א. גלי המרכז לחומרי בניין בע"מ

שיווק חומרי בניין, כלי עבודה ומנופים

אייקון פרופיל

פרופיל חברה

שנת הקמה: 2012
תחום: שיווק חומרי בניין, כלי עבודה ומנופים
כתובת: דב יוסף 2, ירושלים
טלפון: 02-6718378
פקס: 02-5667902
דוא"ל: [email protected]
אתר החברה: http://www.a-gali.com
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אחמד גית

  אחמד גית

  בעלים

  א. גלי המרכז לחומרי בניין בע"מ

 • מוחמד גית

  מוחמד גית

  בעלים

  א. גלי המרכז לחומרי בניין בע"מ

 • נאדל גית

  נאדל גית

  בעלים

  א. גלי המרכז לחומרי בניין בע"מ

אייקון אודות

אודות א. גלי המרכז לחומרי בניין בע"מ

חברת א. גלי המרכז לחומרי בניין בע"מ הינה חברה משפחתית מובילה אשר הוקמה בשנת 2012 בירושלים ע"י שלושת האחים, נידאל, מוחמד ואחמד גית.
החברה נחשבת לאחת החברות הסיטונאיות המובילות בשיווק חומרי ואביזרי בנייה בארץ והיא חרטה על דגלה להעניק שירות אמין, זמין ומהיר לכלל ללקוחותיה באשר הם, לקוחות מזדמנים, קבלנים פרטיים וחברות בנייה.

המפיצה הרשמית של מותגים מובילים בענף הבנייה

א. גלי המרכז לחומרי בניין החלה את דרכה באספקת אביזרי בנייה ללקוחות פרטיים ובמרוצת השנים הלכה פעילותה והתרחבה וכיום היא המפיצה הרשמית של חברות מובילות בענף כגון פזקר, טמבור, אור בונד ועוד. בנוסף החברה מספקת שירותים ופתרונות משלימים לבנייה לחברות קבלנים, פרויקטים, טמבוריות ועוד.
בחברת א. גלי המרכז לחומרי בניין ניתן למצוא פתרונות רבים בכל נושא השיפוץ והבנייה, עם יחס אישי, מקצועי ואיכותי.
חנות ומגרש החברה ממוקמים בסמוך לצומת פת המרכזית בירושלים ובמקום יש חנייה נוחה ללקוחות.

יבואנית דומיננטית של חומרי בניה מחו"ל ובעלת התמחות ביבוא ברזל
מעבר להיותה מרכז ענק לכל חומרי בנייה באשר הם, נחשבת החברה ליבואנית דומיננטית של מספר חומרי בנייה מחו''ל, ומתמחה באופן ספציפי בייבוא ברזל אשר מופץ לכלל רחבי הארץ במחירים חסרי תקדים.

ONE STOP SHOP בעולם הבנייה

בחברת א. גלי ניתן למצוא מגוון ענק של המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, בין היתר מוצרי צבע וציוד נלווה, מוצרי גבס שונים, חשמל, אינסטלציה, עץ, קרמיקה וחיפוי אבן חיצוני, חומרי מחצבה, חול, מלט, בלוקים ומוצרי איטום מהטובים והאיכותיים שיש בתחום. כמו כן, ניתן למצוא במקום מבחר רחב של כלי עבודה מהמותגים המובילים בעולם דוגמת מקיטה, בוש וסקיל. בנוסף ניתן להזמין בחנות החברה ברזל במשקלים ובתרשימים לפי דרישה.

ההון האנושי

חברת א. גלי מעסיקה עשרות עובדים מקצועיים, לרבות מהנדסים וקבלנים, לצורך אספקת המוצרים הטובים והבטיחותיים ביותר בארץ, ובכך היא מנפיקה שירות מועיל וייעוץ מקצועי ואיכותי לכלל לקוחותיה.

שירות בפריסה ארצית והפצה סיטונאית

החברה מחזיקה בצי של מגוון משאיות, טנדרים ומנופים (מגובה 6 מטר ועד ל-44 מטר), ובכך היא מספקת את סחורותיה בכל מקום בישראל ובהפצה ישירה מהספק אל הלקוח.

אווירה משפחתית, שירותיות ומקצוענות

חברת א. גלי המרכז לחומרי בניין בע"מ מתאפיינת באווירה משפחתית ונעימה במיוחד תוך דיבור בגובה העיניים עם כל לקוח המגיע לחנות. החברה מעניקה ללקוחותיה שירות מסור ונגיש עם זמינות גבוהה במיוחד, וכל אלו לצד המקצוענות והידע הרב של ההנהלה ואנשי הצוות, הופכים את הקנייה בחנות לחוויה של ממש.

בנוסף אולי יעניין אותך