בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

מקרקעין, משפט מסחרי, גבייה והוצל"פ, נזיקין

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2003
תחום: מקרקעין, משפט מסחרי, גבייה והוצל"פ, נזיקין
כתובת: קרליבך 1, תל אביב
טלפון: 03-6910022
פקס: 03-6910044
דוא"ל: office@boslaw.co.il
אתר החברה: http://www.boslaw.co.il
אייקון הנהלה

מנהלים

 • יעקב מ בויאר, בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד יעקב מ בויאר

  שותף

  בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  יעקב מ בויאר
 • שמואל (שמוליק) אור, בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד שמואל (שמוליק) אור

  שותף

  בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

 • טל שפרנט, בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד טל שפרנט

  שותף

  בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

  לפרופיל המלא

  טל שפרנט
 • אריאל מישור, בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

  עו"ד אריאל מישור

  שותף

  בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

אייקון אודות

אודות בויאר, אור, שפרנט, מישור ושות' משרד עורכי דין

משרד עוה"ד בויאר, אור, שפרנט, מישור הינו משרד עורכי-דין מסחרי מוביל, המחזיק בניסיון נצבר של עשרות שנים בחזית המשפט המסחרי בישראל. נכון להיום מונה המשרד 11 עורכי דין, מתוכם 4 שותפים, והוא נחשב למשרד  בוטיק המעניק ללקוחותיו יחס חם ואינטימי, לצד יכולות משפטיות ומקצועיות מהמעלה הראשונה. מטה המשרד ממוקם בתל אביב ושלוחה נוספת פועלת בבאר שבע תחת ניהולו של עו"ד אריאל מישור.  

ערכי המשרד

כחלק מתפיסת ה"אני מאמין" המקצועית של המשרד מקפידים שותפיו על  טיפול אישי ופרטני בכל תיק ומול כל לקוח, עד לסיומו המוצלח של ההליך המשפטי והבטחת תוצאה משביעת רצון. מעורבות אישית וקרובה זו, מייחדת את המשרד ומבטיחה כי המענה הניתן ללקוח יהיה מקיף, יצירתי ורב תחומי. המשרד מאמין בעבודת צוות, ובשיתוף פעולה והפריה הדדית בין שותפי המשרד ועורכי הדין. סינרגיה מקצועית זו, בדגש על שיתוף פעולה רב-תחומי והניסיון הצבור רב השנים שכל אחד מהשותפים מביא עמו, מביאה לידי ביטוי את עוצמתו המשפטית והעסקית של המשרד בצורה של עבודת צוות מקצוענית לצד יצירתיות משפטית.

הנהלת המשרד

עו"ד יעקב מ. בויאר - שותף
עו"ד בויאר הינו אחד מעורכי הדין הבכירים בישראל ולאורך השנים הוא הוביל תיקים, עסקאות ובוררויות בולטות ורחבות היקף.
עו"ד בויאר מוביל את מחלקת הנדל"ן, רשויות מקומיות ותכנון ובנייה במשרד והוא מחזיק בניסיון נרחב בליטיגציה, טיפול וייעוץ בתחומי המקרקעין, תכנון ובנייה, רשויות מקומיות, דיני פשיטת רגל, דיני מכרזים ודיני ירושה, עיזבונות ומעמד אישי. בנוסף, עו"ד בויאר כיהן שנים רבות כיועץ משפטי חיצוני לרשויות מקומיות,  והוא  מכהן כס. יו"ר וועדת התמחות ארצית של לשכת עורכי הדין. מכהן כמו כן כחבר וכאב בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין,  ובהשכלתו בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

עו"ד שמואל (שמוליק) אור – שותף 
עו"ד אור מוביל את מחלקת הבנקאות של המשרד, לצד מחלקת הגבייה. עו"ד אור בעל ניסיון רב שנים בייצוג המערכת הבנקאית בישראל, תוך שהוא מייצג בנקים מהגדולים בישראל בנושאים נרחבים, לרבות נושאים תקדימיים. כמו כן בעל התמחות מיוחדת בדיני בנקאות, אשראי ובטוחות, תוך ייעוץ וליווי הגופים הבכירים במשק בנושאים אלו.  עו"ד אור ידוע בקרב המערכת הבנקאית כעו"ד בעל אינטגריטי ויושרה עמוקים, ובליווי הניסיון המקצועי רב השנים, הוא מתמנה ככונס נכסים וכמנהל מיוחד של גופים שונים בידי מערכת בתי המשפט. כמו כן, בעל ניסיון רב בליטיגציה, בדגש על הליכי פשיטת רגל. בהשכלתו בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.

עו"ד טל שפרנט – שותף 
עו"ד שפרנט מוביל את מחלקת התאגידים והמשפט המסחרי במשרד. רכש ניסיון רב במשפט מסחרי כעו"ד בכיר במחלקת שוק ההון של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בישראל ונטל חלק בעסקאות מיזוג ורכישה מהגדולות והבולטות במשק, כמו גם בכתיבת תשקיפים להנפקת חברות בבורסה בישראל, ובליווי תהליכי הפרטה.
ניסיונו העשיר והבנת העומק של תהליכים עסקיים בה ניחן הפכו אותו עם השנים ליועץ קרוב המלווה רבים מלקוחותיו בהחלטות משפטיות ועסקיות כאחד. בהשכלתו הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני במשפט מסחרי באוניברסיטת תל אביב.  

עו"ד אריאל מישור- שותף 
עו"ד מישור מוביל את מחלקת הנזיקין והביטוח במשרד. לעו"ד מישור מומחיות מיוחדת בטיפול בנזקי גוף, ובכללם תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, דיני ביטוח, וביטוח לאומי. הוא מייצג את לקוחותיו בפני שלל הגופים והרשויות ביניהם חברות הביטוח, הביטוח הלאומי ובתי המשפט השונים.  לעו"ד מישור ניסיון עשיר בניהול משא למול חברות הביטוח. בנוסף להיותו עורך דין, עו"ד מישור הינו גם אופטומטריסט מוסמך, עובדה המקנה לו ידע פרא-רפואי רב בכל הנוגע לנזקי הגוף. בעל תואר ראשון במשפטים ממכללת רמת–גן  ובוגר המכללה לאופטומטריה בתל אביב. 

תחומי פעילות המשרד

נדל"ן, תכנון ובנייה – המשרד נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הבולטים  בתחומי  הנדל"ן, התכנון והבנייה בישראל והוא מלווה לקוחות פרטיים, כמו גם תאגידים מסחריים גדולים ורשויות מוניציפאליות. המשרד מתמחה בעסקאות נדל"ן מורכבות ומעניק שירות מקיף החל משלב ההיערכות לקראת עסקה ובדיקתה, עריכת ההסכמים השונים (מכר, חכירה, קומבינציה, הסכם ניהול), ועד לשלב הדיווח לרשויות ורישום הזכויות (לרבות צו בית משותף ותקנון).  המשרד משמש כחבר מייסד במועצה הישראלית לבניה ירוקה וכיועץ המשפטי של המועצה.

משפט מסחרי – תחום המשפט המסחרי ודיני התאגידים הינו אחד מתחומי הליבה במשרד ועורכי הדין של המחלקה מתמחים בקשת רחבה של שירותים משפטיים ועסקיים לחברות, בדגש על ייעוץ יצירתי המותאם לצרכיו העסקיים של הלקוח. המשרד מעניק שירות משפטי מסחרי מקיף לחברות פרטיות, אגודות שיתופיות, חברות הזנק, משקיעים זרים ועמותות החל משלבי המו"מ ועד לגמר העסקה. חלק נכבד מלקוחות המשרד בתחום זה הינם מפעלים ועסקים קיבוציים.

גבייה והוצאה לפועל – המשרד מייצג את בנק הפועלים (מזה למעלה מ-20 שנה), ואת בנק דיסקונט (למעלה מ-10 שנים) בהליכי גבייה קמעונאית בהצלחה רבה. הפעילות כוללת ייצוג של הבנקים בהליכי חדלות פירעון, מימוש בטוחות והסדרי חוב.

נזיקין – המשרד מתמחה בדיני נזיקין ומייצג תובעים שניזוקו בנזקי גוף כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות של רשויות מקומיות, ועוד. העבודה המשפטית כוללת את הכנת תיקים, ייצוג בוועדות רפואיות, ליווי וייעוץ בהכנת חוות דעת רפואיות, וייצוג בבתי המשפט.

בנוסף אולי יעניין אותך