישראל, בנק דיסקונט, בנק לאומי, חברת כביש חוצה ישראל, נתיבי תחבורה עירוניים, חברת החשמל לישראל, המשרד לביטחון פנים, משטרת ישראל, משרד האוצר, מליסרון, תכנית אב לתחבורה בירושלים, יפה נוף, מוריה, קבוצת סופרין, קבוצות רכישה ועוד.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • זריקת עידוד לענף המלונאות

  תעשיית התיירות בעולם נחשבת כתעשייה הצומחת ביותר עם קצב גדילה של כ- 5% בשנה, אך למרות אמירתו של הנשיא המנוח שמעון פרס כי: There are many oily lands but there is only one holy land'', תעשיית התיירות בישראל רחוקה מלמצות את הפוטנציאל שלה.

  זריקת עידוד לענף המלונאות

 • המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

  העדפת רצון האדם על פני טובת האדם והמעבר במשפט הישראלי לשיח של שיוויון ואוטונומיה הובילו סוף סוף את המחוקק הישראלי למהפכה של ממש בדיני התכנון המשפחתי העתידי. מעתה יכול כל אדם לתכנן את עתידו בשליטה מלאה שלו למקרה חלילה של מצב בו יהיה תלוי פיזית, רגשית או מנטלית באחרים.

  המהפכה בדיני התכנון המשפחתי העתידי

 • החלטות מסוי מקדמיות – הגיעה העת להקדימן

  החלטות מסוי מקדמיות – הגיעה העת להקדימן

 • יש תרופה למגפת האותיות

  יש תרופה למגפת האותיות