בולווארד טרה

בית השקעות העוסק ביזמות נדל"ן למגורים בתל אביב

אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2005
תחום: בית השקעות העוסק ביזמות נדל"ן למגורים בתל אביב
כתובת: רח' הארבעה 17, מגדל המילניום, תל אביב
טלפון: 03-525-0021
דוא"ל: Office@blvd-terra.co.il
אתר החברה: http://www.boulevard-terra.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • שי פולונסקי, בולווארד טרה

  שי פולונסקי

  מייסד, שותף, מנהל

  בולווארד טרה

  לפרופיל המלא

  שי פולונסקי
 • ארז נבון, בולווארד טרה

  ארז נבון

  מייסד, שותף

  בולווארד טרה

 • צפריר גלעדי, בולווארד טרה

  צפריר גלעדי

  סמנכ"ל כספים

  בולווארד טרה

  לפרופיל המלא

  צפריר גלעדי
 • שלומי זנו, בולווארד טרה

  שלומי זנו

  סמנכ"ל הנדסה

  בולווארד טרה

  לפרופיל המלא

  שלומי זנו
אייקון אודות

אודות בולווארד טרה

קבוצת בולווארד טרה הינה בית השקעות הפועל למעלה מעשור ביזמות בנדל"ן למגורים בתל אביב. הקבוצה גייסה במהלך שנות פעילותה 350 מיליון ש"ח הון עצמי ב-3 סבבי גיוס. בולווארד טרה אכלסה עד כה עשרות פרויקטים, הכוללים בנייני בוטיק, בניינים לשימור ומתחמי מגורים של מאות יחידות דיור. הפרויקטים של החברה משלבים בין ההיסטוריה האדריכלית של העיר ובה בעת מביטים למרחק – אל תל אביב של המחר, על המרקם האנושי הדינאמי שלה וסגנון החיים של תושביה. החברה לומדת את אורחות החיים של לקוחותיה ובונה בעבורם פרויקטים אשר ישרתו אותם באופן מיטבי. עד כה הקימה בולווארד טרה 20 פרויקטים בתל אביב, בהם פרויקטי הדגל:

"וילה רוטשילד": פרויקט מגורים יוקרתי-אינטימי-אייקוני הניצב בלב השדרה הראשית בעיר.

"יפו בשדרה": מתחם מגורים חדשני המשתלב בכיווני הפיתוח העתידיים של יפו.

"ערך עיר": פעילות תמ"א בעיר תל אביב הכוללת עשרות פרויקטים ברחובות הכי יפים של העיר.

היזמים

מר שי פולונסקי – מנכ"ל

שי, יוצא מערכת הביטחון, עוסק בפעילות יזמית בנדל"ן זה כ-20 שנה, מאז שחרורו משירות פעיל. בשנת 2005 הקים יחד עם מר עמי פדרמן את קבוצת בולווארד. במהלך השנים האחרונות מכהן שי פולונסקי כמנכ"ל קבוצת בולווארד טרה.

מר ארז נבון – שותף

ארז פועל מזה כ-15 שנים כיזם נדל"ן בהיקפים משמעותיים, הן בישראל והן בחו"ל, בעיקר בפנמה, במסגרת קבוצת טרה. בעברו היה ארז שותף לפעילות העסקית של קבוצת קנדה-ישראל בגרמניה.

תחומי התמחות

היזמות של החברה נשענת על מודל מגוון הכולל יזמות מסורתית של רכישת קרקע, עסקאות קומבינציה ופרויקטי תמ"א. הקרן השלישית מתמקדת בייזום של פרויקטי תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש) בעיר תל אביב. עד כה נחתמו 12 פרויקטים ברובעים 4-3 ו-5, וארבעה פרויקטים נוספים נמצאים בתהליך סופי של חתימות.

פעילות למען הקהילה

קבוצת בולווארד טרה נרתמה לתמוך כלכלית וערכית בעמותות וארגונים שונים, ביניהם: "איתן - כל אחד יכול", ארגון המעצים אנשים בעלי מוגבלות באמצעות אימוני כושר מקצועיים. כל אנשי ונשות החברה מתאמנים באופן קבוע במסגרת פעילות זו. "ניצוץ של תקווה" – עמותה אשר פועלת למתן סיוע לימודי לילדים חולי סרטן, ובארגון "אילן" - איגוד ישראלי לילדים נפגעים - מטפל באלפי ילדים ובוגרים בעלי מוגבלויות פיזיות הסובלים מנכויות פיזיות מוטוריות וממחלות שריר ועצב שונות.

איכות הסביבה

בתהליך התכנון של כל פרויקט, החברה מקפידה לגבש תכנית מקיפה וייחודית הכוללת את אופן התאמתו של הפרויקט וחיבורו לסביבת המגורים, ומתן אמצעים המיטיבים עם הצרכים של לקוחות הקבוצה בעיר. החברה מקפידה על דירוג האיכות שלה במדד דירוג איכות סביבה לרבות מתקני אופניים, תקינת בידוד וכיוצ"ב.

פרויקטים נבחרים

וילה רוטשילד

בטבורו של פרויקט "וילה רוטשילד" נמצא בית עווד, ממורשת תל אביב של פעם ואחד מנכסיה המרשימים של השדרה. בית עווד הינו וילה ייחודית והיסטורית אשר בימים אלו נמצא בהליכי שחזור מלאים. משני צידיו של בית עווד, הקימה החברה שני בניינים אולטרא-מודרניים בני שש קומות כל אחד, בהם מוקמו מספר וילות עירוניות מודרניות, הפונות לעצי השדרה.

יפו בשדרה

פרויקט המגורים הגדול ביפו, ייחודי וראשון מסוגו באזור, מציע למשפחות צעירות דירות מעוצבות בתמהיל מגוון יחד עם לובי מפואר, גינה מרכזית מרווחות במתחם מגורים ירוק, הכולל שלל שירותים לדיירים ולדיירות כגון חניה תת קרקעית, גינה מרכזית, אזור מסחר ועוד. הפרויקט שואב את עוצמתו מהשילוב שנוצר בין הקסם של יפו, נגישותו המצוינת של הפרויקט ותכנונו הייחודי.

פרויקטי התמ"א

"ערך-עיר" הוא מושג חדש ביזמות, בתכנון ובביצוע והתחייבות לשמור על הערכים והאווירה של תל אביב. זוהי בשורה לאוהבי העיר, הרוצים לגור בבניין חדש ברחוב תל אביבי שקט.
כעשרה בנייני מגורים חדישים נמצאים בשלבים מתקדמים של תכנון, רישוי והיתר, כולם במיקומים משובחים: בארי, פרופ' שור, דובנוב, מזא"ה, נחמני, קליי, משה שרת, בילו, אלכסנדר ינאי ועוד.
מאחורי "ערך-עיר" עומדות החברות המנוסות ביותר בבנייה בתל אביב, המשתפות פעולה לצורך מיזם זה, מתוך התחייבות לשמור על אופי העיר ואווירתה המיוחדת, לרווחת הדיירים.

* ההדמיות להמחשה בלבד.

בנוסף אולי יעניין אותך