א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

בניה וגמר

א. וייס בניה ופיקוח בע"מ
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 1994
תחום: בניה וגמר
כתובת: ת.ד. 2 גבעת עדה 3780801
טלפון: 04-6180128
פקס: 04-6180129
דוא"ל: weiss@a-weiss.co.il
אתר החברה: http://www.a-weiss.co.il
Instagram: לחץ לצפייה
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יובל וייס, א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

  יובל וייס

  מנכ"ל משותף

  א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

 • אבים וייס, א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

  אבים וייס

  מנכ"ל משותף

  א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

 • איתי וייס, א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

  איתי וייס

  מנכ"ל משותף

  א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

אייקון אודות

אודות א. וייס בניה ופיקוח בע"מ

חברת א. וייס בניה ופיקוח בע"מ נוסדה בשנת 1994 ע”י אבים, איתי ויובל וייס, אנשי עסקים בעלי ניסיון עשיר הפועלים בתחום ייזום, ניהול וביצוע בענף הבנייה מזה עשרות שנים.

לחברה סיווג קבלני ג5- רשומה כקבלן מוכר לעבודות ממשלתיות, מוסמכת בתקן ISO 9001 ומתמחה בביצוע עבודות תשתית, בניה וגמר עבור לקוחות מוסדיים ופרטיים מהמובילים במשק הישראלי בתחום המגורים, המסחר והמשרדים

בנוסף, מקדמת החברה פרויקטים של תיאום תכנון ומספקת מעטפת מקצועית מלאה החל מן השלבים הראשוניים של איפיון הפרויקט ועד למסירת הפרויקט המוגמר בפועל.

בא. וייס מועסקים עובדים איכותיים, הון אנושי יקר ערך ובו מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מנהלי עבודה, בעלי מקצוע מן השורה הראשונה ומערך לוגיסטי חזק ותומך ולכן כל פרויקט ופרויקט מתוכנן, מנוהל ומבוצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך הקפדה על בנייה ירוקה והתחשבות באיכות הסביבה ואיכות החיים של לקוחותיה.

מהתקשרות ראשונית ועד לאחר סיום הפרויקט, מעמידה החברה את הלקוח וצוות עובדיו בעדיפות עליונה, מתוך מטרה לענות על כל ציפיותיו ואף יותר מכך.

מיום הקמתה קבעה החברה תקן מצוינות בענף הבניה בישראל ומקפידה, ללא פשרות בנושאי בטיחות, אמינות, מקצועיות, גימור, יצירתיות ואיכות.

יתרונות וערכים מנחים

אנו בחברת א.וייס חרטנו על דגלנו את ערך המצוינות. אנו מאמינים במקצועיות בלתי מתפשרת, איכות בנייה יוצאת מגדר הרגיל תוך הקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים.

חוסן פיננסי - חברתנו מדורגת ברשימת 50 חברות הבניה המובילות בענף ובהתאם לדוחות D&B הינה בעלת איתנות וחוסן פיננסי גבוה מהממוצע בענף.

ותק וניסיון - שימוש בידע ובניסיון רב השנים לתועלת הצלחת הפרויקטים, מובילה אותנו למקצועיות ויעילות תכנונית - ביצועית, כמו גם לתוצאות ייחודיות ואיכותיות במיוחד.

איכות ושקיפות - במקצועיות בלתי מתפשרת, תוך הקפדה על תהליכי עבודה סדורים, המאפשרים מהירות ביצוע, אנו שומרים על יחסי עבודה מעולים, לשביעות רצון כלל המעורבים בפרויקט.

בטיחות - ערך עליון אשר מיושם בקפדנות בכל פרויקט שלנו. אנו מקיימים את כל תקנות הבטיחות הלאומיות, ומתאימים את תוכנית הבטיחות לפרויקט, את היבטיו הסביבתיים ואת דרישות הלקוחות בהתאמה קפדנית.

מטרתנו היא שהפרויקט שהושלם, יימסר ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר, תוך קיום סביבת עבודה בטוחה, ללא סיכונים וללא פגיעות.
כמו כן, אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי למזער הפרעות לשגרת הלקוחות שלנו.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • מלכודות המס והביטוח הלאומי שחובה להכיר לפני חזרה לישראל

  חזרה לישראל עלולה להפוך למלכודת מס וביטוח לאומי. חשוב מאד להכיר היבטים אלו גם בזמן משבר הקורונה

  מלכודות המס והביטוח הלאומי שחובה להכיר לפני חזרה לישראל

 • קורונה: "כוח עליון" או אירוע מסכל?

  השפעות המשבר הנוכחי על קיום התחייבויות הצדדים לעסקה, והאם משבר זה הינו בגדר "כוח עליון" או אירוע מסכל?

  קורונה: "כוח עליון" או אירוע מסכל?

 • מורעבים: הקורונה עשויה להיות המכה שתהרוג את ענף המסעדנות בישראל

  "הקורונה הכלכלית" פגעה בכל הענפים במשק, אבל לענף המסעדנות מדובר במכה אחת יותר מדי, כאשר הערכות מדברות על סגירה של 4,500 מסעדות עד סוף השנה. שוחחנו עם רו"ח משה (מושיק) טל מפירמת רואי החשבון שטיינמץ עמינח ושות', כדי להבין מה המדינה עשתה לא נכון בטיפול בענף, וכיצד ניתן לתקן חלק מן העוול

  מורעבים: הקורונה עשויה להיות המכה שתהרוג את ענף המסעדנות בישראל

 • תפקידן של מערכות מידע מתקדמות בניהול חברת בנייה

  גם בענף הבנייה ויזמות הפרויקטים, שימוש במערכות מידע מתקדמות הוא כלי משמעותי לניהול מוצלח, למעקב וביצוע, ולשדרוג המענה ומתן השירות ללקוחות. ניר נווה בגדדי, מהנדס ומנכ"ל חברת 'נווה בגדדי', על התוכנה המיוחדת שנבנתה על ידי אנשי המקצוע של חברת 'נווה בגדדי', ועל האופן שבו התוכנה משדרגת את יכולת החברה לפעול בצורה מיטבית במגוון אספקטים רחב המתחיל במנהלה ובמטה החברה, ומסתיים אצל אחרון העובדים בשטח

  תפקידן של מערכות מידע מתקדמות בניהול חברת בנייה