זליג טירר אהרון, א. טירר עורכי דין ונוטריון
זליג טירר אהרון

זליג טירר אהרון

עו"ד ונוטריון. בעלים ומנהל ראשי ומייסד הפירמה

א. טירר עורכי דין ונוטריון
דיני המעמד האישי, דיני משפחה, ירושה ועזבונות, ניהול הון משפחתי
דוא"ל: [email protected]
תחומי התמחות: דיני מעמד אישי, ענייני משפחה, צוואות, ענייני ירושות ואפוטרופסות, סכסוכים בתוך המשפחה, מאבקי עזבונות וניהולל עזבונות
תפקיד: עו"ד ונוטריון. בעלים ומנהל ראשי ומייסד הפירמה
ותק בתפקיד: 45 שנים
השכלה: תואר ראשון במשפטים LL.B.

מהו המהלך המשמעותי שהובלת לאחרונה?
טיפול בסוגיות משפטיות שהפכו לתקדימים וביניהם בג"צים רבים, בין היתר: בתחולת חוק האזנות סתר בדיונים בבתי הדין הרבניים (בג"צ אברמוב) ולאחרונה בג"צ בהרכב של 7 שופטים שקבע כיצד לפעול עם הגשת בקשה ליישוב סכסוך בביהמ"ש לענייני משפחה. על מנת להקנות סמכות עניינית במקרה של פרוץ סכסוך בין בני זוג.

מהן החוזקות המשמעותיות של המשרד בעינייך ?
משרדנו הוקם בשנת 1968 ולפני כ- 20 שנים הצטרפו שני ילדי עינת טירר ורועי טירר למשרד. משרדנו מאופיין בטיפול מקצועי ורגיש בלקוחותיו ונותן ללקוח את הטיפול גם בנושאים הנדרשים עם פירוק התא המשפחתי כמו פירוק נכסי מקרקעין, חברות, שותפויות וכו'. כמו כן משרדנו מתמחה בסכסוכים בין יורשים ועו"ד שלמה ארדינסט שעובד במשרדנו למעלה מ- 32 שנים ממונה על המחלקה האזרחית וכן בכל נושאי צוואות ועזבונות.

מהם המהלכים המרכזיים שנעשו לאחרונה ויובילו להתחזקות המשרד בשנים הקרובות?
משרדנו שואף לתת מענה ללקוחות תוך מתן פתרונות חדשניים בבעיות המתעוררות בכל מקרה ומקרה ולאחרונה לצוות העובדים המסור צרפנו כיועץ בנושאי מיסוי ופרוק נכסים את רוה"ח ג'קי מצא ואף צרפנו עו"ד המתמחה בפלילים במקרה של סכסוך היוצא משליטה.

מהם האתגרים המרכזיים של המשרד בשנים הקרובות?
הואיל ולמשרדנו הצטרפו כשותפים שני ילדיי פנינו להרחיב את יריעת הטיפול המשפטי הניתן ללקוחותינו ולהמשיך בחשיבה משפטית מקורית ע"י צוות המשרד המונה כיום כ- 17 עו"ד אשר מתמחה גם בהופעות הן בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים אשר מהווים ערכאה חשובה ובעלת סמכויות רבות בנושאי סכסוכים משפחתיים.

מהן המלצותיך לעו"ד בתחילת דרכו?
בכל עת וגם בזמנים קשים חייבים לזכור שאנו עוסקים בתחום הרגיש ביותר בו מעורבים ילדים שעלינו לשמור מכל משמר על טובתם ולצמצם עד כמה שניתן את הפגיעה בהם. משרדנו צבר עם השנים מוניטין כמשרד הנלחם למען לקוחותיו ללא לאות, אולם תמיד פתרון הסכסוך בין בני הזוג בדרך של שלום עדיף. לקוחות המשרד מודעים לכך כי באם לא תהיה ברירה יקבלו את הטיפול המשפטי הטוב ביותר.

מה חשוב לזכור גם בזמנים קשים?
נושאי הגירושין הוא נושא כאוב ומצער אך כאשר אני נשאל כיצד אחרי 45 שנים של טיפול בנושאי סכסוכי משפחה אני נשאר אופטימי אני משיב כי במקום שני אנשים אומללים אני גורם לאושר לארבעה אנשים כאשר כל אחד מבני הזוג האומלל מוצא בן זוג חדש ובונה חיים חדשים ומאושרים.