בית וגג

התחדשות עירונית: תמ"א 38 – בעיקר הריסה ובניה מחדש, ופינוי בינוי

בית וגג
אייקון פרופיל

פרופיל החברה

שנת הקמה: 2010
תחום: התחדשות עירונית: תמ"א 38 – בעיקר הריסה ובניה מחדש, ופינוי בינוי
כתובת: רח' אבא הלל 17 א' רמת גן
טלפון: 03-5663355, 9009*
פקס: 03-5008030
דוא"ל: office@baitvegag.co.il
אתר החברה: www.baitvegag.co.il
Facebook: לחץ לצפייה
אייקון הנהלה

מנהלים

 • אלונה בר און, בית וגג

  אלונה בר און

  יו"ר

  בית וגג

 • רונן עקביה, בית וגג

  רונן עקביה

  מנכ"ל

  בית וגג

 • איתי הוז, בית וגג

  איתי הוז

  סמנכ"ל רגולציה ופיתוח עסקי

  בית וגג

 • מיכאל בריק, בית וגג

  מיכאל בריק

  סמנכ"ל הנדסה

  בית וגג

 • שחר קליין, בית וגג

  שחר קליין

  סמנכ"ל כספים

  בית וגג

 • צביקה רובינשטיין, בית וגג

  צביקה רובינשטיין

  סמנכ"ל ייזום

  בית וגג

 • רון שחר, בית וגג

  רון שחר

  מנהל מחלקת ייזום

  בית וגג

 • אופיר שרון, בית וגג

  אופיר שרון

  מנהל שיווק ומכירות

  בית וגג

אייקון אודות

אודות בית וגג

בית וגג – קרן השקעות וייזום שגייסה ומנהלת מאות מיליוני ש"ח מגופים מוסדיים מובילים, יוזמת ומובילה עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית.
בית וגג היא מהחברות הוותיקות, האיתנות והבולטות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, שמובילה כיום עשרות פרויקטים של תמ"א 38 – הריסה ובניה מחדש, חיזוק ותוספת קומות וכן פינוי בינוי.

איתנות פיננסית

מאחורי בית וגג ניצבים הגופים המוסדיים החזקים בישראל, כמו פועלים שוקי הון, הפניקס, עמיתים, IBI ועוד, שהשקיעו בה רבע מיליארד ₪. זהו מודל פיננסי ראשון בענף, שמחבר בין כספים ציבוריים, באמצעות קרנות הפנסיה וקופות הגמל, להשקעה בנדל"ן למגורים בישראל.

ההשקעה האמורה מאפשרת מימון פרויקטים בהיקף של כמיליארד ש"ח, המקנה לבית וגג בטחון, יציבות וגמישות בייזום וניהול הפרויקטים, ובעיקר, שקט לבעלי הדירות.

ניסיון, התמחות  ומוניטין

בית וגג הוקמה לפני למעלה מ-7 שנים במטרה אחת – להוביל את תחום ההתחדשות העירונית למגורים בארץ. בתחילת הדרך התחום היה בוסרי, ובית וגג, שהינה מראשוני השחקנים בתחום, החלה לבנות, צעד אחר צעד, את הפלטפורמה הייחודית שלה לייזום וניהול פרויקטים של תמ"א 38, בעיקר מסוג הריסה ובניה מחדש.
הפלטפורמה של בית וגג כוללת כ-30 מנהלים ועובדים, מחלקות מקצועיות, המתמחות בהובלת תהליכי התחדשות עירונית בתחומי הנדסה, כספים, משפטים, רגולציה, קשרי לקוחות ועוד.
הצוות הפנימי המומחה מוביל את הפרויקט לכל אורכו, מאסיפת הדיירים הראשונה עד למסירת המפתח לדירה החדשה וגם לאחר מכן, בתקופת הבדק, ומספק מענה מקצועי בכל היבט למאות האנשים שצועדים איתנו בדרך לביתם החדש.
מנהלי ועובדי בית וגג הם מהגורמים המנוסים ביותר בענף ההתחדשות העירונית, וכל עיסוקם הוא בהובלת פרויקטים בתחום זה בלבד.

בית וגג מובילה פרויקטים בלמעלה מ-60 בניינים שנמצאים בשלבים שונים ובעלת ניסיון מצטבר מהגבוהים ביותר בתחום:

 • 11 בניינים כבר הושלמו ואוכלסו
 • למעלה מ- 10 בניינים נוספים בתהליכי בניה שונים
 • כ-13 פרויקטים בשיווק
 • עשרות בניינים בתהליכי היתר ותכנון מתקדמים

המוניטין של בית וגג מתבטא, בין היתר, במדדי האיכות שיצאו בשנים האחרונות ודירגו לראשונה את יזמי ההתחדשות העירונית בארץ. המדדים מצאו כי פועלים בישראל למעלה מ-1300 גופים יזמיים בתחום, ובשלושת המדדים בית וגג שולבה בצמרת הדירוג.
המיקוד בהתחדשות עירונית, הניסיון המצטבר בתחום והצוות הפנימי המומחה, הופכים את בית וגג לאחד הגופים הבולטים והחזקים ביותר בענף.

התחדשות עירונית – לא רק פעילות עסקית, אלא גם אידיאולוגיה

העיסוק בהתחדשות עירונית מבטא לא רק אסטרטגיה עסקית, אלא גם את האידיאולוגיה שלנו. עבורנו, ההתחדשות העירונית פורצת את גבולות הנדל"ן המסורתיים. זהו לא תהליך שמתמצה בבניין ודיירים – אלא אירוע חברתי, סביבתי וכלכלי שמשלב גם את השכונה, העיר, הקהילה, התרבות. כל בנין חדש בעיר הופך את ביתם של עשרות דיירים לבטוח, נוח ויפה יותר. כל בנין חדש בעיר מצרף אליה תושבים חדשים שנהנים מדירה חדשה וגם משירותים עירוניים נגישים. כל בנין חדש בעיר מתניע חשיבה על הצרכים העירוניים והקהילתיים, ומאפשר שיפור וחידוש תשתיות ושירותים ציבוריים.
בית וגג רואה בהתחדשות העירונית הזדמנות ייחודית המשלבת פעילות עסקית יחד עם אחריות חברתית רחבה, ואנו גאים ושמחים להוביל את תנופת ההתחדשות בישראל.

בנוסף אולי יעניין אותך

 • הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

  בימים האחרונים עלתה לכותרות שאלת איוש תפקיד ראש האופוזיציה – האם תמונה ציפי לבני בהתאם להסכם בין מפלגת העבודה ו"התנועה" בראשות לבני, או שמא ימונה ח"כ משורות מפלגת העבודה. באחת מתוכנוית הבוקר התבטא עו"ד משה שחל, שר לשעבר ממפלגת העבודה, ואמר כי "הסכמים יש לכבד" והוא סבור כי חובה למנות את לבני, בשל ההתחייבות בהסכם.

  הסכמים פוליטיים – ברכה לבטלה?

 • ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

  ירשתם דירה בעת נישואיכם, חשוב לדעת כי על אף שהיא רשומה על שמכם, בית המשפט עשוי לראות בה נכס בבעלות משותפת עם בן או בת הזוג | מהם הקריטריונים לקביעה שכזו וכיצד ניתן לפעול על מנת להתגונן מפניה?

  ירשתם דירה, האם היא שייכת גם לבני הזוג?

 • ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

  ה"מחיר" של תובענות ייצוגיות בגין תחושות שליליות – פיצוי שרירותי

 • מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?

  מרבית העסקים הפועלים כיום במשק הישראלי הינם בבעלות משפחתית. בין אם מדובר בחברות ענק משפחתיות ובין אם מדובר בעסק משפחתי קטן. המשותף לכולם הינו הגרעין המשפחתי ועובדה זו בעלת חשיבות רבה מאוד בכל הנוגע להסדרת מערכת היחסים בין בני המשפחה הפועלים בעסק המשפחתי.

  מדוע חשוב להסדיר את מערכת היחסים בין בני המשפחה בעסק משפחתי?